PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zakochać w sobie simów...


Starly
07.07.2009, 21:31
Moja Bella K. i Mortimer Ć. już dorośli, znaczy są nastolatkami, chcę żeby się w sobie zakochali i się pocałowali, mają już max znajomości, a nie ma tej opcjii. Są tylko miłosne uściski, trzymanie za dłonie, flirt i pochwała osobowości i domu. A pocałunku ani zauroczenia nie ma. Są nawet najlepszymi przyjaciółmi na zawsze. Czy to może dlatego, że są tymi przyjaciółmi na zawsze? Jak tak, to jak to usunąć?

ultraviolence
07.07.2009, 21:41
Grając w TS3 miałam identyczny problem - Bella i Mortimer od trzech simowych tygodni spędzali ze sobą całe dnie i noce (nocowali u siebie na zmianę). Ciągle stosowałam wszelkie interakcje z grupy "romantyczne", ale nici z pojawienia się pierwszego pocałunku. Może powinnam grać tak jeszcze kolejny simowy tydzień? W każdym bądź razie puściły mi nerwy :D Wydaje mi się, że w ich przypadku z pocałunkami trzeba będzie poczekać, jak trochę podrosną (tj. jak staną się młodymi dorosłymi). Innej opcji nie widzę...

nerr
08.07.2009, 19:49
Heh. Też tak miałem i rozwiązałem ten problem :D.

Otóż, kiedy simy się zaprzyjaźniają (cokolwiek, nie pamiętam już coś, w każdym razie w jakimś takim momencie), w zakładce "Przyjazne" pojawia się kilka opcji, np. "Wyznaj zauroczenie". Jeśli tego nie zrobisz wtedy, kiedy to zauważysz, możesz długo czekać na kolejną okazję.
Dopiero, kiedy twój sim "wyzna zauroczenie" drugiemu simowi, w "Romantycznych" pojawią się nowe opcje, takie jak "Pogłaszcz po...", "Pierwszy pocałunek" czy choćby "Bara-bara" ;).

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem :>.

rm133
09.07.2009, 10:22
ja robię jeszcze inaczej jak simy nie chcą się w sobie zakochać zapraszam ich na sofę i tam jest opcja pocałuj i wtedy po tych pocałunkach na sofie w tym górnym lewym rogu co jest panel jak simy rozmawiają jest takie coś bella uważa że mortimer jest wesoły no to po pocałunkach na sofie pojawia się: bella uważa że mortimer jest uroczy i jak będzie tak napisane stopujemy czas i wybieramy romantyczne>>wyznaj zauroczenie>>masaż i inne opcje

agnieszka130187
20.07.2009, 14:28
Hmmm, moje Simy już się przytulały, całowały, nawet bara bara było, a nadal jest tylko pokazane,że najlepsi przyjaciele.... Jakieś serduszko się powinno przy kontaktach pojawić czy coś ?

bouffe
20.07.2009, 14:40
Hmmm, moje Simy już się przytulały, całowały, nawet bara bara było, a nadal jest tylko pokazane,że najlepsi przyjaciele.... Jakieś serduszko się powinno przy kontaktach pojawić czy coś ?

Jeśli jest pokazane, że są najlepszymi przyjaciółmi, to znaczy, że nie zauroczyłaś ich w sobie [aby się pojawiło serduszko]. Po tej opcji po jakimś czasie pojawia się opcja stałej sympatii, oświadczyn i małżeństwa.
Przyjazne - Wyznaj zauroczenie. :)

agnieszka130187
20.07.2009, 16:21
No proszę bardziej trzeba się natrudzić, niż w Ts2, ale to lepiej, bo w TS2 moi simowie zakochiwali się w sobie choć wcale tego nie chciałam.

Starly
20.07.2009, 18:07
OK, po jakimś czasie te opcje się pojawiły :D Nie wiem, jakim cudem.

saabi
02.08.2009, 14:06
mam podobny problem;/ tyle, że moi to młodzi dorośli. są najlepszymi przyjaciółmi, w łóżku mogą się całować, przytulać, uprawiać seks.. ale poza łóżkiem są tylko flirty, trzymanie za ręce.. nie mogę nic zrobić:( i nie pojawia mi się opcja 'wyznaj zauroczenie' pomóżcie!!

Lapis_Lasuli
04.09.2009, 23:08
Po tej opcji po jakimś czasie pojawia się opcja stałej sympatii, oświadczyn i małżeństwa.
Przyjazne - Wyznaj zauroczenie. :)
Nici! Moi juz nawet maja corke, ale za nic w swiecie nie chce sie pokazac opcja oswiadczyn :( Sa zakochani, maja te serduszka i lipa. Mieszkaja juz ze soba sporo czasu, koles nawet postarzal sie. Czy jakas latka to zalata, czy to po prostu taka feralna rodzina?

dominisia100997
12.03.2010, 18:35
Ja mam tak samo tylko że są zauroczeni i są młodymi dorosłymi. Mieszkają ze sobą ale wogóle nie mogę ich zrobić parą i oczywiście też nie mogą wziążc ślubu jak nie są parą. A wcześniej miała normalnie a teraz puff... i się skończyło. Aha a czy któryś z was wpisywał kod testingcheatsenabled true bo ja myślę że to przez to