PDA

Zobacz pełną wersję : Mały nowoczesny domek [BRAK ZDJĘĆ]


Kuban
10.07.2009, 09:07
Postanowiłem zrobić coś bardziej nowoczesnego i oto rezultaty
Nie bądzcie za ostrzy
Foto

Ogrodu nie ma bo nie miałem weny ale jednym będzie podobał innym nie i tyle powiem

Gio
10.07.2009, 09:10
Bryła wygląda jak z papieru: to po pierwsze.
W salonie i jadalni jest zbyt dużo miejsca, tak samo jak w sypialni. I nie za bardzo łapie się w łazience- gdzie jest kibelek?

pozdr.

blakistoni
10.07.2009, 09:20
Bryla taka jakby..papierowa.
Wszedzie sa pustki,wieje pustka.A w lazience nie ma kibla? Dosc innowacyjne rozwiazanie!
Tak wlasciwie to nigdzie nic nie pasuje :d
Bez oceny liczbowej.

amite
10.07.2009, 09:26
Mało zdjęć. WC wgl. nie pasuje do reszty pomieszczeń do tego nie ma klozetu 'że się tak wyrażę'. Bryła ... nie będę komentować, już wystarczająco dużo powiedzieli poprzednicy. Dokoła wieeelkie pustki. W środku było by ok. ale zawaliłeś (:P) sprawę z tymi wielkimi pomieszczeniami. To tyle, pozdro.

Kuban
10.07.2009, 09:30
łazienka jest tak mała że nie mogłem uchwycić całego pomieszczenia tyle powim
Tak po za tym możecie jchać po mnei dla mnie jest ważne to ze mi sie podoba a wrzucam to tutaj przy okazji

αγάπη
10.07.2009, 09:44
Nie gorączkuj się.
Nie umiesz przyjąć krytyki !?
Domek jest za pusty i źle dobrałeś niektóre kolory.
Pustki w środku pustki na zewnątrz.
Ps. Pisz poprawnie a nie po marsjańsku.

Kuban
10.07.2009, 10:01
Czy ja się gorączkuje :P Mówię tylko ze dla mnie jest ważna moja własna satysfakcja że zrobiłem coś co mi się podoba : )

Upadła Dusza
10.07.2009, 11:49
Bryła mi się nie podoba, brak ogrodu również mi się nie podoba.
Tylko tyle zdjęć? Mało...
Widać że dom wcale taki mały nie jest, a to co pokazałeś chyba znajduje się w mniejszej połowie tego domu.
Salon i kuchnia - strasznie duże i puste, kolory niezbyt ciekawe.
Łazienka - trzeba było poświęcić troche innego pomieszczenia i zrobić większą łazienkę, tak żeby kibelek się zmieścił, mi by się nie chciało biegać za drzewko lub skały za domem :P Nie podobają mi się odsłonięte okna, no i te kolory.
Sypialnia - wielka i pusta.

Volturia
10.07.2009, 12:08
Zdecydowane 'Nie' jeśli chodzi o bryłę i wygląd zewnętrzny - tu zgodzę się z U.Duszą.
Wszystko jest również takie puste i mało fotek - ogólnie nie za bardzo widać, co w tym domu się znajduję, który jest naprawdę pokaźnych rozmiarów. Jak mówiłam - brak ogrodu jest najbardziej porażającym faktem :P Sądzę, że trochę przeróbek - a dom byłby niczego sobie . pozdrawiam

shezza
10.07.2009, 12:40
z zewnatrz wyglada jak pudelko na kanapki z ekonomiczna przegrodka posrodku.

w srodku nie lepiej - pomieszane style, dziwna kolorystyka, pusto i dziwnie

Kuban
10.07.2009, 14:35
Zapomniałem napisać że kibelek jest tylko za nic nie mogłem go ująć na foto najwyzej zastosuje się do waszych porad i zrobię go jeszcze raz A foto jest tak mało bo nie ma żadnych ścian a parter to jeden wielki pokój salon jadalnia i kuchni w jednym co widać 3 i 4 foto. A an 1 pietrze jest tylko sypialnia i łazienka ( oczywiście odgrodzona ścianą). W tło próbowałem ująć jeszcze wodospad z publicznej parce obok ale się nie dało. To tyle jutr moze wyjdzie wersja poprawiona do komentarzy już z ogrodem.

Charionette
10.07.2009, 15:43
Domek nie podoba mi się. Jest jakiś dziwny... No i jeszcze nie ma ogrodu...

4/10

ddo bwayo
10.07.2009, 18:32
Wszystko za duże. Bryła wygląda jak paczka papierosów, niedobrane kolory.

kyku
10.07.2009, 19:56
Na kiego czepiacie się braku ogrodu! Przecież napisał, że nie miał weny, nie chciało mu się, whatever, nie może to skreślać całego domu.

Ale muszę przyznać, że dom nieciekawy. Nudna bryła. Gdybyś dodał jakieś tekstury, kolory na ściany to byłoby lepiej.

W środku to nie jest w ogóle styl nowoczesny.

Keep on working.

Kuban
10.07.2009, 20:31
Chodziło mi bardziej o nowoczesna bryłę takie przeoczenie Wzorowałem sie na zdjeciach z neta

mysza95
11.07.2009, 08:17
Bryła jest taka "goła", mała ilość pokoi jest niefunkcjonalna, bo pomiesczenia są prawie puste.Nie ma prawie okien z wyjątkiem tych wielkich z przodu domu.I jeszcze łóżko w sypialni zbytnio nie pasuje do komody :/.Ocena: 4/10 (przynajmniej dół był trochę kolorystycznie zgrany).

kubuss
11.07.2009, 16:30
Więcej zdjęć się nie dało ?? Ogólnie pustaka i brzydko :/ Ocena: 2/10

kubuss

dżin.
02.08.2009, 18:43
Powiem jedno, umiesz ładnie projektować wnętrze, ale musisz popracować nad pustością pomieszczeń, w sensie, żebyś jej unikał ! Ogólnie projekt jest średnio udany :( 6