PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy aktualizacji...


Strony : [1] 2

karasss
25.06.2009, 20:54
Włączam simsy i widzę że jest dostępna nowa aktualizacja, pyta się czy aktualizować no ja "OK" dobra wszystko się robi super w ogóle... ale w pewnym momencie pojawia się BŁĄD!:
http://img526.imageshack.us/img526/8109/bladz.jpg

klikam "OK" i się aktualizacja wyłącza.

Co robić ? Jeszcze się nie zarejestrowałem swojej gry.

aluminium.
25.06.2009, 21:01
może spróbuj zarejestrować grę.

Szynszyl
25.06.2009, 21:40
A co ma rejestracja do rzeczy?
karasss, czy nie instalowałeś przypadkiem usunięcia cenzury? :P Jeśli ten plik został podmieniony, aktualizacja nie dojdzie do skutku. Spróbuj po prostu skopiować oryginalny plik z płyty gry i wkleić do folderu gdzie jest zainstalowana.

Główny katalog płyty\Game\Bin - stąd skopiuj plik Shaders_Win32.precomp i wklej w to samo miejsce, gdzie jest zainstalowana gra :D

Ilona
26.06.2009, 09:06
odradzam aktualizacje gry,właśnie na nowo muszę grę instalować,a do tej pory nie miałam z nią żadnych problemów,po prostu po aktualizacji gra nie chce się włączyć

figa
26.06.2009, 12:18
ilona, nie masz przypadkiem tego hacka na suwaki wgranego?
http://www.modthesims.info/download.php?t=344369

Jeśli masz to skasuj bo to on uniemożliwia uruchomienie gry (u mnie tak było). Jeśli go nie posiadasz to pozbądź się na chwilę innych hacków i sprawdź czy gra zadziała.


Co do cenzury to nie polecam wklejania zmodyfikowanego pliku, gdzieś się spotkałam z opinią aby pliki gry zostawiać w spokoju, lepiej użyć moda >>> http://www.modthesims.info/download.php?t=343951

Safeguard
17.11.2009, 17:32
Witam, gdy próbuje zaktualizować grę do nowej wersji, mniej więcej w 78% instalacji wyskakuje mi to
http://i36.************/2evyxhl.jpg

mógłby mi ktoś pomóc?

MacieK
18.11.2009, 04:23
Ja dokonałem tej aktualizacji. Gra działa ale źle.
NIE INSTALUJCIE TEGO GÓWNA. Niszczy grę każdemu inaczej.
Ja miewam błąd zapisu gry 16 co jakiś czas oraz nie mogę zmienić rodziny którą gram gdyż w trakcie zmiany aktywnej rodziny przetwarzanie znika i zostaje mi martwy ekran otoczenia Sunset Valley bez żadnych funkcji.

Jedyna nadzieja zanim się zdecydujemy robić całkowitą reinstalkę Sims 3 to poczekać na dodatek bo może z nim ta aktualizacja zacznie działać poprawnie. Zauważyłem że zmieniła ona folder 'Saves' gry i nieco rozbudowała oraz zawiera plik z dopiskiem Travel. To sugerowałoby, że aktualizacja będzie działać dopiero dobrze z Podróżami.
Szkoda jednak że, taki syf dają klientom. To na prawdę źle świadczy o E.A.

Analisse
18.11.2009, 10:09
NIE INSTALUJCIE TEGO GÓWNA. Niszczy grę każdemu inaczej.


Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
U mnie działa bardzo dobrze, żadnych problemów/błędów nie zauważyłam.
Więc nie każdemu niszczy gre.

nikodem
18.11.2009, 10:54
Mam już nowy dodatek i faktycznie nadal pojawia się błąd 16. Z tego co wiem, to dość powszechny błąd. Trzeba będzie pewnie poczekać na łatkę. W moim przypadku pomogło zapisać grę na nowym savie, tzn. zamiast zapisz należy dać zapisz jako... i dodać nr '2' do nazwy miasta i zapisywać wszystko na tym savie. Co prawda nadal nie mogę grać inną rodziną. Radzę na wszelki wypadek skopiować pliki zapisu do jakiegoś folderu. Ja tak robię. Jak ktoś ma lepszy pomysł to proszę o wskazówki.

magdalii
18.11.2009, 21:02
Safeguard, mi taki błąd wyskakiwał, przy instalowaniu poprzedniej aktualizacji.
Problemem okazała się łatka na cenzurę. Właścwie to chyba kazdy nieoryginalny plik umieszczony w grze może przerwać ten proces.

qwiatuszek
18.11.2009, 22:23
Ja po aktualizacji nie mam nagród szczęścia życiowego i cech charakteru :( Nawet jak chce zrobić nową postać to nie ma cech :( Nie wiem co jest grane, proszę pomóżcie mi.......

MacieK
18.11.2009, 23:32
Aktualizacja spowodowała u mnie:

-brak możliwości wyboru właściciela auta.
-brak możliowści zmiany aktywnej rodziny (ekran przetwarzania znika i zostaje martwy obraz otoczenia Sunset Valley w którym nic nie można zrobić).

Powiedzcie mi czy ktoś wie czy może tą aktualizację należy instalować dopiero po zainstalowaniu dodatku Wymarzone Podróże ? Mam wrażenie, że tak.
Nie odinstaluję gry póki co gdy nie mam jeszcze dodatku. Wciąż wydaje mi się, że jak doinstaluję dodatek wtedy wszystko będzie chodzić poprawnie jako całość. Ostatecznie aktualizacja zawiera piwnice i nowe tapety a one są związane ewidentnie z dodatkiem.
Mogliby poinformować Nas jednak do czego ta aktualizacja służy. I kiedy ją instalować. E.A nawaliło.
Zaznaczam, że nie mam modów innych niż tylko te oficjalne ze Store.

Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
U mnie działa bardzo dobrze, żadnych problemów/błędów nie zauważyłam.
Więc nie każdemu niszczy gre.

SORRY... ale chyba jak narazie Tobie jednej tylko działa poprawnie. Dlatego tak mówię ! Nie chcę być złośliwy ale pewnie jeszcze nie sprawdziłaś wszystkiego i niebawem zjawisz się tu z lamentem co złego aktualizacja zrobiła akurat Tobie :P
A jeśli nic to ja osobiście napisałbym na Twoim miejscu innym, skoro już uczestniczę w forum fanów gry co mam zainstalowane, czy mam już dodatek i co składa się na poprawność działania mojej gry zamiast informować wszystkich, że to ich problem i z dupy wzięty wymysł a nie Twój. SORRY za słownictwo, ale taka prawda.
No ale Ty to Ty a ja to ja. Pzdr. :D

gtaIVsa
19.11.2009, 07:08
Kurde, wreszcie mam ten dodatek wymarzone podróże ale nie moge zainstalować bo do jasnej ciasnej podczas instalacji wywala błąd aktualizacji!! No kurde!!!! Sims 3 oryginał 0 zmodyfikowanych plików itp. Co ja mam robić ;( Przeinstalowywałem gre z 500 razy ;(

AHHAHAHa ha a Już all działa! Po prostu gra źle mi instalowała plik launcher, zamiast exe to było ex_ KOchAM Cię świecie ;p Ok tera ide do szkoły :O

czarna-mamba
19.11.2009, 08:48
Też mam problem z zainstalowaniem dodatku bo wyświetla się błąd aktualizacji. Próbowałam instalować dodatek bez wcześniejszego crackowania podstawowej wersji, przeinstalowałam gre itp. ale dalej jest błąd. Może ktoś pomóc?

Analisse
19.11.2009, 09:24
SORRY... ale chyba jak narazie Tobie jednej tylko działa poprawnie. Dlatego tak mówię ! Nie chcę być złośliwy ale pewnie jeszcze nie sprawdziłaś wszystkiego i niebawem zjawisz się tu z lamentem co złego aktualizacja zrobiła akurat Tobie :P
A jeśli nic to ja osobiście napisałbym na Twoim miejscu innym, skoro już uczestniczę w forum fanów gry co mam zainstalowane, czy mam już dodatek i co składa się na poprawność działania mojej gry zamiast informować wszystkich, że to ich problem i z dupy wzięty wymysł a nie Twój. SORRY za słownictwo, ale taka prawda.
No ale Ty to Ty a ja to ja. Pzdr. :D
Nie mam zainstalowanego dodatku...
Sprawdzałam wszystko co sie dało i nie widze żadnych problemów - czyli jak zwykle po aktualizacjach.
Nigdzie nie powiedziałam że to wasz problem, a jeśli tak to pokaż gdzie...

I nie musisz nazywać aktualizacji gównem i mówić że taki syf dają tylko dlatego że tobie - i innym osobom lecz nie wszystkim - nie działa (zapomniałam napisać w poprzednim poście :P)

sory za offtop

Mamełe
19.11.2009, 10:34
Jest kolejna aktualizacja.

beata18ns
19.11.2009, 10:38
a u mnie wogole masakra, chyba to przez akutalizacje bow tym czasie nic nie instalowalam z neta.wlaczam dzis gre i co widze? widze: niebieskie pola zamiast domów nic zero mebli simsy sa widoczne i tyle. i to nie tylko moj dom aktywny dom wszystkie domy. sklepy zostaly tylko widoczne a wszystkie domy to kwadratowe niebieskie pola. dodalabym zdjecie ale nei wiem jak. wie ktos jak to naprawic ?:/


juz wiem jak, prosze :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31

beata18ns
19.11.2009, 10:50
a ja po akutalizacji mam taki problem :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30

ktos cos poradzi?

nikodem
19.11.2009, 11:05
Aktualizacja spowodowała u mnie:

-brak możliowści zmiany aktywnej rodziny (ekran przetwarzania znika i zostaje martwy obraz otoczenia Sunset Valley w którym nic nie można zrobić).

Mam to samo. Nie mogę grać inną rodziną poza tą, która jest aktywna :/

Powiedzcie mi czy ktoś wie czy może tą aktualizację należy instalować dopiero po zainstalowaniu dodatku Wymarzone Podróże ? Mam wrażenie, że tak.
Nie odinstaluję gry póki co gdy nie mam jeszcze dodatku. Wciąż wydaje mi się, że jak doinstaluję dodatek wtedy wszystko będzie chodzić poprawnie jako całość. Ostatecznie aktualizacja zawiera piwnice i nowe tapety a one są związane ewidentnie z dodatkiem.

Ja mam dodatek, błędy nadal są. Żeby w ogóle zapisać swoją rodzinę musiałam dać zapisz jako, a poprzedni save wywalić.

Zaznaczam, że nie mam modów innych niż tylko te oficjalne ze Store.

Ja również.

Wydaje mi się, że EA wyda jakąś łatkę, przeglądałam forum brytyjskie i amerykańskie i z tego co widzę problem jest powszechny.

beata18ns
19.11.2009, 11:10
ja po aktualizacji mam cos takiego..

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-31

potrafi ktoś pomóc?

beata18ns
19.11.2009, 11:12
ja po akutalizacji mam cos takiego..

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-31

potrafi ktos pomóc?

qwiatuszek
19.11.2009, 11:35
a ja po akutalizacji mam taki problem :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30

ktos cos poradzi?

Kurcze Ty masz gorzej niż ja <wow>

qwiatuszek
19.11.2009, 11:39
Ja po aktualizacji nie mam nagród szczęścia życiowego i cech charakteru Nawet jak chce zrobić nową postać to nie ma cech :(

czarna-mamba
19.11.2009, 11:57
A jak udało wam się zainstalować dodatek? Bo mi wogóle nie chce się instalować tylko wyświetla się błąd aktualizacji

nikodem
19.11.2009, 12:35
a ja po akutalizacji mam taki problem :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30

ktos cos poradzi?

dzisiaj wyszła jeszcze jedna aktualizacja. mam nadzieję, że ona nam wszystkim pomoże. spróbuj ją zainstalować.

figa
19.11.2009, 13:32
To i ja coś dorzucę. Aktualizacje pobrałam bo chciałam znowu mieć muzykę w grze oraz narzędzie do budowy piwnic.
WP jeszcze nie mam ale skoro aktualizacje były dostępne to pomyślałam, że widocznie pasują do podstawy gry...

Oto co ostatnie aktualizacje zrobiły z moją grą:
Może najpierw co się naprawiło:
- muzyka z wieży znowu jest słyszalna
- wróciła muzyka w trybie kupowania/budowania
- powróciły inne dźwięki jak np. podczas spełniania marzenia sima


A teraz co się popsuło:
- gra zaczęła chwilami przycinać. To na pewno wina łatki gdyż przed jej wgraniem wszystko było dobrze.
Liczba fps w momencie zacięcia spada do 8 :/
- zniknęło wszystko z wyposażenia simów z mojej aktywnej rodziny, nawet takie rzeczy jak laptopy czy dyplomy umiejętności. Laptopy im odkupię ale dyplomów szkoda :/
- zniknęły wszystkie książki z półek


Po wgraniu patcha 1.7 gra przestała przycinać ale za to tak wygląda moja okolica

http://img69.imageshack.us/img69/7176/screenshot4l.jpg

Tam gdzie powinny być niektóre domy oraz parcele publiczne są doły >>>

http://img197.imageshack.us/img197/5008/screenshot5qt.jpg

Brak obecności domów = brak możliwości gry rodzinami z tych domów
Brak parceli publicznych = utrata pracy przez simy i zniknięcie danej kariery


Teraz muszę grę zainstalować od nowa i kombinować jak tu wgrać patch 1.4 bo przez launchera już się nie da.

Pięknie, po prostu pięknie, dzięki za takie poprawki, wolałabym dalej nie mieć muzyki :evil:

MacieK
19.11.2009, 14:22
Nie mam zainstalowanego dodatku...
Sprawdzałam wszystko co sie dało i nie widze żadnych problemów - czyli jak zwykle po aktualizacjach.
Nigdzie nie powiedziałam że to wasz problem, a jeśli tak to pokaż gdzie...

I nie musisz nazywać aktualizacji gównem i mówić że taki syf dają tylko dlatego że tobie - i innym osobom lecz nie wszystkim - nie działa (zapomniałam napisać w poprzednim poście :P)

sory za offtop

Dobrze... pozwól, że nazwę to tak aby nie obrażać Twojej estetyki słowa :P NIE POLECAM INSTALOWAĆ AKTUALIZACJI 1.5/1.6 GDYŻ JEST TO OPROGRAMOWANIE WYSOCE NIEDOPRACOWANE I POWODUJĄCE SZEROKĄ SKALĘ BŁĘDÓW W GRZE THE SIMS 3. Lepiej ? :P

A teraz jeszcze jedno.

Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.

Nie musisz pisać wszystkiego wprost aby się domyślić o co Ci chodziło. Tak się składa droga Analisse, że jesteś jedyną jak do tej pory osobą wypowiadającą się na forum w tym temacie (a interesują nas tu tylko nasze wypowiedzi), która nie ma żadnego problemu z aktualizacją. Dla wszystkich innych TUTAJ jest to problem, więc ze zwykłej życzliwości nie musisz robić nam przekroju swoich badań opinii o liczebności osób ogółem na świecie, w Polsce itp., które mają problem z aktualizacją a które nie, łącznie z Tobą. Interesują nas wszyscy, którzy TUTAJ zgłosili problem. Jesteś jedyna bez niego jak do tej pory a zatem chyba skala błędu tej aktualizacji jest duża. Nieprawdaż ? Ale dziękujemy Ci za informację, że u Ciebie wszystko w porządku i cieszysz się grą. Miłej gry. My mamy nadzieję, że wkrótce rozwiążemy sobie ten problem. Hmmm w ogóle temat brzmi problem z aktualizacją 1.5/1.6 więc tak zapytam z bezczelnej ciekawości. Co tu robisz, skoro nie masz takiego problemu ? :P

beata18ns
20.11.2009, 00:10
widzialam wlasnie i ja zainstalowalam i nic to nie dało ;| co dalej? nie chce odinstalowywac bo mam juz fajna rodzinke i duzo dodatkow pobranych. watpie zeby to bylo przez dodatki dlatego ze nie wrzucalam nowych w tym czasie co sie tak stalo, a w tym czasie aktualizowalam za to. eh...

Mamełe
20.11.2009, 07:00
widzialam wlasnie i ja zainstalowalam i nic to nie dało ;| co dalej? nie chce odinstalowywac bo mam juz fajna rodzinke i duzo dodatkow pobranych. watpie zeby to bylo przez dodatki dlatego ze nie wrzucalam nowych w tym czasie co sie tak stalo, a w tym czasie aktualizowalam za to. eh...

Wątpisz, ale czy sprawdzalaś jak gra działa "na czysto? To jest pierwsze działanie, ktre nalezy wykonać jeśli cos jest nie tak po aktualizacjach. Trudno wymagać od twórców gry, zeby to oni dostosowywali sie do dodatków nieoficjalnych :)

magda1984
20.11.2009, 16:22
Mam podobny problem po aktualizacjach. Dopoki mialam same TS3 nie robilam aktualizacji bo raz musiałam po ktorejś robić reinstalke.
Kupiłam Wymarzone podróże a tam w czasie instalacji wołało o aktualizacje gry i musiała się zrobic. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok, ale zorientowałam się że nie ma żadnych dostępnych relacji między simami prócz "wredne" a jak zawróciłam swoje simy z wakacji do domu to czekała mnie tylko dziura w ziemii tak jak ktoś wyżej pokazywał na screenach i było widać wszystkie rodziny w okolicy oczywiście bez domów.
Całą gre odinstalowałam.

Póki co i tak nie mam czasu na ponowne wgrywanie, ale mam pytanie, co mam zrobić żeby mi wszystko działało? jest tu jakaś osoba której wszystko działa w porządku? jest ktoś kto ma TS3 i dodatek WP i wszystko mu gra??? niech powie mi jak to zrobił.
Nie wiem, dużo mam różnych hacków i dodatków z neta, teraz je przeniosłam na inny dysk. Czy po instalacji TS3 i WP moge je znowu umieścic w grze? jeśli tak to gdzie? w katalogu TS3 czy dodatku WP?

Iliada115
20.11.2009, 16:39
Jestem tutaj nowa, więc chciałabym wszystkich powitać, i błagać o pomoc. Gra nie chce mi się zaktualizować, więc nie mogę zainstalować WP. Wie ktoś co mam zrobić? Czy to może być przez ten nude patch? Bo ja go chyba kiedyś instalowałam, a teraz go znaleźć nie mogę. Nie ma u mnie tego folderu.

Wielebny
20.11.2009, 17:09
Tak właściwie najlepszy i chyba jedynym rozwiązaniem jest .
Przeinstalowanie gry ,a potem instalacji wszystkich patchy i tego dodatku WP.
Patche nigdy nie chcą się zainstalować jeśli są jakieś zmodyfikowane pliki gry .

Phuture.
20.11.2009, 17:36
Najnowsza aktualizacja. Dzięki niej nie wyskakuje mi błąd 16 po zapisie gry, ale za to moje Simy nie mają cech. ;_;

Iliada115
20.11.2009, 17:42
To właśnie najnowsza aktualizacja nie chce się zainstalować. Widać, że będę musiała zrobić reinstalkę. Ale dziękuje za pomoc.

Łezka
20.11.2009, 19:25
Akurat ja po najnowszej aktualizacji straciłem niektóre pokrycia terenu. :/ I nie wiem jak je przywrócić. Zamiast mierzwy sekwojowej i czterech innych rysuje mi się na trawie jakieś coś skalnego.

nmin
20.11.2009, 20:08
No dobra... NIE wgrywałam aktualizacji 1.5/1.6, teraz mam kupione WP, i nie wiem, co zrobić - zainstalować WP, a potem wgrać aktualizację 1.7, czy najpierw wgrać 1.7, a potem instalować WP? Co zrobić, żeby uniknąć problemów z grą?
Nie ukrywam, że trochę mi system muli i nie chciałabym od nowa instalować podstawy...

Martynii.
21.11.2009, 08:38
Hmm. Widze, że nie ja jako jedyna mam problem... Mój polega na tym, Ze po zainstalowaniu aktualizacji 1.5/1.6 przy uruchamianiu gry pojawia się się okienko z "Błąd przy uruchamianiu gry. Szczegóły sprawdz w dzienniku" , po czym jedyna mozliwośc jaka moge wybrac to 'ok' i wszystko sie wyłacza ...
Próbowałąm już różnych sposobów, żeby właczyc gre, ale zawsze pokazuje sie ta sama informacja. ;/
Czy ktoś ma/miał taki problem jak ja ??

Searle
21.11.2009, 08:54
Zainstaluj łatkę 2.2, ona likwiduje ten błąd, ale może spowodować brak cech simów i dziury w miejscach parcel.

Wielebny
21.11.2009, 09:50
Mam dokładnie to samo :) te niebieskie dziury zamiast parcel są najbardziej wkurzające . Trzeba mieć talent żeby wydać patch po to żeby naprawić jeden błąd powodując przy ty 4 inne błędy :D . Pewnie niedługo wyjdzie kolejny patch .
Co do błędu zapisu 16 czytałem gdzieś jeszcze na innym forum że zamiast zapisz dajesz zapisz jako nie nadpisując poprzedniego save to powinno zapisać się dobrze .

Mamełe
21.11.2009, 12:03
A próbowaliście przeniść cały folder Mods (nie tylko z hackami) oraz plik Resource w inne miejsce?

Ilona
21.11.2009, 13:55
trzeba przenieść cały folder Mods oraz plik Resource do katalogu wymarzone podróże plus plik d3dx9_31.dll z Game/bin ts3 do Game/bin wymarzone podróże

czarna-mamba
21.11.2009, 14:36
Czy mógłby ktoś mi wysłać na mail [email protected] plik Sims3GDF.dll z zainstalowanej gry sims3 z najnowsza aktualizacja? Prosze ponieważ bez tego pliku nie idzie dalej aktualizacja

Ilona
21.11.2009, 16:30
przecież plik masz na płycie,wystarczy skopiować z płyty,a aktualizacje albo możesz znaleźć w necie albo pobrać przez program startu

dankastara
23.11.2009, 19:54
Aktualizacja nie przejdzie z dodatkami :D trzeba na czysto

krzysiek200
24.11.2009, 18:44
Ja mam inny problem, aktualizacja się pobierze, ale nie chcę zainstalować. Pojawia się komunikat " Nie mozna określić zainstalowanej wersji aplikacji. Praca instalatora zostanie zakończona" to wina aktualizacji czy InstallSheild Wizard?

dankastara
24.11.2009, 22:42
a jaką masz wersje sims 3 ?

krzysiek200
25.11.2009, 07:02
cały czas 1.0

czarna-mamba
28.11.2009, 12:49
Problem w tym że jak instaluje aktualizacje to przez ten plik wyskakuje mi błąd a gdy podmieniam go z plikiem z płyty to dalej nie działa :/

beata18ns
30.11.2009, 08:42
zna ktos sposob na te niebieskie pola zamiast parcel publicznych?

olifja
01.12.2009, 11:11
cześć ,
mam tak sam problem jak wy .
otóż wczoraj kupiłam dodatek do the sims 3 .
chciałam go sobie zainstalować . włożyłam płyte do napędu i gdy pojawił mi się ekran instalacji , kliknęłam dalej . Po chwili pojawił mi sie komunikat , że gra the sims 3 musi zostać zaktualizowana , no więc kliknęłam na tak .
Za chwile wyświetla mi się taki komunikat ;
''Błąd aktualizacji gry The Sims 3 . Aplikacja zostanie przerwana ,
(sory , że nie dodałam screenu , ale coś szfankuje bo się nie da wstawić tego zdjęcia )
Więc zadzwoniłam do sklepu komputerowego w którym zakupiłam gre ,
i sprzedawca kazał mi zadzwonić do biura obsługi (numertelefonu jest na okładce , z tyłu gry) . Zadzwoniłam do centrum pomocy , i uzyskałam informacje , że musze odinstalować podstawe the sims 3 , i zainstalować ją na nowo , a pózniej zianstalować dodatek .
Jeszcze tego nie robiłam , ale spróbuje , tylko obawiam się , że to sie nie powiedzie .
Szczerze powiedziawszy nie mam oryginalnej podstawy , tylko cracka .
Więc może dlatego ten oddatek mi się nie chce zainstalowac ,
dodatek mam oryginalny , ale podstawe nie .
Mam zamiar zakupić sobie oryginalną podstawe the sims 3 ,
ale powiedzcie mi czy jak bede miała tą podstawe oryginalną ito czy zainstaluje mi się ten dodatek (dodatek jest oryginalny ) , bo czytałam troche i szczerze powiedziawszy większość osób ma podsatwe i dodatek noryginalny ale również ma taki błąd aktualizacji .
I prosze o pomoc , bo nie wiem co zrobić .
Bo skoro , jak bede miała juz podsatwe oryginalną i ten dodatek do the sims 3 i tak ma nie zadziałać , to ja sobie moge to w nos wsadzić . -,-
Prosze o pilną odpowiedz ,
bo chce wiedziec czy jak ktoś z was ma i oryginalną podstawe i orginalny dodatek czy mu sie zainstalowało i czy nie miał takiego błędu aktualizacji . ;)

Ilona
01.12.2009, 11:28
aby zaktualizować grę lub wgrać dodatek musisz wywalić cracka i wgrać oryginalny plik inaczej się nie da plus katalog Mods przenieść na pulpit

krzysiek200
01.12.2009, 12:26
Nie zadziała, cracka nie posiadam tak samo jak folderu Mods, czyli to nie po ich stronie leży wina

olifja
01.12.2009, 13:58
aby zaktualizować grę lub wgrać dodatek musisz wywalić cracka i wgrać oryginalny plik inaczej się nie da plus katalog Mods przenieść na pulpit
bardzo ci dziękuje ,
na mikołaja bede już miała podstawe oryginalną ;) ,
a powiedz mi jeszcze ,
czy można jakoś zapisać te savy z gry ,
bo odinstaluje podstawe i , zainstaluej na nowo jak już kupie podstawe .
to chciałabym mieć te rodziny co miałam kiedyś ,
a nie wiem czy te savy można gdzieś skopiować albo coś ;)

Kurczaczek
01.12.2009, 14:02
Podobno się da ale ja nie próbowałem ;D

Starlight
01.12.2009, 14:03
msusisz zapisać całe Electronic Arts ( z moje dok.) gdzieś i potem wrzucic jeszcze raz do Moje Dokumenty i po sprawie

beata18ns
01.12.2009, 14:09
wyrzucilam folder mods jednak nadal to samo, wciaz te niebieskie pola. co teraz zaktualizowac raz jeszcze bez dodatku mods?? pisze ze gra juz jest zautualizowana..

olifja
01.12.2009, 14:19
msusisz zapisać całe Electronic Arts ( z moje dok.) gdzieś i potem wrzucic jeszcze raz do Moje Dokumenty i po sprawie
aha ,
dziękuje ;) .
czyli , żeby mi ten dodatek zadziałał ;
musze wywalić gre , wgrać podstawe oryginalną , później wgrać ten dodatek
i ten katolog mods przenieść na pupit , tak ?
a powied zmi czy to jest na 100 % pewne , że to podziała ?

beata18ns
01.12.2009, 14:25
może przenies sobie najpierw na wszelki wypadek ten katalog mods zanim co kolwiek zainstalujesz :) a wrzucisz ewentualnie jak zainstalujesz obydwie czesci

olifja
01.12.2009, 14:30
może przenies sobie najpierw na wszelki wypadek ten katalog mods zanim co kolwiek zainstalujesz :) a wrzucisz ewentualnie jak zainstalujesz obydwie czesci
ok ,
a ten dodatek mi bedzie na 100 % działał? ;)

beata18ns
01.12.2009, 14:32
nie wiem :P

mi narazie nie chca zniknac niebieskie kwadraty zamiast parcel ;/ mimo ze przenioslam katalog mods i zrobilam drugi raz akutalizacje 1.7.9 eh



dałam nowa gra i jest normalnie bez tyhc niebieskich pól ! w koncu! tamta rodzinka utracona ale trudno przynajmniej moge wogole grac :P

olifja
01.12.2009, 14:47
nie wiem :P

mi narazie nie chca zniknac niebieskie kwadraty zamiast parcel ;/ mimo ze przenioslam katalog mods i zrobilam drugi raz akutalizacje 1.7.9 eh



dałam nowa gra i jest normalnie bez tyhc niebieskich pól ! w koncu! tamta rodzinka utracona ale trudno przynajmniej moge wogole grac :P
aha ,
to fajnie ;) .
a ty tez miałaś jak instalowałaś ten dodatek taki błąd aktualizacji jak ja ?

progeria
02.12.2009, 08:12
witam wszystkich,mam następujący problem-zaktualizowałam grę the sims 3 łatką1.6 i przy próbie otwarcia programu wyskoczył mi komunikat,,nastąpił błąd podczas uruchamiania zobacz szczegóły w dzienniku''Zrobiłam reinstalkę bez aktualizowania do wersji 1.6 i działało ok,ale gdy kupiłam dodatek wymarzone podróże i chciałam zainstalować okazało się że wymagana jest wcześniejsza aktualizacja(1.6)bez tego nie mogłam zainstalować WP.No więc zaktualizowałam ,zainstalowałam WP i problem powrócił,zmowu ,,Nastąpił błąd podczas uruchamiania zobacz szczegóły w dzienniku.Bez tej ostatniej aktualizacji wszystko jest ok,ale muszę ją robić do wymarzonych podróży.Teraz nie mogę grać.proszę was o pomoc bo przegłądałam wiele tematów nie tylko tutaj na forum i ten akurat problem pozostaje jakoś bez konkretnego rozwiązania.

czarna-mamba
06.12.2009, 18:51
Ponawiam prośbę aby ktoś mi wysłał zaktualizowany(wersja 1.5) plik Sims3GDF.dll ponieważ przy aktualizacji wyświetla mi się błąd przy tym pliku i nie mogę doikończyć aktualizacji a grę mam nie crackowaną, bez żadnych modów itp.

Milenka133
13.12.2009, 16:31
niestety mam ten sam problem... właśnie zainstalowałam aktualizacje i pisze że Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.
A nie chcę stracić tego co miałam tam zapisane do tej pory..;\
Oczywiście mam oryginał, i ponad 11GB wolnego miejsca na dysku C... Proszę o pomoc, gdy ktoś znajdzie na to sposób :( Pozdrawiam
-- tak apropo... gdzie jest ten "dziennik" ????

karasss
13.12.2009, 18:23
Miałem ten sam problem :)
Wystarczy zainstalować na nowo grę. ;)
powodzenia, wesołych Świąt! :)

agnieszka130187
13.12.2009, 20:35
Może do wina dodatków ? Mi się przez mody gra nie chciała uruchomić po aktualizacji.

Łezka
13.12.2009, 21:07
Ja również mam problem po aktualizacji. Mianowicie w jednej z rodzin w ogóle ich nie ma tzn. dotychczasowe zniknęły, a każda próba nawiązania nowych nic nie daje, bo pasek znajomości jest cały czerwony, a interakcje z innym simem w ogóle nic nie dają na plus. Po za tym każde nowo-narodzone dziecko ma kontakty zerowe z rodzicami i poprzez interakcje typu nakarm czy pobaw się nie zwiększają tego paska non stop wynosi zero. Nawet po zmianie grupy wiekowej jest to samo. Proszę o pomoc. :(

Keramzyt
13.12.2009, 21:29
Chyba dodatki (niektóre) dla tej łatki są wręcz toksyczne... Spróbuj przenieść Mods z The Sims 3 do Wymarzone Podróże albo usunąć te mody... Bo ja przez dodatki miałem kłopoty z włączeniem gry (nie ładowała się gra)

hypno
13.12.2009, 23:54
http://img301.imageshack.us/i/bladl.jpg/

Podczas instalacji patcha 2.2.8 z wersji 2.0.86 wyskakuje mi ten blad ma ktos pojecie co zrobic??

Mamełe
14.12.2009, 09:02
http://img301.imageshack.us/i/bladl.jpg/

Podczas instalacji patcha 2.2.8 z wersji 2.0.86 wyskakuje mi ten blad ma ktos pojecie co zrobic??

Wywalic wszystkie pliki, które zmodyfikowały grę typu resource.cfg, cały folder mods, przypomnij sobie, czy nie był podmieniany plik script.cache. Jak nic nie pomoże odinstaluj grę, potem wywal recznie wszystkie pozostałosci i zainstaluj ponownie.

sobcio255
17.12.2009, 12:56
Witam:

Posiadam The Sims 3 i The Sims 3 Wymarzone Podróże oraz Create a world i nie mogę odpalić gry. kiedy chce odpalic TS3WP wychodzi błąd o braku Sims3_1.7.9.002002 update to 1.8.25.003002.

Ale od początku
Po zainstalowaniu gry The Sims 3 oraz aktualizacji:
Sims3_1.0.631.00002 update to Sims3_1.2.7.00002
Sims3_1.2.7.00002 update to Sims3_1.3.24.00002
Sims3_1.3.24.00002 update to Sims3_1.4.6.00002
Sims3_1.4.6.00002 update to Sims3_1.6.6.002002
Sims3_1.6.6.002002 update to 1.7.9.002002
Sims3_1.7.9.002002 update to 1.8.25.003002 !

kiedy instaluje Sims3_1.7.9.002002 update to 1.8.25.003002 wyskakuje mi błąd

http://images49.fotosik.pl/239/6c832c83e9dc7d91m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c832c83e9dc7d91.html)

i nie mogę grać w simsy proszę o pomoc

dankastara
17.12.2009, 16:14
Masz złego patcha , też miałam ten błąd

sobcio255
18.12.2009, 09:55
aha dzieki juz jest ok, zeczywiscie zly patch

Emallie
18.12.2009, 13:59
mam ten sam problem co hypno .TYLKO JA NIE MAM FOLDERU MODS !!! co mam robic??

Mamełe
18.12.2009, 14:12
mam ten sam problem co hypno .TYLKO JA NIE MAM FOLDERU MODS !!! co mam robic??

A zdjęcie cenzury wgrywałaś?

Emallie
18.12.2009, 16:02
Nie mam żądnych modów ani dodatkow z internetu poza Store ;/

No, ale właśnie ja musze tylko zainstalować 1.8/2.3 reszta zaistalowane a to mi jedno nie działa. A simsów bez zainstalowania tego nie mogę włączyć :/

Joe_Black
18.12.2009, 18:44
A ja mam następujący problem i mam ogromną nadzieje, że ktoś pomoże bo inaczej żona i córa mnie zabiją.

Chciałem być dobry i wrzucić im najnowsze aktualizacje.

Zaktualizowałem podstawe do 1.8.2, później próbowałem zaktualizować podróże do 2.3...
Niestety pod koniec instalacji wywalił błąd, że brakuje mu jakiegoś pliku. Odinstalowałem podróże (niestety nie wiedziałem czy dziewczyny są w jakiś podróżach w grze - wywaliło ostrzeżenie żeby wrócić do domu i potem odinstalować). No nic, odinstalowałem. Wrzuciłem wsio jeszcze raz, aktualizacja tym razem śmignęła, ale ZONK. Nie ma ich save'ów w grze. Są tak jakby puste okna z nazwą i komunikat że coś tam zostało odinstalowane i jest niezgodnie z wersją czy coś takiego. Proszę o pomoc, w przeciwnym razie pozostało mi kilka godzin życia. :/

Z góry dziękuję

tomek250696
20.12.2009, 14:21
Otóż.. napiszę Wam wszystko dokładnie ze szczegółami ;)

Jakieś dwa tygodnie temu zainstalowałem The Sims 3. Wszystko śmigało. Tydzień później zainstalowałem The Sims 3 Wymarzone Podróże. Też wszystko super śmigało. Teraz włączam The Sims 3 Wymarzone Podróże... Wyskakuje, że jest aktualizacja 2.3. Klikam, żeby się zaktualizowało. Czekam z 5-10min. I wyskakuje "Błąd aktualizacji: znaleziono nieprawidłowy plik". Co mam zrobić ?;( Proszę o pomoc ;)

Dodam jeszcze, że jak ostatnio grałem, to wyjechałem swoją rodziną do Chin ;P

@modedit: nastepnym razem, nie pisz posta pod postem tylko uzyj opcji edytuj.

Gio
20.12.2009, 14:39
No dobra, ale gra działa bez tej aktualizacji, czy nie?

tomek250696
20.12.2009, 15:07
No tak, działa, ale chciałbym zaktualizować, ponieważ mam te błędy, które aktualizacja zwalcza ;)

pisaqeczka
20.12.2009, 17:38
Zaraz chyba coś mnie trafi.
U mnie ta łatka też nieźle namieszała.
- nie pokazują mi się żadne interakcje związane z barem, restauracją, teatrem
- w zaden sposób nie idzie korzystać ze sprzętu siłowego
- simowie nie mają cech
itp.

Musiałam zainstalować tą nieszczęsną łatkę prze WP.

anie_1981
20.12.2009, 17:42
Ta aktualizacja psuje dodatki ze Store.

epletre
20.12.2009, 18:09
Wcale nie psuje, ja mam najnowszą aktualizację, oryginalne simy, meble kupione w store i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów. Przyznam jednak, że miałam nadzieję iż aktualizacja naprawi u mnie wygląd basenu, ale tak się nie stało :-(

tomek250696
20.12.2009, 18:18
Hmm... jeśli chodzi o Store, to ja się tym nie martwię, ale chcę zaktualizować grę ;/ Czemu jest ten błąd ?;/ Możliwe jest to, że to jest przez to, że jestem w Chinach swoją rodziną ?;/ Sprobuje wyjechać z podróży.. dam Wam znać ;P

anie_1981
20.12.2009, 18:20
Zacznij nową grę na próbę.

Joe_Black
21.12.2009, 09:58
Może napiszę tutaj bo w poprzednim nikt nic nie odpisał.

Błędny plik o którym mówisz to TLHost.dll czy jakoś tak. To przez niego wywala błędy.
Ja wrzuciłem aktualizacje 1.8... (Podstawa) i 2.3... (Podróże) i zniknęło mi Riverviev. Córka się do mnie nie odzywa bo popsułem jej gre. :/ Teraz przy uruchomieniu niby jest zachowany save ale po najechaniu na niego wywala komunikat: Nie można wczytać tej zapisane gry. Mogła zostać zapisana wraz z danymi z dodatku który nie jest już obecny w systemie. Wczoraj wszystko wywaliłem. Do wersji 1.4.6 Riverviev jest aktywne po wrzuceniu 1.6... wywala że mam nieaktualną grę i w ogóle nie chce się uruchomić a po aktualizacji do 1.8 Riverviev znika i za cholere nie można go zainstalować. i pewnie przez to savey nie działają. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc jak można rozwiązać ten problem.

Mamełe
21.12.2009, 10:09
Może napiszę tutaj bo w poprzednim nikt nic nie odpisał.

Błędny plik o którym mówisz to TLHost.dll czy jakoś tak. To przez niego wywala błędy.
Ja wrzuciłem aktualizacje 1.8... (Podstawa) i 2.3... (Podróże) i zniknęło mi Riverviev. Córka się do mnie nie odzywa bo popsułem jej gre. :/ Teraz przy uruchomieniu niby jest zachowany save ale po najechaniu na niego wywala komunikat: Wczoraj wszystko wywaliłem. Do wersji 1.4.6 Riverviev jest aktywne po wrzuceniu 1.6... wywala że mam nieaktualną grę i w ogóle nie chce się uruchomić a po aktualizacji do 1.8 Riverviev znika i za cholere nie można go zainstalować. i pewnie przez to savey nie działają. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc jak można rozwiązać ten problem.
Ja musiałam jeszcze raz pobierać ze store riverwiew i po wejściu w pobrane było widać tak, jakby wcale nie było zainstalowane i dopiero gdzieś za 5 razem mi zainstalowało. Pomijam już to, że nie wiem za którym razem udało mi sie w końcu je pobrać...


epletre u ciebie problem z basenem raczej bym upatrywała w karcie graficznej. może pokombinuj ze sterownikami. Masz wysokie ustawienia? Po aktualizacjach one czasem się zmniejszają same z siebie.

matisek244
21.12.2009, 13:33
Nie dawno kupiłem oryginalną wersje gry The Sims 3 . Zaznaczyłem opcje "Automatyczna Aktualizacja" i czekałem na jakiś nowy patch.Moja obecna wersja gry (21.12.09) to 1.0.631.00002. Z tego co dowiedziałem się z oficjalnej strony gry jest już wiele nowych aktualizacji. Niestety kiedy nacisnę w programie startowym gry w zakładce Aktualizacje gry opcje "Odśwież" gra pokazuje komunikat o błędzie . Poza tym pojawia się też informacja o tym , że moja wersja gry jest aktualna. Mój komputer spełnia wymagania gry , gra chodzi bez zarzutu. Komunikat o błędzie o którym wcześniej mówiłem brzmi " Microsoft Visual C++ Runtime Library Program: C:/Program Files/Electronic Arts/EADM/Core.exe This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information. Z góry dziękuje za odpowiedź która rozwiąże problem.

Mamełe
21.12.2009, 13:47
a na gorze nie masz takiego kwadracika, ktory trzeba odhaczyc?

matisek244
21.12.2009, 15:33
Miałem go odhaczonego cały czas :(

tomek250696
21.12.2009, 15:38
Więc jak naprawić ten błąd ?:)

Joe_Black
21.12.2009, 16:32
Musisz skołować "czysty" plik. Takowy znajduję się zaraz po instalacji podstawy w katalogu BIN. Mi też wywaliło błąd przy próbie update'u no i po reinstalce wszystko szlag trafił. Niby instaluje Riverviev i dodatki a po chwili w statusie wywala że nie są zainstalowane a Riverviev w ogóle nie ma przy wyborze nowej gry i tym samym nie działają save'y postaci z Riverviev. :/

okruszek
21.12.2009, 16:59
http://img301.imageshack.us/i/bladl.jpg/

Podczas instalacji patcha 2.2.8 z wersji 2.0.86 wyskakuje mi ten blad ma ktos pojecie co zrobic??


poprzedni patch jest zly - przerabialam to przez ostatnie trzy tygodnie bo po aktualizacjach nie tylko mialam niebieskie parcele ale restartowal mi sie komp.Teraz gra hula i wszystko jest ok (format musialam robic po przedostatnim patchu).
Powinnas miec wersje 2.086.002017 (to jest dla regionu Polska) i aktualizowac do wersji 2.2.8.002017.
Jak jakies pytania to odpowiem po poludniu bo musze juz wyjsc.

okruszek
21.12.2009, 17:11
Zacytuje Wam odpowiedz od EA:

...."Proszę usunąć pliki cookie oraz historie w przeglądarce wg instrukcji na stronie : http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?hl=pl&answer=32050

Następnie proszę ponownie zainstalować grę, proszę uruchomić program startu The Sims 3 jako Administrator (kliknąć prawym przyciskiem mysz na ikonie The Sims 3 i wybrać uruchom jako administrator). Następnie rozpocząć pobieranie aktualizacji oraz ponowić próbę instalacji dodatku (proszę nie instalować przedmiotów z giełdy wymiany). Proszę również na czas instalacji obniżyć zabezpieczenia w antywirusie i firewallu, lub zupełnie je wyłączyć."

Dowcipne nie ?! NIE INSTALOWAC PRZEDMIOTOW Z GIELDY WYMIANY ,ze Store pewnie tez ?! Ch..era
Dobrze, ze wrocilam do poprzedniego patcha. Instalowalam aktualizacje pobrane z internetu recznie i teraz mam wszystko i smiga gra az milo. Nigdy wiecej poprawek z EA

Może napiszę tutaj bo w poprzednim nikt nic nie odpisał.

Błędny plik o którym mówisz to TLHost.dll czy jakoś tak. To przez niego wywala błędy.
Ja wrzuciłem aktualizacje 1.8... (Podstawa) i 2.3... (Podróże) i zniknęło mi Riverviev. Córka się do mnie nie odzywa bo popsułem jej gre. :/ Teraz przy uruchomieniu niby jest zachowany save ale po najechaniu na niego wywala komunikat: Wczoraj wszystko wywaliłem. Do wersji 1.4.6 Riverviev jest aktywne po wrzuceniu 1.6... wywala że mam nieaktualną grę i w ogóle nie chce się uruchomić a po aktualizacji do 1.8 Riverviev znika i za cholere nie można go zainstalować. i pewnie przez to savey nie działają. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc jak można rozwiązać ten problem.


Nie odpisalam Ci tam bo myslalam,ze juz Cie zabily wzrokiem :)
Przy odinstalowywaniu podrozy wyraznie pisze, ze jesli simowie sa w obcym kraju nalezy najpierw wrocic nimi do domu, zapisac gre i dopiero mozna odinstalowac i sawy dzialaja. U Ciebie juz po wszystkim ale mozesz sprobowac drugi plik w katalogu Sawes z rozszerzeniem backup tylko trzeba skasowac ta nazwe backup i kropke i sprobowac z tego uruchomic.
Jesli z tego nie ruszy to znaczy trzeba zaczac gre od nowa.
Ida swieta wiec kobiety Ci wybacza ;)


Jak ktos potrzebuje linki do patchy aby recznie zaktualizowac to pisac. Ja jestem juz po formacie, wszystkie aktualizacje przerobilam, na ta ostatnia skusic sie nie dam bo nic nie naprawia a wszystko knoci

okruszek
21.12.2009, 17:25
Zakonczyles aplikacje w nietypowy sposob wiec prosza Cie o kontakt z pomoca teczniczna EA
file:///C:/Program%20Files/Electronic%20Arts/The%20Sims%203%20Wymarzone%20Podr%C3%B3%C5%BCe/Support/EA%20Help/Pol/EA_HELP_POL.htm (wklej ten link w przegladarke)

matisek244
21.12.2009, 17:52
Nic tam nie ma poza tym pisałem już do pomocy technicznej ale sądziłem/e że na forum odpowiedź będzie szybsza

okruszek
21.12.2009, 18:01
Napisales ,ze Twoja obecna wersja gry (21.12.09) to 1.0.631.00002. Wesja polskiej wersji gry to 1.0.631.00107 wiec podejrzewam, ze tu tkwi błąd. Wazna jest ostatnia cyfra czyli 7 dla Polski.

tomek250696
21.12.2009, 21:50
Ehh.. zagubiłem się.. próbowałem znaleźć ten jakiś "czysty plik" cokolwiek to znaczy, coś kopiowałem, a teraz jak włączam Simsy, to jest coś tam Send, Dont Send, ale nie raport o błędach, tylko jakieś inne "gówno" z EA... i nawet się nic nie wlącza ;0. Proszę o pomoc ;/ O co chodzi z tym czystym plikiem ? Jaki to, co z nim zrobić ?

Jak by ktoś mógł zrobić screena z katalogu głównego gry The Sims 3 oraz The Sims 3 Wymarzone Podróże, oraz z BIN The Sims 3 oraz The Sims 3 Wymarzone Podróże ;) Porównałbym i może bym naprawił ten błąd ;/

matisek244
22.12.2009, 11:01
Pisze , że wersja polska . Kupywałem w Empiku.

Joe_Black
22.12.2009, 11:09
Okruszek pytałem dziewczyn. Obydwie wróciły do Riverviev. Problem w tym że po aktualizacji podstawy i podróży Riverviev znika i za cholere nie można go znów zainstalować. Ciągle wyskakuje OK po instalacji a Riverviev jak nie było tak nie ma przy starcie nowej gry. W statusie instalacji dodatków też ciągle jest pustka, żadnej ikonki że zainstalowano itp. Podobnie jest z innymi dodatkami. Też qpa. Do wersji 1.4 wszystko jest ok. Dodatki się instalują, jest Riverviev,ale nie ma nowych save'ów z Podróży. Po wrzuceniu 1.6 już wszystko się chrzani i od razu wywala błąd: Wersja uruchomionej gry nie jest zgodna z danymi. Zaktualizuj swoją grę. I w tym momencie nic nie można zrobić. Zostaje tylko update do ver. 2.3 a tym przypadku jest tak jak wcześniej opisałem. Ścierwo te simsy. EA robi z ludzi debili.

Tomek w twoim przypadku pozostaje Ci tylko reinstall ale możesz mieć takie problemy jak ja.

Z tym czystym plikiem chodziło mi o to że musi to być plik z podstawy simsów czyli z wersji 1.0... Nie updateowany, nie zmieniany itp

Ja niestety nie mogę wrócić do ver. 1.7 bo ciągle mi wywala ten błąd z wersją gry. Na wyłączenie antyvira i firewalla w trakcie instalacji też już wpadłem niestety pomaga to tyle co umarłemu kadzidło.

tomek250696
22.12.2009, 13:04
No dobrze, ale jakbym mógl prosić o te screeny kogos, kto ma zaktualizowane simsy do 2.3, bylbym wdzieczny bardzo ;)

Błagam Was o pomoc, reinstalacja nie wchodzi w grę, bo nie mam już instalki ;((

joanka
22.12.2009, 13:13
trzeba przenieść cały folder Mods oraz plik Resource do katalogu wymarzone podróże plus plik d3dx9_31.dll z Game/bin ts3 do Game/bin wymarzone podróże

A jak u kogoś nie ma pliku d3dx9_31.dll?

okruszek
22.12.2009, 16:29
Joe_Black jezeli jeszcze nie wyrzuciles tych save'ow to wszystko jest do uratowania.
Tylko bedziesz musial poswiecic na to ze dwie godziny i zrobic dokladnie to co napisze.
Masz saves ?


tomek250696
ja nie pomoge bo musialabym zglupiec zeby instalowac patch powodujacy konflikt z pobranymi dodatkami z netu :-)

tomek250696
22.12.2009, 16:30
Ehh.. prosze o pomoc dla mnie ;P Inne problemy powinny być chyba w innych tematach...

.................................................. .................................................. .....

no tak, ale teraz wogole sie nie chca simsy otworzyc ;( (czytaj wyzej o screenach, ktore potrzebuje) moze byc nie zaktualizowane ;)

@@@UPP@@@@ Proszę kogoś o te screeny ;(( Przypominam:
The Sims 3:
Bin
Folder Głowny
The Sims 3 Wymarzone Podróże:
Bin
Folder Głowny

Takie to trudne ?:) 5-10 sekund i zrobione ;P PROSZĘ !!!

@modedit: NIE PISZEMY 2 POSTOW POD RZAD, uzyj opcji edytuj.

anie_1981
22.12.2009, 20:02
U mnie nie ma problemów z aktualizacjami, poza tą najnowszą dla Kreatora Światów. Bez problemów instaluje mi się każda łatka. Gra owszem ma bugi, czasem robią mi się niebieskie plansze na parcelach i parę innych drobiazgów, ale już się przyzwyczaiłam. Jednak przy najnowszej łatce obiekty ze Store mi nie działają. Działa tak mniejsze pół. Muszę je pobierać od nowa, co jest denerwujące. Mogliby zrobić jakąś zakładkę w profilu na stronce, żeby pokazywały się w jednym miejscu wszystkie obiekty Store, które kupiliśmy. A tak, to trzeba ich szukać po całej stronie, żenada. Dlatego wróciłam do starej łaty. I mam święty spokój. A savy, zostawiłam sobie na dysku przed aktualizacją, więc ominęły mnie dodatkowe problemy.

Ale jak ja instaluję łatki, to zabieram katalog Mods i plik resources.cfg z gry. I nie mam problemów, dobrze jest czasem wyczyścić rejestr i zrobić defragmentację dysku.

Polecam te programiki, są naprawdę super, sama używam i są darmowe. Ja je mam na Windowsie XP, ale pewnie jak poszukać, to znajdą się też dla innych Windowsów.

Wise Registry Cleaner Free (http://dw.com.com/redir?edId=3&siteId=4&oId=3001-2086_4-10605508&ontId=2086_4&spi=f1dbe9e0b1b4b95d4b74b9753b2deaa0&lop=txt&tag=idl2&pid=11127958&mfgId=6288537&merId=6288537&pguid=WeCOKQoPjAIAAHriKuIAAADW&destUrl=http%3A%2F%2Fsoftware-files-l.cnet.com%2Fs%2Fsoftware%2F11%2F12%2F79%2F58%2FWR CFree4_9_2.exe%3Fe%3D1261532312%26h%3D24928c029454 a70f6b5f51b1afb64a68%26lop%3Dlink%26ptype%3D1901%2 6ontid%3D2086%26siteId%3D4%26edId%3D3%26spi%3Df1db e9e0b1b4b95d4b74b9753b2deaa0%26pid%3D11127958%26ps id%3D10605508%26fileName%3DWRCFree4_9_2.exe) <-- czyszczenie rejestru

SpeeDefrag (http://www.vcsoftwares.com/SF.exe) <-- defragmentacja dysku

Jeśli konieczna jest reinstalacja gry, to najlepiej jest po odinstalowaniu wyczyścić rejestr. A po ponownej instalacji znowu wyczyścić rejestr i zrobić defragmentację dysków.

okruszek
22.12.2009, 20:34
Wiec zeby to nie kolidowalo to musisz z 1.0.631.00002. zaktualizowac do 1.7.9.00002. a menadzer usiluje zaktualizowac do 1.7.9.002017 i tu jest konflikt.

wyslalam Ci wiadomosc

Joe_Black ...odbierz wiadomosc

matisek244
23.12.2009, 11:38
a jak zaktualizowac jak niedziała ta opcja :(

first
23.12.2009, 11:56
czesc niewiem co zrobic zeby mi store wróciło i instalowałem drugi raz i nic nie pomogło

Joe_Black
23.12.2009, 13:26
Okruszek save'y nadal są

Bella_Riddle
25.12.2009, 17:20
Pomocy! Mam problem.
Zaktualizowałam TS3, a teraz nie mogę ich uruchomić. Gdy włączam Start gry wyskakuje taka wiadomość: "Nastąpił błąd podczas uruchamiania". Może mnie ktoś oświecić, co z tym zrobić? Nie chcę odinstalowywać gry, a potem znowu instalować, ponieważ stworzyłam bardzo fajną rodzinę...

Björk
25.12.2009, 17:53
Żadnych innych tematów z "Mam problem z aktualizacją gry"!!!
Musicie sobie przeszukać sami ten temat i raportować beznadziejne posty.
Przykro mi, ale prawda jest taka, że sami jesteście winni temu bałaganowi, bo znalazłam przynajmniej 7 tematów dotyczących aktualizacji.

KarinaO
25.12.2009, 20:16
Witam.
Mam wersję gry: 1.0.615.00107
Którą Aktualizację mam pobrać i zainstalować?

Chciałam zainstalować aktualizacje, bo po wgraniu dodatków z nea gra scina tak że pograć nie można. Więc to chyba to. .....

lithium
25.12.2009, 20:35
KarinaO, pierwszy temat w tym dziale dotyczy aktualizacji. czy nie moglas tam zadac tego pytania? przenosze.

gorny7
25.12.2009, 20:41
niestety mam ten sam problem... właśnie zainstalowałam aktualizacje i pisze że Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.
A nie chcę stracić tego co miałam tam zapisane do tej pory..;\
Oczywiście mam oryginał, i ponad 11GB wolnego miejsca na dysku C... Proszę o pomoc, gdy ktoś znajdzie na to sposób :( Pozdrawiam
-- tak apropo... gdzie jest ten "dziennik" ????

witam

Córka dostala w prezencie dodatek W. Podróże
podczas instalacji pyta coś o aktualizacji i czy instalować dalej nacisnąlem TAK
po instalacji
gra sie uruchamia i wyskakuje " Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku. " no i jest pat
to samo wyskakuje startując z płyty sims 3 lub dodatku W.P
gra nie była wcześniej nigdy aktualizowana gra Sims3 chodziła bez zarzutu
jak dalej postepować czy tylko nowa instalacja sims3
czy odinstalować same dodatek W.P żeby działały same Sims3(jeżeli to coś da)
gdzie jest ten dziennik
inne rady

KarinaO
25.12.2009, 20:43
KarinaO, pierwszy temat w tym dziale dotyczy aktualizacji. czy nie moglas tam zadac tego pytania? przenosze.

OK dzieki, fajnie że są jeszcze tacy ludzie jak ty - pilnujacy porzadku forum. Nic sie tu nie zgubi ;-)

P.S. Ponawiam moje w/w pytanie/prośbę

okruszek
25.12.2009, 22:57
Karina
Wersje gry sprawdzamy tu:
mój komputer/dysk C/Program Files/Electronic Arts/The Sims/Game/Bin/skuversion (ten ostatni otworzyc, w pierwszej linijce jest wersja gry)
Nie spotkałam się z niższą wersją niż 1.0.631.00107

Wielebny
26.12.2009, 09:55
Karina ta wersja gry którą masz jest to wersja BETA gry i można ją nabyć tylko z internetu .
Oczywiście jest patch który zaktualizuje Ci grę do wersji 1.0.631. i podałbym Ci link do niego ale nie wiem jak zareagowała by administracja/moderacja :) .

Joe_Black
26.12.2009, 20:09
A więc tak.

Okruszek dzięki za info. Ja polecam jakiś program do dezinstalacji np. Total Uninstall lub Your Uninstaller. Wywala całą grę z kompa, czyści rejestry.

Teraz do sedna.

Udało mi się odpalić gre z działającymi dodatkami i save'ami na ver. 1.7.9

Z ciekawości wrzuciłem ver. 1.8 i 2.33 Podróży. I co? Save'y nie działają (te z Riverviev) dodatki ze store pogineły a ponowna instalacja nie przynosi żadnych efektów. Niby wyskakuje OK ale nic nie ma. Jak w ruskim cyrku!!! Jeśli nie musicie nie instalujcie najnowszego patcha bo może wszystko popie...

okruszek
28.12.2009, 17:02
witam

Córka dostala w prezencie dodatek W. Podróże
podczas instalacji pyta coś o aktualizacji i czy instalować dalej nacisnąlem TAK
po instalacji
gra sie uruchamia i wyskakuje " Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku. " no i jest pat
to samo wyskakuje startując z płyty sims 3 lub dodatku W.P
gra nie była wcześniej nigdy aktualizowana gra Sims3 chodziła bez zarzutu
jak dalej postepować czy tylko nowa instalacja sims3
czy odinstalować same dodatek W.P żeby działały same Sims3(jeżeli to coś da)
gdzie jest ten dziennik
inne rady


Jak wyświetlać dzienniki zdarzeń

# Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania. Kliknij pozycję Narzędzia administracyjne, a następnie kliknij dwukrotnie ikonę Zarządzanie komputerem.
# W drzewie konsoli rozwiń węzeł Podgląd zdarzeń, a następnie kliknij dziennik zawierający zdarzenie, które chcesz wyświetlić.
# W okienku szczegółów kliknij dwukrotnie zdarzenie, które chcesz wyświetlić.
Zostanie wyświetlone okno dialogowe Właściwości: Zdarzenie z informacjami o zdarzeniu zawartymi w nagłówku i opisem zdarzenia.

Kurczaczek
01.01.2010, 12:49
Hejka jak wiecie po lewej stronie na dole w rogu dolnym jest napis

Wersja:

xx.xxxxx.xxxxx <<<tutaj numerki

Jakie powinienem mieć gdy mam zainstalowany patch 1.8/2.3 ??

Bo nie wiem czy mi EADM działa bo chyba powinienem mieć

2.3.??.?????

mam inną

help me :<

first
01.01.2010, 13:04
A masz aktywowany twoj klucz seryjny w EADM bo jak nie to moze ci nie działac nalezy sie tez zarejertrowac.Mi na kazdej aktualizacji działał

Miczka
01.01.2010, 13:51
Mam problem,
wczoraj chciałam zainstalować the sims 3 wymarzone podróże, jednak okazało się, że nie mam potrzebnych aktualizacji. Nie mam zarejestrowanej gry, ponieważ na komputerze, na której mam grę nie posiadam internetu. Chwilowo mam wersję 1.2.7. Do jakiej wersji trzeba zaktualizować grę, żeby dodatek poszedł? I skąd tą aktualizację można wziąć?

Kurczaczek
01.01.2010, 14:11
A masz aktywowany twoj klucz seryjny w EADM bo jak nie to moze ci nie działac nalezy sie tez zarejertrowac.Mi na kazdej aktualizacji działał

MAM LOL chcę tylko wiedzieć jaka wersja powinna być w lewym dolnym rogu >_>

skrzacik31
01.01.2010, 14:12
Może ktoś miał podobny problem? Zaktualizowałam grę do ostataniej aktualizacji (2.3.33 chyba) i teraz gdy uruchamiam the sims 3 podróże to gra uruchamia się Ok ale potem gdy mam wybrać miasto itp nie ma nic tylko pojawiają się jakieś cyferki :/

okruszek
01.01.2010, 14:33
Mam problem,
wczoraj chciałam zainstalować the sims 3 wymarzone podróże, jednak okazało się, że nie mam potrzebnych aktualizacji. Nie mam zarejestrowanej gry, ponieważ na komputerze, na której mam grę nie posiadam internetu. Chwilowo mam wersję 1.2.7. Do jakiej wersji trzeba zaktualizować grę, żeby dodatek poszedł? I skąd tą aktualizację można wziąć?

Aby dodatek sie wgrał zaktualizuj do wersji 1.7.9 a po wgraniu dodatku do wersji 2.2.8
Przeciez tu wszystko pisze http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53512

Kurczaczek
02.01.2010, 12:01
chcę tylko wiedzieć jaka wersja powinna być w lewym dolnym rogu >_>

powie ktoś?


PS. nie mam dodatku podróże.

okruszek
04.01.2010, 16:21
kurczak 2.3 jest do Podróży a Ty ich nie masz

Zebra
17.01.2010, 11:53
Zainstalowałam tą nową aktualizację, najpierw problem z uruchomieniem gry. Później gdy udało się ją włączyć to zamiast parku, domu mojej rodziny, paru innych domów były puste niebieskie pola.
Co mogę z tym zrobić? Lub czy to problem suwaków? W takim razie jak je odinstalować ponieważ mi nie wychodzi.

Ilona
17.01.2010, 18:04
polecam ten program http://www.modthesims.info/download.php?t=387006 ,usuwa wadliwe pliki i do tego przyspiesza gre,jak nie pomoże,to usuń seyva,którym grasz i zacznij grę od nowa,a poza tym już jest temat na forum o niebieskich parcelach

Excel38
23.01.2010, 16:23
Ściągnąłem path aktualizujący grę. Mam wersję 2.3.33.003002

Przy włączaniu gry pojawia się komunikat:"Twoja gra podstawowa the sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do the sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry."

Oczywiście wiem że aktualizacja powinna pomóc, ale jest problem... Nie mam internetu na komputerze (tylko w komórce) i pozostaje mi ściągnąć jeszcze jakiś path aktualizujący.

Nie jestem pewny ale wynosze z tego komunikatu że muszę zaktualizować grę podstawową.

Znalazłem path 1.8.25 czy on wystarczy?? Czy trzeba mieć nowszy?? Jak nowszy to może dajcie link do tego patha.
Z góry dzięki

P.S swoje pytanie skopiowałem z innego forum zaraz dodam właściwe pytanie, to co teraz zamieściłem to tylko do informacji...

Dodane:
Usunąłem wszystko, zainstalowałem podstawę i instaluję wszystkie łatki po kolei, narazie zatrzymałem na 1.2.7 bo jak instaluję 1.7.9 to wyskakuje błąd "znaleziono nieprawidłowy plik" , a do 1.4 i 1.6 będę miał dostęp dopiero jutro , więc się jutro okaże czy mi się uda stopniowo zaktualizować samą podstawę. Potem zainstaluję WP i go zaktualizuję. Jutro się wszystko okaże.
^to też do informacji^

Pytanie:
Czy jak zainstaluję 1.3.24 to 1.4.6 pójdzie?? bo narazie wypada błąd "invalid file found" czyli po polsku "znaleziono nieprawidłowy plik", czyli mam zły patch, amerykański, ale już założyłem temat z prośbą o wersję worldwide, czyli dla krajów z poza USA. Czy pójdzie ten patch ??

Edit: dobra sam sobie poradziłem, ale nie ciągnęło was żeby mi pomóc :/

agata2102
30.01.2010, 11:20
Mam ten sam problem i nie mam pojęcia jak mam sobie dać z nim radę ;[
Już 3 dni nad nim siedzę i nic nie mogę zrobić ..
Siostra już płacze po kontach ;D

Excel38
02.02.2010, 11:34
Odinstalować grę Potem mody, wszystkie dodatki. Następnie zainstalować samą podstawę, zaktualizować na maxa i już, no chyba że masz dodatek to go doinstalowujesz też aktualizujesz na maxa i grasz, ja tak zrobiłem i działa

Katka_Psychopatka
04.02.2010, 19:06
Dla wszystkich, którzy mają takie same problemy z działaniem EA Download Managerem:

1a. Sprawdzić wersję gry, przykładowa ścieżka do pliku:

C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\skuversion.txt

Ja mam tam już GameVersion = 1.9.22.004002, ale to dlatego, że dokonałam aktualizacji.

1b. To krok opcjonalny dla posiadaczy dodatku Wymarzone Podróże:

C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt

Ja tam mam już GameVersion = 2.4.7.004002, ale to dlatego, że dokonałam aktualizacji.

2. Teraz, trzeba odwiedzić stronę:

1a. http://www.patches-scrolls.de/sims3.php
1b. http://www.patches-scrolls.de/sims3_worldadventures.php

i pobrać z niej odpowiednie patche -- odpowiednie t.j. takie, które będą pasowały do GameVersion, które było sprawdzane w pierwszym kroku. Dla naszej szerokości geograficznej należy wybrać Worldwide.

3. Patche należy zainstalować w kolejności: najpierw gra główna, później dodatek (choć nie jest to jakiś silny wymóg -- zainstalowanie w odwrotnej kolejności też jest możliwe i nie powoduje problemów w działaniu gry).

4. Niestety nie rozwiąże to problemów z działaniem EADM, ale pozwoli cieszyć się zaktualizowaną wersją gry.

mabda
05.02.2010, 13:49
no to mam zagwozdke dla was
po aktualizacji podstawy i wp do najnowszej wersji mam taki efekt:
http://img39.imageshack.us/img39/2402/ladjf.jpg (http://img39.imageshack.us/i/ladjf.jpg/)
czyli brak menu, brak miast, brak zapisanych gier...

----edit----
dobra, teraz wyskakuje piekny komunikat, ze nie byli w stanie zweryfikowac bla bla bla...

jak usunac aktualizacje?

jekyll
06.02.2010, 10:45
Mam błąd aktualizacji EADM:

http://img27.yfrog.com/img27/3986/loolp.png

Iosohozi?

Excel38
10.02.2010, 09:37
Katka_psyhopatka, nareście ktoś promuje taki sam sposób jak ja :D THX !! Skąd wzięłaś linki, bo ja(akcent na "ja") je zamieszczałem na forum.

mabda, ty musisz mieć łatkę worldwide bo widzę na screenie że masz po angielsku. Jeśli chodzi o odinstalowanie to ja mam tylko taki sposób: odinstalowywanie

epletre
12.02.2010, 22:42
Ja też ostatnio miałam problem z EADM. Wcześniej wszystko działało normalnie, raz tylko wyskoczyły mi niebieskie pola, ale wywaliłam grę, zainstalowałam od nowa i wszystko było w porządku. Ale parę dni temu gra poprosiła o aktualizację i ja, jak zawsze kliknęłam OK czy to trzeba i ku mojemu zdziwieniu pojawił się błąd i lakoniczny komunikat w stylu: wystąpił błąd i nastąpi zamknięcie aplikacji. Próbowałam coś tam z menadżerem i pokazał się komunikat, że mam problem plikiem qtcore.dll a właściwie to go nie mam.
Wywaliłam grę, ściągnęłam CCleaner z dobrych programów, następnie zrobiłam defragmentację dysku i ściągnęłam ten plik (można bez problemu znależć w necie - google). Zainstalowałam tam gdzie radził tutorial i zainstalowałam grę. O dziwo, nie zainstalował mi się EADM, musiałam to zrobić ręcznie. Pojawiały się komunikaty, że coś tam jest zainstalowane i czy pomimo tego chcę instalować. Potem wyskoczyło pytanie czy chcę zainstalować aktualizację EADM. Tak zrobiłam i po kolei zainstalowałam Podróże i Apartament (przepraszam, ale nie wiem jakie są polskie tytuły). Przy każdym instalowaniu pytał o aktualizację i ja potwierdzałam.
Wygląda, że wszystko działa bez zarzutu.
Mam nadzieję, że opis mojego problemu pomoże innym forumowiczom.

agnieszka130187
15.02.2010, 10:47
Nie będę zakładać nowego tematu, podłączę się pod ten. Ostatnia aktualizacja, która wyszła chyba 8 lutego namieszała mi i musiałam odinstalować grę. :( Aktualizując wywaliłam wszystkie dodatki, nawet te ze store, a mi tu komunikat na końcu wyskakuje, że znaleziono wadliwy plik. Przy każdym kolejnym uruchamianiu startu gry wyskakuje okno, że błąd, że gra niezgodna z The Sims 3, czy coś podobnego i wiecie co jest najgorsze, nie mogłam uruchomić już gry. :( Żadem przycisk nie chciał zadziałaś, ani graj, ani wysłane, nic, tylko byłam w tych aktualizacjach.... zero reakcji... klikałam, a to wglądało tak jakbym klikała w obrazki, a nie w "guziczki". Miał ktoś podobnie ? Cała gra poszła mi na marne już po raz kolejny. :(:(:(

mabda
15.02.2010, 11:39
a jest juz jakis sposob na instalacje nowych starych dodatkow ze store przy nowych latkach? pobralam sobie zestaw ultra dopiero teraz, ale oczywiscie przy nowych latkach nie moge zainstalowac. cos sie da zrobic juz z tym, czy tylko reinstalka gry i aktualizowanie "na raty"?

Ilona
15.02.2010, 12:30
rzeczy ze Store pobiera się i instaluje bezpośrednio w grze,wtedy je widać,ale najpierw trzeba odinstalować te,które się ma,ale nie są widoczne w grze

epletre
16.02.2010, 18:03
Nie będę zakładać nowego tematu, podłączę się pod ten. Ostatnia aktualizacja, która wyszła chyba 8 lutego namieszała mi i musiałam odinstalować grę. :( Aktualizując wywaliłam wszystkie dodatki, nawet te ze store, a mi tu komunikat na końcu wyskakuje, że znaleziono wadliwy plik. Przy każdym kolejnym uruchamianiu startu gry wyskakuje okno, że błąd, że gra niezgodna z The Sims 3, czy coś podobnego i wiecie co jest najgorsze, nie mogłam uruchomić już gry. :( Żadem przycisk nie chciał zadziałaś, ani graj, ani wysłane, nic, tylko byłam w tych aktualizacjach.... zero reakcji... klikałam, a to wglądało tak jakbym klikała w obrazki, a nie w "guziczki". Miał ktoś podobnie ? Cała gra poszła mi na marne już po raz kolejny. :(:(:(

A czy ten wadliwy plik to właśnie nie jest qtcore4.dll?

OlaBernacik
15.03.2010, 13:23
Opisze dokladnie:
1.Instalacja The Sims3
2.Instalacja The Sims 3 Wymarzone Podróże
3.Aktualizacja gry
4.Pod koniec aktualizacji wyświetla się:
W pliku C:/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3 Wymarzone Podróże/GameData/Shared/DeltaPackages/p02/contc7f1.rra wystąpił następujący błąd:
Odmowa Dostępu
(0x5)

Przyciski: Przerwij Ponów próbę Ignoruj

-jesli tego nie zaaktualizuje to gra sie nie wlacza ;(
Pomóżcie...:(

kara666
17.04.2010, 14:07
Szukałam na forum takiego tematu, ale nie mogłam znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mam problem z aktualizacją. Gdy włączam aktualizacje wyskakuje błąd: http://img682.imageshack.us/i/problemmt.jpg/
Co zrobić??

czarnapuma
17.04.2010, 16:29
witam. mam problemy z aktualizacja sims 3. za kazdym razem pojawia sie bład ( aktualiza nie zostaje ukonczona ).wie ktoś moze dlaczego i co z tym zrobić?

A teraz w ogóle nie mogę uruchomić gry... POMOCY

@modedit: nie pisz kilku postow pod rzad, uzywaj opcji edytuj.

epletre
17.04.2010, 18:26
Szukałam na forum takiego tematu, ale nie mogłam znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mam problem z aktualizacją. Gdy włączam aktualizacje wyskakuje błąd: http://img682.imageshack.us/i/problemmt.jpg/
Co zrobić??


Z tego co właśnie wyczytałam w necie, masz problem z modem na zdejmowanie cenzury (wystarczy wpisać w google dfc-gorilla). Ludzie radzą wykonać następujące kroki:
- włożyć płytkę do napędu i wybrać "eksploruj"
- wybrać Game - Bin
- znaleźć plik zwany: Shaders_Win32.precomp
- skopiować plik i włożyć go tam gdzie masz moda na mozaikę na simach.

Nie wiem czy to rozwiąże problem u ciebie, bo ja tego nie robiłam. Nie poprawiam sobie gry różnymi modami i innymi podejrzanymi możliwymi rozwalaczami gry. Nie wiem też czy masz mod na zdejmowanie cenzury.
Tak czy siak, mam nadzieję, że to pomoże. Miałam dobre chęci :)

Ton
18.04.2010, 00:48
Jeżeli problem dotyczy gry w podstawowej wersji (samo TS3) , to rozwiązaniem może być przywrócenie pliku jak opisano wyżej. Podmiana pliku Shaders_Win32.precomp była pierwszym modem na cenzurę (mozaikę) i działała tylko z podstawową wersją gry.

Ponad to, przed każdą aktualizacją gry, należy usunąć z niej wszystkie elementy niestandardowe, to znaczy pliki dodatków package, oraz pliki zapewniające ich odczyt.

Bez względu na to, czy dodatki umieszczane są w grze ręcznie, czy też za pomocą TS3 Install Helper Monkey (tzw. Małpki), trzeba wyszukać i przenieść w inne miejsce (po za katalog gry) następujące pliki i foldery:
- folder Mods - wraz z zawartością
( Program Files/Electronic Arts/ The Sims3)
- plik Resorce.cfg
( Program Files/Electronic Arts/ The Sims3)
- plik d3dx9_31.dll
( Program Files/Electronic Arts/ The Sims3/Game/Bin)

Po dokonaniu aktualizacji wymienione pliki trzeba przywrócić na ich poprzednie miejsca.

Oramo
03.05.2010, 09:51
Chcę wgrać sobie the sims 3 WP. Lecz nie mogę bo wyskakuje mi błąd, że .. :
NIEUDANA AKTUALIZACJA GRY THE SIMS 3
nie wiem co zrobić. pomóżcie .

Szfeps
03.05.2010, 10:38
Witam.

Gdy chcę zainstalować prosi o aktualizacje więc klikam tak,potem jest błąd i instalacja zostaje przerwana. Wie ktoś jak to zainstalować ?

Pozdrawiam.

Ilona
03.05.2010, 13:19
przeczytać tematy o błędach przy aktualizacjach i zastosować się do rad tam opisanych,ręce opadają,jak się czyta takie posty,ile razy można o tym samym pisać

Oramo
03.05.2010, 16:01
czytałam ;D i nic. ;D

simka334player
04.05.2010, 13:16
Witajce,
jestem nowa na forum i dopiero zaczynam sie wczytywać.
Przejrzalam wszystkie posty i nie zauważyłam mojego problemu; więc sie zapytam....
U mnie po styczniowej aktualizacji przestał działać Launcher tzn. to czym sie ładuje dodatki do gry.
Chodzi naturalnie o dodatki z neta, bo ze stora działa. No więc ten launcher dziala bardzo kaprysnie... raz zainstaluje , dwa razy nie, instaluje to czego poprzednio nie chciał.
To mnie denerwuje bo wygląda na to że jest to próba uniemożliwienia wgrywania doatków innych niż Z EA. Czy mam racje? Czy ktos tez ma taki problem?

Flavour
22.05.2010, 09:57
Ja generalnie nie jestem zorientowana, nie do końca rozumiem co się do mnie mówi. Napiszcie kroczek po kroczku, jak załatwić sprawę z następującym komunikatem podczas instalacji Wymarzonych Podróży:

Błąd aktualizacji gry The Sims 3. Aplikacja zostanie przerwana.

Będę wdzięczna za linki i screeny.

jekyll
02.06.2010, 14:17
Błąd przy najnowszej.

`The program can't start because QtCore4.dll is missing from your computer. Try reinstalling program to fix this problem`

i co teraz ;(

Wikki
02.06.2010, 17:07
Uuq., spróbuj pobrać ten (http://sendfile.pl/9074/QtCore4.dll) plik i wkleić go do głównego folderu EA Download Manager.
(Domyślnie - C: \ Pliki programów \ Electronic Arts \ EADM)
Sądzę, że to powinno pomóc :)

epletre
03.06.2010, 20:41
Ja też ostatnio miałam problem z EADM. Wcześniej wszystko działało normalnie, raz tylko wyskoczyły mi niebieskie pola, ale wywaliłam grę, zainstalowałam od nowa i wszystko było w porządku. Ale parę dni temu gra poprosiła o aktualizację i ja, jak zawsze kliknęłam OK czy to trzeba i ku mojemu zdziwieniu pojawił się błąd i lakoniczny komunikat w stylu: wystąpił błąd i nastąpi zamknięcie aplikacji. Próbowałam coś tam z menadżerem i pokazał się komunikat, że mam problem plikiem qtcore.dll a właściwie to go nie mam.
Wywaliłam grę, ściągnęłam CCleaner z dobrych programów, następnie zrobiłam defragmentację dysku i ściągnęłam ten plik (można bez problemu znależć w necie - google). Zainstalowałam tam gdzie radził tutorial i zainstalowałam grę. O dziwo, nie zainstalował mi się EADM, musiałam to zrobić ręcznie. Pojawiały się komunikaty, że coś tam jest zainstalowane i czy pomimo tego chcę instalować. Potem wyskoczyło pytanie czy chcę zainstalować aktualizację EADM. Tak zrobiłam i po kolei zainstalowałam Podróże i Apartament (przepraszam, ale nie wiem jakie są polskie tytuły). Przy każdym instalowaniu pytał o aktualizację i ja potwierdzałam.
Wygląda, że wszystko działa bez zarzutu.
Mam nadzieję, że opis mojego problemu pomoże innym forumowiczom.

Uuq, tutaj opisuję moje przygody z qtcore.dll. Wiem, to jest do poprzedniej aktualizacji, a dokładniej do aktualizacji Launchera, ale może pomoże. Ja jeszcze nie kupiłam Kariery, bo tutaj premiera dopiero jutro chyba, a zresztą jestem chora i mam popsuty samochód, ale na pewno kupię. Gra już od kilku dni pyta mnie o aktualizację, aż się boję kliknąc OK....

szafirek
05.06.2010, 13:52
Ściągnełam najnowszą aktualizację do gry (1.12/2.7/3.3WYSŁANE: 28-05-2010).
Cały proces przebiegł pomyślnie, lecz teraz gddy chcę uruchomić program startowy gry pojawia sie komunikat :" Twoja gra podstawowa the sims 3jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do the sims 3. Zaktualizuj gre w programie startu gry.". W programie startu gry nie moge wybrać zadnej funkcji np. nie moge kliknąć na "wysłane" albo "aktualizacje gry". Co robić ?? Myślałam o usunięciu aktualizacji, ale nie umiem tego zrobić.....:(
Może należy jeszcze dodać że mam podstawe the sims3 i dodatek wymażone podróże (orginalne)

Mamełe
05.06.2010, 16:17
Ściągnełam najnowszą aktualizację do gry (1.12/2.7/3.3WYSŁANE: 28-05-2010).
Cały proces przebiegł pomyślnie, lecz teraz gddy chcę uruchomić program startowy gry pojawia sie komunikat :" Twoja gra podstawowa the sims 3jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do the sims 3. Zaktualizuj gre w programie startu gry.". W programie startu gry nie moge wybrać zadnej funkcji np. nie moge kliknąć na "wysłane" albo "aktualizacje gry". Co robić ?? Myślałam o usunięciu aktualizacji, ale nie umiem tego zrobić.....:(
Może należy jeszcze dodać że mam podstawe the sims3 i dodatek wymażone podróże (orginalne)

1. Sciagalas aktualizacje przez program startu?
2. Poczekalas az sie wszystki posciaga i zainstaluje?

Jesli na pyt. 1 odp. brzmi tak, to na gorze w programie startu powinien byc maly kwadracik do odhaczenia z brakujaca aktualizacja. Tez raz tak mialam, bo okazalo sie, ze jedna aktualizacja, to tak naprawde kilka aktualizacji do kazdego dodatku i czasem one sie sciagaja oddzielnie i jak sie nie poczeka az pojawi sie opcja, ze gra jest aktualna, to tak sie robi.

Ajlana
02.07.2010, 20:13
Witam wszystkich serdecznie.
Mam problem z aktualizacją.
Ostatnio przestałam grać w TS3 i nie aktualizowałam jej, lecz właśnie zakupiłam TS3 Kariera, który wymaga aktualizacji do 1.12.70. Po każdej próbie uaktualnienia(a było ich z 7)wyskakiwała mi informacja, iż instalowanie nie jest potrzebne, ponieważ posiadam daną aktualizację, lecz cały czas miałam powiadomienie o możliwości aktualizacji do 1.12.70. Czy ktoś mi powie o co chodzi? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
Ps. Usunęłam wszystkie obiekty zmodyfikowane, lecz nadal to samo i zaraz cholery dostane.
Ps2. Jeżeli temat się powtarza, najmocniej przepraszam, ale nie zauważyłam.

Emil96
03.07.2010, 09:25
morze spróbuj ją reinstalować

tupek
06.07.2010, 18:49
Witam, mam problem z aktualizacją. Wcześniej nie instalowałam aktualizacji, ponieważ nie miałam dostępu do internetu. Przy próbie pobrania aktualizacji w
ea dm wyświetla mi się taki komunikat:

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: I:\Program Files\Electronic Arts\EADM\Core.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unuswal way.
Please contact the application's support team for more information.

Czy ktoś może wie co mogę zrobić, żeby udało się zaktualizować TS3?
Reinstalka nic nie pomogła, dodam również, że mam dodatek Wymarzone podróże.
Proszę o pomoc.

ChoreMelodie
06.07.2010, 21:11
Nie wiem czy był mój problem, ale napiszę.
Instaluję Simsy 3 oryginał, potem Karierę, lecz ona wymaga aktualizacji 1.12.70 .
Okej, biorę aktualizację w instalatorze ( wcześniej nie aktualizowałam ), gra się instaluje, lecz kiedy uruchamiam launcher, pisze mi, że błąd aktualizacji.
Tam gdzie pisze jaka jest wersja gry pisze mi, że jest 0.0.0.0.
Dodam, że wszystko mam oryginalne.

Miley98
07.07.2010, 08:49
ja miałam tak samo, a czy masz wymarzone podróże to najpierw od instaluj wszystko, a później zainstaluj wszystko po koleji u mnie to zadziałało.

ChoreMelodie
07.07.2010, 09:02
Miley, ja mam Wymarzone Podróże i Karierę.
To najpierw mam odinstalować, a potem po kolei zainstalować?
A robić jakieś aktualizację?
Napisz mi dokładnie jak to zrobiłaś, bo 80zł poszło ( póki co ) w błoto.

Miley98
07.07.2010, 09:17
Już ci napisałam na PM co masz zrobić. Mam nadzieję, że Ci to pomoże, a po drugie witaj na forum.

ChoreMelodie
07.07.2010, 12:21
To mi się pokazało po zaktualizowaniu Wymarzonych Podróży. Po chwili włączył się instalator patchowania do wersji 1.12.70.


http://i50.************/zx72fq.jpg




Sorry za linka, ale nie mogłam dać zdjęcia.

słonko
12.07.2010, 11:22
Mam ten sam problem co ChoreMelodie, wyskakuje mi to samo.
Wyciągnęłam z gry wszystkie dodatki z neta, odinstalowałam karierę, zainstalowałam raz jeszcze i ciągle to samo.
Pomocy... :(

Fatumka
12.07.2010, 14:33
A ja mam takie pytanie: gdzie znajdę EA Download Manager? Na początku zainstalował się razem z grą, ale potem ktoś mi go odinstalował/usunął(nawet nie jestem do końca pewna, co zrobił...). Nie mogę ściągać aktualizacji, bo pisze, że nie może nawiązać połączenia z EA Downloads Manager... Nie chcę po raz setny odinstalowywać simów i instalować na nowo tylko po to, żeby EADM zaczął działać, w ostatnim czasie straciłam przez to za dużo rodzin i zwyczajnie mam tego dość...
Więc może Wy znacie jakiś sposób?

Starlight
12.07.2010, 15:30
Tak Wejdź w płytę TS3 w zakładkę "Support" i będzie EADM i zainstaluj :)

słonko
13.07.2010, 09:01
Jeżeli ktokolwiek będzie miał ten sam błąd co ja i ChoreMelodie (czyli ,,Nastąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku) - to niestety pozostaje tylko reinstalka wszystkich dodatków, łącznie z podstawową wersją. Próbowałam wszystkiego i tylko to u mnie zadziałało.

Fatumka
14.07.2010, 16:05
Tak Wejdź w płytę TS3 w zakładkę "Support" i będzie EADM i zainstaluj :)

Ooooh Dzięki Dzięki DZIĘKI! :D

MarekS
14.07.2010, 17:30
A ja mam takie pytanie:
Czy ktoś patrzył co jest w tym dzienniku?
Bo to tak do końca nie wiadomo, czy przeszkadzają jakieś dodatki czy jest to po prostu błąd podczas ściągania aktualizacji z sieci.

RafcioxD
18.07.2010, 19:37
ilona, nie masz przypadkiem tego hacka na suwaki wgranego?
http://www.modthesims.info/download.php?t=344369

Jeśli masz to skasuj bo to on uniemożliwia uruchomienie gry (u mnie tak było). Jeśli go nie posiadasz to pozbądź się na chwilę innych hacków i sprawdź czy gra zadziała.


Co do cenzury to nie polecam wklejania zmodyfikowanego pliku, gdzieś się spotkałam z opinią aby pliki gry zostawiać w spokoju, lepiej użyć moda >>> http://www.modthesims.info/download.php?t=343951

chciałbym spytać gdzie znajdują się hacki do gry, których wlaśnie mógłbym się pozbyć, gdyż po aktualizacji gra nie chce się uruchomić. moze tez mam tego hacka na suwaki ale niestety link nie dziala i nie wiem gdzie moge go znalezc.

słonko
18.07.2010, 19:45
A ja mam takie pytanie:
Czy ktoś patrzył co jest w tym dzienniku?
Bo to tak do końca nie wiadomo, czy przeszkadzają jakieś dodatki czy jest to po prostu błąd podczas ściągania aktualizacji z sieci.

Ja próbowałam,ale nie mogłam zobaczyć - nie wiem czy to wina systemu (mam 7). Nie mam pojęcia...

l_i_m_o_n_k_a
29.07.2010, 21:08
Po aktualizacji wyświetla mi się " Nastąpił błąd podczas uruchamiania , więcej informacji zobacz w dzienniku" już kilkakrotnie instalowałam grę , za każdym razem po aktualizacji jest ten sam błąd. Są to simsy 3 . PROOOSZĘ O POMOC !!

Pannazproblemami
05.08.2010, 11:50
Witam. To mój pierwszy problem na tym forum, więc proszę - gdyby takie pytanie pojawiło się wcześniej albo gdybym złamała jakiś punkt regulaminu to proszę tylko mi powiedzcie. Wracając do problemu - wczoraj chciałam zagrać i wyświetlił i się komunikat o najnowszej aktualizacji. Jako że nigdy nie miałam z nimi problemów to włączyłam instalację. Potem coś się sknociło i gra nie chciała się uruchomić. Coś tam pogmerałam odinstalowałam i znów zainstalowałam gry (mam podstawę i dodatek kariera) ale gra nadal nie chce się uruchomić. Bardzo proszę o pomoc. I z wielkim żalem muszę donieść, że jestem kompletnie zielona w tych sprawach, więc jeśli mogę poprosić to zwracajcie się do mnie jak najprostszym językiem :)

cherrie
10.08.2010, 20:21
Miałam najnowszą wersję gry i przez przypadek zainstalowałam starszą. Teraz nie mogę uruchomić gry, bo muszę jakby zatwierdzić najnowszą wersję. wiecie jak to zrobić?

Liv edit: przenoszę do "problemów z aktualizacją".

Levkoni
11.08.2010, 11:54
Słuchajcie mam pytanie odnośnie kolejności instalowania tych aktualizacji. Są same problemy. Zainstalowałem sobie na kompie nowym TS3 i Wymarzone Podróże. Mam teraz grę w wersji 2.0.86.002002. W aktualizacjach do pobrania program startu wyświetla mi tą ostatnią tylko, ale z tego co pamiętam muszę instalować wszystkie po kolei? Bo jak zainstaluję tylko ostatnią to nie pójdzie gra pewnie? Podpowiedzcie bo ja już się w tym pogubiłem, a nie chcę reinstalować znowu gry, bo już to dziś musiałem robić, bo pomieszałem aktualizacje. Niech szlag trafi tych twórców. Aha i nie mogę uruchomić stwórz świat. Wcześniej pojawiał mi się komunikat, że trzeba zaktualizować grę, a teraz że narzędzie stwórz świat jest niezgodne z wersją gry i że trzeba ściągnąć nową wersję Stwórz Świat. A ściągałem dzisiaj przecież ze strony EA. POMOCY!

beata18ns
14.08.2010, 09:30
witam ja akutualizowalam wczoraj 1.14/2.9/3.5/4.2 ta aktualizacje i oczywiscie jest problem bo gra sie nie uruchamia, pisze ze nie mozna uruchomic gry, przeinstaluj gre podstawowa. jak temu zaradzic, da sie jakos bez instalowania wszystkiego od nowa? mam problem z odpaleniem płyty. bardzo prosze o odpowiedz i pomoc

beata18ns
14.08.2010, 22:59
przeinstalowalam gre podstawowa, i teraz co.. odpalam kariere a tam ze mam niezgodna wersje gry podstawowej i zebym zaktualizowala, aktualizuje a tam znowu to co wczesniej ze nie mozna uruchomic zainstaluj ponownie podstawowa gre, wiec super.. nie wiem jakie jest rozwiazanie bo juz tak 3 raz robie..

miisiaa
18.08.2010, 14:35
Witam,

Mam taki problem. Kupilam tydzien temu oryginalna gre The Sims 3, ale z drugiej reki. Po tygodniu dokupilam oryginal gry The sims 3 Nowoczesny Apartament. Dzisiaj gra przyszla, chce ja zainstalowac - a tutaj mi wyskakuje komunikat przy rozpoczeciu instalacji: "Zainstalowana wersja The Sims3 nie moze byc zaktualizowana i nie jest zgodna z gra The Sims 3 Nowoczesny Apartament Akcesoria"..... Przepraszam, ale o co moze chodzic? Juz nic z tego nie rozumiem.... :( Blagam o pomoc :(

Paulasia12
19.08.2010, 21:32
miisiaa odinstaluj wszystkie dodatki wraz z głowną częścią. Potem zainstaluj The Sims 3, zaktualizuj grę, a później zainstaluj Nowoczesny Apartament. Miałam podobny problem tylko z innym dodatkiem :)

A teraz ja mam znowu problem ;(
Mam zamiar włączyć sobie simy a tu piszę żebym zaktualizowała, no to naciskam "tak" i aktualizuję się .. czekam i czekam ... jest już 99% i tak cały czas długo ... wkurzyłam się i wyłączyłam. Patrze na szczegóły tej aktualizacji, a tam piszę że ona dotyczy także The Sims 3 Kariera, no ale jej nie mam :/ Nie wiem co teraz zrobić bo chciałabym zaktualizować, ale ile można czekać ?

Edit: I ta aktualizacja wyświetlała mi się w EADM, a jak w starcie gry włączam folder : Aktualizacja gry to naciskam "Aktualizuj teraz" i mi się wyłącza z paska menu i wgl z ekranu ? o co chodzi ? proszę o pomoc :)
Edit2: Przed chwilą mi się pokazało takie coś :
PatchProgress.exe - Nie można znaleźć składnika
(Duży czerwony krzyżyk) Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono QtCore4.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić problem.

To znaczy, że muszę odinstalować simsy i od nowa zainstalować ? :( :(

beata18ns
20.08.2010, 09:41
a ja ponawiam moje pytanie, wie ktos moze i jest w stanie pomóc jak zaktyalizować grę?

pisze ze nie mozna zaktualizowac bo znaleziono nie prawidlowy plik..

nie wiem ktory to nie prawidlowy, nie mam juz rzadnych dodatkow, modow niczego( przynajmniej usunelam wszystko) a dalej tak pisze..
przeinstalowalam ea manager download

prosze o pomoc.
mam gry ts3, apartament, podróże i kariera.
aktualizuje rzecz jasna kariere.

dżin.
25.08.2010, 22:22
Ja za chwilę dostanę zawału, ratujcie Jin'a!
Po tym jak przestałem grać w TS3 i odinstalowałem podstawę, WP i NA chyba w maju, teraz zachciało mi grać, więc pomyślałem, że sobie to zainstaluję, ale gdy już TS3 i WP zainstalowałem, trzynaście razy próbowałem instalować NA (po każdym usuwając, to co się zapisało), wpadłem na pomysł, aby sobie odinstalować i zainstalować na nowo simy. Podstawa i do niej aktualizacje są, WP i aktualizacje są, próbuję instalować NA - nic, olałem już to i instaluje aktualizacje od 2.5 do 2.9(wspomnę też, że miałem ten sam problem co Paulasia w edit'ie drugim), po zainstalowaniu wersji 2.9, odpalam Program Startu Gry, a tu mi pokazuje, że gra jest w wersji 0.0.0.0 ? WTF?!

PS. Pisze też, że gra podstawowa The Sims 3 nie jest zgodna z aktualnym dodatkiem do TS3.

Starlight
26.08.2010, 19:49
Wywal gre z dysku, panelu sterowania,Moich Dokumentow itp.
Start - Uruchom - regedit
Wywal wszystko co jest z The Sims 3 związane
Zainstaluj grę, bez patchowania ! Instaluj po kolei tak jak wychodziły, dopiero poo zainstalowaniu ostatniej mozesz zpaczować grę.
Jeśli działa złóż Starligh'towi podziękowanie za reanimacje od zawału :D

Olunia&%
28.08.2010, 14:16
No,cóż znów mam ten sam problem.
Aktualizacje, aktualizacje i jeszcze raz aktualizacje.
Nigdzie w internecie nie widać, a raczej nie umiem szukać. Możer by mi ktoś pomógł i wysłał link, bo chcę zainstalować Kariere ,ale bez patcha nie moge.

Dziękuję wszystkim za pomoc :**

agata2
02.09.2010, 20:20
O co chodzi z aktualizacją 1.5.0.006000? Potrzebna jest ona żeby móc zainstalować nowe dodatki ze store. Obecnie mam wersję 4.0.87 i EA download manger mówi mi że mam aktualną wersję gry ale dodatki nie instalują się. Co mam zrobić?

Nelia
04.09.2010, 13:07
Mam pytanie.
Ostatnia aktualizacja zepsuła mi grę. Jak odinstalować niepotrzebne aktualizacje?

Sims987654321
15.09.2010, 18:00
Hej instaluję WP i się nie chcę zainstalować bo nie zostało to zaaktulizowane próbowałem już wszystkiego robić RA downolad manger tam grę dałem i jak tam instaluję to pisze: zanim zainstalujesz ten produkt wejdź to startu gry the sims 3 i zaaktualizuj swoją wersję. Coś tam zaaktulizowałem i pisze że instalacje tego wymaga instalacji poprzedniej aktualizacji mam już tego dość co robić?

kikulowata
19.09.2010, 16:40
Siemka wszystkim.
Ja też niestety mam problem a mianowicie:
Naszła mnie ochota na pogranie w Simsy. No to włączam je i wyskakuje okienko z najnowszą aktualizacją (1.15/2.10/3.6/4.3 czy coś takiego ;p). No to nacisnęłam OK i gra miała zamiar się zaktualizować, ale wyskoczył jakiś błąd. No to mówię sobie "Trudno, pogram ot tak." I zaczęłam grać. Ale w czasie gry, Simsy aktualizowały się nadal ( nie wiem jakim cuudem ;oo ). Kiedy było ok. 15% wyskoczyło okienko, że muszę wyłączyć grę bo aktualizacja się nie uda. No to zapisałam i wyłączyłam Simsy. Gra aktualizowała się dalej...
Kiedy skończyła się aktualizacja kliknęłam dwa razy na ikonkę THE SIMS 3: KARIERA, i wyskoczyło coś takiego:
http://images41.fotosik.pl/339/8626107eefa8b727med.png
Próbowałam odinstalowywać The Sims 3 i The Sims 3: Kariera, ale to nie pomagało... ;//
Bardzo proszę o pomoc!
ps. Mam The Sims 3 , The Sims 3: Nowoczesny Apartament, The Sims 3: Wymarzone Podróże, The Sims 3: Kariera.

dziew993
21.09.2010, 17:36
Hej ,
mam prośbe mógł by ktoś mi zapodać linka do aktualizacji najnowszej . Dzięki..;)

Esmila
25.09.2010, 18:57
Witam,

jestem nowa na tym forum. Piszę, bo mam problem z aktualizacją do wersji 2.10

Mam podstawkę The Sims 3 i Wymarzone podróże. Aktualizuje simsy. Wszystko ładnie pięknie, ale jak chce ja włączyć to wyskakuje mi błąd o treści "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry"

Problem polega na tym, że już nie ma żadnych aktualizacji. Czy może mi ktoś pomóc? :(

Dodam, że mam oryginalne simsy, a nie wersje piracką.

//Kowalino:Przeniosłem Twój post do tematu przeznaczonego do tego typu problemów.

kesse
27.09.2010, 22:07
Mam identyczny problem - wszystkie dotychczasowe aktualizacje przebiegały gładko i bez problemu - a tu nagle po ostatniej komunikat "Twoja podstawowa gra nie jest zgodna z aktualnym dodatkiem the Sims 3.Zainstaluj aktualizację ponownie z programu startu".
Niestety nie mam takiej opcji...

Simsy są czyściutki - oryginalne, bez dodatków z netu i modów.

Co z tym zrobić do licha?
A wogóle to zaczynam się frustrować bo kosztuje ta gra strasznie, zwalnia komputer, grafika średnia ( przynajmniej u mnie) i jeszcze non stop jakieś problemy uh!!!

hellraiser
28.09.2010, 13:11
Trzeba zaktualizować podstawę. Musisz ściągnąć do niej łatkę 1.15. stąd:
http://www.patches-scrolls.de/sims3.php

kesse
28.09.2010, 20:40
Bardzo dziękuję!!!

Rada prosta i skuteczna - kłaniam się wiedzy

Horsez
01.11.2010, 12:34
Gdy zaktualizuję grę i zainstaluje karierę, gra sie strasznie zcina i długo ładuje co robić?

zaczarowana1995
04.12.2010, 10:44
Mam pytanie.
Jeżeli zainstaluję the sims 3 a później dodatki np. podróże . To czy już płyta the sims 3 nie będzie mi potrzebna?Bo nie chcę wydawać kasy skoro chyba bym mogła pożyczyć i zain. a później kupić sobie tańsze dodatki.
Odpiszcie , proszę.! ;)

ada_1230
17.12.2010, 19:29
Ja mam ogromny problem!! Błagam pomóżcie, bo nie moge grać, a dostałam gre w prezencie! Mam the sims 3 i dodatek Wymarzone Podróże. W dodatku ciagle mi wyskakiwało zaktualizuj gre, to tak zrobiłam. Kiedy chce zagrac pisze, że podstawowa gra the sims3 nie jest zgodna z aktualna grą wymarzone podróże. Chciałam więc zaktualizować the sims3 ale pisało, że jest zaktualizowane i żebym włożyła dodatek i tak wkóło. Jak mam w takim razie zaktualizować gre jak pisze że jest uaktualniona, a wyskakuje okienko, że nie jest... Prosze pomóżcie. Piszcie na e-maila najlepiej: [email protected] z góry dziekuję ;*

p.s. http://www.patches-scrolls.de/sims3.php co mam ściągnąć??

stasienka
18.12.2010, 15:20
Masz bardzo nie typowy problem Gdy moja przyjaciółka kupiła TS3 wgrałą i było ok po jakimś 1miesiącu kupiła Wymarzone Podróże i one nie chciały chodzić okazało sie że ma nie spełnione wymagania<tylko 1 było niespełnione> może ty masz to samo najlepiej sprawdź czy twój komputer spełnia wymagania;)
jeśli spełnia to nie wiem co się dzieje;/

ada_1230
18.12.2010, 16:58
o to chodzi, że spełnia i grałam już na wymarz.podróżach, tylko po zaktualizoaniu tyskakuje okienko;( nie wiemco robić :(

fαикα ѕιмóω
27.12.2010, 10:30
Witajcie.To mój pierwszy post.Zarejestrowałam się z prośbą o pomoc.Już od dawna posiadam wszystkie dodatki do The sims 2 oraz 3.W The sims 2 już nie gram i postanowiłam zagrać w trójkę.Dotychczas miałam tylko główny dodatek i Wymarzone Podróże,lecz na święta dostałam "Nowoczesny Apartament"-akcesoria ;)
No to zainstalowałam to wszystko i było okey do czasu kiedy...dostałam nastepną płytkę od babci,tym razem "Szybka jazda" . Od tych dwóch dni kiedy ją dostałam grałam na razie w Sims 3 główny dodatek,Wymarzone podróże i Nowoczesny Apartament.
Dziś postanowiłam "doinsalować" grę The Sims "Szybka jazda" . Wyskakiwał błąd,że nie dało się urochomić gry.Wszystko na nowo odinstalowałam.Został mi wtedy tylko ten główny dodatek.Oczywiście zainstalowałam poprzednie dodatki.Po zainstalowaniu byłam z myślą,że za chwilę rozpocznę grę jednak myliłam się.
Wyskakuje mi błąd,że The Sims 3 nie jest zaaktualizowana do najnowszej wersji!
To wchodzę na panel "Aktualizacje",a tam znów pisze co innego.Że mam już zaaktualizowaną tą wersję :/ I tu itu pisze co innego.Co mam zrobić ? Bardzo porszę o porady!
P.S.
Mam ORYGINALNE WSZYSTKIE płytki.

MrUyayaya
30.12.2010, 19:16
z ta aktualizacja to tylko same problemy, ja nigdy nie aktualizowałam gry jednak po zakupie dodatku po zmroku musiałam dokonac aktualizacji zeby go zainstalowac. Aktualizacja juz sie zakonczyla, wszystko przebiegalo super jednak kiedy chcialam wlaczyc gre nie moge bo ciagle wyskakuje komunikat ze aby uruchomic gre musze ja zaktualizowac, a przeciez juz to zrobilam i to nie raz. Odinstalowalam wiec dodatek po zmroku ale problem pojawial sie nadal, wiec odinstalowalam tez gre glowna the sims 3 po czym zainstalowalam ja ponownie i gram bez aktualizacji i niestety bez dodatku, bo nie moge go uruchomic, wszystkie gry mam oryginalne zakupione w empiku, nie wiem dlaczego wystepuja takie problemy

A jak udało wam się zainstalować dodatek? Bo mi wogóle nie chce się instalować tylko wyświetla się błąd aktualizacji
mi dokladnie to samo

Alisha
30.12.2010, 21:56
Dołączam się. Ja też nie mogę do-instalować właśnie Szybkiej jazdy i mi wyskakuje to samo.
A kiedy instaluje aktualizacje to wyskakuje 'błąd aktualizacji'.

jekyll
01.01.2011, 16:16
Podaj numer zainstalowanej aktualizacji. Jest on napisany na dole Programu Startu Gry The Sims 3. Ewentualnie najedź na ikonkę Szybkiej Jazdy, która też jest na dole :). Podaj, sprawdzę, czy masz wersję dobrą.

fαикα ѕιмóω
03.01.2011, 16:19
Wiecie co się okazało? Odinstalowałam wszystko.Powodem był dodatek...Szybka Jazda.Bez niego WSZYSTKO działa,a jak go tylko instaluje to już nie jest okey.Nie wiem co mam z nimi zrobić.

grzanka_
04.01.2011, 16:02
Po formacie nie instalowałam spowrotem simsów, ale ostatnio naszła mnie ochota zeby sobie pograć. Najpierw spróbowałam włączyc bez instalowania aktualizacji - wynik: puste miasto nie chce mi sie wczytać (pasek zatrzymuje sie po okolo 25%). Więc kliknelam aktualizuj gre, włączyło mi sie okno aktualizacji (trwała dość długo bo około 40 min [czyli instalowała wszystkie aktualizacje, tak?]) do ostatniej wersji (bodajże 1.18). No i wszysko idzie dobrze az do ostatniego momentu, bo wyskakuje mi okno i pisze "proszę włożyć dobrą płyte do napędu" A przeciez jest włozona. Zadnych dodatków nie mam zainstalowanych, wiec o co chodzi?
Proszę o pomoc.

fαикα ѕιмóω
04.01.2011, 18:09
Też tak miałam,kiedyś.Spobuj na nowo zainstalować albo...format.Ja tak zrobiłam i wszystko było ok i już tego więcej nie zobaczyłam :) Paseczek był przy samym koncu,a to nagle,że mam włożyć oryginalną płytę do napędu.Zdenerwowana,a zarazem zdziwiona nie wiedzialam o co chodzi.No bo w koncu mam oryginalne plyty,a tu nagle takie cos? Nie zastnawiajac sie,zrobilam format.Teraz gry spokojnie i bez problemu dzialaja.

grzanka_
04.01.2011, 18:54
Moze zrobie formata, ale musze sobie znaleźć wiecej czasu ;)
A co do instalowania na nowo no robilam to juz chyba ze 3-4 razy i za kazdym razem bylo to samo. Trochę sie dziwie bo dawniej aktualizacje przebiegaly u mnie gładko i bezproblemowo.

grzanka_
05.01.2011, 15:30
Jeszcze jedno małe pytanie. Po zainsalowaniu od nowa gry ta aktualizacja do najnowszej wersji, to wszyskie po kolei mi sie instalują, tak?

grzanka_
05.01.2011, 18:28
Nadal nie wiem co sie dzieje z tą gównianą aktualizacją ;/
Moze pokaze co i jak:
http://i53.************/20a8l6o.jpg%5B/IMG%5D
http://i51.************/s46v7s.jpg%5B/IMG%5D
http://i56.************/301jcyh.jpg%5B/IMG%5D

A potem musze odinstalować bo wogole nie chce sie właczyc, nic.
Pomoże mi ktoś? ^^

Owl Finch
14.01.2011, 22:09
Jak aktualizować grę nie używając launchera?

Wielebny
14.01.2011, 22:53
Można każdy z patchy pobrać osobno z internetu.
Jednak jest to proces bardzo czasochłonny biorąc pod uwagę, że tych patchy całkiem sporo było.

Ewentualnie można chyba z poziomu programu EA download manager przeprowadzić aktualizacje gry. Ale pewien nie jestem.

Lexi
15.01.2011, 09:04
Radziłabym aktualizacje do podstawy ściągnąć z oficjalnej strony simsów pod zakładką gry -> aktualizacje, albo poszukać w internecie. Ja tak zrobiłam i gra działa poprawnie, ale minusem jest to, że te aktualizacje ważą więcej niż te zwykłe w okienkach startowych. Jeszcze pytanie ode mnie czy posiadasz oryginały czy piraty?

Owl Finch
15.01.2011, 09:21
Oryginały, ale możliwe, że muszę otwierać grę bez launchera, żeby wszystkie dodatki działały... Szybka Jazda powoduje jakiś błąd i launcher się nie otwiera...

Lexi
15.01.2011, 21:18
To odpalaj grę bezpośrednio z folderu bin. Istnieje też możliwość, że aktualizacja coś zepsuła. Znajdź w google aktualizacje do szybkiej jazdy i wtedy instalują się bez otwierania launchera, jak pisałam minus to to iż zajmują więcej miejsca niż te instalowane za pomocą launchera.

Owl Finch
15.01.2011, 22:30
Eh, odpalanie bez launchera nie wypaliło, bo mam maca i jakoś nie teges podmieniłam pliki. Ale na szczęście już działa wszystko jak trzeba, jest launcher, są aktualizacje i wszystko gra :)

Wexis1999
20.01.2011, 12:33
To ja mam taki problem... Kupiłem sobie płytę z gazety do The Sims 3 i .... połowa plików nie działa np. Riveriew. Gdy próbuję je zainstalować wyskakuje, że mam zaktualizować grę, a jest zaktualizowana. Dodam, że mam oryginał.
POMOŻECIE?

Owl Finch
20.01.2011, 16:54
A masz połączenie z internetem? W ogóle lepiej ściągnąć Riverview z oficjalnej strony gry, i tak jest za darmo. Czasem tak jest, że nie wyświetla aktualizacji, a kiedy chce się wgra*jakiś dodatek, nagle z nieba wyskakuje aktualizacja, którą warto zrobić.

Wexis1999
21.01.2011, 08:02
to nie jest tylko Riveriew ale masa innych: kolczyki, naszyjniki, domy, światy, simy, ubrania i jeszcze trochę. Mam internet

Owl Finch
21.01.2011, 17:33
Więc skoro masz internet, to po prostu zatwierdź pobieranie aktualizacji, kiedy takowa informacja Ci wyskakuje przy próbie instalacji dodatku z internetu.

Soap
02.02.2011, 12:37
Witam! Właśnie wyszła nowa aktualizacja gry TS3 Po zmroku. Wszystko się ładnie ściąga ale jest problem przy instalacji tejże aktualizacji... Kiedy pasek instalacji dojdzie już do końca pokazuje się monit: "Błąd aktualizacji: Znaleziono nieprawidłowy plik" Co to może być? Jest gdzieś możliwość sprawdzenia co to za plik?

psitka6
03.02.2011, 15:02
Witam! Dzisiaj zaktualizowałam the sims 3 do najnowszej wersji 1.19.44.010002 wszystko fajnie wyszlo tylko ze gra wogole mi sie nie chce wlaczyc gdy wlaczam ikonke to nawet nie pokazuje mi sie klepsydra. Pomoże ktoś??

chl0r
04.02.2011, 12:27
Mam problem z grą The Sims 3. Wystąpił jakiś problem z jej zaktualizowaniem i teraz, gdy chcę grać bądź po prostu uruchamiam grę wyskakuje komunikat "Twoja gra podstawowa jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry".
A w programie startu gry pisze, że moja gra jest aktualna i nie mogę nic zrobić.
Jak to naprawić?
Z góry dzięki.

hellraiser
04.02.2011, 15:35
Mam problem z grą The Sims 3. Wystąpił jakiś problem z jej zaktualizowaniem i teraz, gdy chcę grać bądź po prostu uruchamiam grę wyskakuje komunikat "Twoja gra podstawowa jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry".
A w programie startu gry pisze, że moja gra jest aktualna i nie mogę nic zrobić.
Jak to naprawić?
Z góry dzięki.

Przypuszczam, że aktualizowałaś grę do wersji 1.19.blabla. Musisz w takim razie pobrać najnowszą łatkę do najnowszego dodatku, jaki posiadasz.

Floppy
08.02.2011, 14:44
Witajcie
otóż po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji (wyłączyłam wszystkie obiekty modyfikowane) wszyscy Simowie w mieście stali się czarni... restartowałam grę, ale oni dalej tacy są ;/
Co mam robić ?

Nadine
08.02.2011, 17:19
ale oni sa czarni tylko na danym savie, czy przy kazdym wlaczeniu gry, czy cos?

PannaKot
08.02.2011, 18:05
Witam. Mam taki problem, że kiedy chcę uruchomić grę, pokazuje mi się komunikat: "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry". Tak więc kiedy zaczynam akutalizować, w pewnym momencie wyskakuje mi błąd: "Znaleziono nieprawidłowy plik". Usunęłam wszystkie rzeczy, które nie są oryginalne od The Sims 3 i ciągle tak jest! Co robić?

Floppy
08.02.2011, 20:00
ale oni sa czarni tylko na danym savie, czy przy kazdym wlaczeniu gry, czy cos?

przy każdorazowym włączeniu gry... ;/

eyvee
16.02.2011, 14:56
kurcze tak czytam i czytam odpowiedzi na temat aktualizacji, ale nie potrafie znalezc konkretnej odpowiedzi co do problemu ;/ zainstalowalam sobie sims 3 podstawke, gdy chce zainstalowac wymarzone podroze i wyskakuje, ze chce sprawdzic czy gra jest zaktualizowana pokazuje, ze jest blad aktualizacji - nawet nie chce sie nic zaintalowac tylko pisze, ze z powodu bledu aktualizacji instalacja gry zostanie przerwana i koniec... komputer swiezo po formacie, zadnych nieoficjalnych plikow i modow z internetu nie mialam :(( help

ok, ten problem juz rozwiazalam, ale mam teraz inny;/
Aktualnie mam zainstalowane podstawke, wp, kariera i po zmroku. za kazda instalacja czesci robilam aktualizacje bo nie chcialo mi sie zaktualizowac przy instalacji.
Wszystko szlo pieknie, az zainstalowalam dodatek po zmroku. Pojawilo sie okienko o aktualizacji - wiec wlaczylam....i pisze, ze blad aktualizacji, blad w pliku O.o
Czytam tutaj, ze macie tez z tym problem, wiec moje pytanie - co mam zrobic, by gra dzialala? instalowac aktualizacje czy nie?jak nie to jak wlaczyc gre, bo bez tego pisze, ze podstawka nie jest zaktualizowana, a ponoc jest;/ help..wkurza mnie juz takie cos, czlowiek wydaje kase na gre a tu dostaje tylko nerwicy i nic wiecej>.<

mam ten sam problem co "pannakot", jesli ktos wie jak naprawic ten problem to bylabym wdzieczna...

kejtwo
16.02.2011, 20:12
Mam płytę oryginalną Simsów 3, lecz niestety porysowaną i po formacie komputera musiała pobrać grę i zainstalować nieorginalną. Kod jest wpisany oryginalny z mojego pudełka, wszystko działało bez zarzutów. Teraz kupiłam "Wymarzone podróże" i próbowałam je zainstalować. Już na samym początku instalacji chce aktaulizować grę i za każdym razem wyskakuje błąd. Co z tym zrobić? W którym miejscu tkwi błąd? Przecież nie kupię drugiej płyty ;)

Wielebny
16.02.2011, 20:51
Proponowałbym grę zamiast z torrentów pobrać z EA Store, skoro dysponujesz kluczem, pobierz EA manager download, zarejestruj klucz i będziesz mogła spokojnie pobrać grę.
Gra i na "pirackich" plikach powinna zaktualizować się poprawnie, chyba że dodatkowo w nie ingerowałaś.

Radzę ze EA store pobrać.
Jeśli dysponujesz łączem choćby 3/4 mb/s to w 2h gra powinna się pobrać, może szybciej.

kejtwo
16.02.2011, 21:01
Dzięki, pobrałam EA manager download, trwa pobieranie gry, niestety internet mam wolniejszy, ale poczekam, na jutro spokojnie będzie. Jak się pobierze to muszę to na płytę zgrywać czy jak?

Wielebny
16.02.2011, 21:18
Gra się pobierze i zainstaluje z dysku twardego.
Żadne zgrywanie na płytę nie jest wymagane.

eyvee
17.02.2011, 08:48
ok moj problem sie rozwiazal juz ;] musialam znowu przeinstalowac gre i na szczescie zaktualizowal sie do najnowszej wersji ;D i jak narazie all dziala, pozdro :)

kejtwo
17.02.2011, 13:09
ściągnęłam, zainstalowałam, naciskam w managerze "graj" i nic się nie dzieje. Ja naciskam na pulpicie na skrót gry to pojawia się okienko że (...) nie jest prawidłową aplikacją systemu win32.

kejtwo
18.02.2011, 10:56
Simsy 3 już mi działają, lecz muszę je zaktualizować, jak to zrobić?

Master of Disaster
18.02.2011, 11:07
Przez Launchera i EADM. Kiedy uruchamiasz TS3 WP, pojawia Ci się Launcher, powinien zgłosić, że jest dostępna aktualizacja; a że masz, jak widzę, tylko podstawę i WP, to zainstaluje się to, co trzeba, o ile zainstalowałaś EADM. Chociaż...
Kowalino, wiesz może, czy pobrane przez EADM pliki instalacyjne są przechowywane gdzieś na dysku?

Wielebny
18.02.2011, 13:41
Plik instalacyjne gdzieś się pobrać musiały, jednakże sam nigdy z funkcji EA nie korzystałem.
Pliki instalacyjne możliwe, że są tymczasowe, więc po pobraniu i zainstalowaniu gry się usuwają.
Więc możliwe, że grę pobiera do folderu "temp" zlokalizowanego w Win7/Vista:
C:\Users\Kowalino\AppData\Local\Temp
W Xp już nie pamiętam, ale mniej więcej podobna lokalizacja.
Możliwe też, że są gdzieś w folderze EAdownloadManager.

Master of Disaster
19.02.2011, 22:54
Przeszukałam parę folderów i nigdzie nie znalazłam plików instalacyjnych, więc pewnie są usuwane; zresztą, jak się ma np. tak jak ja podstawę, WP i Karierę, to lepiej zaktualizować każdy dodatek, a EADM tego nie zrobi. Poza tym ja i tak pobieram je na dysk - zawsze mogą się przydać, zwł. w przypadku reinstalki, bo niby czemu za każdym razem mam je od nowa ściągać?

damianero
29.03.2011, 16:37
pobrałem aktualizację the sims 3 i gra nie chce iść. czy ktoś wie jak anulować tą aktualizację?

Master of Disaster
29.03.2011, 20:10
@up - możesz pisać jaśniej, bo nie bardzo rozumiem? Jeśli chcesz zagrać podczas aktualizacji, to nic z tego... Jeśli zaś po zainstalowaniu aktualizacji gra nie chce Ci odpalić... jaka to wersja, skąd pobrałeś, czy masz jakieś dodatki z internetu (np. ModTheSims) albo mody? A przede wszystkim - co się dzieje, kiedy próbujesz odpalić grę?

Narcyz
30.03.2011, 09:06
pobrałem aktualizację the sims 3 i gra nie chce iść. czy ktoś wie jak anulować tą aktualizację?

Zainstalowanej aktualizacji nie da się raczej cofnąć, jedyny sposób to zainstalowanie ponowne gry ale tak jak wspomniała KathySelden mógłbyś się bardziej przyłożyć do opisania problemu..

αγάπη
30.03.2011, 15:50
Jeśli jest to problem "Twoja gra podstawowa The Sims 3 jest nie zgodna z aktualnym dodatkiem do The Sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry"
A gdy sprawdzasz to pokazuje ci że masz zaktualizowaną to wiem jak to naprawić, więc opisz ten błąd.
@KathySelden
jaka to wersja
Niestety, okazuje się że program startu nie pokazuje wiarygodnej wersji gry, dodatki nie mogą "się mieszać w sprawy" związane z aktualizacją bo gra ich nie widzi do czasu jej uruchomienia i wczytania :)

Bravurka
30.03.2011, 16:36
Mam wersje gry 6.0.81.009001 chcę ją zaktualizować ale wyskakuje błąd: Błąd aktualizacji: Znaleziono nieprawidłowy plik.Próbowała aktualizacji przez EA Download Manager i pobrała inna z jakiejś strony, ale to nic nie daje.

Master of Disaster
30.03.2011, 18:15
Jak sprawdzić, jaka naprawdę jest wersja naszej gry - pisano tu o tym wielokrotnie, ale na wszelki wypadek powtórzę - otwieramy plik skuversion.txt, który jest w katalogu Bin, domyślnie:
C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin
Szczególną uwagę zwracamy na końcówkę - zwykle 002 w przypadku podstawy i WP, 001 w przypadku nowszych dodatków/akcesoriów. Końcówki muszą pasować, że tak powiem. Jeśli zatem mamy podstawę w wersji 1.0.631.00002, najnowsza aktualizacja pasująca do naszej wersji to 1.19.44.010002. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Natomiast moje pytanie o mody bierze się stąd, iż jeden mod, który kiedyś ściągnęłam, uniemożliwiał włączenie gry. Takie sytuacje się zdarzają, gdy np. jakiś mod jest niekompatybilny z posiadaną wersją gry.

αγάπη
30.03.2011, 20:27
Mam wersje gry 6.0.81.009001 chcę ją zaktualizować ale wyskakuje błąd: Błąd aktualizacji: Znaleziono nieprawidłowy plik.Próbowała aktualizacji przez EA Download Manager i pobrała inna z jakiejś strony, ale to nic nie daje.

Najpierw podaj aktualizacje każdego dodatku osobno :
Faktyczne wersje (wiarygodne) posiadanej gry i rozszerzeń zapisane są w plikach [skuversion.txt] (otwierać w notatniku)

Zajrzyj do tych plików i podaj numery wersji dla posiadanych rozszerzeń

….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\ skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt
….\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Nowoczesny ap. \Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Kariera\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Szybka jazda\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Po zmroku\Game\Bin\ skuversion.txt
…..\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Impreza w plenerze\Game\Bin\ skuversion.txt

Bravurka
31.03.2011, 14:28
agápi dzięki za odpowiedź, ale odinstalowałam Po Zmrok i przy jego instalacji zaktualizowało mi grę do 6.2.4.

makkwacz
07.04.2011, 15:02
Hej. Gdy włączam ts3 wyskakuje, czy chce zaktualizować the sims 3. Klikam ok. i nagle wyskakuje małe okienko bez ramek z tym napisem : Alternate HTML content should be placed here. This content requires the Adobe Flash Player. Get Flash. klikam i otwiera się pobieranie Adobe Flash Player jest ok. Instaluje gotowe. i włączam jeszcze raz komputer. klikam w the sims 3 i znów czy chce zaktualizować grę klikam ok i nie ma różnicy nadal wyskakuje ten powyższy komunikat. DLACZEGO proszę :(

suomii
13.04.2011, 10:43
Mam pewien problem. Wczoraj wyskoczyło mi że jest nowa aktualizacja, i czy chcę pobrać. Kliknęłam OK i zainstalowała się. Jednak gdy chcę włączyć simsy wyskakuje mi komunikat :

"Wygląda na to, że masz zainstalowaną nieoficjalną modyfikację gry, która nie pasuje do wersji gry The Sims 3, którą aktualnie posiadasz. Zalecamy odinstalowanie tych modyfikacji lub zdobycie ich zaktualizowanej wersji - w innym przypadku gra może się załamywać lub będą występowały błędy. Czy chcesz wyjść? Wyjdz/Dalej"

kiedy biorę wyjdź lub dalej wyskakuje mi bluescreen. Mam podstawę i podróże oraz dodatki ze store i innych stron, jednak wcześniej nie było takich problemów. Odinstalowywałam już chyba z 3 razy i nadal nic. Czy ktoś mi pomoże ? Proszę was, już nei wiem co robić :(

czy jest na tym forum ktoś, kto może mi pomóc? zawsze tak olewacie wszytko?!

Björk
21.04.2011, 15:19
A ja mam takie może głupie pytania ;)
Czy jak zainstalowałam na nowo grę i mi pościągało aktualizacje od razu z wersji jakiejś tam 1.0 do wersji 1.milion sto ;) to naprawia to wszystkie błędy, które były naprawiane przez aktualizacje po drodze (czyli: 1.1., 1.2. itd.)?

Master of Disaster
22.04.2011, 11:02
@Björk - zdaje mi się, że te najnowsze aktualizacje poprawiają wszystkie błędy, w końcu najnowsza łata do podstawy waży ponad 400MB, do WP - koło 100, a starsze są "lżejsze". Sama ostatnio instalowałam tylko najnowsze łaty i na jakieś specjalne łaty się nie skarżę...