PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy aktualizacji...


Strony : 1 [2]

muffindance
22.04.2011, 11:38
A ja sie chcialam zapytac czy jest w ogole jakas nowa aktualizacja? mam wersje 6.2.4 - a nie jestem pewna, czy jest dobra bo chcialam pograc. Mam wlaczona automatyczna aktualizacje, ale kiedy odswiezam, to przycisk 'Aktualizuj teraz' podswietla sie na niebiesko :|

Master of Disaster
22.04.2011, 12:07
@up - no właśnie też widzę, że dawno żadnej aktualizacji nie było. Czyżby gościom z EA wydawało się, że nie ma NIC do naprawy? :/

Sama pobieram łaty z SimsWiki, to mniej zachodu.

cirilla88
28.04.2011, 13:29
Witam, nie zauwazylam, zeby ktos opisywal podobny problem, wiec zakladam nowy temat.
Po reinstalacji simsow pojawia sie pewien blad. Mam aktualnie zainstalowana podstawe i Nowoczesny Apartament. Podczas instalacji podstawy juz pojawil sie blad, tzn. po kliknieciu na PLAY w launcherze gra szla, ale wyskakiwal blad, ze program launcher zostanie zamkniety, bo cos tam...
Chcialam zainstalowac kolejny dodatek, czyli Kariera, ale tym razem pojawia sie ten sam blad i gra sie nie uruchamia, a w starterze na dole po lewej stronie pokazuje sie, ze wersja dodatku to 0.0.0.0... O co chodzi? Wszystko jest zaktualizowane...

Solja
01.05.2011, 09:49
No więc wczoraj zrobiłam najnowszą aktualizację. Po iluś procentach, wyskoczył komunikat o jakimś błędzie (wybaczcie, nie pamiętam). Zignorowałam go i chciałam włączyć Simsy. Co się okazało, gra nie chce się włączyć, a co najgorsze launcher tym bardziej.
Przy włączaniu launchera wyskakuje mi komunikat : ...ścieżka/Sims3Launcher.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Czy może mi ktoś doradzić jak się z tym uporać, bez reinstalki gry? :c

A przy włączaniu Simsów wyskakuje :
Nie udało się uruchomić gry.
Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry.
Chciałabym, jakby się launcher dało uruchomić :s

Wielebny
01.05.2011, 09:54
Wyskoczył błąd, gdyż zapewne miałaś/eś zmodyfikowane pliki. Moje przeczucie mówi mi, że były to pliki Ts3.exe i tslhost.dll ;d
Reinstalacja wymagana.

magda1977
13.05.2011, 07:31
Wiec zeby to nie kolidowalo to musisz z 1.0.631.00002. zaktualizowac do 1.7.9.00002. a menadzer usiluje zaktualizowac do 1.7.9.002017 i tu jest konflikt.

Hej
Ja kupilam gre"The Sims3" w markecie i teraz mam właśnie wersję 1.0.631.00002 i w głównym panelu pojawia sie aktualizacja 1.19/2.14/3.10/4.7/5.5/6.2/7.0 i gdy ją chce zainstalować to pojawia się info
Instalator wykrył, że zainstalowane region gry dla tej aktualizacji jest nieprawidłowy
Ta aktualizacja wymaga innego regionu gry, aby być zainstalowana
I niew iem co robić?
A chciałam sobie zainstalować dodatki do simów3 kupione z gazetą "komputer świat"

Alisha
13.05.2011, 14:56
Z dodatkami z gazet często są problemy...
A gdzie kupiłaś Simsy? (W Polsce?)

Ludzie, niech ktoś proszę pomoże makkwacz'owi & suomii... Bo wydaję mi się że ich po prostu zignorowaliście... :D

magda1977
13.05.2011, 17:03
Tak w Łodzi w Realu
I nie wiem gdzie mogę sobie te aktualizacje znaleść.Bo ta wersja co mam to jest surowa,czy tak?
Ja jestem laik w tych sprawach bo gra kupiona z myślą o mojej córce

Alisha
13.05.2011, 17:21
Aktualizację instalujesz przez 'Launcher', jest jakaś opcja (dawno nie grałam w Simsy, nie pamiętam), na pewno nazywa się ''Aktualizacja/e''.
Hej! Trzeba się uważnie rozejrzeć zanim się zapyta! :)

magda1977
18.05.2011, 08:35
No tak pokazuje sie aktualizacja ale ona nie pasuje bo wyskakuje to info właśnie że niewłaściwy region jest.A w tym Launcher nie widze opcji żeby można wpisac samemu jaka się chce wyszukać aktualizację

czarnapuma
02.06.2011, 19:48
Witam. Mam problem z zainstalowaniem Sims 3. kupuje oryginalne dodatki i zawsze jest ten sam problem. polega on na tym ze po włożeniu płyty pojawia się informacja że musi być aktualizacja, daje ok. Pojawia sie napis " trwa aktualizacja - proszę czekać " i to trwa w nieskończoność. zawiesza się wszystko. Laptopa mam nowego wiec to raczej nie problem ze sprzetem. Bardzo proszę o pomoc.

rycho_44
03.06.2011, 13:44
Na tej stronie masz wszyskie aktualizacje http://www.simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:Patch_Table

No tak pokazuje sie aktualizacja ale ona nie pasuje bo wyskakuje to info właśnie że niewłaściwy region jest.A w tym Launcher nie widze opcji żeby można wpisac samemu jaka się chce wyszukać aktualizację

Zmianę regionu możesz zrobić tylko w rejestrze.Dla XP
Start ---> uruchom-->Wpisujesz regedit kliknąć na + obok HKEY_LOCAL_MACHINE kliknąć na + obok Software kliknąć na + obok Sims kliknąć na The Sims(zależnie od tego co aktualizujesz na kariera ,WP itp), a następnie w prawym oknie na SKU i zmienić wartość na 1 .

czarnapuma
05.06.2011, 20:30
z tymi to zawsze sa problemy. często po aktualizacjach gra sie zawiesza i trzeba instalować jeszcze raz...

Trykuu.
06.06.2011, 13:58
Wyświetlił mi się kominikat o najnowszej aktualizacji. Nie wiedziałem że będzie ona wymagała Pokoleń. Zaktualizowałem a po aktualizacji pojawił się kominikat że mam grę niezgodną z aktualizacją. Czy odinstalować aktualizację? Jeżeli by się nie dało to będę musiał czekać do piątku na Pokolenia x.X

Gio
13.06.2011, 19:27
@up: masz piraty, więc na tym forum sprawa jest przegrana. Ja za to wciąż mam nadzieję, że ktoś mi pomoże z problemem, z którym walczę od tygodnia.

Więc tak: dostałem sporą sumę simpoinsów do wykorzystania i bez wahania pobrałem cały set June 2011 Compilation. Chciałem go zainstalować, a tu wyskakuje mi, że mam niewłaściwą wersję gry. Więc chciałem ją aktualizować (ręcznie, nie mam EADM). Ściągnąłem więc takie patche dla Po Zmroku (to mój najnowszy dodatek):

6.1.11.009001 z 6.0.81.009001 (moja aktualna wersja)
i 6.2.4.010001 z 6.1.11.009001

Jednak podczas próby aktualizacji wyskakuje, że ma nieprawidłowy plik :| Wywaliłem więc wszystkie modsy i downloady, ale dalej to samo.
Podejrzewam, że winę za to ponosi Nraas albo Helper Monkey. Tylko pytanie: jak usunąć Nraasa bez reinstalki gry?

rycho_44
14.06.2011, 06:06
Tego pakietu też nie mogę zainstalować pomimo,że mam najnowsze aktualijazje.

NataleQ
28.08.2011, 15:26
Po zainstalowaniu aktualizacji wyskakuje mi
Nastąpił błąd podczas uruchamiania, zobacz szczegóły w dzienniczku
co jest? przed aktualizacją podstawa mi chodziła, po zainstalowaniu dodatków i po aktualizacji też tak jest.

Cynthia
29.08.2011, 14:54
POMOCY!
Dzisiaj otwieram simsy i na tym "starcie" wyświetla mi się błąd połączenia z EA. Mam zainstalowaną trójkę i po zmroku. Mogę normalnie grać, ale za nic pobierać aktualizacji. Jeśli to jednak było w tamtym temacie, to proszę zamknąć temat - ja po prostu nic nie znalazłam :)

Z góry dzięki za pomoc

malina1901
01.09.2011, 11:42
czy kolejność aktualizacji ma znaczenie? mam starą wersje gry (1.0.6...) od roku nie uruchamiana. Teraz chciałam reaktywować i trzeba zainstalować aktualizacje, której ja nie moge ściągnąć bo w panelu gry jest info że mam najnowszą wersje...Dodatki oczywiście nie chcą sie zainstalować. Czy można to pobrać jakoś inaczej?

mily122
30.09.2011, 18:27
mam problem http://img10.imageshack.us/img10/7849/pomocyw.jpg
ktoś by pomógł ? i czy ten błąd uniemożliwia uruchomienie gry,czy potrzeba jest reinstalarka ?
przepraszam,że tyle pytam
dzisiaj kupiłam pakiet z store,chciałam zaktualizować grę i efekt jest chyba do przewidzenia
p.s mam tylko pliki w formacie sims3pack
aha i aktualizację robiłam za pośrednictwem EADM
mój najnowszy dodatek to po zmroku
edit ostateczny: Problemem aktualizacji okazał się dodatek po zmroku potrzebna była reinstalarka bez ponownego zainstalowania pz,teraz już wszystko działa.

bartii9512
09.10.2011, 16:27
Witam, jestem nowy na forum.
Zapewne moje pytanie padło na forum już kilka razy ale nie znalazłem dokładnej informacji co z tym problemem zrobić a mianowicie aktualizując grę z wersji 3.6.6 do wersji 3.8.6 wyskakuje komunikat iz znaleziono nieprawidłowy plik. Będzie to wina patcha aktualizującego do wersji 3.8.6 czy jakiegoś wcześniejszego? A może ktoś ma w 100% działający patch aktualizujący do wersji 3.8.6?

eyvee
12.10.2011, 18:15
ech...jak zawsze nigdy simsy nie moga dzialac normalnie....macie jakis pomysl jak mam zainstalowac gre poprawnie?

1. format kompa
2. instalacja podstawki sims3
3. instalacja dodatku wp <zanim sie chce zainstalowac pisze ze gra sprawdzi czy mam zaktualizowana gre ->blad aktualizacji>
4. wchodze do launchera ->gra zaktualizowana wersja 1.0.615.0007

nigdy nie mialam tego bledu przed instalacja dodatku jak to naprawic :/ help

Olson
16.10.2011, 17:56
Mam takie pytanie. Czy do instalacji The Sims 3 Zwierzaki będę potrzebowac aktualizacji? Na komputerze, na którym mam simsy chwilowo nie mam Internetu - czy będzie to kolidowac z instalką gry? Zaznaczę, że przy The Sims 3 Po Zmroku miałam ten problem i musiałam zrobic reinstalkę, a potem podłączyc się do sieci, żeby gra się zaaktulizowała. Przy Pokoleniach (też nie miałam połączenia) nie było tego problemu.

xometr
20.10.2011, 17:22
Widzę, że jest sporo postów bez odpowiedzi... Mimo to i ja spróbuję :)
Otóż chciałam dziś pograć w simsy i wyskoczyło powiadomienie o aktualizacji (tej najnowszej, do wersji 1.27), więc oczywiście zezwoliłam na aktualizowanie. Co się okazało? Ano, po zakończeniu instalacji wyskoczyła informacja "niektóre pliki zostały zmodyfikowane, zainstaluj ponownie". Otwieram panel startowy gry i znowu mam informację o tejże aktualizacji. Próbuję ponownie i to samo. Czy coś jest źle z aktualizacją, czy to ja powinnam coś zmienić?
I od niedawna nie działają mi dodatki z rozszerzeniem .package, choćbym nie wiem gdzie je wciskała...

Nie instaluje się własnie przez mody jakie posiadasz. A dodatki o których mówisz muszą byc zawsze zaktualizowane do obecnej wersji gry jaką posiadasz. Zważywszy na to że dodatek zwierzaki bardzo mocno wpłynął na kod gry wiele dodatku poprostu sie wykrzacza. Wywal wszystko i aktualizacja zainstaluje się bez problemu

Owl Finch
20.10.2011, 18:16
Próbowałam też z wywalaniem... Nie pomogło. Więc aktualizacji nie mam, a mody i tak i tak nie działają...

mmandragorra
22.10.2011, 09:03
hej, mam problem otoz, mam wszystkie czesci sims 3 i teraz probuje zaistalowac zwierzaki i wyskakuje mi blad aktualjizacji, instalacja zostanie przerwana wrrr mody wywalone

AdeleBlanc
25.10.2011, 17:49
Po zainstalowaniu aktualizacji wyskakuje mi
Nastąpił błąd podczas uruchamiania, zobacz szczegóły w dzienniczku
co jest? przed aktualizacją podstawa mi chodziła, po zainstalowaniu dodatków i po aktualizacji też tak jest.
Mam teraz to samo,dzisiaj chcialam przeinstalowac gre i figa nie moge dzialaja mi tylko sims podstawowe inne dodatki nie chca chodzic. Dlaczego? Co to za blad i co mam ogladac w dzienniku? Co za bzdury tyle kasy kosztowaly mnie te simy a tu takie jaja!!!!!!!!
:|:((:((:((:((:((

No coz poszperalam w necie, naprawilam, musialam wywalic hot keye i inne bzdety z the sims. Zainstalowalam na nowo wszystko chodzi. UFFFF.:O:D:D

Scheiße
15.11.2011, 16:49
Ja też mam problem.
http://i.imgur.com/438T8.png
Chcę zainstalować aktualizację 1.26, i wyskakuje to -.-'
Pomocy! <prosi>

anie_1981
18.12.2011, 21:48
Po zainstalowaniu łaty 1.29, mam bardzo głupi błąd, nawet myślę o przeinstalowaniu gry. Gdy konie galopują, to robią to tak... głupio! Nawet nie wiem jakich mam tu słów użyć, biegają tak chaotycznie, jakby w przyśpieszonym tempie i tnąc się przy tym. Powiedziałabym, że EA po raz pierwszy wydało łatę, po której mam jakieś widzialne dla mnie błędy!

Miscellaneous
23.12.2011, 07:30
Emm... Ja mojej gry niestety nie mogę wcale nawet zaktualizować, bo wyskakuje mi taki komunikat

" Nie można połączyć się z EA Download Manager. Przez to nie będziesz miała dostępu do najnowszych aktualizacji."

Takie coś mi zaczęło wyskakiwać odkąd zainstalowałam Pokolenia, Karierę, i Wymarzone Podróże, dlatego moja gra jest zaktualizowana na 1.24 , I muszę powiedzieć, że się nie zacina. Tylko mam jakiegoś dziwnego buga od tygodnia, że po ściąganiu fryzur z Peggy i Anubis znikają mi inne, ale to nie od aktualizacji.

NacpanaWiatrem
28.12.2011, 19:48
Siemka Mam błąd powiem tylko: Miałam Simsy 3 Po Zmroku i ok działały mi i wczoraj kupiłam Wymarzone Podróże i Zwierzaki zainstalowałam Zwierzaki i Zaraz po zwierzakach Wymarzone podróże ok włączam Sims 3 Wymarzone Podróże i daje Taki guzik (czyli start) I piszę bym wsadziła płytę The Sims 3 Zwierzaki ok wsadzam i się ładuje a potem kliknęłam od nowa i się zacięło ... ;/

Miscellaneous
31.12.2011, 11:39
Też tak miałam, po kupieniu Pokoleń, Wymarzonych Podróży i Kariery ( Zwierzaki mnie nie interesują ) Miałam Po Zmroku, wszystko działało jak należy, a później pokazywało mi ze mam wsadzić płytę The Sims 3, aż w końcu próbowałam każdą i wyszło, że miałam włożyć Pokolenia :D No i nie mogę zaktualizować gry od tego czasu, bo nie mogę połączyć się z EA Download Manager.... :(

theqatrick
31.12.2011, 12:18
Też tak mam O.o Może macie ten Origin zamiast EA Download Manager?

Miscellaneous
31.12.2011, 19:37
Może macie ten Origin zamiast EA Download Manager?

No, ja mam ten Origin.. Jak się tego pozbyć ??? :D

theqatrick
01.01.2012, 09:19
Niestety to niemożliwe, musiałbyś wtedy grać bez aktualizacji i plików ze Store. Program startu mógłby pokazywać błąd.

Miscellaneous
01.01.2012, 14:33
No, to nieźle się wrobiłam :D Ok, dzięki za pomoc ;)

aira2007
03.01.2012, 13:46
Siema wszystkim. Mam problem z aktualizacją. Otóż posiadam ORYGINALNĄ GRĘ THE SIMS 3 ORAZ POKOLENIA I ZWIERZAKI.
Ale nie mogę w nie grać gdyż wyskakuje mi :nastąpił błąd podczas uruchamiania. zobacz szczegóły w dzienniku.

Ten sam błąd wyskakuje mi gdy ręcznie aktualizuję grę(podstawę) do 1. 17 przy tej aktualizacji właśnie mam ten błąd i nie wiem co już mam robić :( Przez to wszystko już od bardzo dawna nie grałam w simy i coraz bardziej żałuje wydanych pieniędzy na te dodatki....

dużo osób ma ten błąd ale jakoś nikt nie potrafi pomóc.

ultraviolence
04.01.2012, 16:38
Siema wszystkim. Mam problem z aktualizacją. Otóż posiadam ORYGINALNĄ GRĘ THE SIMS 3 ORAZ POKOLENIA I ZWIERZAKI.
Ale nie mogę w nie grać gdyż wyskakuje mi :nastąpił błąd podczas uruchamiania. zobacz szczegóły w dzienniku.

Ten sam błąd wyskakuje mi gdy ręcznie aktualizuję grę(podstawę) do 1. 17 przy tej aktualizacji właśnie mam ten błąd i nie wiem co już mam robić :( Przez to wszystko już od bardzo dawna nie grałam w simy i coraz bardziej żałuje wydanych pieniędzy na te dodatki....

dużo osób ma ten błąd ale jakoś nikt nie potrafi pomóc.

Poszperałam trochę w necie i oto porady, jakie udało mi się znaleźć:
1. Czyszczenie/naprawianie rejestru - osobiście polecam CCleaner albo nieco lepszy, Registry Booster 2 (jest dokładniejszy od CC i oprócz oczyszczania rejestru ze zbędnych składników, też go defragmentuje).
2. Jedna dziewczyna pisała, że pomogło jej wgranie najnowszych sterowników do grafiki.
3.Jeszcze ktoś inny pisał, że pomogła reinstalacja gry.
W sumie nic konkretnego, ale trzeba próbować.

Sharise
06.01.2012, 13:39
Mój problem przedstawia się następująco - większość ciekawych dodatków wymaga aktualizacji gry 1.26. Mam podstawową wersję gry, na stacjonarnym komputerze, niepodłączonym do internetu. Nigdy jej nie aktualizowałam.
Bardzo zależy mi na tych dodatkach, ale nie wiem, czy mam instalować wszystkie patche, jakie wyszły, czy tylko ten ostatni?
Obecna aktualizacja mojej gry to 1.0.631.00002

anie_1981
06.01.2012, 15:13
To zależy, są tzw. super patche, które instalują się na dowolniej, niższej wersji gry, taki w zasadzie polecam. Skoro gra jak dotąd nie była aktualizowana, to miałabyś dużo roboty by ściągać patche po kolei.

http://simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:TS3_Patching:Patch_Downlo ad/Archived/BG

Sharise
07.01.2012, 18:01
No.. trochę sobie ten patch waży, ale bardzo Ci dziękuję za pomoc ;)

Ech.. zarwałam noc, żeby to ściągnąć, a po dwukrotnym kliknięciu otrzymuję coś takiego:
http://up.programosy.pl/foto/blad_83.jpg (http://up.programosy.pl/foto/blad_83.jpg)
Ktoś wie, o co chodzi?..

Ilona
07.01.2012, 19:22
mnie latka z linku Anie rozwaliła grę,dlatego polecam Ci ta "dużą" z tego posta http://simsdesign.pl/forum/showpost.php?p=156468&postcount=3

Sharise
07.01.2012, 20:56
Ok, dzięki, spróbuję ;)

anie_1981
07.01.2012, 21:34
Ilona ja też dałam linka do dużej...

Sharise
08.01.2012, 15:31
Rozumiem, że pobierałam to samo? :D
Ech, no cóż.. daruję sobie tą aktualizację, ale dziękuję za chęci.

eyvee
29.01.2012, 18:15
Mam problem z aktualizacja 1.29....zainstalowalam simsy i zaktualizowalam do tej wersji <czyste simsy bez niczego>, pozniej po zaktualizowaniu dodalam dodatki z neta itp i wlaczylam gre.....i gdy wybieram miasto, gra sie wylacza :( co robic?

Tempest
29.01.2012, 18:54
eyvee
Może wadliwy dodatek?
Albo z nowym patchem nie kompatybilny?
Spróbuj po połówce je posegregować.

Ilona
29.01.2012, 19:01
zanim wybierzesz miasto wejdź w opcje gry i wyłącz Store tutaj masz zdjęcie http://sims3.crinrict.ch/2011/12/anleitung-ingame-store-ausschalten-und.html
to powoduje wywalanie z gry

eyvee
29.01.2012, 20:02
niestety nic to nie dalo i nadal wywala....dodatki ciagle mam te same/mody te same...nie wiem juz co robic by to dzialalo.....ZAWSZE cos jest nie tak z ta trojka....sprobuje jeszcze raz jutro odinstalowac, zainstalowac, zrobic aktualizacje wlacze wpierw i zobacze czy dziala bez dodatkow, a pozniej jesli z dodatkami nie bedzie dzialalo i bedzie wywalac.....to juz nie mam pomyslow....nigdy jeszcze nie mialam tak jak teraz :(

Ilona
29.01.2012, 20:59
a mody masz zgodne z aktualizacja?

eyvee
30.01.2012, 13:00
widocznie to wina aktualizacji, ze wywala mnie do pulpitu.....zainstalowalam "czyste" simsy i je wlaczylam bez niczego, ani jednego dodatku z neta, modow itp....czysciutenkie simsy zaktualizowalam za pomoca patcha <czy to launcherem to jedno i to samo mi sie robilo....> ale i tak mnie wywala wiec o co kaman? pisze, ze mam jakies obiekty niezgodne z gra tylko niby skad? Spaprali te gre aktualizacja i juz! Musze teraz laskawie czekac, az zrobia nowa - moze dzialajaca.....szkoda slow na taka partacka robote....

Ilona
30.01.2012, 17:50
aktualizacja jest ok.,odinstaluj cala grę wyczyść rejestr np. CCleaner,zresetuj kompa i zainstaluj grę na nowo podstawa,dodatek,aktualizacja przy instalacji dodatku,a następnie aktualizacja,która wyszła po nim i to wszystko robisz przy odłączonym necie,zapewne nie czyścisz rejestru po odinstalowaniu gry,a zawsze jakieś śmieci zostają i koniecznie wyłącz zakupy Store

mmandragorra
02.02.2012, 11:56
wrrr czytam i nie wiem, mialam u siebie na kompie wszystko do zwierzakow, pieknie chodzilo, chociaz nie pamietam jak to instalowalam zeby dzialalo.
Wczoraj dogralam, a raczej probowalam luksusowy apartament i nie dziala, pojawia mi sie komunikat..wyglada na to ze masz zaintalowana nieoficjalną modyfikacje..
wiec- wyrzucilam podstawe, cracki,, mody i od nowa ja wgralam, niestety- to samo
co robic,
powiem tez ze wczoraj intalowalam wszystko u brata na komp, na zasadzie wszystko po kolei, bez wymarzonych podrozy, po kazdym aktualizacja z ea manager i na koniec wrzucilam crack ze zwierzakow do glownego foldera sims 3 i nic..to samo :( teraz odistalowam wsio, wyczysilam rejestr i czekam na wskazowki, zeby nie robic tego po raz 5

pomoze ktos?

Helena edit: Nie piszemy posta pod postem, tylko używamy opcji "edytuj". Pozdrawiam.

ginsei
02.02.2012, 13:16
Powiadasz "cracki"... Nie wydaje mi się, żeby oryginały potrzebowały cracków...

mmandragorra
02.02.2012, 15:32
a to tutaj nie udzielacie pomocy osobom nie posiadającym oryginałów?

@Ilona-radze zapoznać się z regulaminem forum i zajrzyj do tematu z modami,ponieważ jest NO CD mod pozwalający na grę bez płyty,teraz otrzymujesz upomnienie,ale jeżeli jeszcze raz napiszesz o cracku,to dostaniesz permbana

Juhas
05.03.2012, 19:02
Witam.
Od soboty mam poważny problem z instalacją najnowszej aktualizacji dotyczącej simportu. Kiedy chcem ją zainstalować wyskakuje mi taki komunikat:
http://img641.imageshack.us/img641/8492/wrona.png (http://imageshack.us/photo/my-images/641/wrona.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Co mogę zrobić by wszystko działało jak należy?

Dziękuję i pozdrawiam :)

Gio
01.07.2012, 19:12
Nie wiem czy odpowiedni temat, no ale... :P
Otóż wiem, że u niektórych obok suwaków w CASie mają takie cyferki, które pokazują jak bardzo dany suwak jest przesunięty. Gdzieś wyczytałem, że dodaje się do po najnowszej aktualizacji. Ja jednak grę mam aktualną, a tych liczb nie ma :(

Jeśli niewyraźnie wytłumaczyłem:
http://farm8.staticflickr.com/7188/6970419795_d869bbd69b_z.jpg
chodzi mi o te liczby w nawiasach, pokazujące stopień ustawienia suwaka.

Synestezyjna
11.07.2012, 11:11
Witam, mam problem z tą aktualizacją. Mianowicie gdy włączam grę to normalnie jak zwykle wyskakuje mi okienko, że jest dostępna nowa aktualizacja. Wciskam więc przycisk ok i na tym koniec. Kiedy wciskam ponownie ikonkę to pojawia się napis, że gra nie może zostać uruchomiona w trakcie aktualizacji. Po jakimś czasie gdy włączam ponownie to już wszystko jest ok problem w tym, że znowu pojawia się okienko, że jest dostępna aktualizacja i tak w kółko a aktualizacja się nie instaluje. Czy wiecie w czym może tkwić problem ? Proszę o pomoc.

hellraiser
11.07.2012, 12:40
Gio - z tego co pamiętam, te cyferki pokazują się, gdy wejdziesz do CASu przez Nraas'a Master Controllera ;p Normalnie tego nie ma i nie wnosi tego żadna aktualizacja.

Synestezyjna - strzelam, że jest to jakiś problem z tym managerem, który pobiera łatki, może spróbuj go przeinstalować. Albo możesz też pobrać aktualizację ręcznie, np. stąd (http://www.patches-scrolls.de/sims3.php). Jak miałem grę, to pobierałem właśnie stamtąd, gdy launcher odmawiał mi po raz milionowy posłuszeństwa, było wszystko ok :P

Synestezyjna
16.07.2012, 18:35
Dziękuje za odp. Pobrałam aktualizacje ale nie z tej str którą poleciłeś ale ze str simsprogram czy coś takiego. Niestety gdy klikam to wyskakuje coś takiego:
http://naforum.zapodaj.net/d62cbd9470ee.jpg.html
Nie wiem co to jest i co to za błąd.

http://naforum.zapodaj.net/d62cbd9470ee.jpg.html

beata18ns
26.08.2012, 08:02
Witam, a co jeśli gra nie widzi, że dostępna jest aktualizacja ? a takowa jest, bo ludzie piszą, że aktualizują. Launcher pokazuje, że gra jest aktualna ? :|

nmin
04.09.2012, 21:52
Mam problem z aktualizacją 1.38. Ściągam ją przez Origin, pobiera się, zaczyna aktualizować i... błąd. Tuż przed końcem pokazuje mi się komunikat, że "błąd pliku" i aktualizacja nie dochodzi do skutku. Jaki niby błąd, skoro aktualizuję normalnie przez Origin, a nie jakieś lewe strony? Nie mam jeszcze NZTŚ, chcę po prostu wgrać aktualizację.

Oczywiście przed pobieraniem aktualizacji usunęłam folder Mods, więc odpada pomysł, że to plik z niego powoduje błędy.

Laselight
04.09.2012, 21:55
Nie ściągaj przez Origin aktualizacji. Np. z www.sims3updates.net

nmin
04.09.2012, 22:49
Dzięki, ściągnęłam z jakieś innej strony i zadziałała. Co za bzdura z tym Origin, niby do tego między innymi służy, a trzeba szukać łatek po innych stronach!

xMalwina
05.09.2012, 08:38
Nie ściągaj przez Origin aktualizacji. Np. z www.sims3updates.net

Mam ten sam problem z aktualizacją. A do tego jestem ślepa i nie mogę znaleźć na tej stronie łatki... :( W którym miejscu mogę ją znaleźć?

EDIT:
Próbowałam pobrać aktualizację z innej strony, ale nadal nie działa... :(

Mamełe
05.09.2012, 09:36
Witam, a co jeśli gra nie widzi, że dostępna jest aktualizacja ? a takowa jest, bo ludzie piszą, że aktualizują. Launcher pokazuje, że gra jest aktualna ? :|

Ja musiałam wszystko odinstalować a potem instalować jeszcze raz, ale przy ponownej instalacji nie aktualizowałam gier z płyt kolejnych dodatków, tylko przez origin, bo tam na płytach chyba część łatek jest nieaktualnych.

Chloé
05.09.2012, 11:01
Jeśli zamierzacie kupować "Nie z tego świata" to darujcie sobie aktualizację, w pudełku z grą jest już stosowna łatka.

xMalwina
05.09.2012, 11:20
Jeśli zamierzacie kupować "Nie z tego świata" to darujcie sobie aktualizację, w pudełku z grą jest już stosowna łatka.

Tak, ale poczekam, aż będą tańsze... Dlatego zależy mi na odpowiedzi, jak mogę naprawić ten błąd z aktualizacją.

ultraviolence
05.09.2012, 13:53
U mnie niby wszystko w porządku - aktualizacja zainstalowała się jak należy, gra chodzi, rodziny są, ale... niektóre zwierzaki (głównie koty) zamiast normalnych tęczówek posiadają same białka. Próbowałam je resetować, edytować w CAS(ie) i nic z tego. Wspomnę jeszcze, że dzieje się tak tylko i wyłącznie z pupilami moich simów, które są aktualnie dodane do rodziny. Futrzaki ze skrzyni wyświetlają się poprawnie.

EDIT: Przypomniało mi się, jest jeszcze jedna rzecz :P Sim, który pracuje w karierze dziennikarskiej (10 stopień), nie może napisać pozytywnej opinii o sąsiedzie. W opcjach wyświetla się tylko negatywna.

nmin
05.09.2012, 16:01
xMalwina, ja pobrałam stąd, bo na sims3updates też nie mogłam znaleźć: http://games.softpedia.com/get/Patch/The-Sims-3-Patch.shtml

xMalwina
05.09.2012, 18:11
xMalwina, ja pobrałam stąd, bo na sims3updates też nie mogłam znaleźć: http://games.softpedia.com/get/Patch/The-Sims-3-Patch.shtml

Niestety, patch nie działa z żadnych źródeł :( Spróbuję reinstalki.

sebi27
22.09.2012, 10:13
Jak zaktualizować ręcznie aktualizacje TS3_1.38.151.018xx_update.exe ? bo gdy aktualizuje automatycznie to nic się nie dzieje i jak włączam znowu ts3 to znowu jest żeby zaktualizować

Laselight
22.09.2012, 12:23
Ściągnasz multipatch czy z 1.36 do 1.38 ?

sebi27
22.09.2012, 13:27
1.38 ale jak ?

Laselight
22.09.2012, 13:31
1.Wersja gry 1.36?
2. Pobierasz przez launchera czy że strony?
3. Jak że strony to Pobierasz większy czy mniejszy plik?

Podkomisarz_Bunny
30.09.2012, 20:11
Czy ktoś z Was również ma problem z najnowszą aktualizacją(tą, która usuwa błąd z pałętającymi się zombie nie tylko podczas pełni)? U mnie wyskakuje, że wykryto nieprawidłowy plik...

Anulaa89
03.10.2012, 12:59
Jak instalujesz aktualizacje to w nazwie folderu The Sims 3 w dokumentach zrób sobie dopisek np: The Sims 3.backup i wtedy zaktualizuj grę i usuń ten dopisek.
Jeżeli to nie pomoże, to możliwe, że masz też jakieś "obce" pliki w folderze instalacyjnym gry. Co za tym idzie często osoby mające nieoryginalną grę borykają się z taką informacją. No ale nie mnie to oceniać tylko tym, którzy są posiadaczami takowych.

Fatumka
04.10.2012, 21:24
Ok... Może zadam teraz pytanie odrobinę naiwne, ale... skąd ściągnąć aktualizację inaczej niż launcherem?
Chciałabym zaktualizować grę do wersji 1.39, ale jak klikam to launcher się zawiesza i nic się nie dzieje.
Dodam, że wszystkie gry, które mam zainstalowane, są oryginalne.

Ilona
04.10.2012, 21:38
link byl podany np. w pierwszym poscie,na tej stronie http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1576499&postcount=321

Fatumka
04.10.2012, 21:48
Tylko, że próbowałam stamtąd i mam wrażenie, że mi się ściąga wszystko, tylko nie to, co trzeba...

Zamiast patcha ściągnął mi się jakiś audio converter wizard... No, chyba, że mi powiecie, że to jednak to? /:

Ilona
05.10.2012, 08:49
sprobuj stad http://sims3.crinrict.com/2012/09/patch-1-39.html
pobierz super patcha

Fatumka
06.10.2012, 17:52
Dziękuję :)
Zaraz zainstaluję i sprawdzę, czy działa :)

beata18ns
25.02.2013, 08:32
witam Was, zaktualizowałam wczoraj gre - nie wiem dlaczego tak późno ( chyba intuicyjnie zwlekałam ), ale kupiłam sobie tą nową okolice i potrzebowałam do tego aktualizacji gry. Po aktualizacji wyskakuje mi znów ten komunikat, że wygląda na to, że mam nieoficjalny dodatek, ze może to powodować błędy itp. Już mnie taki komunikat wielokrotnie nawiedzał, ale teraz on serio powoduje błędy. Pasek trybu budowania się nie wyświetla i nowa okolica się nie chce do końca załadować. Tak, mam masę dodatków z neta, ale przeniosłam je na pulpit podczas aktualizacji - mam nadzieje że z wszystkich folderów z których trzeba. Co robić,aby nie odinstalowywać całości.

czy to może być wina folderu Mods, w którym znajdują się pliki dzięki którym mają być wyświetlane dodatki z neta ?

albo może tak, co mam wyciągnąć na pulpit, konkretnie jakie foldery, aby usunąć wadliwy dodatek.

tak wygląda ten ucięty pasek - tylko w trydbie kupowania i budowania, w trybie życia jest normalny. no i nie ładuje sie ta nowa okolica. może to wina okolicy ? :| próbowałam wyciągnąć foldery z zawartością zmodyfikowaną na puplit ale nic nie pomogło, ale mogłam o jakimś zapomnieć.

http://w780.wrzuta.pl/obraz/46RcWndGTpf/blad_po_aktualizacji

julka255
11.03.2013, 16:18
Chodzi głównie o nową aktualizację (1.50 o ile się nie mylę).No więc tak,chciałam zainstalować TS3 na nowym laptopie.Instalacja ok,wszystko ładnie działa,uruchomiłam grę i szło.Później chciałam zainstalować dodatki,więc wyskoczył komunikat abym zaktualizowała grę(podstawę).No więc dobra,aktualizuję,wgrywam jakiś tam jeden dodatek,i wyskakuje powiadomienie: "Nastąpił błąd podczas uruchamiania.Sprawdź szczegóły w dzienniku.".Ale ten dziennik i tak nic nie daje,sprawdzałam i nic tam nie ma.Odinstalowałam więc grę,wgrałam od nowa,zainstalowałam aktualizację ręcznie.Nadal to samo,wyskoczył komunikat.Robiłam później kilkakrotnie,na różne sposoby reinstalkę,i nadal to wyskakuje.
Już nie wiem co zrobić,użeram się z tym od ładnych paru dni.Bardzo Was proszę o pomoc :<
Jeśli to ma jakieś znaczenie,płyta samej podstawy ma kilka lat.Kupiłam ją zaraz jak była premiera,a zaraz po zainstalowaniu pokazało że mam wersję bodajże 1.00..mam windows 7.

JBronkar
11.03.2013, 19:26
Instrukcja ---> http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1179696&postcount=119

julka255
12.03.2013, 14:09
Napisałam wyżej- sprawdzałam dziennik i nic tam szczególnego nie pisze.Nie ma żadnego błędu,tylko pisze 'informacja' że błąd..przeszukałam cały dziennik i nic nie ma.

braindamage
13.03.2013, 22:07
ja jak probuje zainstalowac studenckie zycie, wyskakuje mi komunikat o koniecznosci zaktualizowania podstawowej czesci, jak probuje zaktualizowac moja trojeczke, wyskakuje mi taki komunikat:

Witam, gdy próbuje zaktualizować grę do nowej wersji, mniej więcej w 78% instalacji wyskakuje mi to
http://i36.************/2evyxhl.jpg

mógłby mi ktoś pomóc?

dodam, ze dodatkow/hackow/latek nie mam z internetu zadnych, zna ktos przyczyne i potrafilby pomoc?

@CH: nie cytujemy obrazków :)

julka255
15.03.2013, 14:07
Napisałam wyżej- sprawdzałam dziennik i nic tam szczególnego nie pisze.Nie ma żadnego błędu,tylko pisze 'informacja' że błąd..przeszukałam cały dziennik i nic nie ma.



Dokładnie w dzienniku pisze tak:
"Nie można utworzyć punktu przywracania (Proces = C:\ProgramData\Electronic Arts\EADM\cache\{ }\TS3_1.50.56.0210xx_update.exe Arts\EADM\cache\{ }\TS3_1.50.56.0210xx_update.exe" ; Opis = Zainstalowane The Sims 3; Błąd = 0x80070514)."

Wyświetliło się zaraz po zainstalowaniu aktualizacji,przed nią działało normalnie.Wie ktoś co na to zaradzić?

human0166
24.03.2013, 18:25
Mam dokładnie tak samo! Odinstalowywałam grę, z powrotem instalowałam, a to na innym dysku a to ze ściąganym catchem, nic nie pomaga. Ciągle ta sama informacja i żebym sprawdziła błędy w dzienniku które nic mi nie mówią...

10ola01
29.06.2013, 18:16
Witam. Po dzisiejszej reinstalce simsów mam pewien problem.
Na początek do podstawowej wersji zainstalowałam jeszcze dodatek "Zostań Gwiazdą", chciałam zalogować się na moje konto by skorzystać z simportu, lecz podczas logowania wyświetlił mi się komunikat że muszę zaktualizować grę. Dobra, weszłam w program startu, w zakładkę aktualizację gry i napisane było że moja gra jest aktualna, więc nie mogę jej zaktualizować. Pomyślałam że może jak zainstaluję najnowszy dodatek który mam (Studenckie Życie) problem minie. Niestety, nadal mam ten sam problem. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, przed reinstalacją wszystko było w porządku.

ABC3003
02.07.2013, 13:12
Witam, mam jedno bardzo ważne pytanie. Jak zainstalować najnowszą aktualizację 1.55? Jak wchodzę do programu startu to wyświetla mi się komunikat, że dostępna jest nowa aktualizacja gry. Kiedy wciskam "OK", to w ogóle nic się nie pojawia, a program startu wcale nie odpowiada. Podążałam nawet za wskazówkami z oficjalnej strony The Sims 3 - zrobiłam kopię zapasową wszystkich plików .sims3 i .sims3.backup z folderu "Saves" i przeniosłam wszystko z folderu "Downloads" (bo chyba tam są te obiekty zmodyfikowane). Ale nadal aktualizacja nie chce się zainstalować. Co mam zrobić?? :(

Alcioo :33
02.07.2013, 13:17
ABC30003- http://www.instalki.pl/gry/pobierz/patche/The_Sims_3_Patch_1_55_4.html
zainstaluj ;)

ABC3003
02.07.2013, 14:12
Trochę to potrwa, bo aż 1,3 GB :) a jak zainstaluję, to co mam zrobić?

Alcioo :33
02.07.2013, 14:14
Najprawdopodobniej odpalić grę ;)
Sam będę teraz odpalał z tą aktualizacją :3

ABC3003
02.07.2013, 14:18
Dziękuję :)

Alcioo :33
02.07.2013, 14:32
Proszę <3
Npaisz czy działa, oki?

ABC3003
02.07.2013, 15:23
Aktualizacja poszła bardzo szybko i sprawnie, gra chodzi bardzo dobrze i sprawnie, nic mi się nie skasowało. :)

Alcioo :33
03.07.2013, 12:09
Cieszę się, że pomogłem :*

Strawberry2933
17.07.2013, 14:04
Włączam grę i pisze mi, że potrzebna jest aktualizacja klikam OK. Kilka minut nic się dzieje po jakim czasie myszka zmienia się w kółko i ładuje się( może nawet ładować się trzy godziny i nic) i po jednym kliknięciu pisze, że program The Sims 3 Launcher przestaje działać. Nie mam nic ze store, ani też modów. Rozważam przeinstalowanie gry. Pomocy!!!

MrStachu00PL
29.07.2013, 18:13
Witajcie. Mam problem z grą The Sims 3 ( oczywiście oryginalna wersja gry )
.Otóż gdy chcę rozpocząć grę pisze mi ,że musze mieć najnowszą wersję gry. Natomiast w menu głównym jest napisane, że moja gra jest aktualna :(( . Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Nigdy wcześniej nie miałem podobnych problemów !

Vanitas
29.07.2013, 18:17
Wydaje mi się, że powinna pomóc aktualizacja gry superpatcherem (http://simsvip.com/2013/06/18/sims-3-game-update-1-55-61813/).
Ale najpierw wejdź w dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Version i podaj co tam masz napisane.

Klamra
03.08.2013, 20:25
Po aktualizacji 1.55 mam problem, bo gra zaczęła mi się zacinać. Nigdy wcześniej tak nie miałam zacina się na amen nic nie można zrobić tylko wyłączyć grę managerem zadań.

Czy ktoś też ma taki problem i go jakoś rozwiał?

Ja zaraz spróbuję jeszcze raz zainstalować aktualizację z tego źródła, które ktoś wyżej podał i dam znać czy pomogło.

Edit: Po sprawdzeniu okazało się, że była to wina modów chociaż nie wiem dlaczego, bo wszystkie na nowo ściągałam pod wersje 1.55 :<

SokuReload
13.09.2013, 19:04
Kiesy zainstalowałem grę chciałem ją od razu zaktualizować, aktualizacja doszła do 100% i był koniec, ale wersja jak była stara tak jest, a także menu startowe się ścina (wyskakuje: RUNTIME ERROR! R6025 -pure virtual function call)
Wiecie o co chodzi? Jak tak to pomóżcie :(

KubaBus666
18.10.2013, 17:58
Hej, gdy włączam jakieś miasto, żeby stworzyć nową simkę to mam ten dodatkowy ekran z tej najnowszej aktualizacji, ale jak jest ta zielona kreseczka to ona zostaje 1 mm przed zakończeniem ładowania i tak stoi... już 30 min. Nie wiem dlaczego... Może ktoś też ma taki problem?

Chomik12
19.10.2013, 00:55
Podobno im więcej pobierasz tym dłużej ładuje mi sie ładuje godzine:O

Troya
27.10.2013, 08:48
Ledwo rozwiązałam problem ze znikającym launcherem, pojawił się następny problem. Mianowicie: http://oi44.************/2nrhizq.jpg
Dodam że to SuperPatch więc powinno dać radę...
Co robić?

demur_
14.01.2014, 22:33
Zaktualizowałam grę do najnowszej wersji - bodajże 1.66 i pojawił się problem. Poza tym, że zmieniła mi się rozdzielczość ekranu i ustawienia grafiki, nie mogę wejść w żadną rodzinę. To znaczy w menu wybieram sobie zapis, zaczyna się ładować i tuż przed samym końcem pasek ładowania staje. Ten cały ekran interaktywny działa, punkty się nabijają, ale gra się nie włącza nawet po 20 minutach czekania. Ma ktoś tak jeszcze?

fenomenka86
15.01.2014, 00:51
Hej, ja też zaktualizowałam grę do wersji 1.66.2, ale jak na razie to tylko mi się tnie i to ostro. Szukałam czegoś więcej na ten temat, ale też bezskutecznie :/
Dodam jeszcze, że rozmiar ekranu po tej nieszczęsnej aktualizacji musiałam zmienić z: 1680x1050 (16:10) na: 1280x800 (16:10), oczywiście gra zaczęła mniej się ścinać, ale i tak mimo wszystko nie da się tak dalej grać przy dużym monitorze!
No co za pech! Niech ktoś napisze jak zmienić tą wersję na poprzednią :D

demur_
15.01.2014, 06:44
Mi rozmiar ekranu sam się zmienił z 16:9 na jakiś mniejszy.

Lesshaa
17.01.2014, 12:10
Hej wam.
Mam taki problem z aktualizowaniem simsów, szukałam na internecie, ale nie mogłam znaleźć nic konkretnego, a to co próbowałam nie pomaga.

Chciałabym mieć wszystkie dodatki Simsów, ale działają mi one tylko wtedy kiedy to jest niezaktualizowana podstawa z dwoma czy trzema starszymi dodatkami. Nowsze dodatki potrzebują aktualizacji,a gdy ją zrobię Simsy przestają działać i wyświetla się ,,Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku''.

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, a szkoda bo chciałoby się pograć :P
Może ktoś rozwiązał ten problem i pomoże ? Napewno nie tylko mi się przyda.

Searle
06.02.2014, 16:44
Zaktualizowałam grę do najnowszej wersji - bodajże 1.66 i pojawił się problem. Poza tym, że zmieniła mi się rozdzielczość ekranu i ustawienia grafiki, nie mogę wejść w żadną rodzinę. To znaczy w menu wybieram sobie zapis, zaczyna się ładować i tuż przed samym końcem pasek ładowania staje. Ten cały ekran interaktywny działa, punkty się nabijają, ale gra się nie włącza nawet po 20 minutach czekania. Ma ktoś tak jeszcze?

Jest już aktualizacja 1.67. Może ona pomoże?

EDIT: U mnie również pojawił się problem:

Zainstalowałam podstawkę, zaktualizowałam ją superpatchem 1.67 i wgrałam wszystkie dodatki. Gdy wchodzę do Launchera wyświetla błąd: "Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku". Gdy włączam ikonkę gry i pojawia się Launcher pokazuje mi, że jest dostępna aktualizacja, a w rogu na dole mam: 1.0.631.00107. Aktualizowałam grę jeszcze raz superpatchem i aktualizacją przez Launchera, ale to nie pomaga. No i nie mogę uruchomić gry.

anie_1981
11.02.2014, 18:28
Ja uruchamiam grę 3Booterem, u mnie wszystko śmiga jak należy, chociaż miałam takiego buga, że laska jak zaszła w ciążę i zaczął jej rosnąć brzuch, to straciła wszelkie interakcje z telewizorami. Po prostu po kliknięciu na TV nic się nie działo. Nie pomógł resetsim, nie pomógł reset NRaas Master Controllerem, przeprowadzki, dzielenie rodziny... pomogło dopiero zapisanie gry i załadowanie od nowa... Jednak jeśli tego próbujecie, to zapisujcie grę pod inną nazwą, żeby w razie czego nie zniszczyć jedynego zapisu ;)

Searle
11.02.2014, 19:20
Nie chcę używać 3Bootera, z resztą pewnie nie pomoże, bo przy uruchamianiu gry pojawia się jakiś problem z inicjalizacją usługi.

Czy wszystko muszę odinstalować, by pozbyć się aktualizacji, czy wystarczy tylko podstawę?

Lesshaa
11.02.2014, 19:46
A na czym polega użycie tego 3bootera ?? Może to by pomogło, warto spróbować.

Searle zdaje się, że wszystko, tylko ja znowu mam problem, że bez aktualizacji nie mogę zainstalować niektórych dodatków...
A w surową wersję simsów to niezbyt się gra...

Searle
11.02.2014, 20:09
Lesshaa tu jest opisany 3booter: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63365&highlight=3bootera.

U mnie chyba jednak problem nie leży w aktualizacji, a w zainstalowaniu przez Origin podstawy na innym dysku - ale od tego muszę znaleźć inny temat.

A co się dzieje złego u Ciebie?

Lesshaa
16.02.2014, 20:17
No właśnie problem z aktualizacją. Zainstalowywuje the sims 3 i działa, ale jak przychodzi do instalacji dodatków to się okazuje, że trzeba grę zaktualizować. Po aktualizacji wychodzi kiszka bo gra się nie włącza... Problem z uruchomieniem sims 3. Sprawdź w dzienniku czy coś takiego. Kiedyś instalowałam i nie było takich jaj...

Searle
17.02.2014, 12:20
Lesshaa - może spróbuj zaktualizować grę superpatchem: http://simsvip.com/category/patches/

Lesshaa
21.02.2014, 14:22
Dzisiaj jeszcze raz spróbuje i dam znać :)