PDA

Zobacz pełną wersję : Requsto by Tincia [BRAK ZDJĘĆ]


Połówka
29.06.2009, 14:34
Chciałam Wam pokazać mój 3 domek na forum ;]
Mam nadzieję, że będzie najlepszy ze wszystkich ;d

Komentujcie :D

corvus
29.06.2009, 15:10
Fajnyyy :3 można go gdzieś pobrać?

agnieszka130187
29.06.2009, 16:01
Ładny domek, nie do końca w moim guście, ale nie mam się o co przyczepić. :)

Krzykaczus_Pospolitus
29.06.2009, 16:02
Nie podoba mi się.... Tak mało przestrzeni i uważam, że poprzesadzałaś gdzieniegdzie. Przykład: Dwie ławki w ogrodzie - jedna by nie wystarczyła? Trzy rozkładane krzesła i dwa parasole - nie lepiej dwa rozkładane krzesła i jeden parasol?
Nie podoba mi się.

Levkoni
29.06.2009, 17:53
Muszę powiedzieć, że lepszy od poprzednich, jednak wciąż dużo pracy przed tobą. Używaj więcej KS żeby bardziej dopasowywać do siebie wszystko. Ogród wciąż pozostawia dużo do życzenia, jest pusty i chaotyczny. Meble w środku też trochę poustawiane byle jak, chociaż pokój z kominkiem jest uroczy. Nie zawalaj tak gratami tych stolików bo to strasznie wygląda, szczególnie te klejnoty. 5 na jednym stoliku to przesada... I te terraria z owadami w ogrodzie... straszne. Ale pracuj dalej, dobrze, że się nie poddajesz :) I pamiętaj, żebyś używała KS bo tam większość mebli i tekstur jest z gry :P

ddo bwayo
29.06.2009, 21:55
Lepszy od poprzednich. Bryła średnia. Nie podoba mi się to, że jest tu 5 małych dzieci i takie malutkie pokoiki mają. W salonie fotel dała bym po skosie, strasznie podoba mi się kuchnia.

Milou
30.06.2009, 10:30
Trochę dziwna bryła, a zwłaszcza jej dach. Wnętrze trochę to naprawia, ale nie podoba mi się jadalnia i łazienka. Za to pozostałe pokoje są b. ładne, a ogórd jest śliczny. 8/10. Pozdro.

blakistoni
30.06.2009, 11:47
Bryła fajna,lekko dziwna tylko dach coś nie teges.
Pokoje fajne,bez rewelacji,ale fajne.
Nie podoba mi sie to,że dzieci maja takie małe pokoje,trochę to dziwne.

dżin.
30.06.2009, 12:51
Bryła i ogród bardzo mi się spodobały, ale wnętrze wypadły gorzej :(
Zmieniłbym podłogę w kuchni i w pokoju chłopaka ;) 7/10

Upadła Dusza
01.07.2009, 10:47
Bryła nie bardzo mi sie podoba. Ogród - nie jest za ciekawy. Na rzutach brzydko wygląda przez te "plamy" na trawniku.
Salon jest skromny, jedynie dywan mi sie nie podoba.
Kuchnia - szafka na oknie ? trzeba było sobie ją darować.
Łazienka jest za ciemna.
Sypialnia - nie jest zła.
Pokoje wszystkich dzieci mi się nie podobają.
Ogólnie dom nie jest zły, ale przydało by się kilka drobnych zmian ;)

kubuss
06.07.2009, 17:47
Dom typowo do grania. Podoba mi się. Ocena: 10/10

kubuss

_LiLu*_
09.08.2009, 12:38
Bryła, niezbyt ogród też. Widzę że wnętrze jest raczej w wiejskim stylu. Salon byłby ok, tylko że jest nieco pusty. Kolor ścian w jadalni kompletnie mi się nie podoba!
Kuchnia i łazenka są najładniejszymi pomieszczeniami:)
Sypialnia też ładna, tylko co to są za rzeczy lezące na stoliku i kominku ??
Do pokoju chłopca i dziewczynki przydałoby się coś jeszcze wstawić.
Jest nieźle :) :) 7,5/10

kucha
13.08.2009, 21:26
nawet fajny, tylko jak dla mnie taki prosty zwyczajny. !!Ale za to dobrane wszystko kolorystycznie :)!!