PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?


gangheroni
04.07.2009, 17:50
The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry? Co o tym myślicie? według mnie nie to czego się spodziewałam. Szkoda liczyłam na coś ze zwierzakami. Ponoc premiera ma odbyć się w Listopadzie!

Chryzantem Złocisty
04.07.2009, 18:13
jakieś dowody,na których się opierasz...? :P

Wickoo
04.07.2009, 18:15
Koleżanki, które chciały zaszpanować swoją wiedzą z zaświatów.

Angelka_96
04.07.2009, 19:00
Wakacyjne przygody? (?!) jakoś mi się nie chce wierzyć żeby to miał być pierwszy dodatek do gry :/

claudia_o
04.07.2009, 19:01
dokładnie...

Gio
04.07.2009, 19:52
Chyba jeszcze za wcześnie, żeby tworzyć nowe otoczenia, które (jak podejżewam) miałyby posłużyć jako miejsca wakacyjne. Bo durnym byłoby robić wakacje na plaży oddalonej skrzyzowanie od twojego domku :|

dżin.
04.07.2009, 20:40
The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Dodał(a): Tweety

Do sieci trafiły kolejne plotki na temat pierwszego dodatku do gry The Sims 3. Po ostatnich doniesieniach, dotyczących daty premiery pierwszego rozszerzenia, która ma nastąpić w listopadzie, dziś opublikowano coś więcej - nazwę oraz krótki opis gry - podaje serwis Sim Programs

The Sims 3 Destination Adventure - tak miała by brzmieć angielska nazwa dla pierwszego dodatku do gry, co można przetłumaczyć jako Wakacyjne przygody. Oznacza to tylko jedno - dodatek, będzie ściśle powiązany z podróżami, wskazuje na to także krótki opis dołączony na łamach JeuxvideoPC.com - Pierwszy dodatek do gry The Sims 3, który umożliwi podróżowanie oraz odciągnie twoich simów od nudnego życia codziennego. Jak na razie, powyższe rewelacje nie zostały potwierdzone przez Electronic Arts.

Simy focus już dziś coś o tym pisało :)

Levkoni
04.07.2009, 20:57
Również ja o tym wcześniej pisałem w temacie którymś w TS3. Informacje te pojawiły między innymi na portalu gry-online... Dodatek ma wysłać simów w podróż, czyli coś na wzór wakacji i podróży, więc się nie czepiajcie dziewczyny bo ma prawo do napisania o pierwszym dodatku skoro już w necie na portalach są o nim informacje. Wolałbym coś innego jako pierwszy dodatek...

Kuban
04.07.2009, 21:06
Ja powiem ta ze że grałem wcześniej tylko TS1 z wszystkimi dodtkami i wakcaje były niesamowite mam nadzieje że ten dodatek będzie tak samo rewelacyjne (chociaż wolałbym OŻ bo mam już plany co zrobić jak wyjdzie taki dodatek xD)

Wampirencja
04.07.2009, 21:12
Ja nie zrozumiem czemu wy ludziska wolicie Zwierzaki od Wakacji XD

Dochodzą nowe miejsca, stroje, NPC, przygody [pamiętacie kopanie map w TS2?], interakcje!! A w Zwierzach : cóż, zwierzęta. Założę się że znowu EA by nie wyszło poza psa i kota ;)

Szynszyl
04.07.2009, 21:40
Skąd wytrzasnęłaś tę polską nazwę dodatku?
Ja również się cieszę że będzie coś związanego z wakacjami :D Mam nadzieję że będzie też klimatyczna muzyka dorównująca tej z TS1 :P

CrypearL
05.07.2009, 00:21
Osobiście bardzo się cieszę, że pierwszym dodatkiem prawdopodobnie będą wakacje, SV już mi się znudziło, do RV nie mam ochoty nawet zaglądać i chętnie bym wyjechał moim simem do jakiegoś fajnego kurortu nad morzem, albo w góry ;). Chętnie bym również zobaczył nowe elementy wyposażenia domu i kolejne zapewne ciekawe interakcje. Oby tylko ten dodatek wszedł w życie ;)

Chantelle
05.07.2009, 05:53
Ja też bym się cieszyła bardziej wakacjami niż zwierzakami.Wreszcie będzie można w tym morzu popływać,a nie tylko łowić ryby :).Mam nadzieję,że twórcy zrobią jakieś mapy do szukania,NPC itp.

Searle
05.07.2009, 12:55
A ja mam nadzieję, ze chociaż połączą to z Porami Roku, bo wyjazd w góry bez śniegu - lipa :(

Elektra
05.07.2009, 13:04
A moze to bedzie to 3 in 1? Podroze pory roku i ?? coś jeszcze? moze WB?

Tasha-
05.07.2009, 13:06
Ja już bym wolała coś ze wsią jak gdzieś pisano, ale jak już wyjdą te wakacje to tak jak pisze Searle to chciałabym pory roku. niestety nie liczyłabym na to, bo twórcy, aż tak nas nie rozpieszczą a za tym idzą jeszcze pieniądze...

Edit up-nie licz na to...

Beep
05.07.2009, 15:38
Mam nadzieję, że jeśli będzie można pływać w morzu na wakacjach, to będzie można również pływać w morzu w SV.

Wampirencja
05.07.2009, 16:12
Czy ja wiem???
Dodatki w drugiej cześci łączyły po dwa-trzy dodatki z jedynki [chociażby OŻ + Abrakadabra z jedynki] :) Ponieważ po TS1 wszyscy byli spragnieni Pór Roku jakby to był dodatek magiczny, tak teraz po dwójeczce ludzie chcą nowych rzeczy, nowych interakcji w nowych miejscach! Dla mnie właśnie "Podróże" były tym dodatkiem przełomownym dla którego [i dzięki któremu] wróciłam do TS :)

unnami
05.07.2009, 17:10
daje jakieś 80% że ten dodatek to nie będzie jedno 'coś', prawdopodobnie będzie 3in1, a więc skoro podróże, to musi być pogoda i do tego pewnie coś pomniejszego, jakieś najciekawsze rzeczy z dwójki, po prostu kolejne dodatki to będzie taka zbieranina wszytkiego po trochu z dwójki - spójrzcie jak było w dodatkach w dwójce - coś z jednynki + coś z jednynki + trochę nowości.

tera będzie podobnie, tylko więcej, co by się dobrze sprzedało :)

Chryzantem Złocisty
05.07.2009, 17:12
a pamiętacie Wakacje z jedynki?Czy tam była potrzebna pogoda do spędzenia wakacji nad morzem czy w górach?Nie,więc pogody do Podróży wcale nie muszą robić...

Zarzucą nam śniegowym pokryciem podłoża,trochę piasku i baseny do pływania,i cieszcię się ludzie ;p

Szynszyl
05.07.2009, 17:19
No zgadza się, ale jak by już zrobili efekty pogodowe, czemu miałyby one nie działać też poza wakacjami? To by był krok wstecz :P (chociaż i tak EA ciągle je robi -.-)

Levkoni
05.07.2009, 18:32
a pamiętacie Wakacje z jedynki?Czy tam była potrzebna pogoda do spędzenia wakacji nad morzem czy w górach?Nie,więc pogody do Podróży wcale nie muszą robić...

Zarzucą nam śniegowym pokryciem podłoża,trochę piasku i baseny do pływania,i cieszcię się ludzie ;p

Wątpię, jeżeli ma być śnieg to będzie "prawdziwy". Jeśli już zdecydowali się na wakacyjny dodatek, to fajnie by było, gdyby dali jakieś 4 przynajmniej "wyspy wakacyjne". I żeby były jeszcze bardziej zróżnicowane. Ja mam takie pomysły: zimna północ pełna gór, śniegu i Eskimosów, gorące południe a la Egipt z palmami, plażą i wędrownymi handlarzami, azjatycki wschód, czyli coś na wzór Podróży z TS2, tyle tylko, żeby ci tubylcy wyglądali bardziej jak Azjaci i imiona żeby mieli azjatyckie, a nie tak jak w 2. No i czwarta kraina to... hmmm... sam nie wiem. Może coś na wzór eruopejskiego miasteczka, kamienice, zamki, rynki, uliczni artyści :D Ojjj, chciało by się... B)

Chantelle
05.07.2009, 18:38
Wątpię, jeżeli ma być śnieg to będzie "prawdziwy". Jeśli już zdecydowali się na wakacyjny dodatek, to fajnie by było, gdyby dali jakieś 4 przynajmniej "wyspy wakacyjne". I żeby były jeszcze bardziej zróżnicowane. Ja mam takie pomysły: zimna północ pełna gór, śniegu i Eskimosów, gorące południe a la Egipt z palmami, plażą i wędrownymi handlarzami, azjatycki wschód, czyli coś na wzór Podróży z TS2, tyle tylko, żeby ci tubylcy wyglądali bardziej jak Azjaci i imiona żeby mieli azjatyckie, a nie tak jak w 2. No i czwarta kraina to... hmmm... sam nie wiem. Może coś na wzór eruopejskiego miasteczka, kamienice, zamki, rynki, uliczni artyści :D Ojjj, chciało by się... B)

O tak.Tak byłoby fajnie.

aluminium.
05.07.2009, 18:59
Wątpię, jeżeli ma być śnieg to będzie "prawdziwy". Jeśli już zdecydowali się na wakacyjny dodatek, to fajnie by było, gdyby dali jakieś 4 przynajmniej "wyspy wakacyjne". I żeby były jeszcze bardziej zróżnicowane. Ja mam takie pomysły: zimna północ pełna gór, śniegu i Eskimosów, gorące południe a la Egipt z palmami, plażą i wędrownymi handlarzami, azjatycki wschód, czyli coś na wzór Podróży z TS2, tyle tylko, żeby ci tubylcy wyglądali bardziej jak Azjaci i imiona żeby mieli azjatyckie, a nie tak jak w 2. No i czwarta kraina to... hmmm... sam nie wiem. Może coś na wzór eruopejskiego miasteczka, kamienice, zamki, rynki, uliczni artyści :D Ojjj, chciało by się... B)

Macie chyba za wielkie pragnienia ^^

blakistoni
05.07.2009, 19:05
Gdyby było tak jak mówicie,byłoby fajnie.
No nie wiem czy twórcy zaczęliby tworzyć nowy dodatek w tak małym odstępie od wypuszczenia podstawy..oby tak xd

Alisha
05.07.2009, 19:20
Hmmm... Jakies screeny? :|

bouffe
05.07.2009, 20:19
Ja proponowałabym się aż tak nie nakręcać, póki co. ;]

gangheroni
05.07.2009, 23:22
http://www.gram.pl/news_8gnkJOy2_Zapowiedziano_pierwszy_dodatek_do_Th e_Sims_3.html
Proszę notka z gram.pl :D Oficjalne źródło dla niedowiarków.

Wampirencja
06.07.2009, 00:14
Mi się wizja BARDZO, bardzo podoba z tym egiptem... i europejskim miasteczkiem. Taka Praga ^___^

Żeby im się chciało w dobrą stronę tyłki ruszyć i zrobić już tak na porządnie bo bądźmy szczerzy - miezy TS1 i TS2 skok był wielki. Między TS2 i TS3 tylko mnie w sumie cieszy, że nie ładują się lokacje ;]

madusiaX
06.07.2009, 09:01
Bo oni pomysłów nie mają już, wymyślają na siłe, dodają dwie fajne rzeczy albo interakcje żeby do trailera mogli filmik zrobić i to by było na tyle. Gdyby tak raz posłuchali pomysłów takich małych ludziątek z thesims.pl

Ogólnie rzecz biorąc to musi być coś przełowmowego i nowszego, bo chyba bardziej badziewnego niż w sims 2 nie zrobią nie ? Chociaż myśle że dostosowanie pór roku to będzie dla nich za wielka praca.

Ilona
07.07.2009, 19:39
EA zdementowała pogłoski na temat dodatku i oświadczyła,ze w najbliższej przyszłości,żadnego nie planuje http://www.gamestar.de/news/pc/strategie/lebenssimulation/1957374/die_sims_3.html

Wampirencja
07.07.2009, 21:26
Kurczę, szkoda wielka :( Przyznam że mi czegoś brakuje w TS3 i miałam nadzieję, że dodatek nowy to naprawi

madusiaX
07.07.2009, 21:36
haha..chyba sobie żarują z tym : " ...w najbliższej przyszłości niczego nie planują.... " Musi wyjść jakiś dodatek bo ja z tymi 5 kanapami długo nie wyciągne. ;/ Wogóle myśleli że co zbiją kase na badziewiastych simsach, które nie są warte nawet 20 zł i dadzą sobie spokój ? Jednym słowem: BEZNADZIEJA ;/

Ilona
07.07.2009, 21:44
niech robią tak dalej,a będą mieli więcej wrogów niż przyjaciół

Malfurion
08.07.2009, 05:00
No cholera a juz pakowalem simom walizki na jakas egzotyczna plaze.......
No coz beda sie nudzic w SV.....

Levkoni
08.07.2009, 09:22
Bony... gdyby ktoś odkupił od nich prawa do TS, ale to chyba będzie możliwe tylko wtedy, kiedy EA padnie. A założę się, że już lepiej zrobili by z tą grą np. Blizzard, który wszystko czego się dotknie zamienia w hit, każda ich gra to legenda, szkoda tylko, że specjalizują się w innych gatunkach. Jej, EA marnuje taki produkt, bo to wina EA, a nie Maxisa. Nawet niech wydadzą milion nowych mebli w Store, to i tak TS3 bez nowych interakcji, zwierzaków czy wyjazdów na wakacje będzie kichą. TS3 podoba mi się najbardziej ze wszystkich części, mimo wielu niedociągnięć, jednak same klamoty nie wystarczą. Szkoda słów na takie tłumoki... :|

Chryzantem Złocisty
08.07.2009, 09:28
no TS1 to był hicior bo był ze studia Maxisa.
a potem EA przejęło simsy i coraz gorzej się zaczęło robić.
aż boję się myśleć,jak będzie wyglądać TS4...

teraz coraz bardziej wyłazi na wierch ich pazerność i chęć zysku.ale z drugiej strony to wina graczy,bo zamiast się trochę zbuntować to kupują bubel a potem narzekają że pieniądze wyrzucone w błoto.
zawsze możecie ściągnąć grę z neta i ją przetestować.jak wam spasuje,to idziecie i kupujecie oryginał,a jak nie,to usuwacie z kompa i zapominacie o niej.

no ale dzieci które na samo słowo "piractwo" reagują spazmami potrafią wyciągnąć od rodziców nawet ostatni grosz na marną grę EA,które zaciera łapki.

Elektra
08.07.2009, 09:35
Yyy ja powiem ze dla mnie to jest wielki ŻAL i LOL.
Simsy 3 bez dodatków stają sie nudne. Thx za takie "coś" wracam do The Sims 2.

madusiaX
08.07.2009, 11:09
teraz coraz bardziej wyłazi na wierch ich pazerność i chęć zysku.ale z drugiej strony to wina graczy,bo zamiast się trochę zbuntować to kupują bubel a potem narzekają że pieniądze wyrzucone w błoto.
zawsze możecie ściągnąć grę z neta i ją przetestować.jak wam spasuje,to idziecie i kupujecie oryginał,a jak nie,to usuwacie z kompa i zapominacie o niej.

no ale dzieci które na samo słowo "piractwo" reagują spazmami potrafią wyciągnąć od rodziców nawet ostatni grosz na marną grę EA,które zaciera łapki.


Ja zawsze najpierw ściągam.. Z sims 3 było to samo i jak zagrałam to powiedziałam że więcej niz 100 na to nie wydam i tak zrobiłam kupiłam za 99 i ciesze się. Tych bachorów wyciągających kase od rodziców na simsy jest tak dużo że to chore jest...

Ej ale zauważyliście że ostatnio wszystkie gry EA są beznadziejne ?
- sims OŻ: miało byc tak pięknie..
- Spore: Jakieś dzikie im to yszło liczyłam no coś lepszego chociaż ostatnia faza ta w kosmosie jest fajna bo jest dużo możliwość=ci ale strasznie szybko się przechodzi i się nudzi. Odinstalowałam gre po tygodniu grania. Wg mnie nie warta nawet 100
- Need for speed undercover: Wogóle miał być hit.. wszyscu tak na tę gre czekali a okazało się kompletnym gó***m A jak sie neta nie ma to już kompletne dno .

unnami
08.07.2009, 22:01
żądza pieniądza ich dopadła...

dżin.
08.07.2009, 22:24
Ea myśli, że stworzyli ''świetną'' podstawę TS3, to gracze dodatków oczekiwać nie będą :((

ShiinaLP
10.07.2009, 13:27
Zrobią dodatek najpóźniej na święta :) Może jeszcze sami nie wiedzą co im wyjdzie i dlatego dementują ale dodatek zrobią na pewno.

Xnnady
11.07.2009, 11:33
No niech już robią ten dodatek, doczekać się nie mogę, bo podstawa robi się nudna :(

gangheroni
13.07.2009, 09:11
Na Gry- Online jest informacja że takowy dodatek będzie a skora tam jest to ten dodatek z pewnością się ukaże! http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13754

Xnnady
13.07.2009, 12:06
O i nawet napisali, coś więcej niż na innych stronach. Oby ten dodatek wyszedł... smile

agnieszka130187
13.07.2009, 14:17
Uważam, że napewno wyjdzie dodatek, to dla nich kasa !!! Specjalnie zaprzeczają, że potrzymać fanów w niepewności, taki chwyt marketingowy. Jeżeli chodzi o dodatek wakacyjny, to faktycznie powinien zawierać pory roku.. :)

Xnnady
13.07.2009, 14:45
I nawet jest data wydania w październiku już wyjdzie! :)

Xnnady
13.07.2009, 14:48
I nawet pisze że w październiku premiera! Coś czuję że ten dodatek naprawdę będzie fajny...

Alene
09.08.2009, 17:36
Wiecie co? Dla mnie to za mało te 3 otoczenia wakacyjne. Mogłyby być ich np.:

1) Daleka Azja- taka jak w TS2, ale faktycznie z wyglądem japonczyków i imionami takimi jak pasuja na te klimaty (tak jak to napisał theground) :)

2) Górsko/Kanadyjskie klimaty- podobne jak w TS2, tylko żeby doszła taka opcja: chodzenie po górach i po lesie, a wnim ewentualne niedźwiedzie grizzly, które napadają na nasze bezbronne simy, a te które by miały ceche charakteru 'odważny' by przeganiał np. patykiem i misio by uciekał w głąb lasu ;P. Domki by były z drewna, oraz hotele. w lesie by znajdowały sie chatki przystojnych i umięścionych, odważnych drwali... ;P a jakby doszedł dodatek CPR to by były stoki z nartami i snowboardem ^^ <MARZENIE>

3) Francja/Paryż- No wiadomo pełno artystów. Jakiś simo-francuzik by malował portery naszych pięknych simek, zapraszał do restauracji i dawał róże ;) no i oczywiście wieża eiffla ^^ a na rynku/ulicach miescowi grajkowie którzy by grali romantyczna francuska muzykę :)-->oczywiscie nie wiem jak zrobia to EA (ciekaweczy z czyms trafiłam co bedzie w grze ;) ^^

4) Biegun północny- tak jak to opisał theground;) pozdrawiam:)

5) Egipt- ( to co ma byc w grze), ale tez coś jak ze stasia i nel "w pustyni i w puszczy" czyli wielbłądy a na nich arabkowie z towarami do sprzedania, kobiety/simki a'la hinduski tanczace rozmaite tance brzucha. od czasu do czasu murzynek-kupca ;d

6) plaze i palmy; domki ze słomy cos jak w TS2 czyli wyspy twikki ^^
ale zeby tubylcy byli murzynami o imionach takich jak na tamte klimaty ;)

jeszcze bym tak mogła wymyslać jeszcze duuużo dużo dużo
bujną mam wyobraznie co nie? ;P

można pomarzyć ze tak bedzie skoro już za pare miesiecy ma byc ten dodatek ;/

Gio
09.08.2009, 18:50
Wiecie co? Dla mnie to za mało te 3 otoczenia wakacyjne. Mogłyby być ich np.:

1) Daleka Azja- taka jak w TS2, ale faktycznie z wyglądem japonczyków i imionami takimi jak pasuja na te klimaty (tak jak to napisał theground) :)

2) Górsko/Kanadyjskie klimaty- podobne jak w TS2, tylko żeby doszła taka opcja: chodzenie po górach i po lesie, a wnim ewentualne niedźwiedzie grizzly, które napadają na nasze bezbronne simy, a te które by miały ceche charakteru 'odważny' by przeganiał np. patykiem i misio by uciekał w głąb lasu ;P. Domki by były z drewna, oraz hotele. w lesie by znajdowały sie chatki przystojnych i umięścionych, odważnych drwali... ;P a jakby doszedł dodatek CPR to by były stoki z nartami i snowboardem ^^ <MARZENIE>

3) Francja/Paryż- No wiadomo pełno artystów. Jakiś simo-francuzik by malował portery naszych pięknych simek, zapraszał do restauracji i dawał róże ;) no i oczywiście wieża eiffla ^^ a na rynku/ulicach miescowi grajkowie którzy by grali romantyczna francuska muzykę :)-->oczywiscie nie wiem jak zrobia to EA (ciekaweczy z czyms trafiłam co bedzie w grze ;) ^^

4) Biegun północny- tak jak to opisał theground;) pozdrawiam:)

5) Egipt- ( to co ma byc w grze), ale tez coś jak ze stasia i nel "w pustyni i w puszczy" czyli wielbłądy a na nich arabkowie z towarami do sprzedania, kobiety/simki a'la hinduski tanczace rozmaite tance brzucha. od czasu do czasu murzynek-kupca ;d

6) plaze i palmy; domki ze słomy cos jak w TS2 czyli wyspy twikki ^^
ale zeby tubylcy byli murzynami o imionach takich jak na tamte klimaty ;)

jeszcze bym tak mogła wymyslać jeszcze duuużo dużo dużo
bujną mam wyobraznie co nie? ;P

można pomarzyć ze tak bedzie skoro już za pare miesiecy ma byc ten dodatek ;/

To po co się nam tutaj żalisz?
Pisz EA, bo niestety my nic nie poradzimy ;)

Alene
09.08.2009, 19:17
Dobrze wiem o tym Giovanni ;D
Ale nie mogłam sie oprzeć. Chcę sprawdzić po wydaniu tego dodatku co się sprawdzi i zgodzi, a co nie B)

Hoop cola ^.^
18.08.2009, 21:32
Na focus`ie dali dziś zwiastun A dodatek będzie się nazywał wymarzone podróżę

Wielebny
19.08.2009, 15:39
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12069
link do Zwiastuna The Sims 3 Wymarzone podróże
szkoda że pokazali tylko Egipt który mnie najmniej interesuje

Chryzantem Złocisty
19.08.2009, 16:27
beznadzieja,żadnych nowych animacji nie widzę.
poza mumią ni ma nic nowego (nie licząc oczywiście pustyni i piramid,no ale to raczej było oczywiste)

szkoda ;/

kamil11
19.08.2009, 16:31
Jest temat o Wymarzonych podróżach ten powinien być zamknięty.Na ofcjalnym forum jest temat i tam jest dużo wywiado zdjęć i itp .Kowalino oni teraz tylko sie egiptem zajmuja dopiero pożniej inymi państwami

Cyber_Sim_007
20.08.2009, 07:30
Ja bym na miejscu EA Games zajął się tworzeniem patchów na inteligentniejsze wsiadanie na rower lub do samochodu i jeszcze dodanie chociaż 2 miast do wyboru a nie jedno masz i jeszcze jedno do pobrania. xD

Mamełe
20.08.2009, 20:52
Dobrze, że cena (89 złotych) jest do przyjęcia... Przynajmniej dla mnie :P

Gio
20.08.2009, 21:16
to aż o 10 zło więcej niż w przypadku dwójki :/
Byle w avansie mieli jakąs promocję :D

Mamełe
21.08.2009, 08:33
to aż o 10 zło więcej niż w przypadku dwójki :/
Byle w avansie mieli jakąs promocję :D

Na store podstawka kosztuje 169 złotych a wiadomo jak jest w sklepach. Drożej chyba nie można. Myślę, ze będzie taniej w marketach i na allegro :)

Master of Disaster
22.08.2009, 16:21
Na store podstawka kosztuje 169 złotych a wiadomo jak jest w sklepach. Drożej chyba nie można. Myślę, ze będzie taniej w marketach i na allegro :)

Łał. Chyba by mi kaktus na dłoni wyrósł, gdybym za tyle kupiła. Ja w Empiku zapłaciłam 129,90 zł. A i tak zastanawiam się, czy nie można było taniej.

Ale ad rem: ciekawe, jak to będzie z tym dodatkiem. Egipt, Chiny i Francja? Czyli część Waszych marzeń być może się spełni. Mam nadzieję, że będzie można jakoś dodać Anglię (liczę na moderów), bo zawsze chciałam odwiedzić Londyn :D. Fajnie byłoby też zobaczyć Indie i Japonię.

Marzenia... (ściętej głowy).

beam.
25.08.2009, 19:23
Ea już nie wie co robić, mówi, że nie będzie 4, ale i tak wyjdzie, żeby zarobić kasę.
Kasa, kasa,kasa i kasa. Tylko kasa.
Nie zdziwiłabym się, jak ten dodatek to będzie badziew.
Podstawa ledwo po zainstalowaniu potrafi znudzić...
Ea chce łapać pieniądze i tyle...

Mamełe
25.08.2009, 21:17
Ea już nie wie co robić, mówi, że nie będzie 4, ale i tak wyjdzie, żeby zarobić kasę.
Kasa, kasa,kasa i kasa. Tylko kasa.
Nie zdziwiłabym się, jak ten dodatek to będzie badziew.
Podstawa ledwo po zainstalowaniu potrafi znudzić...
Ea chce łapać pieniądze i tyle...

Zawsze możesz im zrobić na złość i nie kupić gry ;)

beam.
25.08.2009, 21:52
Heh, no tak, ale ja jedna im nie dam zbyt wielkich strat ;p.

Chryzantem Złocisty
26.08.2009, 07:58
ściągnij grę z neta,jak ja
nie mam żadnych wyrzutów sumienia,poza tym już tą grę usunęłam,bo i tak mi przestała działać
może i jestem "ojezu złodziej wstydź się",ale mam to gdzieś :3

beam.
26.08.2009, 12:13
Heh, też nie mam oryginalnej gry... ;p
I może również jestem "ojezu złodziej wstydź się", ale mnie też to nie interesuje. ;p

karasss
26.08.2009, 15:00
Ea już nie wie co robić, mówi, że nie będzie 4, ale i tak wyjdzie, żeby zarobić kasę.
Kasa, kasa,kasa i kasa. Tylko kasa.
Nie zdziwiłabym się, jak ten dodatek to będzie badziew.
Podstawa ledwo po zainstalowaniu potrafi znudzić...
Ea chce łapać pieniądze i tyle...

prawda... oni i tak wiedzą że mają "fanów" którzy będą nawet beznadziejne dodatki kupować. Ale żeby tylko kupić.

Mamełe
26.08.2009, 17:12
Ale skoro gra jest taka nudna, beznadziejna, to ja nie wiem, po co wy w ogóle ja sciagacie z internetu, marnujecie miejsce na dysku i swoj czas w nia grajac. Mnie by sie nie chcialo poswiecac na cos co jest beznadziejne swojego cennego czasu :)

Chantelle
26.08.2009, 17:21
Ja mam zamiar kupić,ale nie po to żeby po prostu mieć tylko dlatego,że mi się podoba.Tylko żeby było tak jak to opisują.Bo póki co to w samych superlatywach,a wady na pewno jakieś będzie miało tak jak podstawa.Niestety takie jest EA.

beam.
26.08.2009, 17:28
Nie mówię, że mnie nudzi, czy mi się nie podoba, ale twórcy mogli stworzyć zdecydowanie coś lepszego, i każdy z nas to wie...
Nie marnuje swojego czasu, bo lubie grać w ts, nie wiem skąd te podejrzenia :).

Chryzantem Złocisty
26.08.2009, 18:08
jak już mówiłam - ja już TS3 usunęłam i jakoś wcale nie odczuwam jej braku :P
a dodatek?nie wiem,może kiedyś zainstaluję znowu podstawkę tylko po to,by przetestować dodatek

Mamełe
26.08.2009, 19:12
Nie mówię, że mnie nudzi, czy mi się nie podoba, ale twórcy mogli stworzyć zdecydowanie coś lepszego, i każdy z nas to wie...
Nie marnuje swojego czasu, bo lubie grać w ts, nie wiem skąd te podejrzenia :).

No hmm po tym. Podejrzewam, ze mowisz za siebie :)

Ea już nie wie co robić, mówi, że nie będzie 4,
Podstawa ledwo po zainstalowaniu potrafi znudzić...

beam.
26.08.2009, 19:16
Heh... Ale zauważ, że nie tylko ja tak mówię.

Mamełe
26.08.2009, 20:38
Heh... Ale zauważ, że nie tylko ja tak mówię.

To to juz sama nie wiem, czy cie nudza nowe simsy, czy nie. Za kazdym razem mowisz cos innego. Najpierw nudza, potem nie, teraz znowu. Nie widze sensu w dorabianiu ideologii typu "nudzi mnie TS3 wiec sciagnelam sobie z internetu a nie kupilam" Owszem może i zwisa ci to i powiewa (moja opinia), ale mnie zwyczajnie dziwi jak mozna grac w gre, ktora nudzi. Przeciez gra ma dostarczac z zasady rozrywki. Jakby mnie nudzila, to bym grala w cos innego. Dlatego wspomnialam o tym marnowaniu czasu. We wszystko trzeba wlozyc minimum wysilku. Nawet najsmieszniejsza komedia nie rozbawi jesli sie siadzie przed ekranem i powie "prosze mie rozsmieszac". Trzeba chociaz troche zaangazowac sie w akcje. No ale jak fgilm jest baenadziejny, to go wyłaczy sie po paru minutach a kaza proba ogladniecia bedzie katorgą na wlasne zyczenie i marnowaniem czasu. Nawet jesli nie zaplacilo sie za bilet do kina tylko sciagnelo z internetu i oglada na swoim komputerze. Nie wiem, moze ja jestem skrzywiona, bo mam bardzo malo wolnego czasu.

Owszem nie tylko ty tak mowisz. Ja wiem, ze jakas gra moze nudzic, moze nie wszystkim sie podobac. Ja nie widze tylko sensu jak mozna w taka gre nadal grac :)

Vanitas
26.08.2009, 20:42
To to juz sama nie wiem, czy cie nudza nowe simsy, czy nie. Za kazdym razem mowisz cos innego. Najpierw nudza, potem nie, teraz znowu. Nie widze sensu w dorabianiu ideologii typu "nudzi mnie TS3 wiec sciagnelam sobie z internetu a nie kupilam" Owszem może i zwisa ci to i powiewa (moja opinia), ale mnie zwyczajnie dziwi jak mozna grac w gre, ktora nudzi. Przeciez gra ma dostarczac z zasady rozrywki. Jakby mnie nudzila, to bym grala w cos innego. Dlatego wspomnialam o tym marnowaniu czasu. We wszystko trzeba wlozyc minimum wysilku. Nawet najsmieszniejsza komedia nie rozbawi jesli sie siadzie przed ekranem i powie "prosze mie rozsmieszac". Trzeba chociaz troche zaangazowac sie w akcje. No ale jak fgilm jest baznadziejny, to go wyłaczy sie po paru minutach a kaza proba ogladniecia bedzie katorgą na wlasne zyczenie i marnowaniem czasu. Nawet jesli nie zaplacilo sie za bilet do kina tylko sciagnelo z internetu i oglada na swoim komputerze. Nie wiem, moze ja jestem skrzywiona, bo mam bardzo malo wolnego czasu.

Bardzo mądrze piszesz :)

Co do samego dodatku to wg. mnie EA mogło by popracować lepiej nad podstawą TS3 i wydać jakiś inny dodatek niż ten który będzie miał premierę w listopadzie :)

Np. odpowiednik NS (z TS2) albo Gwiazdy (z TS1)

Mamełe
26.08.2009, 20:47
Co do samego dodatku to wg. mnie EA mogło by popracować lepiej nad podstawą TS3 i wydać jakiś inny dodatek niż ten który będzie miał premierę w listopadzie :)

Np. odpowiednik NS (z TS2) albo Gwiazdy (z TS1)

Tez bym wolala odpowiednik gwiazdy, bardzo mi sie podobaly te "zadania" w karierach. Ale zdecydowanie bym wolała cos w stylu WB, bo nie moge zrobic domu publicznego jak w TS2 ;( Chociaz z drugiej strony jakby w trakcie grania inna rodzina naczelny alfons adoptowal dziecko, to byloby niesmaczne... :/
W tym dodatku na pewno beda mi sie podobac te slodkie francuskie skuterki, nawet jesli nie beda sie roznily niczym od simsowego roweru

Vanitas
26.08.2009, 20:50
To maja być skuterki? : O

Już lubię ten dodatek : D

Mamełe
26.08.2009, 20:55
To maja być skuterki? : O

Już lubię ten dodatek : D

Maja być takie male francuskie jak piaggio
daje link do konkurencji, bo thesims.pl chyba umarło ;/
http://simy.focus.pl/

Ylva
26.08.2009, 21:03
W programie startu do gry zauważyłam dopiero dziś link do filmiku o tym dodatku - moje pierwsze wrażenie: szczęka mi opadła ; o

beam.
26.08.2009, 22:08
Nie widze sensu w dorabianiu ideologii typu "nudzi mnie TS3 wiec sciagnelam sobie z internetu a nie kupilam"
Mamełe, a nie pomyślałaś, że nie każdy ma fundusze, na zakup tej gry?
Pisząc, że nie tylko ja mówię, że gra POTRAFI znudzić, nie miałam na myśli, że mnie znudziła. Potrafi, rozumiesz?

Mamełe
27.08.2009, 08:55
Nie widze sensu w dorabianiu ideologii typu "nudzi mnie TS3 wiec sciagnelam sobie z internetu a nie kupilam"
Mamełe, a nie pomyślałaś, że nie każdy ma fundusze, na zakup tej gry?
Pisząc, że nie tylko ja mówię, że gra POTRAFI znudzić, nie miałam na myśli, że mnie znudziła. Potrafi, rozumiesz?

A kogo? Ja staram sie zawsze mowic w swoim imieniu. Widzialas jak te osoby ktore to mowia graja? Ile na gre poswiecaja czasu i uwagi?
Oczywiscie, ze rozumiem, ze mozna nie miec pieniedzy. Sama nie raz zbierałam pół roku na dodatek do jedynki, zastanawiałam sie czy isc na kolejne piwko z kumplami z akademika, czy xerowac ksiazke, czy robic notatki w bibliotece. Chodzi mi o to, ze po waszych (nie wszystkich)wypowiedziach można wywnioskować, ze tej gry nie warto kupic a nie, ze nie ma sie na to pieniedzy. To jest pewna roznica. Nawet spora. Sciaganie z internetu niektorzy (nie tylko ty) usprawiedliwiaja tym, ze gra jest nudna (ale graja, siedza na forach o TS3, opisuja wsciekle swoje problemy z gra), ma same bledy a dla EA liczy sie tylko kasa. Tylko... co ma innego sie liczyc? To nie jest lekarstwo na raka. Jak ma sie zamiar sabotowac EA to powinno sie gry nie kupowac, nie sciagac z internetu, nie grac. A gadanie typu, ze ja sama nie przyniose strat (wiec w domysle sciagne z internetu, niech ktos inny sabotuje). W swoim poscie nie wspomniałaś ani slowem o tej wadzie gry: jest droga, nie mam pienbiedzy na nia. Bardziej rzucilo sie w oczy ze zaraz po zainstalowaniu potrafi znudzic. Ja gram tylko w simsy, moze dlatego mnie nie nudza. Znam parę dzieci moich kolezanek i wiem, ze niektóre nie maja ani jednej oryginalnej gry. Z prostej przyczyny. Na niczym nie potrzafią dłużej się skupić. "Nie kupię jej tego, bo i tak po tygodniu rzuci w kąt" Nie raz słyszałam takie komentarze przy "prezentowych okazjach". Zresztą sama mam dziecko i wiem jak jest. Człowiek kilka razy się zastanowi zanim "wyskoczy" z takiej kasy. Konczymy gadanie o niczym, bo i tak do niczego nie prowadzi. Chciałam zwróćić uwagę na pewne wypowiedzi i to nawet nie dotyczy ciebie, bo siedze na kilku forach o simach i w kazdym miejscu sa osoby piszace jak beznadziejna jest gra, jednoczesnie spedzaja nad nia mase czasu.
Nikt nikomu do konca nie dogodzi, ludzie w EA tez nie maja wolnej reki. Gra jak kazdy inny produkt ma swoja sciezke marketingowa. Dostaja pewnie maile z milionami pomyslow, prosb. Kazdy dodatek kogos rozczaruje, ze nie ma krowy, konia, czy tam czegos innego. Mnie na przyklad brakuje wspomnien a mam w nosie widzenie sima w pracy czy animacje do samochodu. Juz od ladnych paru lat nie nastawiam sie zbytnio na niewiadomo co i nic mnie specjalnie nie rozczarowuje (poza mini packami). Przepraszam za moj elaborat, ale nie dało rady skrócić do dwóch zdań ;)

rocktechnika
27.08.2009, 21:10
W programie startu do gry zauważyłam dopiero dziś link do filmiku o tym dodatku - moje pierwsze wrażenie: szczęka mi opadła ; o
Mnie też! Jestem zachwycona nowymi ubraniami (oby było ich więcej :D ) i widokami... Mmmmm :)
Szkoda, że pokazali tylko Egipt, ale mam nadzieję, że nie znaczy to, iż jest najlepszy, a Paryż i Chiny to dno...
Po obejrzeniu klipu i zdjęć czekam z niecierpliwością na listopad!!!

Ylva
28.08.2009, 14:50
Jeśli będą jakieś urokliwe paryskie uliczki to kupuję ; o

Chantelle
28.08.2009, 15:12
Obejrzałam klip.Jeśli gra będzie tak dobra jak to pokazują na tym to bez dwóch zdań kupuję.Tylko szkoda,że pokazują tylko Egipt.

MUMIA THE BEST!!!

AMSTA
04.09.2009, 08:45
poczekamy zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie ;)

Li-juan
11.09.2009, 20:28
Żeby było więcej fajnych rzeczy.
I żeby było coś zaskakującego.. a i myślę że raczej nie powinna być to porażka.
Oglądałam parę fotek na necie z tych dodatków i nie jestem za bardzo zaskoczona.
Ale jak wyjdzie to się zobaczy : D Poczekajmy do Listopada ;)
Pozdrawiam Myszkaa ;*

misul
13.09.2009, 15:46
Dodatek jest już nawet w przedsprzedaży. Będzie kosztował 89,99zł minus to co obniżą sklepy. Filmik i screeny prezentują się elegancko. Premiera ma być podobno 11 listopada.

Znalazłem w tym sklepie:

http://agard.pl/index.php?p2504,the-sims-3-wymarzone-podroze

doman145
20.09.2009, 21:01
Eee... po co kupować i kasę marnować ja pobierając dodatki i akcesoria do simów zaoszczędziłem w sumie około 1300 zł :)
Polecam wam pobierać z torrentów :D

Ilona
24.09.2009, 12:22
a o to pierwsze zdjecie z Francji

http://i35.************/rhmot0.jpg

blakistoni
24.09.2009, 13:25
Oo,ten screen z Francji wyglada super :o
Jesli inne beda sie tak samo {albo i lepiej} prezentowac to kupuje bez dwoch zdan :>

Łezka
24.09.2009, 13:49
Screen jest piękny, ale jak ktoś ma słabszą grafikę czy za mało RAM'u to będzie musiał zmniejszyć wymagania i juz nie będzie tak cudnej graficzki. :(

rocktechnika
24.09.2009, 14:29
Screen jest piękny, ale jak ktoś ma słabszą grafikę czy za mało RAM'u to będzie musiał zmniejszyć wymagania i juz nie będzie tak cudnej graficzki. :(
Też o tym pomyślałam, zwłaszcza, że ja ostatnio u siebie musiałam zmniejszyć wszystko do jakości średniej, a nawet w przypadku 2 opcji do najniższej :(

Gio
24.09.2009, 14:38
moim zdaniem zdjęcie wcale nie jest takie fajne. Widzicie tą wieżę w łysym polu?! :|

aluminium.
24.09.2009, 14:57
Na tym zdjęciu widać sklep spożywczy z podstawy,a wokół wieży nic nie ma tzn. sklepy itp. Oj, nie postarali się, oj, nie ładnie, nie ładnie...Nie zapowiada się wspaniale...

Gio
24.09.2009, 15:45
Na tym zdjęciu widać sklep spożywczy z podstawy,a wokół wieży nic nie ma tzn. sklepy itp. Oj, nie postarali się, oj, nie ładnie, nie ładnie...Nie zapowiada się wspaniale...

Właśnie o tym mówię :D Nic nowego aby nowe otoczenia z elemantami z podstawy :D Goło i wesoło :/

Łezka
24.09.2009, 16:43
Fakt rzeczywiście bardzo niedopracowane to jest, a na moim komputerze będzie wyglądać jeszcze gorzej, bo detale takie sobie mam :P. Dzięki, że wybiliście mi z głowy fascynację, ale to nie znaczy, ze Egipt i Chiny są takie same. ;)

gangheroni
27.09.2009, 23:55
Dawno mnie nie było może ktoś streścić co się dzieje i o czym będzie nowy dodatek?

Searle
03.10.2009, 08:46
Może już widzieliście, a może jeszcze nie :
http://www.youtube.com/watch?v=3I3Szef4nEc&feature=player_embedded#

Wielebny
03.10.2009, 09:00
Szkoda że w Francji jest tylko kilka ujęć .
Reszta czyli Chiny i Egipt prezentują się całkiem dobrze w przeciwieństwie do tej Francji Po co umiejscowili tą wieże eiffla po środku niczego zamiast dać ją np. w centrum miasta .
Gdyby jeszcze była możliwość edytowania otoczenia . Mam na myśli np. postawienia nowych parcel w dowolne miejsce to byłoby w tedy cudnie
Mi osobiście najbardziej spodobały się Chiny :)

Searle
03.10.2009, 09:11
Mi osobiście najbardziej spodobały się Chiny :)

Mnie również. Nie wiedziałam wcześniej, że będzie możliwość nauczenia się sztuk walki.

doman145
03.10.2009, 09:35
Ja osobiście chciałbym aby były jakieś nowe państwa zamiast trzech ;/
Gra byłaby ciekawsza gdyby było 4-5 państw ;)

Wielebny
03.10.2009, 11:53
Dali też 3 nowe screeny ;)
http://pl.thesims3.com/game/ep1/screenshots

Paka
03.10.2009, 12:05
Hahah
Po obejrzeniu tego filmiku mam wrażenie, że Simy stają się coraz bardziej grą RPG xd
Odkywanie skarbów, tajemnych schodów...xd

Osioł
03.10.2009, 20:03
Eeee...co to za Chiny bez czerwonych flag z żółtymi gwiazdami? ; p Tylko jakieś tybeto-podobne coś jest. Choć i tak zapowiada się ciekawie, może także kupię : ).

Miyoki
04.10.2009, 01:08
Myślę, że kupię ten dodatek.
W końcu będę miała jakieś wakacje, podróże, których wcześniej nie posiadałam.

Chciałabym, żeby można było w morzu pływać. By dali taką opcję, ale myślę, że to raczej niemożliwe.

Fajnie, że póki co Egipcjanie mają ciemną karnację :3
Francja rzeczywiście na screenie prezentuje się dosyć kiepsko. Może to jest ostatnie państwo, które dopracowują, skoro nawet screenów i filmików z nią jest niewiele.

Coś czuję, że mimo wszystko ten dodatek nie zachwyci nas za bardzo, ale trzeba być dobrej myśli...

Mi się jeszcze trójka nie znudziła, gdyż grałam w nią niewiele (nawet jedna rodzina, którą gram od początku nie zdążyła mi się zestarzeć o_o), ale dodatek i tak pewnie zagości na moim komputerze :)

dżin.
04.10.2009, 08:50
Ja najprawdopodobniej kupię do dodatek, bo strasznie spodobały mi się Chiny, te sztuki walki, fajerwerki :D, no i nie można zapomnieć o tych fajnych dachach :) Natomiast Egipt, Francja niezbyt mnie pociągają.

Keramzyt
04.10.2009, 09:04
A ja kupię ten dodatek... Bo póki 3 mi się nie znudziła, muszę urozmaicić tę grę... Gram rodziną, w której mam już 3 pokolenie (mój rekord). Zmarło już 6 osób (no, jeden utopiony xD), oczywiście ze starości... Moja ulubiona simka ma pomnik, a dwóch innych ten z TS2 grób :D Mnie ciągnie do Egiptu... Ciekawe jak będzie: Realistycznie czy surrealistycznie... Francja wypada kiepsko, a w Chinach fajne jest rozwalanie cegieł :D Tylko kasę zdobędę B)

Paka
04.10.2009, 10:19
Babcię się poprosi :D:D

doman145
04.10.2009, 13:57
Ciekawe czy będą jakieś fajne hotele jak w dwójce :)

Searle
04.10.2009, 20:26
Ciekawe czy będą jakieś fajne hotele jak w dwójce :)

Myślę, że tak, bo niby gdzie simy by spały?

doman145
05.10.2009, 18:57
W namiotach przykładowo :) ,ale cel mojej wypowiedzi to czy będą FAJNE hotele a nie czy będą.

Wielebny
05.10.2009, 19:11
Tak właściwie to chyba nigdzie nie wspomniano o tym czy w tym dodatku będzie możliwość zatrzymania się w hotelu .
Chciałbym wspomnieć że w zapowiedzi the sims 2 podróże była mowa o hotelach . a tutaj nic o tym nie piszą . Miejmy nadzieje że twórcy nie zrobią takiego numeru :) bo w końcu gdzie by miały simy na tych swoich wakacjach nocować :D

αγάπη
05.10.2009, 19:43
Taak, Może im to napiszmy bo znając EA wykręci taki numer że wakacje będą 1 dniowe.
Dodatek na-pewno zagości na mojej półce The sims, I jest nowy trailer :)
: http://pl.thesims3.com/game/ep1/videos

Fatamorgana
05.10.2009, 19:49
Wydaje się fajne. :) Mam nadzieję, że dodadzą jakieś fajne fryzury. ;)

Wielebny
05.10.2009, 19:54
Czyli pojawiły się na razie dwa zwiastuny jeden o Egipcie , drugi o Chinach , czyli niedługo pojawi się trailer o Francji :)

Gio
05.10.2009, 20:44
francja jest chyba piętą achillesową EA, bo jakoś dawają bardzo mało zdjęc, a te co już dali, to nie są naprawdę powalające ;)

Wielebny
05.10.2009, 21:20
Możliwe że prace nad gra prowadzili stopniowo .
Najpierw Egipt , potem Chiny i teraz pracują nad Francją :) Przynajmniej miejmy taką nadzieje bo jak wspomniał Giovani jeśli Francja ma wyglądać tak jak na dotychczasowych zdjęciach to będzie bardzo kiepsko .

rocktechnika
05.10.2009, 22:50
Może na noc (na sen) Simy będą wracać do swoich domów? :|

Ciekawe czy dodadzą nowe cechy - poszukiwacz przygód albo coś takiego?

Searle
06.10.2009, 09:54
Chiny, moim zdaniem, prezentują się lepiej niż Egipt.
Widzę, że będzie możliwość teleportacji, jak w The Sims 2. Fajnie :)

doman145
06.10.2009, 15:38
Może na noc (na sen) Simy będą wracać do swoich domów?

Ciekawe czy dodadzą nowe cechy - poszukiwacz przygód albo coś takiego?

Nie rozumiem, jak mają wracać do swoich domów???:|
Prosto z Egiptu/Chin/Francji do SimCity?
Dodatek nosi nazwę WYMARZONE PODRÓŻE czyli to mają być podróże a nie przygody.

Gio
06.10.2009, 16:23
nie no, aż tak źle chyba nie będzie, że nie zrobią hoteli ;)
Ale założę się że to będą budynki w stylu miejsc pracy simów albo budynków publicznych- nie bedzie można do nich wejść.

blakistoni
06.10.2009, 16:31
Mi tam sie chiny bardzo spodobaly,chyba najbardziej z wszystkich ^^
I mam nadzieje,ze te budynki nie beda takie jak enpe miejsca pracy simow - ze nie bedzie mozna widziec co simowie w danych miejscach robia.
Ale marzenia scietej glowy pewnie ;]

Miyoki
06.10.2009, 21:15
nie no, aż tak źle chyba nie będzie, że nie zrobią hoteli ;)
Ale założę się że to będą budynki w stylu miejsc pracy simów albo budynków publicznych- nie bedzie można do nich wejść.
To by było wg. mnie bardzo dziwne.
Więc gdzie by mieli się myć, spać, jeść etc?
Ciągle "na mieście"?
Przecież to by nie miało sensu raczej.

I pewnie w morzu nie będzie można się kąpać, gdyż nie widziałam na screenach w Egipcie, Francji czy Chinach żadnego morza.

doman145
10.10.2009, 12:56
Ma ktoś jakiś zwiastun dotyczący "Champs Les Sims"?

Ilona
10.10.2009, 13:11
jako,ze właśnie dostałam nowe wydanie "Die sims das offizielle magazin" i jest w nim obszerny artykuł na temat dodatku,wiec pokrótce go skrócę


Nie jest to dodatek o Podróżach,mimo,ze dochodzą trzy miejscowości i tak we Francji Champs Les Sims,w Egipcie Al Simhara i w Chinach Shang Simla,sa to miasta,które nasz sim ma odkrycia,aby przejść na kolejny Visa-Level.Mamy dwie możliwości,aby wysłać naszego sima w któreś z tych miejsc albo wybrać opcje w telefonie albo w komputerze,możemy również zdecydować czy któryś z członków rodziny dołączy do nas.Nie zapomnij poszperać w szafie,aby odpowiednio ubrać sima,wraz z dodatkiem dojdą nowe ciuchy,buty i akcesoria.Twój sim będzie nocował pod namiotem-nie doczytałam jeszcze czy są jakieś hotele,w warunkach spartańskich.Namiot możesz rozbic,gdzie tylko przyjdzie Ci na to ochota,gdyż Egipt zdobywać będziesz ...pieszo,Francję na rowerze,a w Chiny na skuterze.Odkryj kulturę tych miejsc,odweidz miejscowy bazar,na którym kryje się masa niespodzianek.W Egipcie trzymaj się z daleka od rzeki,gdyż nie tylko pływają w niej nowe gatunki ryb-czasami niebezpiecznych,ale również krokodyle.Tylko doświadczony sim poradzi sobie z nimi i będzie mógł je złowić.Koniecznie powinieneś zaprzyjaźnić się z tamtejszymi simami,gdyż dojdą trzy nowe cechy oraz narodowe potrawy,których nie tak łatwo się nauczyć.
Naucz się cechy Fotografia,aby moc aparatem robić fajne zdjęcia,jako pamiątki z podróży oraz dojdą nowe pragnienia.
Oprócz Fotografii będzie można nauczyć się sporządzać nowe napoje-nektary.Nauczysz się tego we Francji,gdzie będziesz mógł znaleźć masę nowych nasion-winogron,które będzie trzeba...podeptać,aby przyrządzić napój albo użyj do tego maszyny-coś jak sokowirówka.Sporządzaj nowe przepisy i ucz się sam sporządzać nektary np. dłuższe leżakowanie owoców,tym lepsza jakość nektaru.Te cechy przydadzą Ci się w ogrodzie i w kuchni.
Sztuki walki nauczysz sie w Chinach od mistrza,a trenować będziesz na...manekinie.Do szybkiej nauki przyda się roziniecie cechy Dyscyplina-Zdyscyplinowany(nie wiem jak to przetłumaczą).Dzieki czemu Twój sim będzie mógł gołymi rękoma rozbijać kamienie albo weźmie udział w zawodach.Ta umiejętność przyda się bardzo w Egipcie,jak spotkasz Mumie.
Na razie tyle.

Wielebny
10.10.2009, 14:02
Tak też myślałem że nie będzie hoteli , a szkoda to według mnie na prawdę głupie posunięcie ze strony EA :(
Ciekawe czy sim będzie mógł chociaż wybudować swój dom w tych miejscowościach w co niestety wątpię .

doman145
10.10.2009, 14:54
Eee... ja to myślałem że to będzie jak w Podróże :/ to było cos i do doskonałości temu dodatkowi brakowało chodzenia po całym mieście jak w trójce :( szkoda, mam nadzieje ze chociaz hotele beda

Searle
10.10.2009, 15:26
Super, że dojdą nowe cechy charakteru i nowe potrawy :)

doman145
11.10.2009, 10:50
jeśli ktoś ma nowe filmiki dotyczące tego dodatku lub newsy to bardzo proszę o podawanie linków :)

dżin.
11.10.2009, 12:20
na simy focus jest dużo filmików :)

doman145
11.10.2009, 12:44
Nowe Lokacje


Możecie odwiedzić nowe lokacje w Chinach, Francji i Egipcie:
Al Simhara, Egipt
Shang Simla, Chiny
Champs les Sims, Francja
Przygody mogą być zamawiane przez telefon lub komputer
Simy mogą zamieszkać w nowym miejscu, ale potrzebują odpowiedniego "poziomu pobytu"
Simy dostają możliwość rozpoczęcia nowych karier
W Egipcie będą wydmy, piramidy i Sfinks
W nowych lokacjach będą ukryte unikalne przedmioty
Każda lokacja będzie miała swoja narodową potrawę
Miejsca, które możecie odwiedzić będą zakrytę mgłą, która zniknie po odwiedzinach
Sim musi rozpocząć podróż w Sunset Valley (albo Riverview)
Nowe umiejętności i cechy


Nowe umiejętności:
Sztuki walki w Chinach
Produkcja napojów we Francji
Fotografia w Egipcie
Umiejętności, których nauczycie się w jednej z lokacji można wykorzystać w innej
Nowe cechy:
Dyscyplina - dobra dla sztuk walki
Oko fotografa - dobra dla fotografii
Przygoda - jak sama nazwa wskazuje dobra dla Simów pokroju Indiany Jonesa
Na zdjęciach naprawdę będziecie mogli poznać to, co fotografujecie
Przygody


Misje w każdej lokacji nie są obowiązkowe
Simy mogą zwiedzać nowe miejsca i zabytki
Gracz może wydawać polecenia simowi, np. służące otwarciu skrzyni etc., co może prowadzić do odkrycia skarbów i ukrytych przedmiotów
Lokacje mają swoje znane budowle. Np. we Francji znajdziecie Wieżę Eiffla, a w Egipcie Piramidy
Miejscowi mogą pomagać naszemu simowi
Simy rozpoczynają swoje przygody w namocie, jednak mogą postawić dom, jeśli zdobędą odpowiednią reputację w okolicy i dostną pozwolenie na pobyt
Pierwszy raz w historii serii pojawi się coś, co można nazwać scenariuszem
Sim będzie posiadał swój dziennik, w którym znajdziecie wszystkie ważne informacje
Punkty pobytu decydować będą o tym, jak długo Sim może pozostać w danej lokacji
Simy mogą się wiązać z innymi poznanymi w nowych lokacjach Simami i zabrać je do domu w Sunset Valley/Riverview
Przygody będą dostępne w obozie początkowym
Przygody tworzone są przez łańcuch kolejnych czynności
Przykładem czynności może być fotografowanie Sfinksa
Ukończenie przygody odblokowuje kolejne i poprawia nasz poziom pobuty
Simy mogą odkrywać nowe przedmioty, które następnie mogą zabrać ze sobą do domu
Będą pułapki w trakcie przygód, np. ściany ziejące ogniem. Każdą pułapkę da się ominąć
Jeżeli zarejestrujecie swoją kopię gry otrzymacie możliwość ściągnięcia "zestawu odkrywcy"
Wszelkie przyciski, klucze i przedmioty będą ukryte, np. przełączniki mogą znajdować się w dziurach w ścianie
Niektóre Simy będą się bały mumii, inne nie (prawdopodbnie nie będą się bały te, które są odważne)
Umiejętności i przedmioty mogą być zdobywane wraz z postępami w eksploracji zabytków
Będą ukryte tunele
W głównym obozie na specjalnej tablicy znajdziecie wszystkie dostępne zadania
W Piramidach nowe pomieszczenia będą początkowo nieoświetlone, aby zwiększyć szansę na to, że będziecie zaskoczeni wchodząc do nich
Przełączniki będą wywoływały konretne akcje, np. rozbrojenie pułapki
Poziom pobytu


Posiadając zerowy "poziom pobytu" możecie spędzić w lokacji tylko 2 dni
Mumie

Będą w Egipcie
Mogą rzucić na Sima klątwę, które sprawi, że sam stanie się mumią
Wizyta u Sfinksa zdejmie z Was klątwę
Mumie są silniejsze, pojawią się duchy mumii jeśli ta zginie
Sim może walczyć z mumią. Jeśli przegra dosięgnie go klątwa. Na jej zdjęcia ma 14 dni, jeśli nie zdąży sam stanie się mumią
Mumia, jako część rodziny Sima odblokowuje unikalne opcje
Grobowce


Dostaniecie narzędzie do budowania grobowców, które będzie mogli udostępniać innym graczom
Grobowiec może mieć max. 4 poziomy, można je wyposażyć w ukryte przedmioty
Będziecie mogli tworzyć mgłę, która zakryje część lokacji
Będzie możliwość ustawiania przełączników w podłodze, co może spowodować uruchomienie pułapek itp.
Sim może samemu majsterkować przy pułapkach albo spróbować znaleźć coś, co je rozbroi
Zbiorniki z wodą pozwolą Simowi uniknąć pułapek z ogniem. Na dnie można znaleźć skarby i przełączniki np. dezaktywujące pułapkę
Będą skrzynie ze skarbami
W sakrofagach znajdziecie skarby, ale i mumie
Pojawią się dźwignie w kształcie pochodni, statuy, które można przesuwać i ukryte schody
Nowe opcje budownicze


Namioty
Pułapki i sekretne drzwi
Podobno nie będzie opcji budowy własnych dzielnic, choć taka opcja jest przewidywana
Inne

Nowe stroje
Simy nie starzeją się na wakacjach
Wróciły ekrany ładownia, w formie animacji samolotu, w momencie, kiedy bedziecie zmierzać do celu podróży
Będziedzie mogli tworzyć własne napoje i nadawać im nazwy
Dodane zostaną nowe sztuczki, co pozwoli Wam łatwiej tworzyć własne grobowce
Simy będą mogły przenosić obóz, co znaczy, że możecie rozbić namiot tam, gdzie chcecie
Mają się pojawić krokodyle
Nowe lokacje mogą być odwiedzane przez Sima w każdym wieku
Dzieci muszą mieć opiekę w trakcie wyprawy
Będą publiczne toalety
Napoje, które dojrzewają (oznacza to, że Sim będzie mógł robić wino) są lepsze

Paka
14.10.2009, 14:55
KLAPA
Mi się już nie podoba
Zero hoteli, ekran ładowania, sim sie nie starzeje na wakacjach itd itd
;/

Phuture.
14.10.2009, 15:03
Doman, dzięki za info. :) Super, ogromnie mi się spodobało, trzeba zacząć już zbierać kasę. :D
A kiedy to będzie (dzień i miesiąc) i ile około będzie kosztować?

doman145
14.10.2009, 18:34
KLAPA
Mi się już nie podoba
Zero hoteli, ekran ładowania, sim sie nie starzeje na wakacjach itd itd
;/

Zgadza się ;/ będzie badziewny ten dodatek mi sie wydaje.
Ja chcę po prostu aby te podróże były takie jak w DWÓJCE!
I ponadto ten ekran ładowania ;/

Paka
14.10.2009, 19:12
Dokładnie
Gdyby przełożyć dwójkowe podróze i dodać do tego wolny świat i włączyć ten dodatek do trójki , to byłby gites dodatek....
Ale kuwa to jest EA -.-

Searle
14.10.2009, 20:56
A kiedy to będzie (dzień i miesiąc) i ile około będzie kosztować?

Podobno już 20 listopada. Mam nadzieję, że nic się nie opóźni.

Prawdopodobnie dodatek będzie kosztował ok. 80 zł.

anie_1981
14.10.2009, 21:26
80 zł... całkiem sporo. Mi się wcale nie wydaje, że to będzie klapa. Wizja złowienia krokodyla jest kusząca... I to budowanie grobowców, Sim Mumia... Miodzio. Mam tylko nadzieję, że te ekrany ładowania będę tylko przy transporcie Do/Z wakacji, ale poza tym nadal świat otwarty. Ciekawi mnie jak to się ma do upływu czasu, gdy jesteśmy na wakacjach. Jak pojadę Simem do Chin i posiedzę tydzień, to czy dla miasta w którym Sim mieszka też upłynie tydzień..?

Altro
15.10.2009, 14:44
Klapa, oo.
Miało już niebyć ekranów ładowanie, tak obiecywali twórcy.
I co nam dają.

Gio
15.10.2009, 14:50
80 zł... całkiem sporo. Mi się wcale nie wydaje, że to będzie klapa. Wizja złowienia krokodyla jest kusząca... I to budowanie grobowców, Sim Mumia... Miodzio. Mam tylko nadzieję, że te ekrany ładowania będę tylko przy transporcie Do/Z wakacji, ale poza tym nadal świat otwarty. Ciekawi mnie jak to się ma do upływu czasu, gdy jesteśmy na wakacjach. Jak pojadę Simem do Chin i posiedzę tydzień, to czy dla miasta w którym Sim mieszka też upłynie tydzień..?

Moim zdaniem tak będzie. EA dąży do kompletnego urealnienia gry w stosunku do świata rzeczywistego. Po prostu sunset vallej żyć będzie swoim tempem :D

Chloé
15.10.2009, 15:11
EA dąży do kompletnego urealnienia gry w stosunku do świata rzeczywistego
Po wieściach o simach-mumiach już w to nie wierzę (nie mówiąc już o facetach w stanie błogosławionym, kompletna klapa) jeszcze się okaże że z każdym kolejnym dodatkiem dojdzie postać nierealna, czyli sprzecznie z założeniem.
Nie mam nic przeciwko takim postaciom ale w dwójce bo jest śmieszniej. Ale to jest trójka która miała być maksymalnie realna. I gdzie tu konsekwencja EA?

Gio
15.10.2009, 15:14
nie tyle chodziło mi o realność gry w sensie nie istnienia żeczy nadprzyrodzonych itp. bo tym samym gra stałaby się po prostu nudna. Mi raczej chodzi o to, że np. czas musi wszędzie iść tak samo, że jest ten cień, że jest 'obchód' słońca po niebie- zachód, wschód. O to chodzi :)

Ellie
15.10.2009, 19:48
hm, jesli to ma byc przygodowka, to zdecydowanie nie. gdzie sie podzial wyjazd do hotelu, plaza, zwiedzanie, pelen relaks? :{

Mamełe
15.10.2009, 21:48
hm, jesli to ma byc przygodowka, to zdecydowanie nie. gdzie sie podzial wyjazd do hotelu, plaza, zwiedzanie, pelen relaks? :{

Przeciez przygody nie sa obowiazkowe a tak jest wybor dla tych co wola spedzac wakacje bardziej aktywnie.

Klapa, oo.
Miało już niebyć ekranów ładowanie, tak obiecywali twórcy.
I co nam dają.
Obiecywali w podstawie i w podstawie nie ma :D

lithium
15.10.2009, 21:56
zapowiada sie ciekawie, aczkolwiek porazka dla mnie jest to, ze sim na wakacjach sie nie starzeje. zdecydowany krok w tyl

Altro
15.10.2009, 22:36
Ale w dodatku już są.
I tak niefajnie, no.
Ekrany ładowanie są głupie.
Mam nadzieje że przynajmniej nie będą takie jak w dwójce.

Searle
16.10.2009, 10:10
Z tego co ja zrozumiałam ekran ładowania będzie tylko wtedy, gdy sim wylatuje na wakacje. Przecież nie pokażą jak wsiada do samolotu i ten samolot leci. Zamiast tego będzie jeden ekran ładowania.
Po przybyciu na miejsce okolica będzie taka, jak Sunset Valley, czyli spokojnie będzie można wszędzie iść bez ekranu ładowania.

doman145
16.10.2009, 15:02
Fajnie by bylo gdyby dodali katastrofy samolotu :)
tak jak w trójce pechowcom uderza w dom meteoryt to pechowcy maja katastrofe samolotu ;p

αγάπη
16.10.2009, 21:20
Sorry, ale to dla mnie jest dno.
"Sim Posiadając zerowy "poziom pobytu" możecie spędzić w lokacji tylko 2 dni "
Czyli że trzeba coś robić żeby móc wyjechać na tydzień ?
Gdzie Hotele, Plaża Wyspa, Tiwikiki (czy jakoś tak) Była najlepsza.
EA próbuje zrobić z The Sims 3 grę przygodową i to mnie wq*rwia.
Jak na razie ten dodatek zapowiada się fatalnie ;/

ultraviolence
16.10.2009, 21:25
No, no, zapowiada się ciekawie. Może wraz z nadejściem nowego dodatku zdołam przekonać się do trójki? W każdym bądź razie, mam nadzieję, że EA tym razem nie da ciała i wreszcie wyprodukuje porządnego i dopracowanego packa... Screeny naprawdę wyglądają nieźle.

Altro
16.10.2009, 21:45
A czemu nie pokażą jak leci samolot.
Cóż ja jestem zbyt wymagająca jak dla twórców, chciałam bym móc sterować simami w samolocie, to był by odjazd :>

doman145
16.10.2009, 23:00
Sorry, ale to dla mnie jest dno.
"Sim Posiadając zerowy "poziom pobytu" możecie spędzić w lokacji tylko 2 dni "
Czyli że trzeba coś robić żeby móc wyjechać na tydzień ?
Gdzie Hotele, Plaża Wyspa, Tiwikiki (czy jakoś tak) Była najlepsza.
EA próbuje zrobić z The Sims 3 grę przygodową i to mnie wq*rwia.
Jak na razie ten dodatek zapowiada się fatalnie ;/

Niestety ale masz racje :/

flauma
17.10.2009, 09:03
Ciekawy jest rozrzut wypowiedzi od negatywnych , neutralnych po pozytywne. tak naprawdę to nic szczególnego nie wiadomo o tym dodatku, zobaczy się jaki jest dopiero po zagraniu. Wówczas będzie można oceniać pozytywnie bądź negatywnie , wedle uznania.
Ja osobiście się ciesze że wprowadzą nowy dodatek.

doman145
17.10.2009, 09:07
Przecież widać już podstawowe rzeczy jakie będą, zobacz poprzednie posty to sie dowiesz więcej

anie_1981
17.10.2009, 10:14
Jak wszystko, ten dodatek będzie miał wady i zalety. Mówiłam to przy bazowej trójce i teraz też powiem, nie narzekajmy na zapas. Ja dodatek kupię, bo to fajne urozmaicenie. Na wakacje i tak nie będę jeździć, bo mi się znudzą po jednym wyjeździe. Obejrzę tylko lokacje jakimś Simem a tak na co dzień będę używała tylko nowych mebli/ozdób/ubrań. Tak samo było w przypadku któregokolwiek dodatku do dwójki. Możecie mi nie wierzyć, ale do niektórych lokacji w dwójce nawet nie pojechałam. Na studiach byłam raz i je przerwałam, bo okropnie było nudno. Jedyne co, to korzystałam ze zwierzaków i czasami miałam sklepik w garażu...

doman145
17.10.2009, 12:33
Ja swoim simem tez nigdy studiow nie ukonczylem ;D
A pierwszą lokację jaką obejrzę to chyba "Shang Simla" :)

anie_1981
17.10.2009, 18:59
Bo ileż można jeździć na wakacje, prowadzić biznes i jeszcze jeździć na przedmieścia nocą. Tymi dodatkami to się bawię góra z miesiąc, a na co dzień to tylko nowymi gadżetami i ubraniami się bawię.

Gio
17.10.2009, 19:53
Bo ileż można jeździć na wakacje, prowadzić biznes i jeszcze jeździć na przedmieścia nocą. Tymi dodatkami to się bawię góra z miesiąc, a na co dzień to tylko nowymi gadżetami i ubraniami się bawię.

zgadzam się w 100%. Bo tak rzeczywiście jest, dlatego postanowiłem, że nie kupie sobie żadnego dodatku do trójki- a już na pewno nie podróży, które obiecającą nie wyglądają:P

beata18ns
19.10.2009, 22:29
a ja bardzo lubilam jezdzic na wakacje, mam nadzieje ze bedzie opcja opalania i zbierania muszelek i robienia zdjec w nowych podrozach.

Gio
20.10.2009, 17:36
a ja bardzo lubilam jezdzic na wakacje, mam nadzieje ze bedzie opcja opalania i zbierania muszelek i robienia zdjec w nowych podrozach.

gdzieś czytałem, że zdjęcia będzie można robić (ale nie było to przekazane dosłownie, wieć pewnie EA znowu coś wykombinowało...).
Co do muszelek to nie wiem gdzie byś chciał je zbierać... jak tam wogóle nigdzie nie będzie moża (no chyba że w Egipcie, ale na żadnym foto nie ma). Więc z opalania raczej też nici :D

balloon
24.10.2009, 12:03
Może nas jeszcze czymś zaskoczą...

Miyoki
24.10.2009, 12:44
Został niecały miesiąc a mimo wszystko za dużo nie wiemy o tym dodatku.
Filmików jest niedużo (2?) i nowych zdjęć też za dużo nie przybywa (ale na stronie The Sims 3 doszły screeny z Mrocznym Kosiarzem).

Mam nadzieję, że się wyrobią do tego 20 listopada.

Edit: A o Paryżu ktoś wie coś więcej?

balloon
24.10.2009, 18:58
Mam nadzieję, że się wyrobią do tego 20 listopada.


[...] i nie będzie sto razy przekładania dat tak jak było z oryginałem...

Gio
24.10.2009, 19:00
Edit: A o Paryżu ktoś wie coś więcej?

Paryż to będzie pewnie 'surprise' :D

Goldi130
24.10.2009, 21:02
A czemu nie pokażą jak leci samolot.
Cóż ja jestem zbyt wymagająca jak dla twórców, chciałam bym móc sterować simami w samolocie, to był by odjazd :>

Też bym tak chciała

Przyznam szczerze, że jak narazie to w TS3 gram rzadko. A jak już włączę to wnerwia mnie jak wcześniej udekorowałam dom i robię wszystko od początku co zajmuje mi ok. 2 godz. Póżniej muszę schodzić z kompa ( który się okropnie tnie ) i okazuje się że nic takiego wspaniałego nie zrobiłam. Chciałabym żeby ten pierwszy dodatek był w stylu TS2 , bo przyznam szczerze , że jak narazie wolę dwójkę od trójki. Ale ostateczną decyzję podejmę jak wyjdą już wszystkie dodatki :)

W trójce wnerwia mnie też to, że nie można nigdzie wejść i że nie ma też innych miast ( oprócz ściąganych ). To jest tandetne.

Jak wyjdą Wymarzone Podróże to pierwsze miejsce w jakie wyjadę to będzie Egipt :)

doman145
25.10.2009, 08:48
Ja powiem szczerze tęsknię za trójką, ale nigdy w nią chyba nie zagram bo jak patrzę na trójkę i dwójkę to jest giga różnica.
W trójce wprowadzono kilka rodzajów czynności, co nasz sim chce w pracy, widok miasta itd. po prostu miodzio.
Ale dwójka akurat miała lepszą grafikę ibyli ładni simowie w mieście ;/ teraz to tyle grubasów i krzywych twarzy i pączków yych... ale w dwójce tez nie bylo tak pieknie.

Co do dodatku to chciałbym aby nie wydali więcej niż 6 dodatków i zmieścili niektóre rzeczy w jeden dodatek czyli żeby w wymarzonych podróżach były też pory roku, bo ja jakoś nie wyobrażam sobie ciepłych krajów ze samym słońcem xD

magda1984
26.10.2009, 09:59
Mój facet pracuje w drukarni, i własnie robią ulotki gazetki dla Carrefoura
jest w nich napisane że w carrefour będzie od 12.11 w cenie 79,90

nmin
26.10.2009, 15:30
Kupiłam dzisiaj na Allegro podstawę i czekam na nią, więc na razie nie spieszy mi się do dodatku, bo chcę trochę pograć bez niego (dwójkę kupiłam od razu z kilkoma dodatkami i niemal nie znam samej podstawy, tym razem chcę po kolei), ale przyznaję, że liczyłam na inną tematykę, oczywiście spodziewałam się, że w trójce też będą wakacje, bo zawsze są, ale na początek wolałabym coś do wykorzystania "na miejscu", jak w dwójce CW czy CPR, bo tu, ledwo się człowiek porządnie zapozna z otoczeniem, już ma wysyłać Sima w podróż ;)

Kupię na pewno, niezależnie od opinii, ale bez pośpiechu. Może, jeśli będzie mi szkoda pieniędzy, zamówię sobie jako prezent gwiazdkowy :P Zresztą nigdy nie kupuję niczego w przedsprzedaży, bo np. w lutym można było zamówić podstawę za 139 złotych, mnóstwo ludzi zamawiało na zapas, a wysyłali i tak dopiero w czerwcu, a w dniu premiery zdarzały się już za 109, pomijam, że dzisiaj zapłaciłam 90...

Levkoni
26.10.2009, 23:43
Ja powiem szczerze tęsknię za trójką, ale nigdy w nią chyba nie zagram bo jak patrzę na trójkę i dwójkę to jest giga różnica.
W trójce wprowadzono kilka rodzajów czynności, co nasz sim chce w pracy, widok miasta itd. po prostu miodzio.
Ale dwójka akurat miała lepszą grafikę ibyli ładni simowie w mieście ;/ teraz to tyle grubasów i krzywych twarzy i pączków yych... ale w dwójce tez nie bylo tak pieknie.

Co do dodatku to chciałbym aby nie wydali więcej niż 6 dodatków i zmieścili niektóre rzeczy w jeden dodatek czyli żeby w wymarzonych podróżach były też pory roku, bo ja jakoś nie wyobrażam sobie ciepłych krajów ze samym słońcem xD

Trochę przesada z tą lepszą grafiką, chyba, że chodzi ci o modele twarzy bo wielu się nie podobają te z 3. No a co do tych brzydkich simów, grubasów itd no to cóż mój drogi, musi być urozmaicenie, w naszym świecie też są różni ludzie... ;]

doman145
27.10.2009, 15:06
Trochę przesada z tą lepszą grafiką, chyba, że chodzi ci o modele twarzy bo wielu się nie podobają te z 3. No a co do tych brzydkich simów, grubasów itd no to cóż mój drogi, musi być urozmaicenie, w naszym świecie też są różni ludzie... ;]

Chodzi mi o to że tych grubasów jest ZA DUŻO.
Bardzo trudno znaleźć ładnego sima. :)

Wielebny
31.10.2009, 11:41
Ukazały się dwa nowe screnny z Francji
http://pl.thesims3.com/game/ep1/screenshots
Niestety tak jak przypuszczałem na początku Francja wygląda najmniej imponująco i jakoś sprawia wrażenie takiej pustej , a cała wieża Eiffla jest postawiona gdzieś na odludziu zamiast w centrum miasta .]
Ale z tego co widzę to ogólnie w tym dodatku dojdzie bardzo dużo nowych drzew , krzaków itp. co bardzo mnie cieszy :) .

doman145
01.11.2009, 07:45
Ciekawe czy dojdzie licznik promili :D przecież we francji będzie mozna wino robić.

Miyoki
01.11.2009, 11:22
Ciekawe czy dojdzie licznik promili :D przecież we francji będzie mozna wino robić.
Eeee o__O
Na pewno nie dojdzie.
Przecież można kupić także szampana, barek (chociaż nie wikem czy w TS3 też) i Simowie nawet pijani nie byli xd

Levkoni
01.11.2009, 12:24
A tutaj stronka, na której są najnowsze wieści o nowym dodatku: http://www.thesims3.com/game/fanevent . Najbardziej dla mnie ciekawą wiadomością na stronie jest ta:

"Ujawniono Kreator świata
Dziś podczas SIMPOSIUM po raz pierwszy pokazaliśmy szerszej publiczności kreator, który pozwala tworzyć własny świat. Odwiedź nasze strony i poznaj reakcję fanów!"

Nie doszukałem się jeszcze niczego dokładniejszego na temat tej informacji, ale wygląda tak, jakby chodziło o kreator, który pozwoli tworzyć własne miasta... Ciekawe, ciekawe :D

Wielebny
01.11.2009, 13:52
Ilona o tym przedwczoraj napisała tutaj
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=50996&page=5
Edytor ma się ponoć ukazać w grudniu .
jest już trochę fotek z edytora .
http://simoperations.com/wp-content/...ce335fb_o1.jpg
http://simoperations.com/wp-content/...a70558d_o1.jpg
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705710/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705794/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705658/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4061003810/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4060260289/

gtaIVsa
02.11.2009, 19:14
Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

W skrócie: Już się nie moge doczekać tego edytora ;p

A jeśli chodzi o wakacyjne przygody to skoro sim wyjedzie na wakacje to musi wynająć hotel gdzie inni simowie też będą mieszkać, więc ciekaw jestem czy będzie można normalnie samemu też hotele budować.

Wielebny
02.11.2009, 20:17
Z tego co wyczytałem Hoteli raczej nie będzie .
Pisało że sim będzie nocował pod namiotem .
Ale mogę się mylić [przynajmniej mam taką nadzieje] :).

gtaIVsa
02.11.2009, 20:29
Nie no wyjechać do dużego miasta do Paryża i nocować pod namiotem? To byłoby głupie rozwiązanie ze strony EA

Searle
02.11.2009, 21:22
Oto fryzury, które dojdą w tym dodatku:
http://www.youtube.com/watch?v=9jeqeS0XA2c&feature=player_embedded#

A ty są nowe przedmioty:
http://www.youtube.com/watch?v=swMeHgcncTU&feature=player_embedded#

Miyoki
02.11.2009, 22:34
Łeee... fryzury to nic nadzwyczajnego ;/
Większość jest przerobiona z podstawy.
Przedmioty też jakoś nie zachwycają ;|
Szczerze mówiąc, to naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego, bo dodatki lubiłam ze względu na nowe fryzury, ubrania i przedmioty.
Mam nadzieję, że chociaż sama gra to mogłaby nadrobić.
Chociaż w to też wątpię.

rocktechnika
03.11.2009, 00:19
Oto fryzury, które dojdą w tym dodatku:
http://www.youtube.com/watch?v=9jeqeS0XA2c&feature=player_embedded#

A ty są nowe przedmioty:
http://www.youtube.com/watch?v=swMeHgcncTU&feature=player_embedded#

Spodziewałam się czegoś lepszego. Fryzury - duuuużo lepsze można znaleźć już teraz na przeróżnych stronach. Ubrania - tym razem może ciut bardziej spodobają mi się męskie, ale pewnie spodnie i buty nadal będą wyglądały beznadziejnie, jak bezkształtne masy.
Co do nowych przedmiotów - kilka mebelków ładnych i ciekawych kształtem, ale żeby to miało mnie zachwycić na tyle, by wydać 70 - 80 zł?
Tak jak napisała moja poprzedniczka - może sama gra, te przygody, które nas tam czekają, i może jakaś niespodzianka (nadziejomanka ze mnie...) ...? Zobaczymy, jeszcze tylko kilkanaście dni ;)

Lawend
03.11.2009, 09:09
ja bym chciała, żeby doszły nowe makijaże, bo dzisiaj grając w simsy stwierdziłam, że jest ich strasznie mało i ciągle wybieram te same cienie, szminki itp.

Łezka
03.11.2009, 12:15
Lawend przecież możesz zmieniać kolor cienia czy szminki. Nie musi to być z podstawowej palety "smętnych" barw.

Lawend
03.11.2009, 12:26
tak, wiem, ale jest mało rodzajów(kształtów, nie wiem jak to nazwać :|) szminek i cieni. ;)

Wielebny
03.11.2009, 14:45
Dodatek został już ozłocony czyli skończone już nad nim pracę i zaczęto powielać kopie gry i rozsyłać do sklepów .
Co do tych dwóch filmików to w sumie spodziewałem się że nowych mebli , fryzur itd. będzie znacznie mniej więc mi to w sumie wystarczy i tak już znacznie więcej można pobrać z internetu .

blakistoni
03.11.2009, 15:24
Co do tych mebli i fryzur - fajne sa,szczegolnie damskie fryzury,mebli troche malo,ale w sumie myslalam ze bedzie gorzej ; )

Gio
03.11.2009, 15:34
Nie no... fryzury fajne, ale te obiekty to sieją żałość :)

gtaIVsa
03.11.2009, 15:40
ja bym chciała, żeby doszły nowe makijaże, bo dzisiaj grając w simsy stwierdziłam, że jest ich strasznie mało i ciągle wybieram te same cienie, szminki itp.

Kolor makijażu możesz dać dowolny edytując kolor tak jak edytuje się kolory ciuchów i mebli, chyba wiesz o tym? ;p

Miyoki
03.11.2009, 16:11
Kolor makijażu możesz dać dowolny edytując kolor tak jak edytuje się kolory ciuchów i mebli, chyba wiesz o tym? ;p
Wie o tym. Przecież napisała, że jej nie chodzi o kolor, tylko o kształt.
Czyli nie ciągle takie same jak: kreska na górze, kreska na dole, więcej cienia na górze, mniej na dole, brak cienia na dole.
Rozumiesz?
NIE kolor.

No to ładnie. Gra już się kopiuję a o Francji nadal niewiele o__o

Ellie
03.11.2009, 16:44
z fryzur chyba dwie mi sie podobaly, reszta srednia, tzn. tych kapeluszy i tak nie uzyje w grze. ubrania ladne, kilka naprawde mi sie spobalo :}

gtaIVsa
03.11.2009, 16:47
Wie o tym. Przecież napisała, że jej nie chodzi o kolor, tylko o kształt.
Czyli nie ciągle takie same jak: kreska na górze, kreska na dole, więcej cienia na górze, mniej na dole, brak cienia na dole.
Rozumiesz?
NIE kolor.

No to ładnie. Gra już się kopiuję a o Francji nadal niewiele o__o

No dobra no, wystarczyło to w jednym zdaniu napisać. Jak dla mnie to więcej makijaży nie trzeba, wystarczające jest to, że można zmieniać kolory na dowolny ;p

Jeśli chodzi o wakacje to po obejrzeniu filmiku z przedmiotami to poczułem się trochę zniesmaczony. Ok. 70% tych nowych przedmiotów nie nadaje się do umeblowania sobie domu, chyba, że ktoś chce by simowie mieszkali w jaskini, czy starożytnym grobowcu ;p

Gio
04.11.2009, 15:38
Jeśli chodzi o wakacje to po obejrzeniu filmiku z przedmiotami to poczułem się trochę zniesmaczony. Ok. 70% tych nowych przedmiotów nie nadaje się do umeblowania sobie domu, chyba, że ktoś chce by simowie mieszkali w jaskini, czy starożytnym grobowcu ;p

To samo przyszło mi na myśl. Są one stworzone tylko po to, aby miejsca wakacyjne wyglądały atrakcyjnie.

Searle
11.11.2009, 09:01
Reklama Wymarzonych Podróżny:
http://www.youtube.com/watch?v=JIlfo_URcVk&feature=player_embedded

Gio
11.11.2009, 11:12
jakoś ta reklama mnie nie przekonała :/

blakistoni
11.11.2009, 11:49
Mnie tez nie,fajna byla ta mumia w domu,ale znajac zycie nie bedzie czegos takiego ;p

Łezka
11.11.2009, 11:53
Reklama niezła, lecz jak się nie ma grafiki co by uciągnęła te bajeczne detale to nie ma sensu kupować, bo cały charakter gra straci.

Searle
13.11.2009, 09:22
A tu jest teledysk promujący Wymarzone Podróże. Wystąpiła w nim Nelly Furtado :) :
http://www.youtube.com/watch?v=kaiflghMwNA&feature=player_embedded#

nmin
15.11.2009, 21:11
Widzieliście? Na Store jest nowy set, do ściągnięcia gratis po zarejestrowaniu dodatku. 15 obiektów, większość to dekoracje, ale są też łóżko, regał na książki i stół z krzesłem, oczywiście wszystko w klimacie Egiptu i reszty ;)

Jeśli mówiliście o tym już dawno, to przepraszam, ale wydaje mi się, że ten set jest nowy, bo często wchodzę na Store i go nie widziałam.

agnieszka130187
16.11.2009, 12:43
Witajcie po długim czasie. Dawno mnie nie było, ehhh, problemy, wypadek itd. Mam pytanko odnośnie dodatku czy jest już może w Media Markt albo Carrefour ? Do tych sklepów mam około 60 km. i wolałabym jechać jak już napewno będą. :)

Miyoki
16.11.2009, 14:24
@up - w takim razie lepiej pojedź, gdy już będzie premiera ;)
Czyli 20 listopada :)

agnieszka130187
16.11.2009, 15:34
Ehhh, TS3 kupiłam właśnie w MM kilka dni szybciej , sama byłam w szoku, że już
jest. Skuszę się i zadzwonię. :)


Kupiłam Sims 3 wymarzone podróże w Media Markt za 79,90 zł., także w MM już są. Jutro je zainstaluje. :)

magda1984
17.11.2009, 09:23
Tak czy inaczej piractwo jak zwykle jest szybsze: na pewnym serwisie dodatek jest już do ściągnięcia.

Można już gdzieś kupić simsy???? tzn ten dodatek?????
jak wiecie dajcie info :)

agnieszka130187
17.11.2009, 12:54
Napisałam w poście powyżej, że wczoraj kupiłam już dodatek w Media Markt za 79,90 zł. :)

Searle
17.11.2009, 13:00
Napisałam w poście powyżej, że wczoraj kupiłam już dodatek w Media Markt za 79,90 zł. :)

A zatem pisz, jakie wrażenia :)
Wart kupienia?

agnieszka130187
17.11.2009, 14:24
Napiszę wieczorem, bo nie zainstalowałam gierki jeszcze. Miałam format kompa i troszę roboty z wgrywaniem programów. Po przeczytaniu tej książeczki wydaje się być ciekawe. Będzie można w końcu zrobić piwnicę. :)

Analisse
17.11.2009, 14:39
Będzie można w końcu zrobić piwnicę. :)
Już można zrobić piwnice bez dodatku, doszła taka opcja po najnowszej aktualizacji :)

agnieszka130187
17.11.2009, 15:02
Już można zrobić piwnice bez dodatku, doszła taka opcja po najnowszej aktualizacji :)

Nie wiedziałam o tym, gdyż mi po aktualizacjach gra nie chciała odpalić. Teraz sformatowałam kompa i mam nadzieję, że będzie działała poprawnie. :)

Ciekawi mnie opcja wiz, każdy Sim będzie miał wizę do danego kraju, w zależności od przygód jego czas pobytu będzie mógł się wydłużyć. Niestety z tego co wyczytałam będzie musiał spać w namiocie... nie piszą nic o hotelach, tylko, że jak będzie się miało dużo przygód i długie wizy będzie można nawet kupić posiadłość wakacyjną. Podoba mi się, że w tych piwnicach będzie można nektary przechowywać i samemu je wytwarzać. Dochodzą nowe owoce. W książeczce jest taki wątek, że każdy podróżnik będzie musiał sobie u kupca na targu na wakacjach zakupić namiot, suszone jedzenie i co mnie rozbawiło najbardziej prysznic w puszce. :D

HNL
17.11.2009, 15:57
Nie wiedziałam o tym, gdyż mi po aktualizacjach gra nie chciała odpalić.

Więc nie tylko ja mam ten kłopot. Gra zatrzymuje się przy ekranie ładowania, kiedy 'pasek postępu' jest już cały zielony.

Gio
17.11.2009, 16:03
Więc nie tylko ja mam ten kłopot. Gra zatrzymuje się przy ekranie ładowania, kiedy 'pasek postępu' jest już cały zielony.


Jest mnóstwo osób na tym forum, które mają ten sam problem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej odwiedź kilka tematów.

agnieszka130187
17.11.2009, 16:36
Więc nie tylko ja mam ten kłopot. Gra zatrzymuje się przy ekranie ładowania, kiedy 'pasek postępu' jest już cały zielony.
Dokładnie mi się wyłączała w połowie paska ekranu ładowania. Teraz zainstalowałam na nowo grę, zaktualizowałam ją, wgrałam podatek TS3 WP i już działa poprawnie.

magda1984
17.11.2009, 22:43
Mi tez działa poprawnie :)))))))
Dodatek fajny :)
hotelu jako takiego nie ma ale jest baza noclegowa gdzie można spać, jeść, myć sie itd.
I nie płaci się, nie rezerwuje pokoi.

Póki co byłam tylko we Francji - fajna :) ugniatałam nektar i zwiedzałam grobowce ;)
jak cos chcemy kupić w sklepie czy ksiegarni to trzeba kliknąć na kase, czasem półki (np. z nektarami)
Dużymi rodzinami lepiej na wakacje nie jechać jeśli mamy zamiar robić jakieś zadania bo się nie wyrobimy.
Ja pojechałam swoją 3 osobową rodziną, każda osoba miała jakieś zadania (bo chciałam żeby zdobyli wizy) i ledwo wyrabiałam z zadaniami.
Ogólnie dodatek jest przyjemny :)
grałam krótko bo jutro na rano do pracy, więc wszystkiego nie zobaczyłam :)
kto ma niech pisze co ciekawego wynalazł w dodatku :)))

Miyoki
18.11.2009, 00:11
Mi tez działa poprawnie :)))))))
jak cos chcemy kupić w sklepie czy ksiegarni to trzeba kliknąć na kase, czasem półki (np. z nektarami)

Tzn, że możemy wchodzić "razem z" naszymi Simami do sklepów? :o

Ilona
18.11.2009, 00:50
ja grałam w Chinach i fajne jest zwiedzanie grobowców,polecam tym graczom,którym budowanie,meblowanie itp. się znudziło,tutaj,żeby poznać wszystko,to jest grania na jakieś 2-3 miesiące,gdyż na początku można wyjechać tylko na trzy dni,zdobywając wizę można przedłużyć pobyt do 12 dni albo kupić domek letniskowy,ale zdobyć wizę wcale nie jest tak łatwo.

rocktechnika
18.11.2009, 11:25
A ja mam pytanie - czy jak się ma grę niezaktualizowaną (bo wszystkie aktualizacje psuły mi grę) to Wymarzone Wakacje będą działać? Bo niektóre dodatki ze Store nie działają, bo nie pasują do mojej gry bez aktualizacji :(

Mamełe
18.11.2009, 14:02
A ja mam pytanie - czy jak się ma grę niezaktualizowaną (bo wszystkie aktualizacje psuły mi grę) to Wymarzone Wakacje będą działać? Bo niektóre dodatki ze Store nie działają, bo nie pasują do mojej gry bez aktualizacji :(

Pasują, pasują, tylko sa uszkodzone. Musiały coś źle sie ściągnąć. Potraktuj je tym: http://www.moreawesomethanyou.com/smf/index.php/topic,15129.0.html Po rozpakowaniu programu, po prostu łapiesz myszką niedziałający plik i upuszczasz na ikonke tego programu.

dżin.
19.11.2009, 23:22
Łoł, już dziś premiera :) Chyba trzeba rano rodziców posłać do sklepu <3

Upadła Dusza
20.11.2009, 10:29
Moja simka zwiedziła Francje, była tam już kilka razy. Nic tam ciekawego nie ma, ale robienie okazji jest fajne. Ciekawi mnie czy jak pojade innym simem to okazje będą w tej samej kolejności czy w innej.
Jedyne co mi sie nie spodobało, to jak simka pierwszy raz jechała, przyjechalo taxi, simka wsiadła i odrazu ekran ładowania. Simka wróciła z podróży a taxi dalej stoi, po kilku podróżach nie chce zniknąć, będzie tam wiecznośćź stało :/
a tak to dodatek jest nawet fajny, chociaż jak sie wszystko zrobie to sie pewnie znudzi i sie nie będzi mi chciało wysyłać tam simów.

Łezka
20.11.2009, 10:39
A ja mam pytanie - dość nietypowe. Nie wiedziałem gdzie zamieścić, więc zamieszczam tutaj. Na stronie pl.thesims3.com w dziale Store jest darmowy zestaw Explorer's Loot, w nim znajduje się 15 obiektów m.in. wazonik chiński, jakieś mapy itp. rzeczy związane z podróżowaniem i egzotyką. Teraz mam takie pytanie... Czy do jego pobrania musi być zarejestrowana gra The Sims 3 WP? Ponieważ tam pisze po rejestracji gry możesz pobrać, ale chodzi o podstawę czy o WP.? Z góry dzięki za pomoc. :)

Chloé
20.11.2009, 11:30
Po próbie pobrania wyświetlił się komunikat "W celu pobrania tego obiektu musisz zarejestrować dodatek Wymarzone Podróże. Czy chcesz zarejestrować teraz?"
A więc trzeba miec dodatek. Jednak nie ma nic za darmo.

rocktechnika
20.11.2009, 11:41
Strasznie długo się u mnie ładuje to latania tam i z powrotem... Byłam na razie tylko raz we Francji moim rodzeństwem poszukiwaczy. Sim zdołał zdobyć pierwszy poziom wizy - wykonał zadanie, choć trochę oszukiwałam teleportując się kilka razy, bo nie mogłam znaleźć wyłączników pułapek. Simka z kolei niestety nie zdążyła ze swoim zadaniem i w chwili, gdy pokazało, że wakacje się kończą - po prostu wskoczył ekran ładowania. Nawet do taksówki nie wsiadała, tylko bezpośrednio z tej piwnicy, w której była trafiła do domu.
Ogólnie podoba mi się to wszystko. Jest kilkanaście nowych ubrań, kilka nowych fryzur, 3 lub 4 nowe cechy. Nareszcie Simy mają jakiś większy plan do wykonania :)
Tylko naprawdę trochę mnie zdenerwowało to czekanie na przeładowanie... Przy pierwszej podróży trwającej 3 dni, to było trochę bezsensu.
A! I już napotkałam pierwsze dziwo - nie mogę ot tak pogadać z tubylcami! Zero interakcji! Dopiero jak Sim zaczął wykonywać zadanie i jednym z etapów było przeprowadzenie wywiadu, to wtedy pierwszy raz rozmawiał z tubylcem, ale nie na zasadzie pogawędki, bo nadal nie mogłam kliknąć na "obcym", tylko musiałam skorzystać z takiego jakby "menu", które pomaga nam wykonywać kolejne etapy (np. klikając na napis "Dostarcz papiery Komuś_Tam" sprawiamy, że nasz Sim sam znajdzie tę osobę i jej te papiery dostarczy).
To chyba na razie tyle.
(PS. Skuterki są świetne! Nazywają się Kespa, jeśli dobrze zapamiętałam :) )

Searle
20.11.2009, 11:47
Moja simka zwiedziła Francje, była tam już kilka razy. Nic tam ciekawego nie ma, ale robienie okazji jest fajne. Ciekawi mnie czy jak pojade innym simem to okazje będą w tej samej kolejności czy w innej.


Gdzieś przeczytałam, że okazje się zmieniają, a zatem sim, który jako następny tam pojedzie będzie miał inne okazje do wypełnienia.

Wielebny
21.11.2009, 15:29
Nie wiem czy znacie . Znalazłem w sieci kod do the sims 3 world advenuter który odblokuje obiekty z dodatku takie jak wieża Eiffla ,piramida i wiele innych można je normalnie umieścić na swojej działce .
Najpierw wpisujecie ten kod testingcheatsenabled true a potem Buydebug on/off i pojawi się nowa opcja obiektów w trybie kupowania .
Podam też jeden screen :) jak to wygląda .

http://img137.imageshack.us/img137/5532/screen1p.png
http://img52.imageshack.us/img52/4633/screenb2.png
http://img99.imageshack.us/img99/6601/screen3zo.png
to szczególnie ciekawe wygląd :D
http://img180.imageshack.us/img180/1636/beztytuuwm.png

sephora
21.11.2009, 15:42
To nawet spoko jak dla mnie, ze gdy jest czas na powrot to od razu wskakuje ekran ladowania, pamietam ile mialam czasem problemow, zeby wrocic z wakacji do domu..

Wikki
22.11.2009, 15:24
Znalazłam kod, który umożliwi budowę na zablokowanych parcelach, np. piramidach w Egipcie.
Wpisujemy testingcheatsenabled true, a następnie EnableLotLocking true/false
i możemy budować na parcelach, które były zablokowane ;) Może się komuś przyda :)

nmin
22.11.2009, 18:25
Dzisiaj mam wreszcie czas przyjrzeć się grze, na początek stworzyłam nową rodzinę (małżeństwo + córka, on poszukiwacz przygód i fotograf, do tego odważny i takie tam, żeby jak najwięcej zwiedził) i wysłałam ich do Egiptu, fajny jest :D Jak na razie Simka była w Sfinksie i doszła dość daleko, ale kawałek za mumiami nie miała klucza, zresztą padła ze zmęczenia i bała się mumii ;) Postanowiłam jednak wyjść z tej rodziny i stworzyć sobie odpowiednik tego odważnego ojca, ale jako samotnego Sima. Trzy osoby to dla mnie na początek za dużo, gdy Simka badała te podziemia, reszta rodziny plątała się przy namiotach, a ja chcę jak najbardziej skupić się na przygodach, na relaksacyjne podróże przyjdzie czas potem ;)
W każdym razie Egipt mi się podoba, co do Francji nie mam zdania, bo myślałam że będzie inna (spodziewałam się miasta, a tu francuska prowincja, chyba ta wieża Eiffela mnie zmyliła), ale nie znaczy, że gorsza, po prostu muszę ją lepiej zbadać i wtedy ocenię. A Chiny wyglądają super, do nich w ogóle podchodziłam bez zapału, a okazały się bardzo ładne, jeśli będą chociaż w połowie tak ciekawe jak ładne, to będę je uwielbiała ;)

Ciekawy ten dodatek, myślałam, że to będzie coś jak Podróże i jedynkowe Wakacje, czyli Sim siedzi i pachnie, a tu zadania, zagadki, nieźle.

Chloé
23.11.2009, 12:08
Zrobiłam na początek simkę podróżniczkę z nowymi cechami chrakteru i nowym celem życiowym związanym z fotografią.
Bardzo fajna jest opcja fotografowania i mnogość tematów do kolekcji i można nareszcie przełączać utwory na wierzy stereo.
Ubrania są niezłe, najbardziej spasowały mi te francuskie.

Ponadto tempo czasowe działa jak należy ale... tylko w loakacjach wakacyjnych, po powrocie do domu znów masakryczne spowolnienie. Też tak macie?

Levkoni
26.11.2009, 20:08
Bindi, u mnie czas działa dobrze, więc chyba masz jakiś bug. A co do dodatku to bardzo fajny, twórcy mieli świetny pomysł na to, żeby nie przypominał kolejnego dodatku o wakacjach. A raczej o przygodach, bo WP nastawiony jest bardziej na przeżywanie przygód niż na wakacyjne wypoczywanie - zamiast hoteli mamy bazy wypadowe i zamiast skupiać się na zwiedzaniu i prawdziwym wypoczywaniu skupiamy się na wykonywaniu zadań, badaniu świątyń i grobów, szkoleniu nowych umiejętności czy archeologii :) . Co prawda żałuję, że nie ma hoteli, poza tym to czego mi w nowym dodatku brakuje to pór roku i jeszcze jakiś dwóch miejscowości - tropikalnej wyspy w stylu Twikii i górskiej miejscowości pełnej górali i drewnianych chatek w stylu Bawarii (wyobrażacie sobie jodłujących simów w zielonych gatkach na szelki i czapeczkach z piórkiem :D ) Ale ogólnie dodatek jest świetny, każdy kraj ma swój charakter, imiona, style architektoniczny, przyrodę, a nawet ubiory, jest ogromna ilość artefaktów, pamiątek i przedmiotów z podróży. Ogólnie to najlepszy dodatek typu "wakacje" według mnie.

rocktechnika
18.12.2009, 08:25
Pasują, pasują, tylko sa uszkodzone. Musiały coś źle sie ściągnąć. Potraktuj je tym: http://www.moreawesomethanyou.com/smf/index.php/topic,15129.0.html Po rozpakowaniu programu, po prostu łapiesz myszką niedziałający plik i upuszczasz na ikonke tego programu.
Chciałam tylko powiedzieć, że ten program działa i bardzo dziękuję :)