PDA

Zobacz pełną wersję : Pique i Quen [BRAK ZDJĘĆ]


Blackburn
17.07.2009, 14:29
Zeby nie nabijac sobie postow to wrzuce dwa domki naraz ;p

jekyll
17.07.2009, 15:57
Pique.
Bryła ciekawa, fajny dach, ale głupia jest ta cegła na zewnątrz Oo. Kuchnia ujdzie, ale nie podoba mi się to okno pod meblami. W salonie jest wszystko (poza telewizorem) w jednakowym kolorze Oo.W łazience nie podoba mi się ta ryba nad wanną Oo. Fajny jest róż i niebieski w pokoju nastolatki, ale jest tam głupia podłoga. To drewno jest obleśne. W sypialni ujdzie. Jedynie ta komoda co tam stoi. Mógłby tam stać jakiś kwiat. 6

Quen.
Bryła tez fajna. Brzydki jest ten niebieski, ogólnie jest za niebiesko. Salon jest o wiele lepszy niż w poprzednim domku. W kuchni nie podobają mi się te kwiaty, które wiszą na suficie Oo. Tapicerka krzeseł, ta zielona, w jadalni jest okropna. Jak wchodzisz na górę po schodach to od razu stoją sztalugi. Czy to jest jedyne pomieszczenie na górze, czy robi to za przedpokój? Mnie się wydaje, że to przedpokój i dlatego te sztalugi są głupie tam. W sypialni jest za jaskrawo. 6,5

Gio
17.07.2009, 16:02
Akurat wstawianie domków to nie jest nabijanie postów, ale jak tam wolisz ^^

W 100% zgadzam się z Ununquadium. Nic dodać, nic ująć.

pozdrawiam

Blackburn
17.07.2009, 17:06
heh pierwszy raz slysze o przedpokoju na pietrze w dodatku z 1 pomieszczeniem , ale ok

ddo bwayo
17.07.2009, 20:47
A mnie tam się oba domki bardzo podobają.

kucha
17.07.2009, 21:26
Pique:
Ten domek jest ccudowny. W szczególności jego bryła i otocznie. Co do wnętrza, to jak dla mnie, za dużo tego brązu. Za to nadrabiają to te dwie sypialnie.

Quen:
Jego bryła i ogródek też fajny. Wnętrze idealnie skomponowane. Natomiast bardzo w oko wpadła mi ta zielona sypialnia, mimo że nie lubię tego koloru.

Domki są super :)

Upadła Dusza
18.07.2009, 11:29
Pique - fajna bryła, jedynie dach mi się nie podoba. Ogród przyjemny dla oka ;)
Kuchnia nie bardzo mi się podoba, gdyby były inne kolory byłoby lepiej. Salon troche pusty. Łazienka nie jest zła, ale lepiej chyba by wyglądało gdyby kibelek stał przy ścianie, tak jest troche za blisko wanny. Pokój też troche pusty. Sypialnia to samo.
Ogólnie w domu jest troche za pusto, kilka drobnych zmian i byłoby lepiej. Ale dom jest nawet fajny.

Quen - bryła jak i ogród nie bardzo mi się podobają. Łódka w tak małym stawiku zupełnie nie pasuje. Przedpokój (czy co to tam jest) jest za pusty. W salonie troche ciemno. Kuchnia jest taka sobie. Łazienka jest brzydka, do tego okna bez zasłonek. W sypialni nie podoba mi się kolor ścian.
Ogólnie dom nie bardzo mi się podoba.

demoranger
19.07.2009, 11:40
Pierwszy 8/10
Drugi 8.5/10

kubuss
27.07.2009, 10:22
Obydwa domy mi się podobają.

kubuss

Paka
31.07.2009, 22:57
Co do Pique to wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooow

A co do Quen, to to ,że przypomina mi Meksyk O.o

Swietne ;D

dżin.
05.08.2009, 19:25
Pique
Hmm.... Ładna bryła, ogród i elewacja projektu.
W środku nie podobają mi się obie sypialnie, ale reszta is good
Ocena: 8

Quen
Bryła, ogród i zielona sypialnia to jedyne rzeczy, które mi się podobają.
W reszcie domu widnieją wielkie pustki między innymi w przedsionku.
Ocena: 7