PDA

Zobacz pełną wersję : nikczemny szarlatan


olgamaxx
20.07.2009, 09:58
Hey. Pojechałam moją Simką na parcelę publiczną i tam pojawił się jakiś facet, który nazywał się nikczemny szatan. Nie można było nawiąząć z nim żadnej rozmowy, ani nic. Był ubrany na czarno, z takim jakby cylindrem i miał 1 soczewkę .. Kto to jest i o co w tym chodzi ?

Aya de Chat
20.07.2009, 10:08
nikczemny szarlatan z tego co wiem :) i pojawił się chyba w podróżach. może on okraśc Twojego sima a Twój sim może mu nakopac jak go okradnie :D
Ale sam szarlatan wybiera sobie ofiary ]:-> Wtedy masz na górze w kolejce okienko 'wita mnie' :)

Remus Lupin
20.07.2009, 11:52
Mnie jeszcze nie okradł podobno jest ich czterech jeden w takim garniturze a pozostali w każdej parceli inny jak pisze w encyklopedii mnie jest tylko interakcja "Co tu jest ciekawego?" a ten temat powinien wylądować do Podróże chyba,że ten kiesznkowiec jest w OŻ bo nie mam.

Alisha
20.07.2009, 14:44
Uwazajcie, bo to zlodziej. Moze Was okrasc.
Niedawno zanim dostalam Sims 3 bylam swiadkiem jak okradl Pania Zadecka, ale - oczywiscie oberwal jej legendarna torebka :D

Remus Lupin
20.07.2009, 14:58
A kto wie gdzie mogę spotkać czwartego szarlatana w tym garniturze bo to jest dział OŻ ale ja nie mam OŻ.

Aya de Chat
20.07.2009, 22:08
w okolicach wakacyjnych najczęściej ;) przynajmniej ja tak spotykałam.

Vanitas
21.07.2009, 10:07
Często jest też na parcelach hobbystycznych, jeśli masz dodatek Czas Wolny :)

Alene
12.08.2009, 09:34
Kiedy miałam zainstalowane jeszcze The sims 2 Na studiach (musiałam odinstalować :( zasłaby komputer). To spotkałam tego szarlatana w siłowni na terenie kampusu. Moja simka ćwiczyła i nagle podszedł do niej ten szarlatan. Przywitał mnie grzecznie i... okradł, a że dobrze była wysportowana i miała maksimum kondycji to rzuciła sie na niego i pobiła. Popatrzyłam w ilość pieniędzy na koncie i przybyło do sumy ;)

Remus Lupin
12.08.2009, 10:41
hmmmmmm to dziwne bo u mnie spotkałem tego Szarlatana przywitał się ze mną i mnie okradł a co zrobic,żeby mnie okradł chciałbym zobaczyć jak mój sim który wypoczywo we Wiosce Takemizu leje tego złodziejaszka

kaja13- może miałaś połączenie dodatku Podróże i z dodatkiem Na Studiac.

Alene
12.08.2009, 14:20
Tak, tak. W końcu szarlatan dochodzi w podróżach, a kradzież miała miejsce na siłowni, na terenie kampusu.
Szarlatana nadal widuję na rozmaitych parcelach. Niestety tak jak już mówiłam, nie posiadam dodatku na studiach JUŻ, ponieważ kiepska jakość komputera...

Remus Lupin
12.08.2009, 14:39
Bo ja nie mam Na Studiach i ci nie pomogę nikczenny szarlatan pojawia się tulko na arcelach wakacyjnych ja mam CW i tego szarlatan nie widzę w parcelach hobbistyczny chodzi mi o tego w garniturze bo w trzech parcelach wakakycyjnych jest ubrany jak tubylcy.

Alene
12.08.2009, 21:31
Bo ja nie mam Na Studiach i ci nie pomogę .
Remus, chyba zle się zrozumieliśmy, bo pomocy nie potrzebuje tylko piszę od tak gdzie u mnie 'występował' , że nawet na terenie kampusu się pojawiał ;) :P

Remus Lupin
13.08.2009, 10:43
No wiem ale mi chodziło o to czy ten w kapuście był w garniturze czy jak góral w kimono czy w trawie

Bo są cztery ci szarlatanie tak przynajmnie pisze w encyklopedii,że ten czwarty jest w garniturze i tego w garniturze nie widziałem.

Widziałem tylko trzech chodzi mi o czwartego w czarnym garniturze

http://i.bb5.tivi.pl/69411_m,nikczemny_szarlatan.jpg

tu masz zdjęcię sorry za jakość

Karolusia94
13.08.2009, 12:08
tego w garniturze często spotykam na zwykłych parcelach publicznych...
a mnie niestety nie okradł nikt jeszcze ;)

Remus Lupin
13.08.2009, 12:13
Ja go nie widziałem na zwykłych parcelach publicznych.

Nie chcę być nie miły ale odnoszę wrażenie,że ten wątek jest w złym dziale

Alene
13.08.2009, 13:43
tego w garniturze często spotykam na zwykłych parcelach publicznych...
a mnie niestety nie okradł nikt jeszcze ;)

Jesli chcesz, aby były większe szanse na okradnięcie twojego sima, to najlepiej jest stanąć gdzieś blisko szarlatana i niech twój sim stoi nieruchomo bez żadnej interakcji. Poprostu czekaj, moze cie okradnie ;)

brzos
15.08.2009, 21:01
fajnie by było zostać wypranym przez szarlatana. PANA szarlatana

Remus Lupin
16.08.2009, 10:42
A ja chciałbym zobacz jak ten typek mnie okrada a mój sim rzuca się na niego z pięściami

Problem taki,że mnie nie okradł jak to wygląda mnie tylko wita i nic nie robi.

brzos
16.08.2009, 11:14
może boolpropem wziać make selectable?

Remus Lupin
16.08.2009, 11:17
To niemożliwe nikczenny szarlatan jest NPC jest force error i chyba durn happy

Karolusia94
16.08.2009, 17:04
Jesli chcesz, aby były większe szanse na okradnięcie twojego sima, to najlepiej jest stanąć gdzieś blisko szarlatana i niech twój sim stoi nieruchomo bez żadnej interakcji. Poprostu czekaj, moze cie okradnie ;)

Cały czas tak czekam ;) I nic...

Remus Lupin
16.08.2009, 17:52
On tylko podchodzi i mnie wita a gdy na nim kliknę to pisze "co tu jest ciekawego?' jak do przewodnika

i proszę was przenieście to do działu podróże.

victoria.lauren
28.08.2009, 20:43
Hehe, ja zaczęłam raz postanowiłam grać wogóle bez kodów. Pieniędzy tyle ile ma się na początku i ogólnie.
Moja simka happy, zarobiła i mogła wyjechać na wakacje. I zgadnijcie co jej się przytrafiło. Oczywiście szarlatan ją wyczyścił z forsy. Wymiękłam normalnie, od tego czasu już zawsze używam motherlode ;p

Dora
27.07.2010, 20:53
Przepraszam, że odświeżam ale mam pytanie czy do Was przychodzi nikczemny do domu? u mnie był już 3 razy ;/ i wlazł nawet i okradł sima a ja nie mogłam nic zrobić;/

Dastina
27.07.2010, 20:55
Jeśli chodzi o mnie,to na razie nie zagościł w domu moich simów..

Fisia
08.08.2011, 18:22
Do mnie nie przychodzą żadne NPC... No ale skoro do Ciebie przychodzi, to może przeprowadź Simów do innego domu, a potem z powrotem wprowadzić ich do starego. Ja tak miałam z Panią Zadecką, tyle że sama ją przywołałam. Albo usuń go kodem moveobjects on. A jak to i to nie zadziała, to wstukaj boolprop testing cheatsenabled true, kliknij na niego z shiftem i wybierz opcję ''force error''. Wyskakuje Ci jakieś okienko o errorze, wybierasz opcję ''delete'' i szarlatana nie ma :) Więc jest dużo sposobów na pozbycie się go Możesz go wywalić za pomocą SimPE, ale tu już nie mam nic do tego, bo nie mam SimPE, ale słyszałam że można edytować dosłownie wszystko, w tym mieszkańów.

Arisane
22.08.2011, 19:51
Przepraszam, że odświeżam ale mam pytanie czy do Was przychodzi nikczemny do domu? u mnie był już 3 razy ;/ i wlazł nawet i okradł sima a ja nie mogłam nic zrobić;/

Jeszcze nigdy nie przyszedł.

Liv
22.08.2011, 20:13
Nikczemny nie może przyjść do domu.
Jeśli przychodzi, to jest to błąd gry.

Można wywalić go w SimPe, ale gra wygeneruje sobie nowego :P
(+ nie będzie usunięty całkowicie)