PDA

Zobacz pełną wersję : Pan Gnom


Tapas
01.07.2009, 13:55
Gdzie mogę znaleźć Pana Gnoma.?

Pomóżcie.!

Levkoni
01.07.2009, 13:57
Pan Gnom jest w trybie kupowania, w dziale ogród, a Tajemniczego Pana Gnoma można złowić. Nie wiem dokładnie czym się one różnią, ale ten drugi chyba... się rusza.

Beep
01.07.2009, 14:00
Tajemniczego Pana Gnoma można jeszcze znaleźć w Katakumbach. Tajemniczy codziennie zmienia miejsce. A właściwy przez parę dni, mój już dawno się nie przemieszcza, a drugi którego znalazłam ani razu nie zmienił miejsca.

Mamełe
01.07.2009, 14:04
Tajemniczego można znaleźć w katkumbach, można wyłowic wędkując, mozna też zdobyc zbierając kamienie i metale i wysyłając je do oszlifowania i do przetapiania. Rusza się, ale ja nigdy nie widziałam w ruchu, tylko juz po zmianie pozycji i miejsca :(

Beep
01.07.2009, 15:06
Bo on po prostu znika i nagle jest w innym miejscu. Zauważyłam, że u mnie ten pierwszy zmieniał miejsce wieczorem, więc specjalnie trzymałam kamerę tam gdzie stał, żeby zobaczyć jak zniknie, a on od tamtego czasu już się nie przemieszcza.

Dida
01.07.2009, 15:29
yyy że zadam takie może dla niektórych głupie pytanie :D co to u licha jest ten Gnom ????

Mamełe
01.07.2009, 15:34
Bo on po prostu znika i nagle jest w innym miejscu. Zauważyłam, że u mnie ten pierwszy zmieniał miejsce wieczorem, więc specjalnie trzymałam kamerę tam gdzie stał, żeby zobaczyć jak zniknie, a on od tamtego czasu już się nie przemieszcza.
No właśnie mam wrażenie, że jak kamera jest na niego skierowana, to wtedy się nie przemieszcza. Też trzymałam kilka dni simowych (!!!) i patrzyłam cały czas i nic :P

Dida, krasnal ogrodowy. ale sa dwa rodzaje. Jeden z podstawką w trybie kupowania i drugi bez podstawki zdobyty innymi sposobami (katakumby, wędkowanie, przetapianie metali)

Gio
01.07.2009, 16:41
I ten drugi sie niby rusza, tak?

Mamełe
01.07.2009, 17:38
I ten drugi sie niby rusza, tak?

No właśnie nie wiadomo, czy rusza, ale zmienia miejsce i pozycje. Mi raz leżał na plecach na stole w ogrodzie.

O rosliny jednak nie dbaja --' A szkoda.

O tu filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ak1-drdJMrQ
i tu
http://www.youtube.com/watch?v=ly4SntO98Kc

Ilona
01.07.2009, 17:41
yyy że zadam takie może dla niektórych głupie pytanie :D co to u licha jest ten Gnom ????


przyłączam się do pytania...bo tez nie wiem

Beep
01.07.2009, 18:06
Gnom to figurka, pomnik, jak tam chcecie. Po polsku powie się raczej "krasnal ogrodowy". Reszta wyżej.

Fatumka
08.07.2010, 14:10
a ja trafiłam na Tajemniczego Gnoma w pralce w dodatku Kariera :D
I przypomina misia... Takiego strasznego ale misia XD.
Myślałam, że coś będzie robił albo z nim będzie można robić, ale można go tylko nazwać, oglądać albo kopnąć/postawić.
Jeszcze nie zauważyłam, żeby się ruszał, ale może akurat ;)

Charionette
08.07.2010, 17:02
Tajemniczy Gnom Wynalazczości się porusza :P Wolno, bo wolno, ale się rusza :P
A zwykły Tajemniczy Gnom to nie wiem, nie miałam go jeszcze w ogródku ;)

exorina888
31.07.2010, 16:03
tajemniczego pana gnoma można kupić jak się wpisze kod buydebug on
wtedy klikasz na tryb kupowania to jest taki znak zapytania i tam jest tajemniczy pan gnom i wiele innych

ultraviolence
25.09.2010, 18:40
Tego Tajemniczego Gnoma możesz też zdobyć poprzez zabawę z kopaczem (taki wynalazek, który dochodzi w TS3 Kariera). Z jego pomocą, simy często wykopują z ziemi mnóstwo minerałów i krasnali (w jednej rodzinie mam ich chyba z 15 :P).

Sheila
03.10.2010, 19:42
Jest:
Tajemniczy gnom wynalazczości
gnom z Egiptu
gnom z Chin
gnom napoleon z Francji
i zwykły gnom

ja najbardziej lubię z chin,bo jak się przemieści,to na przykład lewituje,albo jest w pozycji do sim fu:)

XGames
23.12.2010, 07:32
tajemniczego w katakumbach można albo jak masz dodatek kariera to jak masz detektywa to go za misje dostajesz