PDA

Zobacz pełną wersję : Recenzja Gwiazdy.Czy aby prawdziwa??


Katarzynka
10.06.2003, 08:02
"The Sims: Gwiazdor to już szósty dodatek wielkiego przeboju jakim są bez wątpienia Simsy. Dzięki niemu nasi podopieczni staną się gwiazdami mody, muzyki i filmu. Staną się osobami publicznymi zyskają sławę i wielkie pieniądze. Po zainstalowaniu dodatku zmieni się nieco widok okolicy; przedewszystkim pojawią się kina, teatry, restauracje i dyskoteki, a także studia filmowe, stacje telewizyjne i domy mody. W większości tych miejsc będzie można podjąć pracę. Nasz Sim będzie mógł stać się piosenkarzem rockowym, managerem, producentem muzycznym, aktorem, producentem filmowym, reżyserem, projektantem mody, bądź samym modelem. W grze pojawią się też zupełnie nowe zawodowy masażysta, wścibski paparazzi oraz kucharz z knajpki sushi, a także centrum kąpieli błotnych i parowych oraz bar tlenowy. Nie zabraknie grupek rozkochanych w swej gwieździe. O tym, że gra wniesie cały zestaw nowych mebli, ubrań, twarzy itp. itd. chyba nie musze wspominać. Dodatek na półkach sklepowych pojawi się zaraz przed wakacjami

Tomek Wiśniewski (Kulpuag)"

Tak było napisane w pewnej stronie o Gwieździe.A teraz polecą pytania.
1.Gdzies tutaj na forum jakas posiadaczka dodatku Gwiazda powiedziała, ze nie ma teatru.A wiec sie pytam jeszcze raz:) Ale oczywiscie jakis gostek ktory zrecenzowal gre nie ma pewnie bladego pojecia co tam tak naprawde jest skoro najprawdopodobniej nie ma gry.Dobra i jeszcze jedno.Ta osoba ktora ma gre niech mi powie czy wszystko co jest napisane wyzej rowna sie z prawda.

Justa
10.06.2003, 09:19
To recenzja napisana przed wydaniem wiec nic dziwnego ze przesadzona
:wink:
Sama widzialam taki opis na powaznej stronie i co sie okazuje
polowy wymienionych rzeczy jest do poprawki bo w grze tego nie ma.
(reklama dzwignia handlu :wink: )

Katarzynka
10.06.2003, 09:35
Ok.Justysiu to powiedz mi co jest nieprawdą?Aha jeszcze dwie rzeczy:
1.Ściągam z netu Gwiazde.Niestety jest po Angielsku.Jak zmienic gre na Polską (wiem ze gdzies to pisalas ale czy z netu tak sie da/).
2.Wiem ze sa jakies kapiele blotne,z mlekiem,jakies cos z tlenem.Co to wlasciwie daje??
Jeszcze cos malego.Masz moze jakies zdjęcia?Jak tak to błagam na kolanach.Plissssss

Ooooo.Przypomnialo mi sie jeszcze cos:) Mam naprzyklad meza.Czy jak bede gwiada to jemu tez beda robbione zdjecia i ludzie beda prosic o autograf??

Blinka
10.06.2003, 10:26
Kina i teatry :lol: Ludzie trzymacie mnie :lol: :lol: :lol:
No a... dyskoteki!!!!!! Skad to dziwadło? Połowa zmyślona!
A nic nie napisał że tam będą pudelki! Pewnie nie wiedział :D !!!!!!!!

Justa
10.06.2003, 11:42
Jezeli chodzi o zmiane jezyka to proste:
Musisz wystartowac regedit.exe i szukac [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMaxisThe Sims]
tam znajdziesz "SIMS_LANGUAGE"="english" i zamiast angielskiego musisz wpisac "Polish" potem regedit zamknac i wystartowac simsy

A jesli chodzi o te blotne kapiele i co daje:
"Wanna Ponce de Leon Odzyskaj energie mlodosci zazywajac ozezwiajacej kapieli w wannnie Ponce de Leon
ta fontanna mlodosci naszych czasow oferuje kilka rodzajow kapieli-od mlecznej po blotna i mineralna.Splukiwanie za pomoca uzupelniajacej zestaw sonicznej rozdzki oczyszczajacej."
Rozrywka:2
Wygoda:7
(To opis jaki jest kiedy chcesz zakupic ten obiekt.)

A co do meza to nie wiem moje gwiazdy sa jeszcze samotne :wink:

A zdjecia z mojej gry juz umieszczalam na forum zreszta wiecej forumowiczow takze zdjatka ze swojej gierki umieszczalo.

Pozdrawiam :)

Katarzynka
10.06.2003, 12:29
Dzięki!

Fushma
10.06.2003, 14:31
pięć gwiazdek... już je mam! jakby co, to się proszę pytać!

Jacky
10.06.2003, 17:43
Simka jak je zdobyłaś mi się nie udaje :shock: :(

Blinka
11.06.2003, 10:42
Ja se tara słucham muzyczki z Gwiazdy.

olinka
11.06.2003, 14:03
a jak ściągnęłaś simsy????????? :wink:

(ZuJotek)
01.05.2004, 18:15
Originally posted by olinka@Jun 11 2003, 03:03 PM
a jak ściągnęłaś simsy????????? :wink:
nio właśnie, z jakiej stronki je ściągnełaś? :rolleyes: :angry: :blink: :ph34r:

Szynszyl
01.05.2004, 20:35
kolejny stary temet wygrzebalas :) <_<
1. Gier nie sciaga sie ze stronek
2. Na forum sie o tym nie gada !! ;)