PDA

Zobacz pełną wersję : Pretty Colonial House [BRAK ZDJĘĆ]


motyka
09.07.2009, 10:21
To jest moja premiera na tym forum, mam nadzieję, że będzie udana, tym bardziej, że zbudowałem go o własnych siłach (tj. bez kodów na kasę itp.) :) a więc zaczynamy:

Dom jest idealny dla młodego małżeństwa posiadającego córkę.
Cena domu: 57 937$
Cena mebli: 38 331$
Razem: 96 268$



Pozdrawiam :)

kucha
09.07.2009, 11:57
a więc tak:
bryła - jest fajna, kojarzy mi się z domem mojej ciotki :)
ogród - jak dla mnie za dużo tych krzeseł ławek i leżaków ale tak to boski :)
parter - w kuchni i jadalni zostały połączone dwa style, mógł zostać użyty jeden, lepiej by to wyglądało;
I piętro - ewidentnie brakuje tam jakiegoś korytarza, hmmm... przejść do sypialni przez pokój dziewczynki? nie bardzo; tak poza tym fajnie

w całej parceli podobała mi się najbardziej łazienka na piętrze i front domu;p

motyka
09.07.2009, 12:57
a więc tak:
bryła - jest fajna, kojarzy mi się z domem mojej ciotki :)
ogród - jak dla mnie za dużo tych krzeseł ławek i leżaków ale tak to boski :)
parter - w kuchni i jadalni zostały połączone dwa style, mógł zostać użyty jeden, lepiej by to wyglądało;
I piętro - ewidentnie brakuje tam jakiegoś korytarza, hmmm... przejść do sypialni przez pokój dziewczynki? nie bardzo; tak poza tym fajnie

w całej parceli podobała mi się najbardziej łazienka na piętrze i front domu;p

Na 1. piętrze nie ma korytarza gdyż po prostu brakuje miejsca - ledwo łazienkę upchnąłem :)
Co do jadalni i kuchni... Rzeczywiście, przeoczyłem ten fakt :)

amite
09.07.2009, 14:19
Bardzo podoba mi się elewacja domu i ogród ale tak jak ujęła kucha za dużo tym miejsc siedzących że tak powiem ;)
W środku jest już trochę gorzej. Za dużo miejsca na parterze, mogłeś dać tam jeszcze łazienkę. Na górze bardzo podoba mi się pokój dziewczynki, ale jest w nim trochę za dużo miejsca mogłeś upchnąć tam ten korytarzyk. W sypialni wszystko jest z innej 'parafii' gdyby nie ten zielony dywan lampki i obraz było by o wiele lepiej. To tyle, takie jest moje zdanie.

Upadła Dusza
10.07.2009, 11:29
Bryła jest nawet ładna, ogród niebardzo.
Kuchnia jest ok.
Pokój dzienny - troche pusty. Gabinet - taki sobie.
Pokój dziewczynki jest fajny, ale bardzo mi się nie podoba to, że nie ma żadnego korytarza, z parteru wchodzi się do pokoju dziewczynki, z tamtąd do sypialni, zero prywatności dla dziewczynki.
Sypialnia - dywan nie pasuje.
Łazienka - nie podobają mi się wielkie odsłonięte okna i kwiat.
Z zewnątrz dom lepiej się prezentuje niż jego wnetrze.

kubuss
11.07.2009, 16:14
Ogólnie to dom mi się podoba, ale pomieszałeś trochę style. Pokój dziewczynki mi się nie podoba. I zauważyłem że niektóre okna są źle zamontowane (wypustka nad nimi w domu). Ocena: 9/10

kubuss

Gio
17.07.2009, 09:29
Bryła- wspaniała. Wewnątrz też nieźle, więc same pozytywy :)
Ogólnie cały taki trochę amerykański ten domek.

pozdrawiam

motyka
17.07.2009, 11:10
Bryła- wspaniała. Wewnątrz też nieźle, więc same pozytywy :)
Ogólnie cały taki trochę amerykański ten domek.

pozdrawiam

Właśnie chodziło mi o uzyskanie takiego kolonialnego stylu z Ameryki ;)

Dziękuję wszystkim za oceny, wezmę Wasze opinie pod uwagę przy następnym projekcie :)

blakistoni
17.07.2009, 18:21
Bryla mi sie strasznie spodobala.
Wnetrza fajne,nawet bardzo,widac ten kolonialny amerykanski styl.
Tylko pokoj dziewczynki mi sie niezbyt spodobal.

kyku
17.07.2009, 20:41
Ach styl kolonialny! Chyba Ci się nie udało... podłogi i to miejsce przy kominku to może trochę, ale różowych i zielonych dodatków wraz z nowoczesnymi meblami nie znalazłabyś w Ameryce w okresie kolonizacji, na bank.

motyka
17.07.2009, 20:55
Ach styl kolonialny! Chyba Ci się nie udało... podłogi i to miejsce przy kominku to może trochę, ale różowych i zielonych dodatków wraz z nowoczesnymi meblami nie znalazłabyś w Ameryce w okresie kolonizacji, na bank.

Styl kolonialny nie wyraża się w braku nowoczesności - z powodzeniem funkcjonuje on do dzisiaj. Poza tym źle się wyraziłem - styl ten próbowałem zastosować w bryle, we wnętrzu pozwoliłem sobie na więcej swobody ;)

seattle
18.07.2009, 09:17
Bardzo ładny i bardzo amerykański. Jednak wg mnie trochę pomieszałeś styl kolonialny z wiktoriańskim (te ganecznki, werandy i inne krużganki). Wnętrze też niczego sobie, szczegóły opisali poprzednicy.

dżin.
02.08.2009, 20:52
Przyznam, że ów domek jest piękny, jak na swój kolonialny styl :P Przyznam także, że nie mam żadnych zastrzeżeń do niego, no może na ujęcia zdjęć, ale to mały szczegół ;) 9,5

wercia776
03.08.2009, 09:13
Bryła naprawdę ci się udała, wewnątrz momentami jest troszkę pustawo i pomieszane style. Ale ogólnie ładnie 7/10