PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne sytuacje ciekawe wydarzenia


Kuban
03.07.2009, 13:48
Siemka wpisujcie tutaj swoje dziwne sytuacje
No to ja pierwsze xD Moja simka była sobie w śiłowni i biegała przełączyłem sobie na sima który łowi ryby Po 2 smiowych godz zaglądam do simki a tam kosiarz jest i duch któregoś z cwirów na dowód mam screena ale bardzo słabej jakości...
http://img193.imageshack.us/img193/181/beztytuumgw.png (http://img193.imageshack.us/i/beztytuumgw.png/)
Moja simka to ta siwa (emerytka już ale jak ją robiłem to ustawilem żeby była maksimum gruba xD 3 dni siłowni (gdy była już na emeryturze) i to wszyło xD) Wracając do ćwirki to pewno za długo biegała...

claudia_o
03.07.2009, 18:06
Nie sądzę żeby umarła ze zmęczenia, simy jak się zmęczą, to po prostu przestają biegać. Czy ten sim który umarł nie był emerytem? Wydaje mi się, że umarł raczej smiercia naturalną ;)

magda1984
03.07.2009, 18:45
mój sim kiedyś zrobił impreze, przyszli goście i po chwili w tym samym czasie 2 babki zeszły :) i się z imprezy zrobił pogrzeb ;P

Kuban
03.07.2009, 19:20
Czy to była emerytka nie wiem ale racej nie bo mam ustawiony system epicki... Ale wyglądało to fantastycznie
Ps Chyba jednak śmiercią naturalną umarła bo duch jest biały Czyli raczej emerytka ale wydarzenie i tak ciekawe i fajnie to wyglądało

dawid9132
03.07.2009, 19:25
ja zdradzałem swoją żonę z teściową ,z którą mam dziecko no i przyszłem raz do niej i dziad był ja użyłem kodu Testincheatsenabled i zmiana wieku później umarł koleś ,a kosiarz został i gadał ze mną , poźniej się do mnie wprowadzil ale pokłociłem się z nim i mieszka w 1 domku i zachodze do niego XD

Dagusia
03.07.2009, 21:47
A u mnie jak moja simka wyszła z basenu to dalej przy szyji miała wodę, ale myślę, że to tylko błąd karty graficznej . ;) Cóż u mnie takie zdarzenia są nizbyt częste ... :D Pamiętam jak w dwójce mi simka pływała po trawie ... Co ja mam z tymi basenami ?! :)

Searle
04.07.2009, 12:35
Ja miałam taki graficzny błąd: podczas oglądania telewizji dzieciak zmieniał się następująco:

http://images50.fotosik.pl/156/11934a652f6421ffmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

po czym powracał do "normalości" i tak w kółko.

rocktechnika
04.07.2009, 16:04
Ja miałam taki graficzny błąd: podczas oglądania telewizji dzieciak zmieniał się następująco:

po czym powracał do "normalości" i tak w kółko.

Też tak miałam i z tego, co wiem, to ten błąd już kilka osób zgłaszało w innym temacie ;)

magda1984
05.07.2009, 09:28
też tak miałam z głową dzieciaka

emila454
05.07.2009, 18:44
A u mnie było tak, że moja simka łowi ryby w parku. I nagle przychodzi jakiś facio w czarnym kapeluszu, czarnej marynarce i tatuażem na policzku. Pomyślałam, że to sąsiad ale on nagle zniknął jak jakiś czarownik :/

lanolina
07.07.2009, 17:48
Z moich śmiesznych wydarzeń to mogę opisać tylko takie:
Zrobiłam simom ślub w parku, na uroczystości zjawiło się mnóstwo gości. Niestety jedna Simka chciała na siebie zwrócić całą uwagę i zmarła. I tak z wesela zrobił się pogrzeb ;]
Wtedy moje Simy po raz pierwszy spotkały Mrocznego - gdy były obecne podczas kolejnej śmierci znajomego sima to poznały kilka cech mrocznego.
Szkoda, że nie zrobiłam screena.

A co do postu wyżej, ten Sim to na prawdę czarownik, u mnie jest czarodziejka.

Wampirencja
07.07.2009, 18:16
czy ja wiem czy czarownik istnieje? nie słyszałam, ale chętnie się dowiem więcej!
jest do kupienia cecha "teleportacja" [ale nie wiem czy to maszyna bo nie uzbierałam tylu punktów "spełnienia"?? nie pamiętam jak się nazywało] i może to spowodowało jego zniknięcie ;)

Kuban
10.07.2009, 10:09
Mozę to nie jest jakieś dziwne czy śmieszne ale mój sim ostatnio wynosił niewidzialne śmieci :P

Kilerro
10.07.2009, 10:30
Mój sim, raz będąc na cmentarzyu, gadał z duchami, nagle podszedł do niego jakiś inny duch, złapał się za brzuch,padł na ziemię i...zmarł ;p Szkoda, że nie zrobiłem screena :) Najlpesz było to, że Mroczny Kosiarz potem po niego przyszedł, a duchowi z białego koloru zrobił się fioltowy, czyli ten duch był chyba za głodny ;p A na dodatek, potem na cmentarzu były dwa groby tej samej osoby :)

mysza95
10.07.2009, 17:07
Jak grałam jedną simką to nie stać mnie było ani na kanapę, ani na krzesła to simka usiadła na wannie bo chciała zjeść obiad :P.

ddo bwayo
10.07.2009, 17:13
Jak grałam jedną simką to nie stać mnie było ani na kanapę, ani na krzesła to simka usiadła na wannie bo chciała zjeść obiad :P.

Na kiblu też siadają :P

KwiatuszeK
11.07.2009, 13:58
ja wyprawiłam wesele młodej parze i świetnie się bawili... ale w pewnym momonecie jeden gość zmarł, a po chwili też matka panny młodej :) heh no i stypa się zrobiła wszyscy płakali i wyłączali muzykę gdy im włączałam :P prawdziwa żałoba

Keramzyt
13.07.2009, 18:59
A u mnie sim zamarzył (dymek nad głową) o... PRZEKREŚLONYM KWADRACIE! :D
Sim-emeryt nie mógł wziąć emerytury... (to nie było WOJSKO)

Mors.
15.07.2009, 09:18
U mnie raz simka pływała w basenie w wieczorowej, długiej sukni ;) na początku się zdziwiłam, a potem zauważyłam, ze ma ona cechę ,,szalona'' =)

Oskikop
15.07.2009, 10:05
Kiedy zostawiłem simkę samą sobie to po powrocie zauważyłem że wdała się w romans z prawie połową cmentarza XD Być może przez cechę "szalona".

rocktechnika
15.07.2009, 14:52
A u mnie zdarzyło się takie dziwo:
Jeden z moich Simów dostał okazję przywrócenia życia w laboratorium. Przy tej okazji udało mi się ożywić bodajże Bustera Clavella, ale jako ducha... Ok, wprowadziłam go do jego rodzinnego domu, w którym mieszkał przed śmiercią. I ten oto Buster-duch... adoptował chłopca! :D
A ja się głupia cieszyłam, że jak ściągnę moda, przez którego adopcja będzie kosztowała 1000$, to zatrzymam tę falę :/

Ilona
15.07.2009, 15:38
tutaj zdjecie owego magika,moja simka spotkala go w parku

http://i30.************/5132wn.jpg

spiinka
20.07.2009, 09:47
Kiedy wprowadziłam moje simy do nowego domu zaatakowały je karaluchy. W trakcie ich usuwania przyjechał strażak i zaproponował mi pomoc :)

Narcyz
21.07.2009, 23:05
Moze to normalne ale dla mnie to troche dziwne bylo xD
Moja simka zaczela rodzic w domu wiec wziela samochod i pojechala do szpitala gdy urodzila wrocila z dzieckiem taksowka do domu. I zastanawialam sie dosc dlugo co stalo sie z jej samochodem bo nie bylo go ani w szpitalu ani w domu xD Okazalo sie ze byl w wyposazeniu sima ;]

KotMroku
22.07.2009, 14:38
Mój sim zbjerał klejnoty(bez skojarzeń) i przyszedl włamywacz i wzioł najsłabszy telewizor a obok 2 najlepsze i całe 5 szafek klejnotów...ze slifem markiza i kryształkowym

kucha
23.07.2009, 00:22
Moja simka oglądała TV hmm kanał coś o gotowaniu i w tym czasie się nabywała tej umiejętności. Potem poszła spać, mimo tego przez następne dni, tygodnie, mimo wykonywania innych czynności wskaźnik z gotowaniem wciąż rosnął, aż doszedł do 10 poziomu. I owym sposobem miałam niesamowita kucharkę:)

Rosemarie
26.07.2009, 17:59
Moze to normalne ale dla mnie to troche dziwne bylo xD
Moja simka zaczela rodzic w domu wiec wziela samochod i pojechala do szpitala gdy urodzila wrocila z dzieckiem taksowka do domu. I zastanawialam sie dosc dlugo co stalo sie z jej samochodem bo nie bylo go ani w szpitalu ani w domu xD Okazalo sie ze byl w wyposazeniu sima ;]

miałam tak samo,a co do dziwnych wydarzeń.Nie wiem,czy to jest dziwne,ale dla mnie trochę.Kupiłam simce nagrodę szcześcia życiowego "wzmożona płodność"zaszła w ciążę i urodziła chłopca,a miałam nadzieję,ze urodzi bliźniaczki lub trojaczki,nie zapisałam gry i mam nadzieję,że teraz będzie inaczej.

Narcyz
27.07.2009, 21:12
miałam tak samo,a co do dziwnych wydarzeń.Nie wiem,czy to jest dziwne,ale dla mnie trochę.Kupiłam simce nagrodę szcześcia życiowego "wzmożona płodność"zaszła w ciążę i urodziła chłopca,a miałam nadzieję,ze urodzi bliźniaczki lub trojaczki,nie zapisałam gry i mam nadzieję,że teraz będzie inaczej.

Tez to kupilam i myslalam ze urodzila jedno dziecko jak nadalam imie to pojawilo sie drugie ;) Ale kupowalam jej to jak byla w ciazy wtedy urodzila jedno ale nastepna ciąża była podwójna x]

Połówka
28.07.2009, 11:36
A ja miałam tak, że kazałam simowi biegać na tej maszynie, i przełączyłam na innego sima i się nim zajmowałam.Po 3 simowych godzinach przypomniałam sobie o tym, który biegał.Patrzę, a ten dalej biegał i w ogóle mu zmęczenie nie rosło ;o
No i tak biegał cały czas aż osiągnął 10lvl xd
Potem nie miał żadnego zmęczenia, ani bólów ;d

Narcyz
28.07.2009, 13:05
A ja miałam tak, że kazałam simowi biegać na tej maszynie, i przełączyłam na innego sima i się nim zajmowałam.Po 3 simowych godzinach przypomniałam sobie o tym, który biegał.Patrzę, a ten dalej biegał i w ogóle mu zmęczenie nie rosło ;o
No i tak biegał cały czas aż osiągnął 10lvl xd
Potem nie miał żadnego zmęczenia, ani bólów ;d

A nie miał jakiejś cechy z tym związanej? :O

Mrufka
29.07.2009, 06:58
Tez to kupilam i myslalam ze urodzila jedno dziecko jak nadalam imie to pojawilo sie drugie ;) Ale kupowalam jej to jak byla w ciazy wtedy urodzila jedno ale nastepna ciąża była podwójna x]

Za to moja simka nie miala tej cechy a wlasnie urodzila trzy corki...
Pewnie to dziedziczne, bo jej rodzice mieli ceche wzmozona plodnosc i mieli trojaczki (3 synow), ona byla jedyna corka. Odziedziczyla ceche po rodzicach mysle :)

simoroślinka
31.07.2009, 09:15
Czy umarła ta simka, którą wtedy kierowałaś?Ta z białymi włosami?
Jeśli tak to była emerytka i pewnie umarła za starości.A że pokazał się Gwidon Ćwir to mógł być przypadek.W moim mieście też gwidon umarł, ale nie mogę znaleźć jego grobu..... :) Możliwe że u ciebie Gwidon umarł gdzieś w pobliżu siłowni i poprostu przechodził tam jako duch.W końcu jest ciemno...

pofyrt
01.08.2009, 07:39
Mój sim zaszedł w ciążę i nie posiada aktualnie... ciała xD
http://img74.imageshack.us/img74/1027/beznazwy2f.jpg

brzos
01.08.2009, 10:17
Mój sim zaszedł w ciążę i nie posiada aktualnie... ciała xD
http://img74.imageshack.us/img74/1027/beznazwy2f.jpg


magiczna ciąża xdd

fajnie, mam przykład efektu jojo xd
simka weszła do tego odchudzacza, bo spełniła życiowe pragnienie, to se zarzuciła za punkty szcześcia[xd], moc wysoka, odchudziła się [miała najwyższy poziom grubości, żtp.] i zaszła w ciążę - powoli wracała do swojej normalnej wagi,myślałam, że to ciąża, ale urodziła bliźniaków i nic xdd w końcu wróciłam za pomocą tej maszyny do zwykłej wagi [chuda była megasexy, ale niestety xd]

Alisha
01.08.2009, 18:48
Damian Lada, popływał sobie trochę, ale kiedy kazałam mu wyjść z basenu zmienił na ubranie codzienne, a dopiero potem wyszedł. Nie dziwne że ociekał wodą... :D

rocktechnika
02.08.2009, 11:01
Mój sim zaszedł w ciążę i nie posiada aktualnie... ciała xD
http://img74.imageshack.us/img74/1027/beznazwy2f.jpg
Moja Simka-emerytka też zaszła w ciążę i gdy urósł jej brzuch, to wyglądała identycznie. Jednak do porodu nie doszło, bo w chwili, gdy dziecko miało przyjść na świat, Simka nie urodziła - nie mogła pojechać do szpitala, nie mogła wykonywać funkcji życiowych... Nawet umrzeć nie mogła, gdy wszystkie paski spadły jej do minimum ://
Bez sensu jest ta możliwość zachodzenia w ciążę w przypadku emerytek (i mężczyzn pewnie też, bo kończy się zapewne tak jak u mnie...)!

Orzechowo
02.08.2009, 13:27
Jak facet może zajść w ciążę? czy to tak jak w przypadku dwójki - ufo ?

Chantelle
02.08.2009, 17:51
Nie wiem czy to dziwne,ale jak byłam na cmentarzu to widziałam jak duch zwiewa samochodem :O

http://i29.************/34rucrs.jpg

pofyrt
02.08.2009, 17:51
Moja Simka-emerytka też zaszła w ciążę i gdy urósł jej brzuch, to wyglądała identycznie. Jednak do porodu nie doszło, bo w chwili, gdy dziecko miało przyjść na świat, Simka nie urodziła - nie mogła pojechać do szpitala, nie mogła wykonywać funkcji życiowych... Nawet umrzeć nie mogła, gdy wszystkie paski spadły jej do minimum ://
Bez sensu jest ta możliwość zachodzenia w ciążę w przypadku emerytek (i mężczyzn pewnie też, bo kończy się zapewne tak jak u mnie...)!

U mnie urodził i wszystko jest ok ^^

rocktechnika
03.08.2009, 21:12
Jak facet może zajść w ciążę? czy to tak jak w przypadku dwójki - ufo ?
Właśnie nie UFO :/ Z tego, co się orientuję, to mając nawet parę "niemieszaną" (dziewzyna + dziewczyna lub chłopak + chłopak), można wybrać opcję "Postaraj się o dziecko" i ich bara-bara może zakończyć się zajściem w ciążę.

@up pofyrt
To dobrze ;)

Bravurka
04.08.2009, 10:32
http://srv113.odsiebie.com/MTI0OTM3NjcxMg==/MTI0OTM3Njc2MDkuanBn/bezg.jpg (http://odsiebie.com)

Beep
04.08.2009, 10:59
Facet może zajść w ciążę? Ok, ta gra oficjalnie stała się badziewiem kompletnym, jakby ktoś jeszcze nie zauważył.

Searle
04.08.2009, 16:02
Facet może zajść w ciążę? Ok, ta gra oficjalnie stała się badziewiem kompletnym, jakby ktoś jeszcze nie zauważył.

Zgadzam się. Ta gra staje się coraz mniej realna :/

inwersja
05.08.2009, 21:18
Mój SIM złowił laptopa w morzu

Natix
26.08.2009, 10:07
Mój sim złowił skrzynię z ćmą i świeczką w środku!

Edit : Mam jakieś szczęście co do łowienia! :) Ostatnio moja simka łowiąc ryby złowiła skrzynię. Wyświetlił się komunikat, że w środku jest " Tajemniczy Pan Gnom ". Gdzieś na tym forum przeczytałam, że ktoś znalazł takiego w katakumbach. Ten ktoś twierdził też, że gnom zmienia miejsce w którym się go postawi. Nie uwierzyłam, do czasu gdy zorientowałam się, że gnom, zamiast stać grzecznie przy drzwiach, gdzie go postawiłam, leży piętro wyżej w pozycji sugerującej, że śpi. Najlepsze było to, że gdy postanowiłam sprawdzić ile kosztuje, okazało się, że 1000 simoleonów. Nie sprzedałam go, a następnego simowego dnia znalazłam go na balkonie z uniesioną nogą...

Kolejne dziwne wydarzenia :
Podczas Sąsiedzkiego Maratonu Grillowania w CPM* moja simka Amelia zaczęła rozmawiać z cudzoziemcem z Francji. Gadali tak chyba z 3 simowe godziny, aż w końcu Amelia ( mężatka ) zapytała sima o partnera. Ten powiedział jej, że jest singlem. I na pasku pojawiło się, że Sim ...( imię sima ) uważa, że simka Amelia jest w porządku.
Wtedy mąż Amelii, Michał, wkurzył się (!) i zaczął wyzywać tego francuza.
I kiedy tak drwili i twierdzili że ich matki są lamami doszło do bójki w której wygrał Michał. A potem... zaczął flirtować z tym cudzoziemcem...
Nie, no po prostu konałam ze śmiechu, kiedy Amelia zrobiła mu za to awanturę ( intertrakcja ''zdenerwowanie'' ).

doman145
20.09.2009, 21:11
Co? Facet w ciążę? O kur*a mać. Za przeproszeniem.

mysza95
30.09.2009, 14:41
Wprowadziłam kiedyś dwie simki (współlokatorki) do domku w Rivierwiew. Wyskoczył komunikat że w ten dom został zbudowany na cmentarzysku indian (czy coś takiego) i czy chcę przyjać wyzwanie. Zaakceptowałam i w ogródku były dwa nagrobki a przed domem jeden. Poza tym wszędzie na podwórku była woda i kilka tych drogocennych kamieni. Pogadałam z duchami a one gdzieś w nocy sobie poszły. Rano wskoczyły chyba do grobów i im tak ładnie to kwiatkami ogrodziłam i w ogródku ustawiłam. Ale rodzina mi się z nudziła i skasowałam.Dziwne :/

xXx-Karcia-xXx
24.11.2009, 11:43
Ja zrobiłam impreze nad basenem : pamiętam że basen był wielki a po bokach 2 mniejsze ozdobne. Kiedy minęły 2 simowe godziny wszyscy zaproszeni wskoczyli do jednego ozdobnego baseniku.Był pełny simów a że moja simka była zmęczona i nie mogła wyjść ... cudem wyszła ale... Ale zoja simka zaczęła się topić na ... Podłodze :/ . Ale najbardziej podobało mi się ja mroczny kosiarz , kiedy był już nagrobek wskoczył do basenu i zaczął sobie w nim pływać ;) Postaram się dodać zdjęcia :)

Molly_Grue
03.01.2010, 22:50
Moja simka nie zareagowała na śmierć swojego męża.Zdziwiło mnie to potem, gdyż obcy sim, który stał obok, gdy zjawił się kosiarz, zaczął rozpaczać.Wysłałam ją do Egiptu, po czym jak wróciła spostrzegłam, że ma inne nazwisko, jakby francuskie.Gdy zmieniałam jej nazwisko w Ratuszu, w rubryce imię miała wpisane imię i nazwisko, a w rubryce nazwisko nic, tabula rasa.

Bezimienna
07.01.2010, 21:17
miałam podobnie jak mysza95 ale u mnie było że w mój dom trafił meteoryt i mi go zniszczył trochę :P. Ale się nie dowiedziałam jak to wygląda bo przez przypadek kliknęłam reset :P
a potem nic takiego mi się nie zjawiło

moissonneuse
10.01.2010, 11:13
Wprowadzałam moją Simkę do domu. Zostało jej rzucone wyzwanie: dom zbudowany na starym cmentarzysku, duchy. Dobra, przyjęlam, lubię takie rzeczy. Tuż po tym, jak zobaczyłam u siebie 3 duchy, spostrzegłam jednego: różowego ducha, faceta, kliknęłam na niego i zauważyłam taie interakcje jak flirtuj :O. Ok, podwyzszylam relacje kodem, zeby zobaczyc, czy moze byc cos wiecej. Doszlo do tego, ze moja Simka postarala sie z nim dziecko i zaszla w ciaze :xXXX a oto zdjecie po narodzinach cudownej dziewczynki, zrobione w pospiechu komorka, dlatego takiej slabej jakosci.
http://img187.imageshack.us/img187/9504/zdjcie0788.jpg

asiak155
10.01.2010, 12:16
Ja ostatnio miałam pożar na urodzinach wywołany tortem urodzinowym :D. Mimo spalenia połowy kuchni simy dobrze się bawiły :P

Nunczaki Orientu
20.01.2010, 19:39
Zrobiłam tak dla jaj rodzinkę i bawiłam się z nią kodami.
Zrobiłam pokój z 12 sarkofagami, z których wychodziły mumie. Na pożywienie dla moich zwierzątek :P wziełam Nicka Alto.
I wyobraźcie sobie : mumie zrobiły kółeczko, elegancko i każda przytupytała nóżką do taktu :D
Tylko jedna, taka szara i gruba, nie zdążyła wejść do kółka. Pomyślała o ogniu
(dymek z płomieniem) i głowa tak jakby jej odpadła, znaczy ochyliła się do tyłu tak, że... i tu błąd... znikła jej w plecach.

Simons
25.01.2010, 11:55
Wielokrotnie wysyłałem mojego sima aby oglądał simową kuchnię, i on nauczył się wszystkich przepisów włącznie z tymi zagranicznymi nie musiałem nawet z domu wychodzić xDD A co dopiero jechać za granicę xD

Właśnie nie UFO :/ Z tego, co się orientuję, to mając nawet parę "niemieszaną" (dziewzyna + dziewczyna lub chłopak + chłopak), można wybrać opcję "Postaraj się o dziecko" i ich bara-bara może zakończyć się zajściem w ciążę.

@up pofyrt
To dobrze ;)

Nie można tego zrobić

@modedit: prosze o niepisanie dwoch postow pod rzad - uzyj opcji edytuj.

lithium
25.01.2010, 15:43
zrobilam sobie parke simow, ktora miala 6 dzieci (taak, lubie duze rodziny). gdy podrosly, 5 dzieciakow wyprowadzilam i zostawilam simke, ktora chcialam grac. pojechala ona do egiptu po malzonka. zaproponowala mu przeprowadzke, udalo sie, wszystko fajnie ALE: jej rodzice zostali malzenstwem ale przestali byc rodzina :) gra ich widzi jako singli. w zwiazku z tym ojciec mojej simki ozenil sie po raz drugi (mimo, iz matka simki ma go jako meza w kontaktach) ;] czyli jest bigamista ;p

zosia 123
27.01.2010, 20:23
Ja raz pojechałam do egiptu i tam poszłam do piramidy i przegrałam walke z mumią i ona się zamieniła w popiół. Jak to się stało? Otóż sama nie wiem pewnie jakiś błąd.

HNL
28.01.2010, 16:14
Musiałaś tę walkę wygrać skoro mumia zamieniła się w popiół.

Zoanimka
29.01.2010, 09:06
... Moja simka miała misję w egipcie. Po powrocie skoczyłam na targ zakupić na stałe wespę. Za późno wróciłam, ta co mi tą misję dała... UMARŁA! Nie dość, że meldowałam się u ducha to jeszcze tan duch... Ukradł mi wespę! A raz miałam misję u faceta który był
a) w chinach
b) niewidzialny

A misja była w egipcie! Pisało : Jedź do chin aby zakończyć tą przygodę!

Sims3WielkaFanka99
22.02.2010, 12:47
To dziwne...Ale ja mam pytanie Gdzie można znalesc skarabeusze bo mam taką przygode...I tam wyswietlami sie że mam isc do takiego miejsca gdzie są tylko krzaki i drzewo ja tam nic nie widze?!...A takto to ciekawoska :Moja simka Marlenka miała 3 córki 1 Klementyne 2 Antne 3 Desandre (nie lubie prostych imion) i te dwie Antna i Klementyna jak dorosły to się wyprowadziły bez niczego tylko troche simoleonów zabrały ;).Ale jak Desandra była dorosłą to niemiałam za dużo forsy i mi auto zabrała ;(

Czy to jest normalne?

Sherlock
06.03.2010, 08:56
Kupiłem simom rzeźbę i zawsze jak ja oglądali, to ona znikała o.O Po prostu robiła się niewidzialna `=,-''

simowy.inktual
22.03.2010, 12:14
Raz tak miałem że mój sim łowił sobie ryby i nagle go niema. Po simowej godzinie pojawił się w domu. Wiecie może coś o tym? Z góry dzięki.

Mamełe
08.04.2010, 19:13
Ostatnio mialam dziwne jazdy z niektórymi rodzinkami. Simów nie mogłam znaleźć w żadnym domku, jakby nigddzie nie mieszkali. Nie byli nawet przy próbie zmiany aktywnej rodziny. kiedy ich zapraszalam do siebie, to przychodzili a potem jak pozegnałam, to śledziłam i bywało, ze znikali na pustej działce bądź też np. koło bazy wojskowej itp. (ale nie w samym budynku, tylko znikali powiedzmy na trawniku obok). Jak zaproponowałam wprowadzenie się takiemu simowi (w koncu to były rodzinki, kórymi wcześniej gralam i nie chciałam ich stracić), to wyskakiwało okienko z przeprowadzką i pokazywało, ze ta rodzina ma ujemny budżet (np. -5000). Wychodzi na to, ze się spłukali i byli jakby bezdomni.

Denerwuje mnie tez to, ze jesli simy przeprowadzają się w ramach postępu historii, to czesto kupują nowy dom, ale ze sprzedaży starego tak jakby nie otrzymywali pieniędzy. Nie wiem, czy te minusowe budzety nie są własnie przez to spowodowane :/

asiak155
08.04.2010, 20:55
A u mnie to na odwrót. Zawsze simy po przeprowadzce spowodowanej postępem historii mają kupę kasy, chociaż powinni być biedakami.

Łezka
03.05.2010, 23:45
Właśnie gram rodziną Dean, a dokładnie to Jerzy ożenił się i teraz jest na wczasach w Shang Simla w Chinach. Jego żona Bogusława zd. Unufro ma trzeci poziom wizy, więc kupili sobie domek wczasowy, a w domku mają kominek i od przyjazdu Jerzy ma opcję po kliknięciu na niego "Spal coś w pobliżu". Wcześniej tego nie było, a wiem iż jest to cecha dzieci strażaków, ale jego ojciec był "sklepowym", ale matka - Lonnie zginęła w płomieniach. Czy to może mieć z tym związek?

Asa17
05.05.2010, 12:06
Mnie udało się nagrać zabawną sytuację związaną z Mrocznym Kosiarzem ;) Moja Simka będąc w Parku Centralnym była świadkiem śmierci jednego z mieszkańców miasta i pojawił się nasz Kosiarz. Z racji, że mam dodatek "Wymarzone Podróże" postanowiłam skorzystać z okazji i spróbowałam nauczyć go śpiewać zagraniczne piosenki :D Usłyszeć Kosiarza śpiewającego francuskie pioseneczki tym swoim niskim głosem - bezcenne ;D

lanolina
05.05.2010, 12:43
Zauważyłam, że można uwolnić złodzieja. Po zakłuciu złodzieja w kajdanki policjant wraca do domu by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. W tym czasie można kliknąć na włamywacza i wybrać opcję uwolnij. Włamywacz ucieka i pojawia się komunikat w stylu "dzięki koleś, że mnie uwolniłeś obiecuję że ci to wynagrodzę". Policjant jest zły, pojawia się tekst "proszę nigdy więcej tego nie robić ".
Niestety nie wiem w jaki sposób złodziej się odwdzięcza. Może już nigdy nie nachodzi naszego domu, nie wiem.

KlapkiJacksona:)
05.05.2010, 18:33
heh moja simka bez wzmożonej plodnsci urodzila blizniaki a raz jak mialam wzmozona plodnosc to byly trojaczki

owocowa761
04.06.2010, 12:58
miałam tak samo,a co do dziwnych wydarzeń.Nie wiem,czy to jest dziwne,ale dla mnie trochę.Kupiłam simce nagrodę szcześcia życiowego "wzmożona płodność"zaszła w ciążę i urodziła chłopca,a miałam nadzieję,ze urodzi bliźniaczki lub trojaczki,nie zapisałam gry i mam nadzieję,że teraz będzie inaczej.

bo moze koles z ktorym miala dzieckonie mial wzmozonej plodnosci ;) tak jest czesem , ja tez tak mialam

Łezka
04.06.2010, 13:10
Co do powyższej wypowiedzi i postu Rashes... Wzmożona płodność nie oznacza, że za każdym razem Simka urodzi bliźnięta czy trojaczki. To jest wybierane losowo, owszem ze "wzmożoną płodnością" jest większa szansa na mnogie ciążę. Przykład ode mnie: Moja Simka Madison ma "wzmożoną płodność" była w parze z Jaredem Frio i urodziła mu dwóch chłopców (dwie ciąże), a wcześniej miała i bliźnięta i trojaczki...

winka23
04.06.2010, 16:36
Z tą głową dzieciaka. Też mi się tak zdarzyło jak oglądała telewizje.

Simka18
25.06.2010, 19:21
to ja miałam simkę która miała wzmożoną płodność i jej mąż też i dwa razy pod rząd dwie ciąże urodziła trojaczki za pierwszym razem były to dziewczynki za drugim razem chłopcy ;)

Truskawka14
21.07.2010, 13:15
mój sim kiedyś zrobił impreze, przyszli goście i po chwili w tym samym czasie 2 babki zeszły :) i się z imprezy zrobił pogrzeb ;P
Mi się tak zrobiło na przyjęciu zaręczynowym.

guzik94
24.07.2010, 18:56
moja simka stracila meza w wyniku zlej naprawy zmywarki, innymi slowy trzasnal go piorun i juz go nie bylo, wiec po mieszkaniu chodzil jego duch. nie wiem jak to sie stalo ale normalnie moglam z nim rozmawiac i hmm stosowac opcje bara-bara :D i tak moja simka urodzila dziecko ducha xD kiedys tez zauwazylam ze moj sim chodzi caly czas z miska w reku i miesza i pewnego razu polozyl sie spac i juz nie wstal i chcialam sie go jakos pozbyc wiec sprzedalam lozko i on nadal sobie wisial w powietrzu ;D i nie zmarl i nic, nadal wisi, wisi, wisi a to juz chyba 5te pokolenie;p

lukaszmaciuk
29.07.2010, 07:00
u mnie czoraj koles jadl pizze a kolesiuwa pojechala do szpitala,koles pojechal zobaczyc swoje dziecko a ze przed chwilą jadl pizze to przyszedl pizza xd

seba91bdg1
18.08.2010, 09:48
mój sim padł od zasranego meteorytu.....
i jeszcze strażak że ja niby pożar sam wywołałem.......

Ja miałam taki graficzny błąd: podczas oglądania telewizji dzieciak zmieniał się następująco:

http://images50.fotosik.pl/156/11934a652f6421ffmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

po czym powracał do "normalości" i tak w kółko.



też tak miałem przez chwile wydawało się śmieszne ale nie chciało przestać :D zastanawiałem się czy mam dziecko z zespołem downa czy czegoś :D:D
zaplanowałem mu od nowa strój i sie unormowało

Właśnie gram rodziną Dean, a dokładnie to Jerzy ożenił się i teraz jest na wczasach w Shang Simla w Chinach. Jego żona Bogusława zd. Unufro ma trzeci poziom wizy, więc kupili sobie domek wczasowy, a w domku mają kominek i od przyjazdu Jerzy ma opcję po kliknięciu na niego "Spal coś w pobliżu". Wcześniej tego nie było, a wiem iż jest to cecha dzieci strażaków, ale jego ojciec był "sklepowym", ale matka - Lonnie zginęła w płomieniach. Czy to może mieć z tym związek?


to chyba nie ma związku moje simy świeżo po stworzeniu jak sie uczyły wynalażczości też miały taką opcję

maciu67
08.11.2010, 20:42
Czytałem na tym forum o magicznych gnomach ,niektórzy chcieli wiedzieć czy można zobaczyć ich zniknięcie.Niektórzy mówili że gdy niewidać poprostu znikają i pojawiają się w innym miejscu ,ale tak naprawdę pojawia się różowa lub fioletowa (niepamientam) mgiełka z małymi gwiazdkami ,która otacza gnoma. Gnom znika. Na miejscu gdzie ma się pojawić znowu tworzy się mgełka i gnom się pojawia.
(Zobaczyłem to na zwykłych gnomach ,niewiem jak znikają inne).

Jakub
09.11.2010, 12:02
Abrakadaber znika tak samo. Reszta to niewiem, nie widziałem jeszcze innych gnomów podczas znikania.

marnios
09.11.2010, 12:27
podczas urodzin zmała matka mojego sima i cztery razy zapalił mi się tart piąty raz nie próbowałem

Starly
18.11.2010, 18:44
Normalnie życie simów u mnie jest pozbawione niezwykłych i ciekawych rzeczy, ale ostatnio to się zmieniło.
Gram sobie normalnie w Sunset Valley moją rodziną, starzenie i postęp historii włączone. Co jakiś tydzień robię w edycji miasta małe kontrolę rodzin, by sprawdzić, co u nich słychać. W rodzinie Samotne matki zauważyłem, że brakuje tam River, która powinna być chyba dorosłą. Nie ma jej też w żadnym innym domu. Postanowiłem tam wejść i zobaczyć, o co chodzi. Jednak zamiast chcianej odpowiedzi zobaczyłem to:

http://img203.imageshack.us/img203/8404/screenshotdd.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/8792/screenshot2ol.jpg

Samochód utknął w drzwiach jak po jakimś makabrycznym wypadku! O_O To najdziwniejsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałem w Simsach. Jak wyjaśnić to zjawisko?!

Ceasaries
21.11.2010, 10:11
Wprowadzałam moją Simkę do domu. Zostało jej rzucone wyzwanie: dom zbudowany na starym cmentarzysku, duchy. Dobra, przyjęlam, lubię takie rzeczy. Tuż po tym, jak zobaczyłam u siebie 3 duchy, spostrzegłam jednego: różowego ducha, faceta, kliknęłam na niego i zauważyłam taie interakcje jak flirtuj :O. Ok, podwyzszylam relacje kodem, zeby zobaczyc, czy moze byc cos wiecej. Doszlo do tego, ze moja Simka postarala sie z nim dziecko i zaszla w ciaze :xXXX a oto zdjecie po narodzinach cudownej dziewczynki, zrobione w pospiechu komorka, dlatego takiej slabej jakosci.
http://img187.imageshack.us/img187/9504/zdjcie0788.jpg

Ostro, ale śliczna...

Arctic Wind
28.11.2010, 16:26
Pojawił mi się komunikat, że na miejscu mojego domu było cmentarzysko i czy przyjmuję wyzwanie.
Było tam okoł 5 duchów, zaprzyjaźniłam się z nimi itp. Pojawiła się opcja "poproś o wrócenie w zaświaty" czy jakoś tak, dawno to było. Wskakiwały w swoje nagrobki, potem znalazłam 5 drogocennych kamieni.

Vanitas
28.11.2010, 18:42
Arctic Wind - to normalne. Te kamienie to nagroda za wykonanie zadania :)

Arctic Wind
28.11.2010, 19:37
Ale to i tak ciekawe :D

patryk916
24.12.2010, 08:40
Raz,moi simowie obściskiwali się na łóżku.I kiedy się obściskiwali dałem im opcję "Śpij".Pół nocy chwilę spali,chwilę się obściskiwali.

Reserved
28.12.2010, 21:04
Pojechałam moją simką do domu Ćwirów (było to w nocy 22-5). Obejrzałam całe podwórko i podeszłam do drzwi, żeby zapukać a tam przed drzwiami ... dziecko ! I to jeszcze dziewczynka ! Imię miała dziwne (Ernine?) nie można było jej podnieść (było to polecenie ale szare), a gdy drzwi do domu się otworzyły ona weszła i .. zniknęła ... Potem przeszłam cały dom i znalazłam tylko kołyskę dla dziecka, którego nie było nigdzie ! Czy oni mają jakieś dziecko ?

EDIT : Postaram się zrobić następnym razem screena ...

♥ like sims
29.12.2010, 08:23
Ja miałam taką historię:stworzyłam siostry Kaliente,dwóch braci,i jeszcze babkę z synem.Ta babka wprowadziła się do nich(do tych braci,Nina mieszkałaz Diną),w krótce miał się odbyć podwójny ślub z Niną
i tamtą simką.No więc dobra narzeczony Niny organizuję wesele,bufety,ołtarz,muza,ławka
i goście.Impra w strojach wizytowych.Nina oczywiście została zaproszona na ślub(który był w tym samym czasie co wesele)Ok.Pisze mi że Nina jest u mnie w domu (to była trzypiętrowa willa,a Nina została na noc w przeddzień ślubu)Myślę sobie no dobra błąd gry.Przed ślubem wyszłam tą drugą babką(nazwałam ją Agata) żeby się zajęła ogrodem.I widzę cień
jakiegoś wrzeszczącego sima z dymkiem że nie może dojść ale jak sprawdziłam nie było żadnego sima.Później no trudno Niny nie ma robię wesele tylko dla Troya i Agaty
Później jeżdżę kamerą po całym domu i kogo widzę Ninę w sukni ślubnej uwięzioną
na schodach.MoveObjectem umieszczam ją na ołtarzu a ona umiera(prawdopodobnie na noc była zaproszona z 5 dni przed ślubem)no i dobra przychodzi Mroczny i zabiera Ninę nic nie pomogło i nie zapisałam gry.Już wiem kto był tym simem :-D.

Porando
31.12.2010, 17:08
Reserved - Normalnie jak z horroru xd A tak poza tym to Ćwirowie są chyba dorosłymi,kilka dni/tygodni i emeryci,więc bug albo horror XD Ja miałem tak.Nie pamiętam jak ustawiłem na tarasie barek(ten z ts3 po zmroku) Moja simka zaczęła ćwiczyć przygotowywanie drinków.I czasem rzuca butelką,która się rozbija,simka macha i mówi "dag dag".To raz paparazzi był obok tarasu to moja simka właśnie zrobiła to,i go tak jakby walnęło ;o

Natix
25.01.2011, 10:41
WP : Raz goniła mnie mumia a w grobowcu było moje małżeństwo i gościu tak stanął i pokazał palcem na mumię i wyświetliło mu się serduszko a potem on i jego żona (mumia dalej szła za nimi) mieli bara-bara w grobowcu, a mumia stała przed namiotem i tupała nóżką, że nie może przejść xD
Raz podpaliłam bazę wypadową w Chinach i się prawie cała sfajczyła.
K : raz w Wehikule Czasu się postarali o dziecko w przyszłości i dziecko, wyszło, ale nie niemowlę, tylko dziecko w wieku szkolnym! I w ręce trzymało jakby małego simbocika.
PZ : Raz paparazzi bardzo dokładnie obfotografowywali publiczną toaletę, w której załatwiała się moja simka.

Pan_Laptop
21.04.2011, 17:22
Wprowadzałam moją Simkę do domu. Zostało jej rzucone wyzwanie: dom zbudowany na starym cmentarzysku, duchy. Dobra, przyjęlam, lubię takie rzeczy. Tuż po tym, jak zobaczyłam u siebie 3 duchy, spostrzegłam jednego: różowego ducha, faceta, kliknęłam na niego i zauważyłam taie interakcje jak flirtuj :O. Ok, podwyzszylam relacje kodem, zeby zobaczyc, czy moze byc cos wiecej. Doszlo do tego, ze moja Simka postarala sie z nim dziecko i zaszla w ciaze :xXXX a oto zdjecie po narodzinach cudownej dziewczynki, zrobione w pospiechu komorka, dlatego takiej slabej jakosci.
http://img187.imageshack.us/img187/9504/zdjcie0788.jpg

Hahahaha padam xD

muffindance
22.04.2011, 07:36
No to tak, gralam sobie w jednej rodzince, ktora miala lokaja. No i ten lokaj ustal przy lodowce i jedna z doroslych simek zaczela z nim rozmawiac, akurat wtedy dziecko chcialo dojsc do lodowki. Nie chcialo mi sie czekac, kiedy oni skoncza gadac, wiec przestawilam ich kodem moveobjects on. No to dzieciak nie mogl podejsc do lodowki... Chyba zrobil sie jakis blad, dzieciak moze myslal ze oni wciaz tam stoja i nie mogl podejsc :D (jak przestawilam lodowke to wszystko wrocilo do normy). Jednak to nie wszystko... Kiedy wylaczylam juz kod zauwazylam, ze lokaj i ta simka nie chodza schodami! To prawie tak jak by jechali winda. Wnikali w sufit i podloge. :3

Filleable
22.04.2011, 10:59
Kiedyś, chyba w dzień premiery TS3 sobie zrobiłam dwie simki. Jedna sobie pracowała nie pamiętam gdzie, a druga w przestępczości. Żyły sobie i normalnie chodziły do pracy, aż któregoś dnia tę simkę, która pracowała w przestępczości wzięli do więzienia. Ja zrobiłam minę O_o, bo nawet się nie spodziewałam, że jest więzienie w TS3. I się tak zastanawiam dlaczego ją zamknęli. parę dni później jak wyszła patrzę sobie do wyposażenia (nie pamiętam, czy jej, czy rodziny), a tan stóg siana O_o. I mnie ciekawi czy za to ją zamknęli. Ale potem mi się skasowała gra, więc zrobiłam podobną rodzinkę i znowu taka sama historia, że ją zamknęli, a ona miała w wyposażeniu coś w stylu stogu siana. Oczywiście ta simka była kleptomanką.

Nessa
25.04.2011, 17:37
O.O
W TH3 jest więzienie ?

miłośniczka zwierząt
26.04.2011, 11:52
tak, jest na posterunku policji jak, masz sima który pracuje jako przestępca to może trafić do więzienia.

Sabrina:)
05.05.2011, 18:32
No to moj sim mial miec urodziny i akurat na ten czas byl w miescie, w galerii sztuki, albo na basenie, nie pamietam. No i poszedl do kibelka, kiedy wyskoczyla czynnosc "urodziny". Do kabiny zbiegly sie wszystkie ludziki i zaczely dmuchac, machac serpentynami, itd. Czyli jednym slowem, moj sims obchodzil urodziny w klozecie;p

miłośniczka zwierząt
23.05.2011, 15:10
ja raz miałam że mój sim nastolatek wracał z pracy i wyskoczyła czynność urodziny i urodziny obchodził na ulicy.

Cynthia
23.05.2011, 17:22
@up - to nie jest dziwne.
moja simka, Madeleine Lirrle urodziła słodziutką córeczkę Felicis.
kiedy była małym berbeciem, Maddie chciała nauczyć ją mówić. no to mi wyskakuje, że już się nauczyła, a to dziecko mi cały czas nawija blah bluh blah :P

Maszka
23.05.2011, 17:42
U mnie to [stara rodzinka :P ] kiedys simka zakumplowała sie z jakims celebrytem i zyskała 2 gwiazdki i potem wieczorem okolo 19 to ten sim do mojej że chce ja odwiedzić.No ja 'co mi tam' i on wszedł [moja w apartamencie mieszkała].I moja simka se kolacje gotowała a on se leży na moim leżaku!Ja juz wkurzona xD i moja simka zeżarła ten hamburger i poszła nago sie kąpać w jackuzzi.I ten sim jej ukradł ubranka!ja potem sie na nim zemściłam ;P spaliłam mu dom :D

Lubie
25.05.2011, 12:09
@up.. OmG.. Nie chciał bym być twoim znajomym.. ;]

AdeleBlanc
16.06.2011, 11:10
Ja mialam dziwna przygode we Francji a mianowice spotkalam tam Mrocznego Kosiarza ktory tam normalnie mieszkal?? I moj sim stal sie jego przyjacielem? O co chodzilo to nie wiem?? Ten Kosiarz zachowywal sie jak normalny sim. Dla mnie to dziwne.

sebi27
16.06.2011, 12:13
A jedna moja simka Była w ciąży i już rodziła więc kliknąłem urodź w szpitalu a ta na rowerze jedzie i jeszcze jęczy że rodzi xdd

lazuryt00
16.06.2011, 19:45
Moja Sara (stara rodzinka) miała męża i bliźniaczki w wieku nastolatka, ale kochana lazuryt spaliła ich domek^^. Sara się uratowała, więc widziała Mrocznego i właśnie w tym momencie zaświtał mi wspaniały pomysł^^ Ble , ble, ble i urodziła się Dziwoląga (tak, nazwałam ją w taki sposób^^). Tułowie normalne, a głowa Mrocznego! I uwierzycie! Utopiłam go! (Mrocznego, Dziwoląga jest już szczęśliwą babcią xD)

carineesz
24.07.2011, 12:14
Ja od jakiegoś czasu mam taki jakby błąd, który w sumie jest mi na rękę - niektóre moje Simy już nabywają jakiejś umiejętności to napełniają ją do 10 poziomu w jakąś simowa godzinę ;) W sumie nie jest to jakieś złe. Gorszy jest taki błąd, że jak moje małe Simy z dziecka zmieniają się w nastolatka, to wiecie - wiwaty itp., po czym wszystko (!) wraca do normalności (!) a dziecko zostaje w swojej dotychczasowej postaci. Na początku nie wiedziałam co zrobić, ale po paru dniach dowiedziałam się, że jak zmienię wygląd sima (w lustrze) to już ma ono postać nastolatka. Ale, nie może być tak pięknie i na kolejne moje nieszczęście, w czasie kiedy mój nastoletni Sim nic nie robi (bezmyślnie sobie stoi) to skurcza się do wysokości dziecka, co tworzy orginalny, dziwny obraz karła. :( Ale teraz tego unikam więc w dniu kiedy moje dziecko ma zmienić się w nastolatka - zmieniam rodzinkę na taką bezdzietną. ;P

suomii
24.07.2011, 12:28
to z tymi umiejętnościami to chyba tak nastolatki - wampiry mają. wiem bo mój jeden sim wszystkie umiejętności jednej nocy opanował. :)

Searle
24.07.2011, 18:40
Wampiry ogólnie szybciej uczą się umiejętności. Nawet jak powrócą do człowieczej postaci zostaje im to :)

Cynthia
25.07.2011, 18:24
Ja miałam taką jakby ścianę między pracą simki a ulicą. Po prostu przy budynku wracała do domu :((

Miscellaneous
01.09.2011, 15:01
U mnie to [stara rodzinka :P ] kiedys simka zakumplowała sie z jakims celebrytem i zyskała 2 gwiazdki i potem wieczorem okolo 19 to ten sim do mojej że chce ja odwiedzić.No ja 'co mi tam' i on wszedł [moja w apartamencie mieszkała].I moja simka se kolacje gotowała a on se leży na moim leżaku!Ja juz wkurzona xD i moja simka zeżarła ten hamburger i poszła nago sie kąpać w jackuzzi.I ten sim jej ukradł ubranka!ja potem sie na nim zemściłam ;P spaliłam mu dom :D

Ty w mojej rodzinie Greenwood to zrobiłam żeby moja simka zabujała się w Claytonie Little (ona była osobistością).Dobra.Ożeniłam ich,wyszłam z gry bo poszłam grać na rodzinie Hamming.Wracam a tu duszek mi po domku lata i se śpi na mojej trumnie (bo jestem wampirką).Na początku nie wiedziałam kto to,ale potem rozpoznałam.To był ten jej mąż! I teraz jestem zła bo straciłam rodzine i tylko mi ten Matoł Hamming z żoną został :(

Miscellaneous
01.09.2011, 15:33
O.O
W TH3 jest więzienie ?

No.Moja simka tam trafiła ze 4 razy za kradniecie owoców plazmowych i za spalenie domu Kathrine Little bo to przez nią jej mąż chyba nie żyje.(Mi się tak wydaje,bo mężem mojej simki był Clayton Little(Greenwood) i ostatni raz go widziałam jak się kłócił z Kathrine.:|I po mojej super rodzinie..

miklaszek6
05.10.2011, 13:28
gdy zrobiłem przyjęcie urodzinowe, to zaprosiłem dwie babki i one umarły i z przyjęcia zrobiła się stypa :P Gdy przyszedł Mroczny Kosiarz, to zaprzyjaźniłem się z nim, a on potem znikł z kontaktów

Narutoman
20.10.2011, 11:33
Bardzo dawno temu, gdy pierwszy raz zagrałem w TS3, zbudowałem wielki dom. Pamiętam że była w nim kuchnia, salon, domowa siłownia a na górze pokoje i toalety. No więc moja simka po tym jak się obudziła poszła coś ugotować w kuchni. I tu miałem taki dziwny błąd, po tym jak skończyła przyrządzać jedzenie podeszła do piekarnika i nagle ''poleciała'' na pierwsze piętro! Potem zeszła po schodach na dół, podeszła do piekarnika i znów poleciała do góry! I tak z 3 razy do puki nie anulowałem tej interakcji.

Pamiętam jak cała moja rodzinka poszła do kuchni (8 simów), która była dość duża. Gdy kazałem im się ruszyć to oni wołali że nie mogą coś stoi na ich drodze. Chociaż było wokół nich dużo miejsca :/

octavessens
31.10.2011, 23:08
Moi simowie mają w kontaktach swoje samochody i bardzo sie z nimi przyjaznia O_O

Kalia
01.11.2011, 08:22
To jest akurat normalne ta opcja doszła z akcesoriami

redmoon
16.01.2012, 10:25
U mnie wczoraj na parceli wybuchł pożar, miałem alarm ten alarm pika. Przestaje pikać i straży pożarnej niema, wcześniej przyjeżdżała natychmiast, ale nie teraz. W końcu każe mojej simce dzwonić na staż pożarną, przyjechała. Przyjeżdża druga straż, oboje strażacy stoją pod drzwiami, czekają na niewiadomo co. A domek się pali. W koń cy strażacy zgasili pożar. Spalił mi się pies, kuchnia i większość salonu. Miałem inny przypadek ze strażakiem, w innej rodzinie: po ugaszeniu pożaru strażak nie chciał opuścić parceli. Kolejne dziwactwo: mój sim we Francji spotkał zaprzyjaźnioną egipcjankę ( Uum Moussa).

ginsei
16.01.2012, 10:59
ymon40
Myślisz, że tylko twoi Simowie jeżdżą za granicę? To, że spotkałeś Egipcjankę we Francji to nic dziwnego - oni też się przemieszczają i wyjeżdżają na wakacje ;) Jedyne co jest w tym dziwne to to, że funduszy za dużo nie mają, a oprócz osób pracujących na targu, reszta nie pracuje :P

MiniMous
29.01.2012, 10:11
U mnie kiedyś jak simka wracała ze szpitale po porodzie , to jak już była przy domy to dosłownie ''zapadła się pod ziemię '', tak na wysokości łydek . Nie zapisałam gry . Potem , gdy już weszłam do tej rodzinki 2 raz , simka urodziła w szpitalu , a potem gdy była już przy domu znowu się zapadła .