PDA

Zobacz pełną wersję : zabieranie słodyczy i coś jeszcze


emCia0010
02.07.2009, 21:27
1. Mój sim jest zły, i ma pragnienie ''zabrać dzieku słodycze'' jak je zrealizować?
2. Gdy biorę nową grę i włączam edycje mista, i stawiam domiki, po czym zapisuję, i wychodzę z gry, to gdy wejdę, to gdy wejdę znów w nową grę, to ich tam nie ma. O co kaman?
3. U mnie nie ma wogóle postępu historii, gram rodzinką w SV zapisuję, później gram inną, znów zapisuję, wchodzę w tą pierwszą, a tam jest tak, jak zapisałam grę. To jaki to niby postęp historii? (W opcjach postęp historii mam zaznaczony)?
Pomocy :))

ultraviolence
02.07.2009, 21:33
1. Klikasz na dziecko->Specjalne->Zły->Ukradnij słodycze (w każdym bądź razie coś podobnego).
2. Też miałam podobny problem. Ściągnęłam świetne domki z internetu, coby się nie przemęczać budową (nie lubię tego robić w TS3 :P), poustawiałam je na wszystkim pustych parcelach w Sunset Valley i zapisałam grę. Na drugi dzień, uruchamiając simsy zauważyłam, że ich po prostu NIE MA. Wkurzyłam się i przestałam z tym cokolwiek robić - wiem, mądre to to nie jest, ale po takim czymś to naprawdę się grać odechciewa.
3. Musisz trochę poczekać. Nie myśl, że cokolwiek w okolicy się zmieni, jeśli grasz wybraną rodziną dopiero 2-3 simowe dni. Zmiany potrzebują trochę czasu :)
EDIT:
Poza tym, jeśli zapisujesz grę, to kiedy wejdziesz z powrotem do tej samej rodziny, to będzie ona rozpoczynała swoją historię w tym samym momencie, w którym ją zostawiłaś - to jest w zupełności normalne :)

Mamełe
03.07.2009, 07:28
Ale jak znów klikasz w nowa grę? Nie masz naciskać "nowa gra", bo przecież nie chcesz grac od nowa tylko kontynuować.

Agnieszka86
03.07.2009, 09:25
dokładnie, ty pprostu zaczynasz gre od poczatku, zapisujesz sobie rodzine i toworzysz nowa tak?? ale robisz to w menu głownym czy w edycji otoczenia?? Wchodząc w simsy postanawiasz dzis zagrac nowa rodzina ale i tak musisz wejsc w stara rodzine i dopiero w starej rodzinie edytować zmiane rodziny. jeżeli nie edytujesz tak to nic dziwnego że znikają ci domy, czy postep historii nie działa. nie bedzie dziala jak bedziesz grać ciągle od początku. w meny gry zaczynając gre zaczynasz od nowa.

Angelka_96
12.07.2009, 13:53
2. Gdy biorę nową grę i włączam edycje mista, i stawiam domiki, po czym zapisuję, i wychodzę z gry, to gdy wejdę, to gdy wejdę znów w nową grę, to ich tam nie ma. O co kaman?

Mam coś podobnego: tworze rodzinkę, gram nią a później zapisuję grę.
Ale gdy chcę nową grę nie mogę znaleźć domku który im zbudowałam.A rodzina jest w bibliotece.To jakiś błąd? Prosze o szybką odpowiedź , pozrawiam :)

Ilona
12.07.2009, 13:58
przecież wcześniej inni wyjaśnili,ze w chodzisz w zapis gry a nie w nowe grę

claudia_o
12.07.2009, 21:31
dokładnie, musisz wejść w edycję miasta, a później 'zmień aktywną rodzinę'. Jak klikniesz 'Nowa gra', wtedy nie będzie na 'planszy' rodzin którymi grało się wczesniej, tylko będzie taka jakby pusta plansza.

agnieszka130187
12.07.2009, 22:08
Jeżeli bierzesz opcję nowa gra, to po prostu grasz jakby w nowym otoczeniu. Przy włączaniu gry zawsze pojawia się okno i można wybrać, którą ze swoich zapisanych rodzin chce się grać. Pamiętaj jednak, że są one zapisane na innej planszy. Jeżeli chcesz by rodzinki były w jednym mieście musisz wejść do rodziny wziąć opcję edytuj miasto i dopiero wtedy stworzyć nową rodzinę w tym samym mieście, czyli na tej samej planszy. To coś podobnego jak w TS2 kilka okolic, czyli Miłowo, Werona itd., tyle, że tutaj są takie same. Mam nadzieje, że choć trochę przybliżyłam. Pisano już o tym w różnych tematach wiele razy.