PDA

Zobacz pełną wersję : Sposób na przyjęcie.


rajaaa92
24.06.2009, 20:49
Witam
Mam problem z przyjęciem. Każde jest mierne bądź też średnie. Co zrobić, żeby było najlepsze?

Rainbow
24.06.2009, 21:29
Najlepiej ustawić Simowi cechę "Dusza towarzystwa" :P Ja zapraszam peeełno ludzi,z niektórymi wcale nie gadam-grają sobie cały wieczór na PlayStation czy co to tam jest,włączają wieżę i tańcują...a na koniec "To było przyjęcie z epickim rozmachem,ludzie będą o nim opowiadać przez całe lata!" :D Wydaje mi się,że to właśnie ta cecha wszystko ułatwia...dzięki niej wszyscy zaproszeni goście przychodzą itd...;)

raspberry
24.06.2009, 22:53
u mnie wystarcza że mój sim gra na gitarze i to wszystko ( ma 10 poziom umiejetnosci) nie ma cechy dusza towarzystwa, ale ma "zły" i to naszczescie sie z tym nie gryzie :P

Beep
24.06.2009, 23:43
Ja rozmawiałam z każdym simem albo tańczyłam z nim (kilka osób zaproszonych - kilka osób na parceli zajmujących się gośćmi) i zawsze było najlepsze. Nawet byłam zdziwiona za pierwszym razem, że tak łatwo poszło.

sephora
24.06.2009, 23:48
a u mnie nic sie nie dzieje nigdy i zawsze jest fantastyczne, znaczy wlaczam radio a zarcie oni sami przynosza wiec problemu z tym nie mam.. moze warto zapracowac na nagrode 'super gospodarz' czy jak to sie tam zwie xD

rm133
24.06.2009, 23:56
ja miałem ostatnio super przyjęcie sim miał urodziny z dziecka na nastolatka i przyszedł facet dorosły ze starą żoną i ta żona umarła mi jak ten dzieciak zdmuchnął świeczki, wicie o co chodzi z czymś takim czy to zbieg okoliczności?

Levkoni
25.06.2009, 09:36
Przyjęcie będzie udane, jak będzie muzyka i żarcie. Można kupić stół bufetowy, ale jak dla mnie lepiej zrobić jedzenie samemu i wtedy kliknąć na nie i wybrać "zaproś na jedzenie wszystkich" (czy jakoś tak). Jak jest muzyka, to zaraz simowie zaczynają tańczyć, więc dobrze się bawią. Dobrze jest też rozmawiać z simami, żeby zaspokajać im potrzebę "towarzystwo". I tak jak mówili, simowie z cechą dusza towarzystwa urządzają leprze przyjęcia. :)

Eámanë
25.06.2009, 10:02
Ja robię tylko świetne jedzenie (moja simka ma gotowanie na maxa), włączam wieżę i gadam z niektórymi gośćmi - zawsze impreza wychodzi fantastycznie ;)

_Eveline_
25.06.2009, 10:08
Ważne, żeby nic nie przeszkodziło w przyjęciu - wyprawianie go kierując Simką w ciąży nie jest dobrym posunięciem ;P Mi akurat od razu zaczęła rodzić, więc tatuś (emeryt, buehehe ^^) pojechał zaraz za nią do szpitala. Goście się poobrażali - "przyjęcie było... ekhem, fajne" <lol>

Upadła Dusza
25.06.2009, 11:13
Moja simka która ma cechy: poczucie humoru, kleptomanka, świetnie całuje, zdolny ogrodnik, wygadana - zawsze robi świetne przyjęcia.
Raz zrobiłam w parku, simka cały czas grała na gitarze, nic więcej, z nikim nie rozmawiała itp, tylko grała i impreza była udana. Tak samo jak zrobiła w domu, zaprosiłam jej kilku przyjaciół, a przyszło pełno simów których nie zapraszałam (?), no i pogadała z kilkoma i też impreza bardzo dobrze się skończyła.
Przy obu przyjęciach pojawiła się taka, lub podobna informacja:
"To było przyjęcie z epickim rozmachem,ludzie będą o nim opowiadać przez całe lata!"
już nie pamiętam dokładnie, ale coś właśnie pisało ze będą długo ją wspominali.
I tak jest za każdym razem jak ta simka robi przyjęcia, innymi jeszcze nie próbowałam.

Flavour
25.06.2009, 11:20
Ja z przyjęciami nie mam problemu, NIGDY, i nie muszę mieć cechy duszy towarzystwa.
W DOMU: puszczam muzykę i gadam z gośćmi - wszystko :) nie wypraszam ich za wcześnie, po około 2-3 godzinach przyjęcia
W PARCELI PUBLICZNEJ: biorę wieżę stereo, kilka koszy piknikowych, ew. jakieś hot dogi i gadam z ludźmi.
nic trudnego :) zawsze jest z epickim rozmachem

ultraviolence
26.06.2009, 09:46
Ja przyjęcie w TS3 wyprawiałam tylko raz - i to nad basenem publicznym. Wykorzystałam stojące tam grille, więc żarło było; muzyka też skądś leciała... czego chcieć więcej? Moja simka spędzała czas rozmawiając i zacieśniając kontakty z innymi simami, ewentualnie urządzała zawody w nurkowaniu z paroma z nich. Co prawda wśród gości zdarzyła się jedna zdrada (to wszystko przez ten postęp historii, o! :D), ale przyjęcie otrzymało status "epickiego rozmachu".

rajaaa92
26.06.2009, 15:23
Dzięki wszystkim. Myślałam, że to bardziej zaawansowane. Robię dokładnie to samo, co mówicie:
- radio jest włączone, na parceli publicznej gra sim na gitarce
- żarcie jest, zwykle robię urodziny - a więc tort
- element potzrebny w przyjęciu urodzinowym - zmiana grupy wiekowej - odbywa się, ale trwa ponad godzinę zanim wszyscy się zejda
- gadam, tańczę
A ludzie wychodzą po 2-3 godzinach mówiąc że było średnio.
No nic, postaram się więcej.

PS: próbowałam zaprosić mniej gości np. 2, aby zająć się nimi bardziej, ale to też nic nie daje.


Edit:
Było full żarcia, radio, gitara, dla każdego członka rodziny przyjaciel do pogadania. Jedli, potem tańczyli/słuchali/gadali. I nic... To niesprawiedliwe :P
"Robisz naprawdę niesamowite przyjęcia." I to wszystko. :(

Nunczaki Orientu
03.01.2010, 11:16
Ja zawsze robię wesela Epickie. Wystarczy zrobić sałatkę i hot dogi :D
Nic nie jedzą, młodzi się całują i wynocha, bo młodzi na noc do domu :)

Natix
25.01.2010, 18:23
Zawsze u mnie jest tak : kupuję jeszcze ze dwa telewizory, do nich takie noktowizory " Gogle Sim Life" czy coś takiego jakby i ludzie to ubierają i "grają". Poza tym, daję koce z żarciem, stół bufetowy, gotuję z pięć potraw włączam muzykę i telewizor. Połowę proszę, żeby zostali na noc - śpią na leżakach - podczas imprezy nie gadam dużo tylko tańczę. I nie zwracam uwagi gościom, gdy robią coś źle.
ZAWSZE mówią, że to była epicka zabawa.

Edit :
Dodam jeszcze, że wg. mnie, najlepiej jest robić imprezki na basenie lub w domu z basenem.
Najlepiej też, jeśli jest sim, który umie grać na gitarze. I koniecznie musi być duuużo jedzenia. Radzę nie zapraszać więcej niż 15 osób, bo potem się kłócą, albo za dużo ludzi idzie do jednego talerza. Najlepsza ilość wg. mnie to ok.7 osób, nie licząc naszych simów ( chyba że macie ich z 8 ;) )

Karolina_XD
27.01.2010, 09:09
Według mnie najlepsze są imprezy domowe.
Więc najpierw powinieneś trochę pouczyć się gotowania, i podać coś pysznego, na przykład
najpierw kolację a później deser, potem włącz muzykę i zacznijcie tańczyć grać strzałki.
Potem szampan i tyle!

faux
11.02.2010, 19:10
Ja zawsze włączam muzykę, tańczę z gośćmi, kupuję tort(w wypadku urodzin) i tyle..Resztę potraw przynoszą goście, ale zazwyczaj nikt ich nie je (i zostają dla moim simów, huehue ^^). Sim, który organizuje przyjęcie zawsze ma cechę 'dusza towarzystwa' a ponadto za punkty szczęścia życiowego ma wykupioną cechę 'legendarny gospodarz/gospodyni'. Goście zawsze wychodzą zadowoleni ;)