PDA

Zobacz pełną wersję : Domciu by kingusia [BRAK ZDJĘĆ]


kingusia1103
19.07.2009, 09:43
To mój pierwszy dom na forum, ale proszę o szczere oceny... Dom zamieszkują Kinga i Chris New, jest to młode małżeństwo, które mieszka w Sunset Valley. Piszcie komentarze i jeśli bedzie trzeba to co moge poprawić.

WARTOŚĆ PARCELI:
Umeblowane-84428$
Nieumeblowane-46147$

POMIESZCZENIA:
Parter-przedsionek,korytarz,kuchnia+jadalnia,salon,łazien ka,pokój rozrywki.
Piętro-korytarz,sypialnia rodziców,pokój nienarodzonego jeszcze dziecka,łazienka.




Koniec, proszę o komentowanie.

demoranger
19.07.2009, 11:39
Nie za fajny :(( bryła w porządku ale wystrój wnętrz kiepski ogólnie

3/10 a w twojej ankiecie taki sobie

Upadła Dusza
22.07.2009, 12:22
Jakoś dziwnie się patrzy na te zdjęcia.
Bryła mi sie nie podoba. Ogród jest taki nawet.
W kuchni nic do siebie nie pasuje. Brzydkie kolory.
Salon nie jest zbyt ciekawy.
Łazienka - okna bez zasłonek, no i na co 2 kibelki? jeden na siusiu a drugi na kupke? :D
Pokój rozrywki ma brzydką podłoge.
Druga łazienka - znowu okna.
Sypialnia za ciemna, za zielona.
Dom nie bardzo mi sie podoba.

Merve
22.07.2009, 12:33
Szczerze powiedziawszy to nic mi się tutaj nie podoba. Tak jak powiedziała Upadła Dusza dziwnie się na te zdjęcia patrzy. W tym domku nic do siebie nie pasuje. To wszystko nie tworzy jednej całości. Ten komentarz pozostawię bez oceny "liczbowej".

Krzykaczus_Pospolitus
22.07.2009, 20:51
Poczytaj gdzieś, jak robić udane zdjęcia w grze, bo tutaj wyszły nieciekawie (np. kryształ nad głowami simów i ujęcia pokoi, w których widać zakończenia ścian).
Bryła nawet, nawet. Nie podobają mi się te ścieżki, wyszły krzywe.
W kuchni te krzesła odstają od reszty.
W korytarzu rzeźba, oł noł.
Obraz zasłoniłaś lampą i obstawiłeś dwoma identycznymi kwiatkami.
Głupio wyglądają kanapa i fotele ustawione w rządku.
Tym regałem na książki zasłoniłaś część okna.
W łazience za dużo okien i po co aż dwa kible?
Nie miałaś co zrobić z wolną przestrzenią?!
W sypialni obok łóżka nie ma szafek nocnych, przez co wygląda troche pustawo.
Nad komodą znowu powtarza się obraz i po co dwa identyczne kwiatki otaczają komodę? Wygląda to jak ołtarz.
Pusty pokój?! Rozumiem, że przyszłego dziecka, ale nie będzie chyba spało na podłodze?!
Basen powinien być z tyłu, a nie obok drogi, wyobrażasz sobie, że pływasz sobie i ludzie idący chodnikiem widzą twoją gołą dupę?!
Przepraszam, ale nie widzę w tym domu nic pozytywnego.

kucha
22.07.2009, 21:51
Komentując tak pokolei. Bryła domu jest fajna taka urozmaicona, ale te ogród? Za domem jest ok, ale weśmy tak na rozum chciałabyś mieć basen przy ulicy? Albo jeść przy niej? W Przedsionku nie pasują mi te drzwi. W łazience 2 ubikacje, jeszcze niczym nie odzielone. W ogóle za duża łazienka i za pusto w niej. W korytarzu na piętrze mały wazonik powienien znaleźć się na jakimś stoliczku. Wszędzie mieszasz style i kolory. Dużo pracy jeszcze przed Tobą.

Połówka
23.07.2009, 09:45
Popracuj nad robieniem zdjęć...Np. jak robiłaś zdjęcie ogrodu, to było widać dom w środku.Zawsze miej tryb tych wysokich ścian ;)
Zabaw się czasem kreatorem stylu, a na pewno będzie lepiej.
+Bryła, nawet OK,
-Drzwi w przedsionku nie pasują,
-Kolorystyka w przedsionku :O Podłoga brązowa, drzwi brązowo-białe, ściana niebieska i jeszcze różowe kwiatki...
-Nie pasują krzesła i coś tam jest nie tak, ale nie wiem co ;dd
-Nie wypowiadam się co do korytarza xdd
+Kolorystycznie dobrałaś w salonie ;)
-Krowokwiat w salonie ? :o Jeszcze niebieski ?!
-Mogłaś fotele ustawić pod innym kątem.
-Łazienka ZA WIELKA ! I 2 kible ?! ...
+Pokój rozrywki, nie za fajny, no ale żadnego błędu strasznego nie zrobiłaś...
-Korytarz na piętrze MASAKRA ! Kwiatek malusi sobie stoi na podłodze i ta kanapa ! <boisie> . I słoiki KUCHENNE oraz to takie do KOMINKA xd A żadnego kominka nie widzę.
-Łazienka różowa a nagle u góry niebieska ? ;/ i gazetki daje się koło kibelka ^^
-Sypialnia byłaby ok, gdyby nie to że wszystko zielone a nagle niebieska pościel ;/
Pokój przyszłego dziecka, bez oceny. I ja Cię poratuję ;d . Krzykacz Pospolity napisała "Pusty pokój?! Rozumiem, że przyszłego dziecka, ale nie będzie chyba spało na podłodze?!" . Krzykaczu, ale co da meble różowe ja dla dziewczynki, a okaże się, że to chłopak ? Ja zawsze daje meble od razu po urodzinach ;d
-Ogród...Już każdy się wypowiedział, ja mówię to samo co inni ;d

Ogólna ocena : przepraszam, ale 0,5/10 :(

I pracuj nad zdjęciami ! I nie zapomnij o kreatorze stylu ;d

blakistoni
23.07.2009, 09:53
Em,zdjecie sa conajmniej DZIWNE.Zle ujecia zle wykardowane,sciany uciete,ale nvm.
Bryla nawet nawet ogrod..nie podoba mi sie ;d
Ogolnie dom w sredku mi sie ANI TROCHE nie podoba,pomieszanie stylow,w lazience sa DWA kible? Gdzieniegdzie pomieszczenia za duze. Czyli pomieszane z poplatanym.
Bez oceny liczbowej.

Gio
23.07.2009, 09:57
Jak siepatrzy na te zdjęcia? o.O
Może pod specjalnym kątem, albo przez lustro :O
Bryła może być, ogród jeszcze ujdzie, ale wnętrze... bez dokładnego opisu, bo bym musiał użyć niestosownych zwrotów :P

pozdrawiam

yuppie
23.07.2009, 11:26
Nie zbyt :|
Bryła nawet ładna ale w środku nie za bardzo ;))
4

kingusia1103
23.07.2009, 12:17
Krzykaczu pospolity te ścieżki miały być krzywe...Myśle, że przy drugim domku oceny beda lepsze, bardziej sie postaram

Charionette
26.07.2009, 12:14
Powiedzmy- może być...
8/10

Rosemarie
26.07.2009, 18:22
Bryla jest ok.Nie zadużo okien w tym domu?Pokój przyszłego dziecka,pusty(?),więc po co go dawać?W kuchni brązowe meble i niebieskie szafki :D? Mogłaś przynajmniej zrobić panele i dać niebieski dywan.Salon najbardziej ludzki.Łazienka-ujdzie w tle.Pokój rozrywki.Mogłaś zrobić jasne biurko,albo ciemne obramowanie sztalugi,a tak to jakoś nijak.Sypialnia,a może lepszy byłby zielony kolor pościeli na łóżku,albo niebieskie ściany?Ogród-ujdzie w tle.Zdjęcia kiepskie,niedokładne,na odwal,mogaś się bardziej postarać.
4/10

kubuss
27.07.2009, 09:59
Jestem na nie. Wszystko jest brzydkie. Bez wyjątku.

kubuss

xxpatuniaxx4153
30.07.2009, 13:39
Za ciemne kolory...
Dom jest ''bez życia''

Biurko w gabinecie nie pasuje do reszty...
Dom całkowicie mi się nie podoba
A bryły nie będę komentować

dżin.
04.08.2009, 12:58
Umiesz budować bryły i ogrody, ale nad wnętrzem musisz popracować :)
W środku miejscami widnieją pustki :< 6