PDA

Zobacz pełną wersję : Suerez [BRAK ZDJĘĆ]


Blackburn
28.06.2009, 14:15
yyyy..... taak ;p jak by to ... jakosc zdjec jest fatalna ;/ ale coz pecet mi siada przy tej grze ;/
ps. sory za dwa slupki w ogrodzie nie wiem skad one sie tam znalazly
aha i jeszcze jedno pomieszczenie jest wolne poniewaz nie zdarzylem umeblowac przez zwieche kompa ;|

αγάπη
28.06.2009, 14:27
Pierwszy !
Ładny, tylko ogród jakiś taki porozrzucany.

Gio
28.06.2009, 14:29
To nie mogłeś dorobić tego jednego pokoju i dac domek godzinę później? zal...

A domek nawet może być- podobne do tych Twoich dwójkowych, zatrzymałeś swój styl.

Blackburn
28.06.2009, 14:32
nie nie moglem ! przegrzewa mi sie komp i gra narazie nie wchodzi. jutro zedytuje i wrzuce

Fizzly
28.06.2009, 14:33
Bryła całkiem w porządku, chociaż drewniane belki zastąpiłbym raczej panelami albo kamieniem. Wnętrze bardzo ładne, nie podoba mi się tylko posadzka pod kominkiem i "korkowe" ściany w sypialni. Ogródek, cóż... w sumie nie nazwałbym tego ogródkiem, ale jak na "podwórko" to ładne. ;) No i jeszcze ta nieszczęsna ryba na ścianie w łazience. Zupełnie, jakby urwała się z choinki. :P

Gio
28.06.2009, 14:34
nie nie moglem ! przegrzewa mi sie komp i gra narazie nie wchodzi. jutro zedytuje i wrzuce


W takim razie zwracam honor, ale jednoczesnie trzymam za słowo ;)

aneczka90-90
28.06.2009, 14:38
Pierwszy !
Ładny, tylko ogród jakiś taki porozrzucany.

o ja pitole, myslalam, ze takie wyliczanki to tylko na smogu.... :|

dom jest swietny, bardzo przypadl mi go gustu, z zewnatrz jak i w srodku prezentuje sie pieknie, szkoda tylko, ze ogrod jest niedopracowanyy :)

Levkoni
28.06.2009, 15:27
To nie mogłeś dorobić tego jednego pokoju i dac domek godzinę później? zal...

A domek nawet może być- podobne do tych Twoich dwójkowych, zatrzymałeś swój styl.

Proszę Cię, tylko nie pisz żal bo to takie dziecinne! :D

A domek ładny, nowoczesny. Ogród nie bardzo i w sypialni jakoś pusto, a poza tym stół w salonie jakiś zawalony, mogłeś sobie darować to akwiarium przy konsoli do gier ;) Ale ogólnie fajnie 7/10.

dżin.
29.06.2009, 10:59
Bardzo udany domek, czekam z niecierpliwością na to pomieszczenie ;)
A i zmień te belki, na panele- dobrze radzę, będzie lepiej wyglądać ;)

Upadła Dusza
29.06.2009, 11:01
Bryła jest nawet fajna, ale to drewno mi się nie podoba. Ogród nie jest zbyt ciekawy.
W środku jest troche pusto, zwłaszcza w sypialni.
W łazience nie podobają mi się kolory, są troche ponure, no i co robi tam ta ryba? Brzydko to wygląda.
Ale ogólnie dom jest ładny.

kubuss
29.06.2009, 13:09
Dom mi się podoba. Fajna bryła i ogród. Wnętrza też ładne. A słupki to założę się że od uliczki bo zostają :D Ocena: 10/10

kubuss

ddo bwayo
29.06.2009, 13:14
Bryła fajna, wnętrza ujdą. Nie zachwyca ale jest dobrze. Za mało roślin w ogrodzie. 7/10

blakistoni
29.06.2009, 14:13
Mhm,jest dobrze.
Bryła mi się trochę nie podoba,ale mniejsza.
Wnętrza są ładne,dobrze dopasowane kolory,najbardziej mi się spodobała łazienka,nie wiem czemu.
Ogród troszkę taki pusty.

agnieszka130187
29.06.2009, 16:25
Z zewnątrz domek wygląda ładnie. Sypialnia przypadła mi do gusty, jednak łazienka zbyt "szara" i ta ryba faktycznie nie pasuje. Sprzęt w kuchni ma dziwny kolor. :)
Ogólnie dam 8,5/10

grzro
22.08.2009, 11:21
jeden z ładniejszych domów jaki widziałem tutaj ale ogródek wymaga dopracowania :)

kucha
23.08.2009, 23:15
Domek jest świetny :) oglądając twoje zdjęcia postanowiłam odtworzyć identyczny domek ale w moim stylu. Wyszedł super, szkoda tylko, że przypadkiem go usunęłam xD

Ayumii
24.08.2009, 10:31
domek spoko bryla tez najbardziej te wlasnie kolumny mi sie podobaja zwlaszcza z tylu:) ogolnie domek ladny w srodku szczegolnie niebieski pokoj, jedyne co mi nie wpadlo do gustu to za pusty ogrod, swieczki na stole w kuchni i taeta w sypialni rodzicow:P 8/10

Danuta720
29.08.2009, 01:59
podoba mi się : bryła budynku, urządzenie i klimat salonu, oraz łazienka, natomiast popracuj jeszcze trochę nad główną sypialnią, bo jest teraz trochę "nijaka" , a także zagospodaruj ogród, a w przyszłości - dobry simarchitekt - nie wrzuca niedokończonego i nie wyczyszczonego (te słupki - są prawdopodobnie fragmentem ogrodzenia) domu na forum.
http://forum.thesims.pl/images/smilies/smile.gif

Charionette
23.09.2009, 18:14
Otóź to: Dom cudny, ale ten dziwny ogród psuje cały efekt :( A szkoda.
Ale ogólnie jestem na tak.
9/10

Li-juan
24.09.2009, 12:23
Bryła nawet fajna.Ogród nie jest za fajny.
A reszta to już jest ładnie,chociaż w pokojach jest troszkę pusto ale to się ominie.
Ale na prawdę super domek ;*