PDA

Zobacz pełną wersję : Oświadczyny - problem


Hondirenda
30.06.2009, 13:37
A więc:
Mam rodzinkę. Sim Marek i jego siostra Irena Calcale. Nastawiłam grę na epicką i gram. Marek poznał simkę - Tori Kimurę, z którą chcę go ożenić. Są jednak problemy O_O! Simka po zostaniu jego dziewczyną wprowadziła się do domu Calcale, ale nijak nie potrafię jej z nim oświadczyć! Próbowałam o wszystkich porach dnia, w miejscach publicznych... Proszę o szybką pomoc... :(

dorciaa
30.06.2009, 14:19
A jaką znajomoś mają na pasku(obydwu)

Beep
30.06.2009, 16:25
Trzeba ciągle wykonywać romantyczne interakcje, a poza tym cierpliwości, cierpliwości, cierpliwości!

Gio
30.06.2009, 16:31
Jak będzie wybierała tylko przyjazna interakcje- owszem- będą mieli pełny pasek, ale jedynie przyjaźni (najlepszy przyjaciel), a nie miłości. Po za tym, wtedy,kiedy dostępna juz będzie interakcja z oświadczynami czy ślubem wyskoczy Ci specjalny komunikat.

_Eveline_
30.06.2009, 16:52
Wykonaj wszystkie interakcje romantyczne, a jak dojdą nowe, wypróbuj je, dopóki nie pojawi się opcja "oświadcz się". Niestety dochodzące interakcje romantyczne szybko zanikają, musisz więc często je sprawdzać... Np przez chwilę może być dostępna opcja "obściskuj się", ale jeśli nic nie zrobisz, zniknie i trzeba będzie wszystko robić od początku.

Hondirenda
30.06.2009, 20:13
Dzięki, zrobię tak jak mówicie.
Właśnie zauważyłam, że te interakcje nieustannie znikają, okropieństwo :(.

laaska
01.07.2009, 15:35
Albo zmień mu kodem: testingcheatsenabled true cechę na Romantyk i/lub flirciarz (o ile nie jest) i mówię Ci, będzie mu łatwiej ;)

Hondirenda
01.07.2009, 19:10
Pomogło :D. Teraz są już małżeństwem, dzięki ;). Można zamknąć...