PDA

Zobacz pełną wersję : Dom 2 osobowy By Kuban UPDATE [BRAK ZDJĘĆ]


Kuban
05.07.2009, 14:10
Na wstępie powiem że Troszke siedziałem nad tym domem (wszystko prze zmiane terenu..)Kosztował mnie dużo pracy a wszystko w tym projekcie jest mojego pomysłu Tag że proszę o szczere komentowanie ale nie za bardzo xD


I to by było na tyle niedługo powstanie ogród C&C plz

Tasha-
05.07.2009, 14:15
no więc:
bryła- taka sobie
w salonie obraz na ścianie :|
w kuchni pomieszałeś style
i czemu robiłeś foty bez ścian???

bez oceny liczbowej.

Kuban
05.07.2009, 14:22
Zaraz popoprawiam błędy co właśnie zauważyłem a kuchni to pewnie o blaty chodzi to też poprawie i dam nowe foty A większość jest bez ścian bo tak je się wygodniej robi Ale to też poprawie ;P

Kuban
05.07.2009, 15:00
Sory za Doble post ale jest juz wersja z poprawkami :)

Lapis
05.07.2009, 15:22
Bryła okropna ;/
jakiś ogród, scieżka cokolwiek...
Jedynym pomieszczeniem w tym domu które mi się podoba to łazienka...chociaż pozmieniałbym ją troszke...
2/10

Kuban
05.07.2009, 15:35
Pisałem że na ogród nie mam siły narazie Po za tym to mój pierwszy domek w TS3 Tagże nie krytkujcie tak strasznie

kucha
05.07.2009, 21:28
Jak na pierwszy domek to... widziałam lepsze.
zero ogrodu... a gdzie podjazd czy zjazd, nie wiem jak to nazwać.
style wszędzie pomieszane, tylko smutno i ponuro...
pracuj więcej;p

Reminiscencja
05.07.2009, 21:35
ehem, szczerze to dom mi się nie podoba, a zwłaszcza część wejściowa jest załamująca. Moja ocena była by zbyt niska żebym mogła ją tu wstawić. Pozdrawiam ;)

agnieszka130187
05.07.2009, 23:10
Ten dach nie pasuje do bryły. Łazienka pusta, jakaś ponura. Kuchnia bardzo ciemna. Brak ogródka, ozdób, nie ma firanek. Trochę pomieszane style. Nieciekawie wyglądają również zdjęcia w trybie budowania/kupowania. Nieciekawie dobrane kolorystycznie meble, w sensie, że w tych samych pomieszczeniach "gryzą się" ze sobą.

ddo bwayo
06.07.2009, 00:05
Brzydka bryła, pomieszane style, kanapa w salonie nie ładna, nie podoba mi się dobranie blatu w jadalni do krzeseł. W sypialni wszystko ma inny kolor :/

Kuban
06.07.2009, 06:13
Ten dach nie pasuje do bryły. Łazienka pusta, jakaś ponura. Kuchnia bardzo ciemna. Brak ogródka, ozdób, nie ma firanek. Trochę pomieszane style. Nieciekawie wyglądają również zdjęcia w trybie budowania/kupowania. Nieciekawie dobrane kolorystycznie meble, w sensie, że w tych samych pomieszczeniach "gryzą się" ze sobą.
Moze to dlatego że ja nieściagam żadnych mebelków a te firany co są nie pasują mi po prosttu xP

mysza95
06.07.2009, 06:50
Nie podoba mi się bryła (taka klockowata :/) wnętrza też mnie nie zachwycają (pomieszane style, kolory).W TS2 jeszcze by to przeszło ale nie w TS3 gdzie można zmieniać odcienie i tekstury.No i ten ogród, trzeba było odpocząć, zrobić ogród i dopiero wstawiać na forum.Ja sie z 3 tyg. męczę z moim domkiem, bo uważam że ciągle czegoś brakuje.Moja ocena 3/10 (za to że teren zmieniałeś).

Upadła Dusza
06.07.2009, 14:04
Bryła jest brzydka, ogród - nie ma ogrodu, jedynie kratki na trawniku :/
Część wejściowa domu - można wchodzić przez garaż, ale lepiej by wyglądało gdyby było jakieś inne wejście.
Salon strasznie ciemny, pusty.
kichnia też ciemna, troche za bardzo.
Łazienka - na oknie przydałaby sie zasłonka jakaś.
Sypialnia ciemna i pusta.
Gdyby w domu były jaśniejsze kolory byloby lepiej, a tak niestety, nie podoba mi sie.

kubuss
06.07.2009, 18:13
Szczerze to ten dom jest okropny. Ocena: 1/10

kubuss

dżin.
07.07.2009, 11:28
Bryła i jej elewacja są beznadziejne, za bardzo wgłębiłeś podłożem, co fatalnie wygląda - mógłeś zrobić to wgłębienie, ale z taką ''górką'' tzn. taki górzasty zjazd ;) Wnętrze wypadły lepiej, ale też nie dobrze :( Następnym razem korzystaj z KS ;) brak oceny

aneczka90-90
07.07.2009, 11:38
hahaha dom w dziurze hhahaha rozbawilo mnie to xD
z zewnatrz tragedia, w srodku troche lepiej, musisz sie pilnowac, aby nie mieszac styli

Kuban
07.07.2009, 11:44
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/hd/hh/x6xe/dfxBYubSce1CZFJekB.jpg chciałem coś takiego zrobić ale okazało się że ziemia nie mze przylegać do ścian Po za ttym ten temet już stary i do zamknięcia nie chce węcej komentarzy wypowiadajcie sie w nowym projekcie

_LiLu*_
09.08.2009, 12:49
Bryła jest straszna i tak jakby..zakopana ;/
W salonie bardzo pusto,ciemno tak jak w kuchni.
W dodatku zdjęcia sa robione bez ścian. Życzę szczęścia w kolejnej bodowli! 5/10