PDA

Zobacz pełną wersję : ładny dom w centrum [BRAK ZDJĘĆ]


Kuban
06.07.2009, 09:04
Witam znowu próbuje swoich sił w budowaniu domów Ale teraz bez żadnych dziwadeł mam nadzieje ze będzie chociaż jedna ocena 5/10.(dom nie miał tak wyglądać gdyż odkryłem opcje ze możn sobie np na strychu pod dachem zrobić jakeis pomieszczenie ale podczas robienia foto nie ma dachu i strasznie to wygląda...) Do rzeczy

Ogród (mały nie dawałem zbyt dużo rzeczy tam ale to jest taki aby był :P )
C&C Plz

Carlos19
06.07.2009, 09:29
Powiem tak - Nie jest źle, ponieważ jak na początki nawet ładne, ale twórz style, oraz najlepiej domy stawiaj na odludziu, ponieważ tam są lepsze widoki i ładnie się to łączy. No moja ocena 5,5/10

Lapis
06.07.2009, 10:52
Dużo lepiej niż wcześniej, ale i tak wciąż bardzo słabo 4/10

kyku
06.07.2009, 11:10
dla mnie kiepa.

bryła - dwa sześciany i 2 dachy. WOW, szaleństwo. Brzydki kolor ścian. 3/10

front - pusty, i te drzewa - krzywo posadzone. 1/10

wnętrze (ocenię całość, żeby Ci ocenę podnieść ^^) - 2 salon na piętrze całkiem, całkiem. Fajne zestawienie koloru ścian z sofą. Kominek też fajny. Sypialnia całkiem przyjemna; tylko szafka nocna nie pasuje do łóżka. Ale ogólnie jest OK; 5/10

ogród - trochę jak w parku; estetyczny 5/10

Podsumowanie:

zwracaj uwagę na SZCZEGÓŁY. nie kończ na kluczowych meblach. Brak oświetlenia, ozdób w postaci kwiatów, obrazów. Gra daje masę możliwości w kreowaniu pomieszczeń a ty z tego w ogóle nie korzystasz (mowa o tworzeniu styli).

Zdjęcia się ciężko ogląda przez kratki trybu budowania/kupowania. Musisz robić zdjęcia w trybie życia.

keep it up

Ocena końcowa 3,5/10

Upadła Dusza
06.07.2009, 14:21
Bryła może być, ogród - coś w nim tam jest, ale nie jest za ciekawy.
Wszystkie pomieszczenia są duże i puste.
Z kolorami troszke lepiej niż poprzednio, ale jednak niektóre pomieszczenia wciąż za ciemne.

kubuss
06.07.2009, 18:12
Znowu mi się nie podoba. Ocena: 1/10

kubuss

Gio
06.07.2009, 18:16
pierwsze słowo z nazwy tematu: wypad ;)
Ogólnie to nic specjalnego, żeby nie powiedzieć, że jest to dno. Jedyne to mi się podoba, to trzy okna w narożniku.


pozdr.

Kuban
06.07.2009, 18:27
Znowu mi się nie podoba. Ocena: 1/10

kubuss

Słuchał to że ci się nie podoba to nie ważne nic nie wnosisz do temat jeden z postów bez sensu 1/10 chociażbyś powiedział co nie tak...

kucha
06.07.2009, 22:56
Bryła zwykła nic cudownego - ale oczywiście jest oki :) jak dla mnie wnętrza są za puste, brak łączenia styli oraz kolorów

Lapis
07.07.2009, 07:25
Słuchał to że ci się nie podoba to nie ważne nic nie wnosisz do temat jeden z postów bez sensu 1/10 chociażbyś powiedział co nie tak...

Jak dla mnie wszystk oprócz bryły ^^

sasi11
07.07.2009, 08:44
Dom może być w sumie nic specjalnego , ale chcę zauważyć że TS3 są w sprzedaży , od niedawna to jak miał się wprawić ??? Ja gdy miałam TS2 to też na początku robiłam beznadziejne domy :P

Kuban
07.07.2009, 11:27
Up No widzicie ona ma racje ja muszę się przyzwyczaić bo wkońcu dla mnie to przesiadka z TS1 na TS3

dżin.
07.07.2009, 11:32
Domek o wieele lepszy od poprzedniego ;) Co mnie bardzo cieszy ;)
Ale na przyszłość - zero kratek ! One całkowicie niszczą projekt :(
A co do wnętrze, wypadły trochę lepiej niż w poprzednim projekcie - 6/10

mysza95
07.07.2009, 14:38
Zbyt dużo nie poprawiłeś, bryła jest za duża, w kuchni znowu style pomieszane (nie mówię tu o kolorach tylko o kształtach).W małej sypialni nie pasuje kolor ścian i mało wogóle mebli.Łazienka puuusta, w salonie nudno (zero ozdób tylko stolik kominek i sofa).Rozumiem że musisz sie przyzwyczaić do TS3, ale swoich domków nie musisz wstawiać odrazu na forum, wystarczy zbudować kilka w grze i udoskonalać je, a jak miejsca zabraknie to pokasować i od nowa.

_LiLu*_
09.08.2009, 12:52
Bryła jest nawet fajna ale kolor ścian na zewnątrz można by zmienić.
W salonie ściany nie bardzo, zbyt pusto tak jak i w reszcie pomieszczeń.
Ale nie jest źle :) ;) 3,5/10

Charionette
15.08.2009, 10:54
Oj Kuban... Jak nie umiesz przyjąć krytyki nie wstawiaj tutaj domów. Proste! Krytyka jest po to byś wiedział co jest nie tak i ew. potem to poprawić. Bo dom nie zachwyca i nie jest najcudowniejszy na świecie. Żeby już nie rzec: widywało się znacznie lepsze.
Moja ocenka: 3/10
Aha i jeśli chcesz wiedzieć co mi się w nim nie podoba: wszystko

Avonlea
17.08.2009, 07:49
No nie wiem...
Ten dom jest za duży!!! I dlatego jest tak pusto.
Według mnie łaniejsze są przytulne kątki, nawet wtedy gdy coś się po prostu nie mieści.
Następnie troche ci się pomieszało w zdjęciach, bo piszesz sypialnia, tu ogród, piszesz pokuj dziecka, a tu sypialnia.
Nie ocenie, ponieważ masz zrobić następny i dać go na forum, aż uzyskasz przynajmniej tą piątke.:)
powodzenia