PDA

Zobacz pełną wersję : Sim zaginął :O


rocktechnika
15.07.2009, 15:16
Długo obyło się bez błędów, a teraz jakaś choroba moje Simy opanowała...

Mam sobie dom, w domu tym było 7 Simów. Jeden z nastolatków (Michał) tuż po urodzinach przeprowadził się do domu swojej narzeczonej (grałam nią i poprosiłam Michała o wprowadzenie się). Tamtym pierwszym domem, przez jakiś czas nie grałam i trochę nie wiedziałam, co się tam dzieje. Ok, dziś wchodzę i... Maks (brat Michała) zaginął! Dosłownie... Jest w drzewie genealogicznym rodziny, co widać tutaj (drzewo jego matki, wcześniej było widać jedną cechę Maksa [Zły]):
http://img16.imageshack.us/img16/6615/maks.jpg (http://img16.imageshack.us/i/maks.jpg/)
Nie mogę do niego zadzwonić, nie ma go w ogóle w kontaktach :( :
http://img93.imageshack.us/img93/3736/maks2.jpg (http://img93.imageshack.us/i/maks2.jpg/)

Ktoś wie, jak go odnaleźć?

Gio
15.07.2009, 15:37
A może po prostu umarł?

Björk
15.07.2009, 15:46
A może zaproś go do rodziny? Kiedyś mi też zaginęła simka i zaprosiłam ją do zamieszkania inną simką.

Natala005
15.07.2009, 19:07
Mam taką prośbę. Gram w The Sims 3 zaledwie od kilku dni i jestem załamana. Nie wiem, może jestem aż tak głupia, by nie pojąć jednej sprawy. Otóż mam problem z umieszczaniem rodzin. Tworzę nową rodzinę, kupuję jej dom, wprowadzam, gram ale już przy kolejnym włączeniu gry, tej rodziny nie ma. Jestem przez to skazana na granie rodzinami stworzonymi przez producentów. Jak mam to zrobić, by moi Simowie nie znikali, by mieli stworzonych przeze mnie sąsiadów? Jak ich wprowadzać do domów? Tam gdzie wprowadzam rodziny, domy stoją później puste... Proszę o pomoc:(

Chantelle
15.07.2009, 19:38
A zapisałaś grę?

rocktechnika
15.07.2009, 23:19
A może po prostu umarł?
Właśnie nie :( Jakby umarł, to byłby takie szary na avatarku, a nie kolorowy. Najdziwniejsze jest to, że jego siostra, która już założyła swoją rodzinę (z Michałem Kawalerem), też zniknęła!

A może zaproś go do rodziny? Kiedyś mi też zaginęła simka i zaprosiłam ją do zamieszkania inną simką.
Bardzo chętnie bym tak zrobiła, ale tych Simów nie ma na żadnej liście kontaktów - ani w telefonie, ani w zakładce znajomi. Istnieją tylko w drzewie genealogicznym jako żyjący członkowie rodzin.

Przy okazji mam takie pytanie: (pomijając dziwne zrządzenia losu) zmarły mi dwie dziewczynki [szkoda, że nie ma wspomnień, bo nie wiem, co się stało...], ale nigdzie nie ma ich nagrobków i na cmentarzu też nie mogę nic zrobić. Czy nagrobki da się jakoś odzyskać? Chociaż duchy chciałabym mieć...

Mamełe
16.07.2009, 13:59
A czytałaś regularnie gazetę? Może zwyczajnie sie wyprowadzili z miasta.

claudia_o
16.07.2009, 15:06
Mam taką prośbę. Gram w The Sims 3 zaledwie od kilku dni i jestem załamana. Nie wiem, może jestem aż tak głupia, by nie pojąć jednej sprawy. Otóż mam problem z umieszczaniem rodzin. Tworzę nową rodzinę, kupuję jej dom, wprowadzam, gram ale już przy kolejnym włączeniu gry, tej rodziny nie ma. Jestem przez to skazana na granie rodzinami stworzonymi przez producentów. Jak mam to zrobić, by moi Simowie nie znikali, by mieli stworzonych przeze mnie sąsiadów? Jak ich wprowadzać do domów? Tam gdzie wprowadzam rodziny, domy stoją później puste... Proszę o pomoc:(

A nie klikasz przypadkiem za każdym razem w 'nowa gra', zamiast 'graj'?
Jest jeszcze taki błąd w grze, który polega na tym, że znikają rodziny. Ja osobiście z czymś takim się nie spotkałam, ale poszukaj na forum, ponieważ zostało założonych już wiele tematów o tym. Podobno czasem pomaga założenie nowej planszy i granie właśnie na tej nowej.

Gio
16.07.2009, 15:19
Moze dużo plotkuj z innymi, to wtedy może się dowiesz czegos o nim? Może wyprowadził się z miasta?

Nieidealna
17.07.2009, 11:25
No właśnie,teraz,kiedy można czytać plotki,można się dużo dowiedzieć o innych Simach;)A może pochodź trochę po mieście,może w końcu zobaczysz któregoś z tych Simów np. w parku czy na siłowni?
Edit:
Jest też taki kod,dzięki któremu Twój Sim może znać wszystkich Simów w mieście.Może kiedy go użyjesz,ci Simowie pojawią się w kontaktach?
Użyj kombinacji klawiszy CTRL+SHIFT+C i wpisz: testingCheatsEnabled true.(Bez tej kropki!:P)Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij na skrzynkę pocztową.Wybierz "Chcę znać wszystkich!" czy coś w tym stylu.Potem poszukaj w kontaktach tych Simów i ich zaproś.Mam nadzieję,że pomogłam.;)

rocktechnika
17.07.2009, 12:46
Ale to jest możliwe, że z całej kilkuosobowej rodziny wyprowadził się jeden Sim? Jeśli to możliwe, to uważam to za bezsensową opcję...
Asia12 masz dobrą myśl, spróbuję, ale dopiero za kilka dni będę miała okazję ;)
Z tym plotkowaniem i chodzeniem po mieście też spróbuję...
PS W skrzyni rodzin na pewno nie ma ani Maksa, ani jego siostry...

psychickid
17.07.2009, 15:11
A zapisałaś grę?

Natala005 - No właśnie. może po prostu gry nie zapisujesz. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

szparaag
26.07.2009, 17:54
mam taką samą sytuację, też zaginęła mi simka i też tak samo jak Tobie (rocktechnika) jest w drzewie ale nigdzie jej indziej nie ma ! jestem wkurzona bo ona była moją ulubioną i miała wszystko rozwinięte a teraz kurczę zniknęła bez śladu !

:/ muszę ją jakoś zaleźć :P

Mamełe
27.07.2009, 10:27
spróbuj na parceli wpisac "resetsim imie nazwisko". byc może po prostu gdzies utknęła w mieście.

Aguncja
04.08.2009, 16:08
Najlepiej nie trzymać młodych dorosłych z rodzicami w domu. Jak osiągną ten wiek, wyprowadzić ich do innego domu(niech zostanie tylko jeden sim ze starymi:)).
Zauważyłam, że znikają, kiedy siedzą wszyscy "na kupie". Innych przypadków nie miałam.

rocktechnika
05.08.2009, 20:48
@up
To chyba jedyny racjonalny powód zniknięcia Maksa ;)
Ale Miranda zniknęła dlatego, że nie chciała mieszkać z teściami i mężem ;) Brzmi to nawet rozsądnie, też bym nie chciała :]

rm133
07.08.2009, 10:43
mi też sim znikł i zaprosiłem go przez telefon do mnie przyszedł i go wyprosiłem to zacząłem go śledzić i znalazłem jego dom:) może spróbuj w ten sposób