PDA

Zobacz pełną wersję : Fort Miror - Where'd You Go?


Becia
05.07.2009, 14:09
Witam wszystkich tu zgromadzonych oO - chciałabym przedstawić Wam mój kolejny teledysk..

http://www.youtube.com/watch?v=nKtwOzTU_68

Ps. Mam nadzieję że się spodobał ;].

misterio
06.07.2009, 20:11
Jejku! :)
Bardzo lubię ta piosenkę...
Podoba mi się sposób, w jaki został wykonany ten teledysk, te przejścia, spowolnienia, ruchy kamera itp. :)
Fajny pomysł miałaś na ta historie, tylko w drugiej połowie był taki fragment, który trochę przynudzał. ;] To ten moment, kiedy ta para nastolatków się całowała, obściskiwała itd. xD
Ale ogólnie podoba mi się jako całość.
Nic więcej dodać, nic ująć.
Masz u mnie 5 :)

P.S.Moge zadac pytanie? ;) Skad masz fryzurke dla tej dziewczyny grajacej na fortepianie? I jak robisz te ruchy kamera?

Pozdrawiam :)

papatka
08.07.2009, 18:27
Jakie to piękne! Piosenka tak świetnie dobrana, że... Łojezu! Nie wiedziałam, że to powiem: to mój ulubiony teledysk :D

Becia
09.07.2009, 12:32
Dziękuję za tak miłe komentarze - szczerze mówiąc nie spodziewałam się ich aż tak miłych xD 0_0.

"Skad masz fryzurke dla tej dziewczyny grajacej na fortepianie?"

Z peggyzone - pay ; ].

"I jak robisz te ruchy kamera?"
Tajemnica reżyserów xD.

papatka
11.07.2009, 17:14
Dobra, wiem co to za tajemnica ;D

Volturia
13.07.2009, 08:40
Dziwi mnie, że tak mało komentarzy - bo teledysk jest świetny. :)
Bardzo lubię takie... Szarawe odcienie - a w takim kolorycie jest teledysk. Bardzo ładnie zmontowany. [ Sony Vegas nie mylę się? ;)] Na pomoście bardzo ładnie oświetliłaś simkę, a przy fortepianie ślicznie jej w tych lokach ( Hm. Nie widziałam ich na peggy )
Piosenka też niczego sobie, nawet ten rap pasował do całości. Cóż. Naprawdę extra. Dodałam do ulubionych na youtubie 10/10 pozdrawiam :)

PS Skąd masz S.Vegasa? ;]

¾sukcesu
28.07.2009, 22:13
Jestem zszokowana, te teledyski wychodzą Ci naprawdę świetnie. Nie wiem czy używasz magi albo znasz jakieś sekrety dzięki którym wszystko jest ok i na swoim miejscu ;d

Becia
30.07.2009, 14:16
Dzięki za komentarze.

¾sukcesu - Nie używam żadnej magii xD - po prostu jestem już w nagrywanie w simsach wprawiona. W końcu ponad jeden rok prób i nie udanych filmów zdał się na "coś" xD.