PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims™ 2 University Life Collection


Ilona
10.07.2009, 10:41
Choć wszyscy z niecierpliwością wyczekują pierwszego dodatku do The Sims 3,to EA Games w sierpniu br. wypości na rynek nowa grę-dodatek z serii The Sims 2,dotyczący życia na uniwerku.W pakiecie znajda się tez "Ikea" i "Teen Style Stuff" więcej informacji i zdjęć znajdziecie tutaj http://thesims2.ea.com/about/universitylife_index.php

Tasha-
10.07.2009, 15:51
czytałam, gdybym nie miała tego dodatku to bym kupiła. zapowiada się fajnie :)
edit. mogli do 3 zrobić dodatek, bo te co są w tej kolekcji pewnie każdy ma i mało kto kupi ;)

ultraviolence
04.09.2009, 20:44
to niejest piractwo poprostu maxis zapomnial jeszcze jednego dodatku
Nie, wcale nie zapomniał. Ten nowy "dodatek" to zbiór trzech, które już wyszły. Nie wiem jaki mieli w tym cel, aby stworzyć coś takiego, ale podejrzewam, że po prostu chcieli trzepać z tego łatwą kasę... W końcu po co się wysilać i stworzyć coś nowego, skoro można połączyć wcześniejsze twory i wyprowadzić je na rynek jako nowy produkt? Ech, te zagrywki "EA-xis"...

Gosiaz135
09.09.2009, 10:19
Mi akurat by się to przydało gdyż jeszcze nie mam na studiach, ikei i młodzieżowego stylu. Jednak chyba kupie "osobno" te dodatki :)

Gio
09.09.2009, 16:15
chyba po to właśnie to włożyli do całości, żeby było taniej niż kupować wszystko osobno ;/ Podejżewam, że cana nie przekroczy 80 zł , no ale...