PDA

Zobacz pełną wersję : Simy nie mogą wejść do dziupli złodziei


rocktechnika
06.07.2009, 02:00
Mam dość spory problem, który uniemożliwia moim Simom zostanie Cesarzem Zła:
Gdy któryś z moich Simów wybrał nielegalne życie i postanowił zostać złodziejem, to, wiadomo, jeździ do pracy do takiego bunkra. W Sunset Valley żaden z moich Simów nie może wejść do tego budynku!! Spod domu odjeżdżają, podjeżdżają pod posesję, idą na tyły placu i... zaczynają ze złością tupać nogami i koniec Pokazują, że nie ma przejścia, a ja zupełnie nie wiem, dlaczego... Próbwałam już z każdą możliwą grupą wiekową, z każdą opcją 'trybu pracy' ("Pracuj ciężko", "Obijaj się" itd.), jednak za każdym razem Simy zostają przed drzwiami. Ich współpracownicy też nie mogą wejść
Próbowałam zedytować tę parcelę. Przesunęłam krzaki, część usunęłam, próbowałam przesunąć cały budynek - jednak cały czas pokazywało, że "nie może przenikać przez inne obiekty". Kończyło się tym, że musiałam 'upuszczać' budynek za pomocą przycisku Esc, bo nie mogłam go ręcznie ustawić nawet w tym samym położeniu, w którym był. (Mam nadzieję, że ktoś to zrozumie ). Wygląda to tak, jakby tam coś leżało, czego nie widać...
Co najlepsze - w Riverview wszystko jest w porządku...
Czy ktoś też tak ma/miał (jeśli miał, to co z tym zrobić?)?
Pozdrawiam

evo
09.07.2009, 16:46
Mam identyczny problem... jestem policjantem i nie mogę zrobic najazdu na przestępców, gdyż sim nie moze wogle wejsc do budynku.
Ponizej jest screen prezentujący moj problem

http://img440.imageshack.us/img440/4811/screenshotiwv.jpg

http://img440.imageshack.us/img440/4811/screenshotiwv.jpg

Angelka_96
10.07.2009, 11:05
Rocktechnika może nie masz odpowiednich cech charakteru????
Albo to po prostu błąd w grze ...

Kuban
10.07.2009, 11:09
Am to samo :( chciałem zrobić drugi najazd i lipa :(

rocktechnika
10.07.2009, 13:35
Rocktechnika może nie masz odpowiednich cech charakteru????
Albo to po prostu błąd w grze ...
To raczej nie jest kwetsia cech charakteru, bo nawet Simy z cechą Zły, które marzyły, by być złodziejami, nie mogły tam wejść :(
Raczej jakiś błąd, ale ciągle żywię nadzieję, że komuś uda się to rozwiązać...

evo
10.07.2009, 14:05
Am to samo :( chciałem zrobić drugi najazd i lipa :(

No właśnie mi tez raz udało się zrobic najazd, a za drugim razem juz nie... nawet nie moze wejsc gdy chce zostac złodziejem hmm

Angelka_96
10.07.2009, 21:22
Ja spróbowałam i podjęłam karierę przestępcy.
Mój sim wchodził tam normalnie.
Myślę że w waszym przypadku to jakiś błąd w grze.
Może dadzą kolejną łatkę ;)