PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Online? Jak myślicie dałoby się coś takiego?


dj_mafiozo
29.06.2009, 18:56
Ponieważ system plików NTFS oferuje znane od ponad pięćdziesięciu lat rozwiązanie nagminnie stosowane w systemach rodziny Unixowej, czyli tak zwane dowiązania symboliczne i dowiązania twarde, to moje pytanie jest takie:
Skoro w nowych simach zapisy nie są jedynie pojedyńczą parcelą, ale całą okolicą, to czy dałoby się umieścić folder z zapisami (cały Documents\Elecronic Arts\The Sims 3) na dysku sieciowym, porobić dowiązania i na kilku komputerach grać różnymi rodzinami tak jak to miało miejsce w The Sims Online, że ktoś kieruje jedną rodziną, w tym samym czasie kto inny drugą i tak dalej, żeby możnabyło na przykład odwiedzać się na wzajem i tak dalej...
Jak myślicie?
Wpadł ktoś już na taki pomysł? Czy to w ogóle wykonalne? Może ktoś już próbował... ;)

Wielebny
29.06.2009, 19:20
Sądzę że raczej nie chociaż do gta san andreas powstał multiplater robiony przez fanów ale do ts3 chyba nie da rady
Może wyjdzie kiedyś jakiś dodatek robiony przez twórców

Chryzantem Złocisty
29.06.2009, 19:22
za którego zabulimy cięęęężką kasę.

weźcie im nie podsuwajcie nowych pomysłów,bo to na serio powstanie i znowu simomaniaki rzucą się do półek wykupując 50 sztuk na raz za kasę rodziców.

Levkoni
29.06.2009, 21:44
Osobiście liczę na to, że The Sims 4 będzie globalną wioską... Może pofantazjuję, ale... gdyby były całe kraje simowe, a w nich miasta, w których gracze by mieli swoje rodziny... a może każdy gracz zakładałby swoje miasto? Wtedy za pozwoleniem właściciela można byłoby się wprowadzać do nich itd... Hmmm, byłoby ciekawie, a oprócz tego oczywiście tryb gry pojedynczej, dla tych, których takie coś nie rajcuje. Mnie rajcuje heh :D

Mamełe
29.06.2009, 21:47
TSO było niewypałem więc nie sądzę, żeby drugi raz się w to pakowali...

Wielebny
29.06.2009, 22:34
Tak tylko w tedy był by to MMO i żeby można było grać będzie trzeba płacić miesięczny abonament pewnie z 60 zł

Levkoni
29.06.2009, 23:11
Tak tylko w tedy był by to MMO i żeby można było grać będzie trzeba płacić miesięczny abonament pewnie z 60 zł

Konwalio, nie koniecznie. Przecież są i darmowe, ale na pewno byłoby mnóstwo innych "smaczków" za które trzeba byłoby płacić jak dodatkowe opcje, jakieś itemy czy coś.

Memełe, było niewypałem, ale to była kompletnie inna historia można powiedzieć, gra było po prostu źle zrobiona. Gdyby TS4 było online, na pewno byłaby dużo lepiej zrobiona. Co jednak nie oznacza, że byłaby zrobiona dobrze :)

Wielebny
29.06.2009, 23:23
Tak tylko miałem na myśli wizje jaką ty przedstawiasz w grze gdzie grało by tysiące graczy na raz w tedy utrzymanie serwera by drogo kosztowało i nie sądzę że były by one za darmo

Beep
29.06.2009, 23:54
Osobiście liczę na to, że The Sims 4 będzie globalną wioską... Może pofantazjuję, ale... gdyby były całe kraje simowe, a w nich miasta, w których gracze by mieli swoje rodziny... a może każdy gracz zakładałby swoje miasto? Wtedy za pozwoleniem właściciela można byłoby się wprowadzać do nich itd... Hmmm, byłoby ciekawie, a oprócz tego oczywiście tryb gry pojedynczej, dla tych, których takie coś nie rajcuje. Mnie rajcuje heh :D
A w TS5 będziemy żyli na Marsie :D

Levkoni
30.06.2009, 09:38
Tak tylko miałem na myśli wizje jaką ty przedstawiasz w grze gdzie grało by tysiące graczy na raz w tedy utrzymanie serwera by drogo kosztowało i nie sądzę że były by one za darmo

To pewnie masz rację. Ale moim zdaniem i tak to nieuchronne jest, żeby zrobić TS Online. W końcu myślę, że i tak wyjdzie, kiedyś, bo za dużą popularność ma seria. TO już nie jest to samo, co w TS1.

Beep - bez komentarza :P

Wielebny
30.06.2009, 10:13
Chyba że można by było zrobić iż każde miasto to by było jak osobny serwer w tedy mogło by grać w jednym mieście przykładowo 32 osoby i utrzymanie takiego serwera raczej drogie by nie było każdy mógł by mieć swojego sima i gdy by chciał mógł by kiedy chce iść na inny serwer [ do innego miasta ]
tylko takie rozwiązanie wydaje mi się w miarę możliwe ale nie sądzę że fani sprostają takiemu zadaniu za to będą musieli jak już to wziąć sie twórcy
W dodatku raczej tego nie wprowadzą więc możliwe że taki tryb byłby w ts4 czyli za mniej więcej 5 lat :)

Violet
30.06.2009, 11:24
jezuniu ludzie wy już myślicie o the sims 4 i 5 a dopiero wyszły the sims 3 :D

gangheroni
30.06.2009, 14:44
Sims 3 Online mówimy NIE!

Levkoni
30.06.2009, 18:45
jezuniu ludzie wy już myślicie o the sims 4 i 5 a dopiero wyszły the sims 3 :D

Taka jest ta branża :D Dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma, dzisiaj są The Sims 3, a jutro The Sims 4. Zobacz jak szybko czas minął od wydania TS2. Ledwo oka mrugnięcie :P

Mamełe
30.06.2009, 21:18
Taka jest ta branża :D Dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma, dzisiaj są The Sims 3, a jutro The Sims 4. Zobacz jak szybko czas minął od wydania TS2. Ledwo oka mrugnięcie :P

No tak, faktycznie mrugniecie. Bagatelka 5 latek :)

vezi
01.07.2009, 12:36
no tak czyli jeszcze jakies 5 latek i bedzie sims 4 a w tym czasie EA zrobi nam 15dodatkow do sims 3 ;]

Levkoni
01.07.2009, 14:16
No tak, faktycznie mrugniecie. Bagatelka 5 latek :)

A co nie?? :) Przecież ten czas minął jak z płatka, zdążyłem skończyć gimnazjum i liceum :D

Vezi, ja mam nadzieję, że tym razem TS3 dłużej pożyją, bo jak dla mnie to za szybko te dodatki wychodzą. W TS1 nie zdążyłem zagrać w Agrakadabra, dopiero po premierze dwójki... A w TS2 OŻ w ogóle nie grałem haha i nie mam zamiaru już kupować, ściągać zresztą też nie :P