PDA

Zobacz pełną wersję : Ciąża - Pogawędki


shan
21.07.2009, 17:19
Mam kilka pytań dotyczących ciąży:

1. Czytałem gdzieś w internecie że brzuch simki, rośnie płynnie podczas ciąży, czy gwałtownie robi się duży jak w dwójce?

2. Czy simka może poronić? lub urodzić chore dziecko?

3. Ile dzieci podczas jednej ciąży może urodzić simka?

To tyle proszę o szybką odpowiedź ;) Dziękuje

ddo bwayo
21.07.2009, 17:23
1. Ładnie, powolutku rośnie. Tak płynnie.
2. Na razie mi się nie zdarzyło :(
3. Chyba najwięcej 3 :|

shan
21.07.2009, 17:25
dzięki za odpowiedź

Dominika_320
21.07.2009, 17:26
Ja mysle ze najwiecej mzoe urodzic 2 o trojaczkach jeszcze nigdy nie slyszlam..

Ellie
21.07.2009, 17:36
a jak wyglada porod w domu?

@down. dzieki

Mamełe
21.07.2009, 17:55
a jak wyglada porod w domu?

Właściwie tak jak w TS2.

psychickid
21.07.2009, 18:37
yhym. widziałam gdzieś filmik z takiego porodu w domu. Simka krzyczy, zbiega się cała rodzina, jeśli ma dzieci, to krzyczą jeszcze głośniej od niej i po kilku sekundach simka trzyma już niemowlaka :)

Zresztą na youtube znajdziesz pełno takich filmików.

Narcyz
21.07.2009, 23:09
A jak moja simka zaczela rodzic to wyskoczylo okienko oczywiscie zeby byla w domu albo w szpitalu i ja ja chcialam zostawic w domu zeby urodzila a ona pojechala do szpitala :( co mam zrobic zeby mogla rodzic w domu?

Mrufka
22.07.2009, 05:51
A jak moja simka zaczela rodzic to wyskoczylo okienko oczywiscie zeby byla w domu albo w szpitalu i ja ja chcialam zostawic w domu zeby urodzila a ona pojechala do szpitala :( co mam zrobic zeby mogla rodzic w domu?

Hmm sama nie wiem, moze sprobuj skreslic te ikonke ze szpitalem jak sie bedzie wybierala. Z reszta chyba porod w szpitalu jest lepszy dla dziecka.

Ja sama bede rodzic w grudniu, oj chcialabym zeby bylo to takie proste jak w Simsach!! Az strach sie bac eh.

Gio
22.07.2009, 08:55
Jak simka ma męża, to temu mężowi wyskakuje okienko "zabierz xxx do szpitala" Chyba trzeba je skreślić.
Tylko co gorsza, jak simka nie ma męża, sama już wsiądzie na rower, Ty jej skreślisz, a ona urodzi na ulicy...

Libby
22.07.2009, 12:27
Co zrobić, by mieć bliźniaki :>? Potrzbne mi to do spełnienia celu życiowego :P.

bouffe
22.07.2009, 12:43
Trzeba liczyć na szczęście, ale duża szansa jest na bliźniaki, gdy ma się kupioną nagrodę 'Wzmożona płodność'.

Libby
22.07.2009, 12:45
Inaczej się nie da? W dwójce pomagał sernik. Simka już jest w ciąży, czyli teraz muszę jej kupić wzmożoną płodność?
Dzięki.

bouffe
22.07.2009, 12:50
W trójce chyba nie ma sernika. :)

Narcyz
22.07.2009, 12:51
Jak simka ma męża, to temu mężowi wyskakuje okienko "zabierz xxx do szpitala" Chyba trzeba je skreślić.
Tylko co gorsza, jak simka nie ma męża, sama już wsiądzie na rower, Ty jej skreślisz, a ona urodzi na ulicy...


Tylko ze ona za pierwszym razem wziela swoj samochod i to ona prowadzila a maz jej towarzyszyl xD

A za drugim razem pojechala sama bo maz byl w pracy..

Ale sprobuje faktycznie skreslic to okienko zeby nie jechala xD

Z gory dzieki :P ;)

Aha i moja simka nie ma roweru :P

Upadła Dusza
22.07.2009, 13:41
A jak moja simka zaczela rodzic to wyskoczylo okienko oczywiscie zeby byla w domu albo w szpitalu i ja ja chcialam zostawic w domu zeby urodzila a ona pojechala do szpitala :( co mam zrobic zeby mogla rodzic w domu?
U mnie jak nie klikne na szpital żeby do niego pojechała, to sama się do niego nie wybierze. Muszę ją "zmusić" do pojechania do szpitala i tak w każdej rodzinie.

Gio
22.07.2009, 13:50
Aha i moja simka nie ma roweru :P

Z tym, że u mnie sama sobie wyczarowała :P Tak samo dziecko jeździ do szkoły- rowerem, którego nie ma.

Narcyz
22.07.2009, 20:13
U mnie jak nie klikne na szpital żeby do niego pojechała, to sama się do niego nie wybierze. Muszę ją "zmusić" do pojechania do szpitala i tak w każdej rodzinie.

Haha nie pojechala to szpitala ;D Nie wiem jak to sie stalo ale to byla juz trzecia ciaza i urodzila blizniaki nie jadac do szpitala ale zauwazylam ze jak sie na nia kliknie to do wyboru jest opcja "Do szpitala". Wczesciej o tym nie wiedzialam xP

Z tym, że u mnie sama sobie wyczarowała :P Tak samo dziecko jeździ do szkoły- rowerem, którego nie ma.

Co?! :O:O Jak to zrobiles? xD

baba
30.07.2009, 14:45
Żeby była ciąża mnoga albo trojaczki.Wystarczysz,że dla meża i zony wykupisz nagrodę szczęścia rodzinnego -wzmożona płodność. U mnie oboje małżnków byli w posiadaniu tej nagrody i jedna ciąża-trojaczki, kolejna - bliźniaki (ale chyba tylko dlatego bliźniaki, że max w rodzinie może być 8 osób, a owo małżeństwo miało już wcześniej jedno dziecko (oczywiście zanim stali się posiadaczami nagrody o wzmożonej płodnośći).

P.S.Dziecko-uczeń jeździ rowerem do szkoły dlatego-że najprawdopodobniej ma karę za pogorszenie w nauce etc. W każdym razie ma to zwiżek ze szkołą i jego nauką).

Ali
01.08.2009, 10:23
Nie wiem czy u wszystkich to będzie działać ale u siebie zrobiłem doświadczenie z telewizją i muzyką dla dzieci i wyskoczyły bliżniaki.
Trzeba kazać simce oglądać kanał dla dzieci i włączyć jednocześnie radio z muzyką dla dzieciaków i powinno zadziałać.

Aguncja
01.08.2009, 13:23
Wydaje mi się że w sims 3 nie można mieć pary bliźniąt odmiennej płci...Czy może jednak ktoś miał?

Alisha
01.08.2009, 17:20
Ja mysle ze najwiecej mzoe urodzic 2 o trojaczkach jeszcze nigdy nie slyszlam..
Taaa, nawet w nagrodach życiowych jest że ''większa szansa żeby urodzić bliżniaki albo trojaczki''. Za malo grasz B)

brzos
05.08.2009, 12:11
Taaa, nawet w nagrodach życiowych jest że ''większa szansa żeby urodzić bliżniaki albo trojaczki''. Za malo grasz B)

nie wszyscy mogą nałogowo grać w simsy.

właściwie, to ja też nigdy nie urodziłam bliźniaków odmiennej płci, a ciąż miałam już dużo ^^

Katka_Psychopatka
06.08.2009, 10:46
Ja miałam bliźniaki odmiennej płci, więc jest to możliwe ;)

kamil11
06.08.2009, 10:56
Ja miałam bliźniaki odmiennej płci, więc jest to możliwe ;)

A jadłaś jabłka czy arbuzy?

Orzechowo
06.08.2009, 12:10
moze jadla po rowno albo wcale :|

maagda_17
06.08.2009, 13:51
a co do trojaczków - da się je mieś w sims 3;)

brzos
06.08.2009, 18:41
maagda, to było powiedziane już dawno.
off

maagda_17
08.08.2009, 18:04
maagda, to było powiedziane już dawno.
off

No i co z tego?? chciałam to potwierdzić, a poza tymnie zauważyłam że ten temat ma 3 str ;)

Serpentina
10.08.2009, 11:52
a ile trwa ciąża w trójce ?
3 simowe dni tak jak w dwojce czy więcej ?

Orzechowo
10.08.2009, 12:31
trzy tylko brzuch płynnie rosnie

surczak
11.08.2009, 18:35
a czy simka może zajść w ciążę tylko jak wybiorę "postaraj się o dziecko"? bo jestem ciekawa, czy podczas zwykłego "bara-bara" też? czyli w skrócie: czy jest możliwa niechciana ciąża?

anie_1981
11.08.2009, 18:51
Raczej nie. Miałam już sporo ciąż i nigdy nie były "niechciane". Jak jest bara bara to raczej dziecko się nie urodzi.

maagda_17
11.08.2009, 21:07
to chyba jest tak samo jak w the sims 2, że nie można mieć ,,niechcianego" dziecka, ale pewno nigdy nie można mieć B(

kamil11
12.08.2009, 10:21
Można gdy zainstaluje się hacka

lithium
12.08.2009, 17:06
Nie wiem czy u wszystkich to będzie działać ale u siebie zrobiłem doświadczenie z telewizją i muzyką dla dzieci i wyskoczyły bliżniaki.
Trzeba kazać simce oglądać kanał dla dzieci i włączyć jednocześnie radio z muzyką dla dzieciaków i powinno zadziałać.

chce tylko potwierdzic - testowalam i dziala ;p

Zebra
18.08.2009, 16:06
A jak się urodzi duch to będzie żyć wiecznie?

Orzechowo
19.08.2009, 12:13
nie. jesli masz dziecko z duchem to dzieci beda wygladac jak duchy ale normalnie beda dorastac itp.

micza
01.09.2009, 13:03
1. Ładnie, powolutku rośnie. Tak płynnie.
2. Na razie mi się nie zdarzyło :(
3. Chyba najwięcej 3 :|

~


jasne ze moze urodzic trojaczki~!!!!!!!!!!! jeszcze nie mialam ale nawet w instrukcji pisze. mozna tez za punkty aspiracji kupic nagrode "wzmożona płodność"- wtedy praktycznie zawsze rodza sie blizniaki, albo trojaczki.

'Mu
01.09.2009, 17:46
Wam też dwojaczki rodzą się zawsze tej samej płci? Wkurzające!!! XD

Można coś zrobić aby rodziły sie bliźniaki różne płci ?

kamil11
01.09.2009, 17:49
Wam też dwojaczki rodzą się zawsze tej samej płci? Wkurzające!!! XD

Można coś zrobić aby rodziły sie bliźniaki różne płci ?

Podobno jak simką klikniesz na ,"postaraj się o dziecko'' to bezie dziwczynka a jak simem to chłopczyk.Ale można też z jabłkami i arbuzami

ddo bwayo
01.09.2009, 18:13
~


jasne ze moze urodzic trojaczki~!!!!!!!!!!! jeszcze nie mialam ale nawet w instrukcji pisze. mozna tez za punkty aspiracji kupic nagrode "wzmożona płodność"- wtedy praktycznie zawsze rodza sie blizniaki, albo trojaczki.

A czy ja napisałam, że nie rodzą się trojaczki? Proszę czytaj uważnie, a nie piąte przez dziesiąte ;)

'Mu
01.09.2009, 18:28
Podobno jak simką klikniesz na ,"postaraj się o dziecko'' to bezie dziwczynka a jak simem to chłopczyk.Ale można też z jabłkami i arbuzami

Sposób pierwszy jakby żywcem wyciągnięty z dwójki (i równie wiarygodny ;) ) Z jabłkami i arbuzami.. no tak.. masz racje, tylko że nie o to pytam.
Zastanawiam się co zrobić, aby przychodzące na świat dwojaczki były różnej płci, czyli chłopczyk & dziewczynka :P

Nieidealna
01.09.2009, 20:20
Zastanawiam się co zrobić, aby przychodzące na świat dwojaczki były różnej płci, czyli chłopczyk & dziewczynka :P

A może jak będziesz jeść i jabłka,i arbuzy to wyjdą dwojaczki różnej płci?

motyka
01.09.2009, 20:37
Podobno jak simką klikniesz na ,"postaraj się o dziecko'' to bezie dziwczynka a jak simem to chłopczyk.Ale można też z jabłkami i arbuzami

Hmmm... U mnie Simki nie jadły żadnych owoców podczas ciąż - zwykłe potrawy z lodówki. U jednej urodził się chłopak, a u drugiej dziewczynka. Dziwne?

'Mu
02.09.2009, 17:43
A może jak będziesz jeść i jabłka,i arbuzy to wyjdą dwojaczki różnej płci?
To pierwsza rzecz jaka mi przyszła na myśl. Drugą był mod sprawiający, że płeć dziecka nie jest zależna od posiłków.
Hmmm... U mnie Simki nie jadły żadnych owoców podczas ciąż - zwykłe potrawy z lodówki. U jednej urodził się chłopak, a u drugiej dziewczynka. Dziwne?
Być może losowo. Choć równie możliwe, że twórcy nie zdradzili wszystkich możliwości ;)


Zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe. Urodziły się wam bliźniaki różnych płci ?

.
edit:
centaurea_cyanus > dzięki ^_^

lithium
02.09.2009, 21:26
Ja miałam bliźniaki odmiennej płci, więc jest to możliwe ;)

no chyba jest mozliwe

Ali
03.09.2009, 15:41
A może trzeba zjeść trzy jabłka i trzy arbuzy na przemian czyli raz jabłko raz arbuz.

AMSTA
04.09.2009, 08:24
Tak właśnie..nie wiadomo skąd biorą sobie te rowery... ;/

lithium
08.09.2009, 13:00
A może trzeba zjeść trzy jabłka i trzy arbuzy na przemian czyli raz jabłko raz arbuz.

wyprobowalam to, urodzili sie dwaj chlopcy ;p sprobuje jeszcze kiedys 3 jablka + 3 arbuzy ale nie na przemian, moze poskutkuje.
w ogole jestem zawiedziona dziedziczeniem w trojce. mam ciemnoskora simke i jasnego sima i po urodzeniu sie blizniakow jeden ma skore po matce a drugi po ojcu :| powinni to dopracowac, dzieci powinny byc mulatami na moj gust, no ale coz.

brzos
08.09.2009, 13:29
u mnie tez zawsze jest jedno takie drugie takie
tyle przeciez kolorow karnacji, ze...

Ali
09.09.2009, 11:57
Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz odnosnie dziedziczenia. Otóż co do karnacji to fakt ,że jeżeli są blizniaki to jedno ma po ojcu a drugie po matce.
Jeżeli mamy simkę bez partnera i ona postara się o dziecko np: z sąsiadem, to po urodzeniu dziecko jest identyczne jak matka coś w rodzaju klonu i nie zna swojego ojca, nie ma go w drzewie genealogicznym.Nawet jak go pozna to i tak będzie go znała jako znajomego a nie rodzinę.
Nie wiadomo czy to bug ,czy tak ma być.

lithium
09.09.2009, 12:05
a nie wiem, mam taka jedna rodzine, pozniej sprawdze.
u mnie z dziedziczeniem jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyla: chlopczyk, ktory sie urodzil, mial niebieskie oczy, nie wiadomo po kim. bo NIKT w rodzinie nie mial takich, tylko zielone albo fiolkowe ;o

Li-juan
11.09.2009, 20:32
1. Czytałem gdzieś w internecie że brzuch simki, rośnie płynnie podczas ciąży, czy gwałtownie robi się duży jak w dwójce?Nie brzuszek rośnie powolutku nawet nie zauważasz kiedy.

2. Czy simka może poronić? lub urodzić chore dziecko?Nie jeszcze się z czymś takim nie spotkałam

3. Ile dzieci podczas jednej ciąży może urodzić simka?3 Jak masz nagrody to tam wybierasz wzmacniacz płodności i na 99% urodzą się bliźnięta lub trojaczki ;)

czarnapuma
18.04.2010, 18:59
Moja simka urodziła trojaczki - 3 dziewczynki

asiak155
18.04.2010, 19:28
Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz odnosnie dziedziczenia. Otóż co do karnacji to fakt ,że jeżeli są blizniaki to jedno ma po ojcu a drugie po matce.
Jeżeli mamy simkę bez partnera i ona postara się o dziecko np: z sąsiadem, to po urodzeniu dziecko jest identyczne jak matka coś w rodzaju klonu i nie zna swojego ojca, nie ma go w drzewie genealogicznym.Nawet jak go pozna to i tak będzie go znała jako znajomego a nie rodzinę.
Nie wiadomo czy to bug ,czy tak ma być.

A to dziwne, bo u mnie dziecko nie przypomina matki chociaż bym chciała...

Kamis
18.04.2010, 19:32
Moja simka urodziła trojaczki - 3 dziewczynki

Moja też :P

nmin
18.04.2010, 19:54
Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz odnosnie dziedziczenia. Otóż co do karnacji to fakt ,że jeżeli są blizniaki to jedno ma po ojcu a drugie po matce.
Jeżeli mamy simkę bez partnera i ona postara się o dziecko np: z sąsiadem, to po urodzeniu dziecko jest identyczne jak matka coś w rodzaju klonu i nie zna swojego ojca, nie ma go w drzewie genealogicznym.Nawet jak go pozna to i tak będzie go znała jako znajomego a nie rodzinę.
Nie wiadomo czy to bug ,czy tak ma być.Wiem, że post stary jak świat, ale skoro nikt się do niego nie odniósł, a temat już odświeżony, to napiszę - to musiał być jakiś bug. U mnie dzieci nieślubne zdarzają się niemal tak często, jak małżeńskie, i każde ma w znajomych swojego ojca, nawet, jeśli nigdy go nie widziało. Przyrodnie rodzeństwo też ma, ale musi je najpierw poznać.

Kity
29.04.2010, 23:53
Czytałam na jednym blogu,że można pobrać hacka na usunięcie ciąży przez simkę w szpitalu O.o
Szcze mówiąc,ja bym nie próbowała.

Łezka
30.04.2010, 09:51
Co do ojcostwa... moja simka Madison urodziła synka strażakowi, chłopak miał ojca w kontaktach. Również taka sytuacja zadziała się, gdy owa simka urodziła strażakowi bliźniaczki. Poza tym moja simka ma wykupioną wzmożoną płodność, ale podczas ciąży jadła kilkakrotnie lody, słyszałem że to one powodują płeć żeńską w płodzie, a więc również u bliźniaczej ciąży oraz u trojaczków.
Edit: U mnie jakoś ten strażak Esteban Bullard jest murzynem, a Madison VanWatson biała i dziewczynki (czytaj Marietta i Sabrina) urodziły się jako mulatki, ani czarne, ani białe.

Nunczaki Orientu
08.06.2010, 15:12
Ale moment, bo już sie pogubiłam
1. By urodził się chłopiec trza zjeść jabłko/arbuz?
2. By dziewczynka arbuz/jabłko?
:|

Ilona
08.06.2010, 16:04
dobre,tylko czy pomoże,a tak serio,to jablka sa na chlopcow,a arbuz na dziewczynki

adrianah1
11.06.2010, 01:58
Dramat ! Moja Simka zarwala kolesia w Egipcie, szybko zaiskrzylo, wzieli szybki slub... Wkrotce przyszly na swiat blizniaki - chlopcy. Simka podczas ciazy zajadala sie jablkami.

Jakis czas pozniej zapragneli miec kolejne dzieci, marzyla im sie corka, Simka jadla arbuzy. Niestety na swiat przyszlo 2 chlopcow.

Nie poddajac sie, Simka kolejny raz zaszla w ciaze. Urodzili sie kolejni chlopcy. Kiedy stali sie malymi dziecmi okazalo sie, ze jeden z nich jest blondynem a drugi ma ciemne wlosy lecz karnacje albinosa. To taki drobny szczegol, zwazajac, ze rodzice maja urode typowo orientalna :/ Nie wiem skad te geny ?

Najbardziej przykry jest fakt, ze moj Sim chyba nie potrafi splodzic dziewczynki. Juz nie wiem jak mu pomoc :/

Przed ciaza i w trakcie jadla arbuzy i udalo sie :) Na swiat przyszly blizniaczki :)

Kinkarus
17.06.2010, 21:34
Moja simka w czasie ciąży ciągle oglądała telewizję dla dzieci i słuchała muzyki też dla dzieci i zajadała się arbuzami(chciałam miec bliźniaczki dziewczynki). A później wszystko się pomieszało: urodziły się trojaczki, chłopcy, i jeszcze byli murzynami, a rodzice byli biali :| A przedtem robiłam też to doświadczenie i było dobrze.

Simka18
24.06.2010, 09:40
no to dziwne ja nigdy nie każe jeść moim simom arbuzów tylko daje im wzmożoną płodność i jak, chcę mieć dziewczynki wtedy moja simka je wszystko tylko nie je naleśników i tych rzeczy do których przygotowania potrzebne są owoce i wtedy rodzą się, dziewczynki ;).

shan
26.06.2010, 12:04
Mnie wkurza to że jak urodzą się bliźnięta to nie są takie same, kiedyś moja simka zaszła w ciąże ze swoim kolesiem, i urodziły im się dwie dziewczynki, jedna odziedziczyła urodę po ojcu, a druga po matce, nie używałem wzmożonej płodności.

Vanitas
26.06.2010, 21:29
Mnie wkurza to że jak urodzą się bliźnięta to nie są takie same, kiedyś moja simka zaszła w ciąże ze swoim kolesiem, i urodziły im się dwie dziewczynki, jedna odziedziczyła urodę po ojcu, a druga po matce, nie używałem wzmożonej płodności.

Spoko mi się urodziły bliźniaczki chociaż ich matka chodziła ciągle niewyspana i głodna i o dziwo były prawie, że identyczne.

Fatumka
27.06.2010, 14:43
to w mojej pierwszej rodzinie najpierw simka urodziła córke a potem dałam wzmożoną płodność i urodziła jeszcze trojaczki :)
a potem w drugiej rodzinie miałam simke z pragnieniem życiowym - otoczona rodziną czy coś takiego - i co chwile się starała z mężem o dziecko... Od początku oboje mieli wzmożoną płodność, ale pierwsze dziecko to był chłopczyk, potem dwie dziewczynki, potem znowu chłopczyk i znów dwie dziewczynki...
Najciekawsze jest to, że ona chce powiększyć rodzinę, a jej mąż chce mieć 10 dzieci i nie wiem, jak to zrobić, bo pisze, że ona nie może mieć więcej dzieci, bo za dużo jest osób w domu... Jak myślicie? Czekać, aż się dzieci wyprowadzą i robić następne czy co? XD

W sumie szkoda, bo lubie każdą z tych postaci i chętnie bym nimi wszystkimi grała, nawet tą 10 dzieci XD

Simka18
27.06.2010, 16:01
no cóż ja raz miałam tak, że mój sim miał żonę z Francji no i na samym początku mieli dziewczynkę później dałam im wzmożoną płodność simka urodziła 3 chłopców ;) a najciekawsze jest, to że miałam ustawioną długość na epicką i nie wyrabiałam rodzice byli wykończeni jedno nakarmili, przewinęli już, następne zaczęło płakać masakra.

MoniQu$
27.06.2010, 18:01
Stworzyłam siebie. Zamieszkałam w przytulnym domku, który zbudowałam. Simka zakochała się w .. facecie, który przychodził sprzątać jej dom. Wzieli ślub.
Na świat przyszedł Marcin, potem bliżniaki - Olaf i Rafał, a zaraz po nich trojaczki - Zosia, Sandra i Kasia.

Marcin jest już nastolatkiem, Olaf i Rafał są dziećmi a dziewczynki również.

Nie wyrabiałam po prostu.
Płacz... I jeszcze trzeba było nauczyć ich korzystać z toalety, chodzić i mówić...

Ich ojciec już jest stary.
Masakra po prostu. Takie rodzinki to tylko dla osób o mocnych nerwach.

Dziwne, trojaczki w brzuchu simki a brzuch mały jakby było tam jedno dziecko...

Serakel
30.06.2010, 17:29
Ja gdy miałam wzmożoną płodność i jadłam arbuzy, bo chciałam bliźniaczki to urodziła się jedna dziewczynka, za drugim razem to samo, za trzecim urodził się chłopiec ale 1 nie jadłam arbuzów bo myślałam ze to przez nie rodzi się jedno dziecko- dziewczynka, wykasowałam te dzieci w edytorze miasta, bo chciałam bliźniaczki, za czwartym urodziły mi się bliźniaczki, ale tak pomieszałam w rodzinie ojca który miał zonę, ze już nie miał zony i dodatkowo miał bliźniaczki, wiec wykasowałam ojca i rodzinę ojca i bliźniaczki, ojca i jego rodzinę z zapisanej rodziny w biblioteczce dałam do miasta, znowu ich swatałam i za pierwszym razem urodziły się bliźniaczki.
Arbuzy działają, ale u mnie chyba tylko na jedna dziewczynkę, a z jabłkami nie próbowałam.
Mojej siostrze urodziły się trojaczki- dziewczynki, gdy oboje rodziców miało wzmożoną płodność, dwie z trojaczków były białe, jedna blondynka po mamie a druga brązowa po tacie, ale dziwne ze trzecia była prawie murzyn a rodzice biali. Dziwne te geny, te moje bliźniaczki to jedna była blondynka tak jak mama, ale inny blond i dlatego zmieniłam na taki jak jej mamie, a druga była brązowa, a ojciec rudy:?f?? i zmieniłam na taki jak ojcu

adrianah1
30.06.2010, 20:40
Moja simka przez jakis czas bez przerwy rodzila chlopcow (blizniaki) obojetnie czy jadla arbuzy czy tez nie. Tak bardzo chcialam, by urodzily im sie dziewczynki, ze moja simka co chwile zachodzila w ciaze, kiedy rodzili sie kolejni chlopcy, po prostu ich wykasowywalam, i simka znowu zachodzila w ciaze... Po chwili zorientowalam sie, ze ci wszycsy "usunieci" przeze mnie chlopcy sa w zwiazkach mojej simki, az mi sie przykro zrobilo, ze wymordowalam osemke dzieci :/ zdenerwowalam sie i wylaczylam gre.

Po paru dniach gre wlaczylam, chlopcow nie bylo juz w zwiazkach mojej simki. Ona znowu zaszla w ciaze. Przekonana bylam, ze znowu urodzi blizniakow chlopcow. Pogodzilam sie juz z tym i postanowilam juz nie ingerowac wiecej w jej ciaze :) Urzadzilam chlopiecy pokoj... sliczny, niebieski, 2 lozeczka, 2 foteliki. Wszystko dopasowane. Przez cala ciaze moja simka ciezko pracowala w ogrodku, do ostatnich godzin ciazy :) Pojechala do szpitala prosto z ogrodka.. a tu nagle pojawia sie informacja, ze na swiat przyszla zdrowa dziewczynka, potem kolejna, i ku mojemu zdziwieniu, 3 dziewczynka :)) Oczywiscie ucieszylam sie, ale musialam znowu remontowac pokoj :)

Trojaczki, to masakra. Matka padala ze zmeczenia podczas gdy dzieci darly sie w nieboglosy... Rozregulowal im sie caly dzien. Uczyla ich w nocy, jak zajmowala sie jedna, to druga sie darla, bo miala brudna pieluszke i tak bez konca... W koncu nie wytrzymalam... i zagralam kodami i ustawilam potrzeby statyczne :)))

Dodam na koniec, ze poraz pierwszy trojaczki urodzily sie identyczne, wszystkie mialy wlosy do ramion, czarne wlosy po rodzicach. Tylko jedna simka odziedziczyla oczy po matce - niebieskie, pozostale po ojcu - piwne. Poza tym sa identyczne :) nawet maja takie same brwii.

Arkia
03.07.2010, 15:27
Ja mam taką rodzinkę, co jest... nienormalna pod każdym względem. Na początku to ich zrobiła moja siostra z 1 bobasem. Wszyscy byli niebiescy, mieli elfie uszy i spłaszczony nos (siostra ich na Na'vi zworowała - mieli nawet nazwisko "Na'vi", a babka się Neytiri nazywała :P). Ta babka chciała wychować 5 dzieci do wieku nastolatka. Ok, cały czas płodzili dzieci, wyprowadzali je... Siostra chciała, żebym grała bez kodów. Ale jak mam 6 dzieci w domu i 2 dorosłych, to jak tu bez kodów wytrzymać?! Dzieci miały kojce na podwórku, bo w domu miejsca nie było... xD Ale później ich ojciec dużo zarobił i się przeprowadzili do większego domu, tego jakby na bagnach, takiego starego i opuszczonego :> Było super, itd., ale później się okazało, że ich jedna córka ma... blond włosy! A rodzice mieli czarne obydwoje. Ale cóż, strasznie ładnie jej w tych jasnych włosach było. No to jako jedyną córeczkę ją w domu zostawiłam. Znalazłam jej facia, no i... Odkryłam przede wszystkim, że oprócz kontaktów takich jak "Zięć" czy "Teść" jest również "Pasierb" i "Pasierbica" (bo ten facio wcześniej żonę miał i dwoje dzieci). Po jakimś czasie jeden dzieciak miał urodziny na młodego dorosłego, i wreszcie go miałam wyprowadzić. No to Neytiri (ta pierwsza babka) chciała mu z tej okazji naprawić głupie stare radio. No i ją prądnęło xD Kosiarz przylazł, i zostawił nagrobek. I to podczas urodzin jej syna! xD Myślałam, że nie wytrzymam. Na urodziny mu matka umarła! :D Dobrze, ale trzymajmy się tematu. Nie będę tu o Na'vijkach (xD) gadać. No więc potem mąż Neytiri ją ożywił, i była babka-duch. Fajnie, 2 dzieci nawet miałam duchowate (reszta niebieska, po tacie). Ich blond córcia też się z faciem rozmnażała. Ale ten związek mi nie wyszedł. Bo chciałam zaniebieszczyć miasto, i to było tak: Zwykle mi się u niej podwójne rodziły normalnoskóre dzieci, ale za to z elfimi uszami i spłaszczonym nosem. Raz mi się tylko zdarzyła niebieska dziewczynka. Jedna, bo jej matka miała trojaczki - łatwo policzyć, że jeśli w domu mieszka 4 dorosłych (czyli babcia i dziadek, mama i jej mąż), to jeśli najpierw babcia zajdzie w ciążę, a potem mama, (babcia po staniu się duchem jest młodsza od swojej córki :P), to jeśli babcia urodzi trojaczki (czyli mamy już 7 simów), to jej córka może urodzić tylko jedno dziecko. I właśnie to jedno dziecko było niebieskie. Ale miało normalne rysy twarzy :( Cóż, trudno się mówi ;) Potem ich przeprowadziłam do większego niepiętrowego domu (te trzy mnie przy urodzinach wykańczały, tym bardziej, że na samej górze miałam "Wesołe Przedszkole" i żłobek...). A arbuzy i jabłka zawsze, ale to zawsze mi działały. Bo na zmianę miałam chłopaki, dziewczyny, chłopaki, dziewczyny. Jakby co, to Neytiri ma teraz 13 dzieci i jakieś 6 wnuków :P Pięcioro od mieszkającej u nich, i jedno od jednego wyprowadzonego syna. On się ożenił z Darlene Bunch i ma z nią syna. Ale... jaśniutkoniebieskiego. Prawie białego. Mimo, że sami Na'viowie są na fulla ciemnoniebiescy. Możliwe, że maluch odziedziczył niebieskość po ojcu, ale jasny odcień skóry po matce ;)

Kamis
03.07.2010, 17:11
Ja mam taką rodzinkę, co jest... nienormalna pod każdym względem. Na początku to ich zrobiła moja siostra z 1 bobasem. Wszyscy byli niebiescy, mieli elfie uszy i spłaszczony nos (siostra ich na Na'vi zworowała - mieli nawet nazwisko "Na'vi", a babka się Neytiri nazywała :P). Ta babka chciała wychować 5 dzieci do wieku nastolatka. Ok, cały czas płodzili dzieci, wyprowadzali je... Siostra chciała, żebym grała bez kodów. Ale jak mam 6 dzieci w domu i 2 dorosłych, to jak tu bez kodów wytrzymać?! Dzieci miały kojce na podwórku, bo w domu miejsca nie było... xD Ale później ich ojciec dużo zarobił i się przeprowadzili do większego domu, tego jakby na bagnach, takiego starego i opuszczonego :> Było super, itd., ale później się okazało, że ich jedna córka ma... blond włosy! A rodzice mieli czarne obydwoje. Ale cóż, strasznie ładnie jej w tych jasnych włosach było. No to jako jedyną córeczkę ją w domu zostawiłam. Znalazłam jej facia, no i... Odkryłam przede wszystkim, że oprócz kontaktów takich jak "Zięć" czy "Teść" jest również "Pasierb" i "Pasierbica" (bo ten facio wcześniej żonę miał i dwoje dzieci). Po jakimś czasie jeden dzieciak miał urodziny na młodego dorosłego, i wreszcie go miałam wyprowadzić. No to Neytiri (ta pierwsza babka) chciała mu z tej okazji naprawić głupie stare radio. No i ją prądnęło xD Kosiarz przylazł, i zostawił nagrobek. I to podczas urodzin jej syna! xD Myślałam, że nie wytrzymam. Na urodziny mu matka umarła! :D Dobrze, ale trzymajmy się tematu. Nie będę tu o Na'vijkach (xD) gadać. No więc potem mąż Neytiri ją ożywił, i była babka-duch. Fajnie, 2 dzieci nawet miałam duchowate (reszta niebieska, po tacie). Ich blond córcia też się z faciem rozmnażała. Ale ten związek mi nie wyszedł. Bo chciałam zaniebieszczyć miasto, i to było tak: Zwykle mi się u niej podwójne rodziły normalnoskóre dzieci, ale za to z elfimi uszami i spłaszczonym nosem. Raz mi się tylko zdarzyła niebieska dziewczynka. Jedna, bo jej matka miała trojaczki - łatwo policzyć, że jeśli w domu mieszka 4 dorosłych (czyli babcia i dziadek, mama i jej mąż), to jeśli najpierw babcia zajdzie w ciążę, a potem mama, (babcia po staniu się duchem jest młodsza od swojej córki :P), to jeśli babcia urodzi trojaczki (czyli mamy już 7 simów), to jej córka może urodzić tylko jedno dziecko. I właśnie to jedno dziecko było niebieskie. Ale miało normalne rysy twarzy :( Cóż, trudno się mówi ;) Potem ich przeprowadziłam do większego niepiętrowego domu (te trzy mnie przy urodzinach wykańczały, tym bardziej, że na samej górze miałam "Wesołe Przedszkole" i żłobek...). A arbuzy i jabłka zawsze, ale to zawsze mi działały. Bo na zmianę miałam chłopaki, dziewczyny, chłopaki, dziewczyny. Jakby co, to Neytiri ma teraz 13 dzieci i jakieś 6 wnuków :P Pięcioro od mieszkającej u nich, i jedno od jednego wyprowadzonego syna. On się ożenił z Darlene Bunch i ma z nią syna. Ale... jaśniutkoniebieskiego. Prawie białego. Mimo, że sami Na'viowie są na fulla ciemnoniebiescy. Możliwe, że maluch odziedziczył niebieskość po ojcu, ale jasny odcień skóry po matce ;)

Przepraszam najmocniej, ale gdzie tutaj jest pytanie?

shan
03.07.2010, 17:53
Ten temat już rozkwitł i w nim nie są tylko zadawane pytania, lecz pogawędki o ciąży.

adrianah1
03.07.2010, 19:51
No wlasnie pogaduszki o ciazy :) chyba :) mam nadzieje, ze nikt nie zwroci nam na to uwagi.
Przydazyla mi sie jeszcze jedna boplesna rzecz. Mianowicie, zafascynowana dodatkami z netu, posciagalam mnostwo mebli. Nie zauwazylam, ze jakis dodatek narobil mi cos w grze i w miescie wszystkie parcele zrobily sie niebieskie... Zaniepokoilam sie, ze moje dzieci bez przerwy siedza w domu... wiec chcialam je wyslac do szkoly... alo pojawila mi sie informacja, ze w tym miescie nie ma szkoly... Postanowilam wiec, ze w takim wypadku przyspiesze urodziny moich dzieci. Gdy staly sie Mlodymi doroslymi, pojawil sie napis : Twoje dzieci nie chodzily do szkoly, wiec nie mozesz wybrac im cech... Cechy zostaly wybrane im automatyczne... jedna stala sie flegmatykiem, druga gderliwa, a 3 szalona :/ Juz mi sie znudzila gra rodzina nieukow wiec chyba ja skasuje, wykasuje wszystkie package i juz chyba nie kupie wzmozonej plodnosci, bo nie daje rady z domowym przedszkolem :/

P.S
Mialam juz chyba 8 opiekunek i zadna nie chce zajmowac sie dziecmi, przychodza, ogladaja TV lub graja na gitarze, po czym "oczekiwane sa gdzies indziej" i wychodza... cos mam pecha :/


Myslicie, ze jak sie je na zmiane arbuzy i granaty podczas ciazy, to w razie mnogiej ciazy, jest szansa na blizniakow chlopca i dziewczynke ? :)

Noemi
04.07.2010, 09:53
@up: nie granaty, tylko jabłko są od chłopców. Spróbuj tak zrobić, jednak szanse są małe.
opiekunki są nastolatkami, więc gdy wzywasz je rankiem one oczekiwane są gdzieś indziej, czyli muszą iść do szkoły ( tak myślę).
Mi wiele błędów w grze narobił kod na ciążę i bara-bara u nastolatek. Spróbuj go wywalić, może będzie OK.

marcin4000
13.07.2010, 11:05
Wczoraj urodził mi się Damian Wozny-syn Gwen i Holden'a Wozny. Byłem bardzo szczęśliwy. W trakcie ciąży bardzo opiekowałem się młodą mamą. Tak dobrze się opiekowałem się, że mogłem wybrać dwie cechy małego.

Annbe
13.07.2010, 11:18
Ja mysle ze najwiecej mzoe urodzic 2 o trojaczkach jeszcze nigdy nie slyszlam..

Można urodzić trojaczki. Wiem, bo sama miałam (znaczy moja simka :D)

Mroczny Pan Skromności
13.07.2010, 11:50
Ja niestety tylko bliźniaki :(
A w TS3 opieka nad dzieckiem jest banalnie prosta (moja Simka spodziewa się czwartego - chyba, że będą bliźniaki, albo trojaczki, bo rodzice oboje mają Wzmożoną płodność :P)

Arkia
13.07.2010, 14:08
O jejku... Kilka dni temu spróbowałam na simce bez Wzmożonej Płodności (jej partner też nie miał) muzyki i programów (telewizji) dla dzieci. Cały czas w pokoju siedziała i oglądała i słuchała. Myślałam, że może to da jakieś bliźniaki, ale... Za pierwszym razem wyszły trojaczki! To naprawdę super sposób. Nawet nie trzeba płodności kupować, wystarczy że simka z brzuszkiem ogląda telewizję dla dzieci i słucha dla nich muzyki. Jakby co, ja muzyki (a właściwie moja simka) słuchała muzyki i oglądała cały dzień, a właściwie całe dni. Mógłby mi ktoś przybliżyć, ile simka musi się gapić w telewizor i słuchać muzyczki, żeby były trojaczki? Chodzi mi o podanie takiej przybliżonej liczby godzin.

Madelaine
15.07.2010, 23:26
U mnie sposób: arbuz = dziewczynka, jabłko = chłopiec, zawsze działa. A sposób z muzyką dla dzieci i telewizją dziecięca nie próbowałam. Ale wypróbuje. Zobaczymy czy zadziała.

Mam jeszcze pytanie. Czy jest jakiś sposób by rodziły się bliźnięta np.: dziewczynka - chłopiec? Bo mi się ciągle rodzą: chłopiec - chłopiec i dziewczynka - dziewczynka.

Charionette
16.07.2010, 12:08
Wydaje mi się, że tak się nie da. Próbowałam :P

A od czego zależy czy rodzą się bliźniaki czy trojaczki? Moja simka nie miała wzmożonej płodności, słuchała muzyki dla dzieci i oglądała tv dla dzieci a i tak urodziła bliźniaki ;)

Mroczny Pan Skromności
16.07.2010, 12:19
Charionette - to chyba nie zależy od niczego, ale ważne jest, żeby dbać o ciężarną Simkę. A "Wzmożona płodność" tylko zwiększa szansę na urodzenie bliźniaków/trojaczków, jednak nie gwarantuje tego (mój Sim miał tę nagrodę, ale urodził się jeden Sim). Wydaje mi się, że jeśli rodzice mają oboje wykupioną "Wzmożoną płodność", szansa rośnie jeszcze bardziej.

Sposobu z muzyką/telewizją dla dzieci nie próbowałem, a arbuzy/jabłka właśnie próbuję (Simka jest w ciąży).

Madelaine - ja też się zastanawiam, chciałbym mieć takie rodzeństwo

ZuuZaa
17.07.2010, 18:21
Wydaje mi się, że jeśli rodzice mają oboje wykupioną "Wzmożoną płodność", szansa rośnie jeszcze bardziej.
nom, to fakt, wtedy zawsze rodza mi sie blizniaki albo trojaczki
z arbuzami i jabłkami to prawda na 100%, zawsze dziala i moge sobie ustalic czy chce chlopca czy dziewczynke ;p

lithium
17.07.2010, 23:10
mi ten sposob raz dziala raz nie, nie wiem czemu :(( a ze sluchaniem muzyki & ogladaniem tv dla dzieci to fakt, zawsze dzialalo.

Mroczny Pan Skromności
18.07.2010, 06:56
centa, bo w jednej aktualizacji chyba zlikwidowali ten sposób
Ja nie mam z tym problemu, bo nie aktualizuję :P

eS_guy
18.07.2010, 19:32
@up: dobrze wiedzieć, podoba mi się pomysł z jabłkami i arbuzami!
Poza tym przyznam rację z tymi bliźniakami jednopłciowymi, chciałbym czasem chłopca i dziewczynkę. Ale i tak bliźniaki mam rzadko, wolę 'pojedyncze' dziecko ;)

Arkia
25.07.2010, 15:16
Eureka! Odkryłam, jak poznać płeć dziecka (o ile nie użyło się arbuzów lub jabłek). Wystarczy poradzić się lekarza. Ja miałam w domu Światowej sławy chirurga, męża mojej ciężarnej simki. I raz tak tą simką kliknęłam na jej męża, wzięłam przyjazne, i była opcja "Ustal płeć dziecka"! :D Mąż jej powiedział, że "Shani została szczęśliwą matką dziewczynki!", czy jakoś tak. No i się sprawdziło. Podejrzewam, że inni lekarze (ci na niższych szczeblach, nie wprowadzeni do rodziny simki) też mogą ustalać płeć :)

shan
25.07.2010, 15:45
Eureka! Odkryłam, jak poznać płeć dziecka (o ile nie użyło się arbuzów lub jabłek). Wystarczy poradzić się lekarza. Ja miałam w domu Światowej sławy chirurga, męża mojej ciężarnej simki. I raz tak tą simką kliknęłam na jej męża, wzięłam przyjazne, i była opcja "Ustal płeć dziecka"! :D Mąż jej powiedział, że "Shani została szczęśliwą matką dziewczynki!", czy jakoś tak. No i się sprawdziło. Podejrzewam, że inni lekarze (ci na niższych szczeblach, nie wprowadzeni do rodziny simki) też mogą ustalać płeć :)

Mi też się raz zdarzyła taka opcja. Mąż mojej simki też był lekarzem i mógł ustalić płeć dziecka, ustalał ją kilka razy, raz chłopiec drugi raz dziewczynka i tak w kółko aż w końcu urodziły się bliźniaczki:P

Łezka
26.07.2010, 22:55
Grając Simką Madison VanWatson z domu "Przyjaciółki z pracy" (Sunset Valley) pewnego razu zapytałem się Torri Kimury, która była lekarką o płeć dziecka, wskazała dziewczynkę, a urodziły się bliźniaczki, więc poniekąd nie kłamała. :)

Horsez
27.07.2010, 14:08
ja raz miałam tak że wzięłam opcje postaraj się o dziecko nie było melodyjki no więc następnego dnia jeszcze raz i jeszcze raz, a potem simka urodziła trojaczki xdd

Adu$
07.08.2010, 09:35
Hej !
Mam takie pytanko, bo jak simki już urodzi to pisze " Ciążą przebiegła dobrze ..."
a jak zrobić żeby ciąża przebiegła źle i urodziło się chore dziecko ?
I czy komuś się już takie coś przytrafiło ?

shan
07.08.2010, 09:39
Niestety ale to niemożliwe. Jedynie mogą się dziecku wybrać gorsze cechy np. Leniuch itd.

Adu$
07.08.2010, 10:25
Grając Simką Madison VanWatson z domu "Przyjaciółki z pracy" (Sunset Valley) pewnego razu zapytałem się Torri Kimury, która była lekarką o płeć dziecka, wskazała dziewczynkę, a urodziły się bliźniaczki, więc poniekąd nie kłamała. :)

Jak można i gdzie się dowiedzieć jaka to będzie płeć dziecka ?

Wednesday
07.08.2010, 12:17
Właśnie, jak można się tego dowiedzieć?

shan
07.08.2010, 13:17
Można się tego dowiedzieć u sima który jest chyba na najwyższym szczeblu kariery Medycyna. Nie wiem czy musi to być najwyższy szczebel czy też nie;)

Wednesday
07.08.2010, 14:02
Wielkie dzięki shan :):):)

shan
07.08.2010, 15:30
Grając Simką Madison VanWatson z domu "Przyjaciółki z pracy" (Sunset Valley) pewnego razu zapytałem się Torri Kimury, która była lekarką o płeć dziecka, wskazała dziewczynkę, a urodziły się bliźniaczki, więc poniekąd nie kłamała. :)

Proszę:) Ale chyba odkryliśmy sposób na bliźnięta bez wzmożonej płodności :D:D:D:D:D:D:D:D Huraaa. Kolejne odkrycie w simsach:P

O jejku... Kilka dni temu spróbowałam na simce bez Wzmożonej Płodności (jej partner też nie miał) muzyki i programów (telewizji) dla dzieci. Cały czas w pokoju siedziała i oglądała i słuchała. Myślałam, że może to da jakieś bliźniaki, ale... Za pierwszym razem wyszły trojaczki! To naprawdę super sposób. Nawet nie trzeba płodności kupować, wystarczy że simka z brzuszkiem ogląda telewizję dla dzieci i słucha dla nich muzyki. Jakby co, ja muzyki (a właściwie moja simka) słuchała muzyki i oglądała cały dzień, a właściwie całe dni. Mógłby mi ktoś przybliżyć, ile simka musi się gapić w telewizor i słuchać muzyczki, żeby były trojaczki? Chodzi mi o podanie takiej przybliżonej liczby godzin.

Odkryliśmy też prawdopodobny sposób na trojaczki lub bliźnięta. To już dwa sposoby:)

U mnie sposób: arbuz = dziewczynka, jabłko = chłopiec, zawsze działa. A sposób z muzyką dla dzieci i telewizją dziecięca nie próbowałam. Ale wypróbuje. Zobaczymy czy zadziała.

Mam jeszcze pytanie. Czy jest jakiś sposób by rodziły się bliźnięta np.: dziewczynka - chłopiec? Bo mi się ciągle rodzą: chłopiec - chłopiec i dziewczynka - dziewczynka.

I przepis na płeć dziecka:D Fajne podsumowanie tematu

Adu$
07.08.2010, 15:54
Można się tego dowiedzieć u sima który jest chyba na najwyższym szczeblu kariery Medycyna. Nie wiem czy musi to być najwyższy szczebel czy też nie;)

Dziękuję ;-)

nmin
09.08.2010, 16:03
Ten sposób z telewizją i muzyką dziecięcą jest super! Nie miałam ostatnio żadnego pojedynczego dziecka, za to w testowych rodzinach już dwie pary bliźniąt (jedna para chłopcy, jedna dziewczynki), a przed chwilą moja Simka urodziła moje wymarzone trojaczki - dziewczynki :)


Czy komukolwiek urodziły się w jakikolwiek sposób wieloraczki RÓŻNEJ płci?

Adu$
09.08.2010, 19:46
Hej !
Ja cały czas jadłam gofry i urodziły mi się bliźniaki - dziewczynka i chłopak ;-) !!

Wednesday
10.08.2010, 11:56
Adu$- Naprawdę? Ekstra :). Przetestuje sobie to :P

Mroczny Pan Skromności
10.08.2010, 12:16
Hej !
Ja cały czas jadłam gofry i urodziły mi się bliźniaki - dziewczynka i chłopak ;-) !!
Wątpię, żeby to był sposób. Raczej przypadek. Ale przetestuję, może to faktycznie działa...? ; P

Wednesday
10.08.2010, 21:28
Ja też to testowałam i nie udało się, a może to przez to, że simka przez przypadek zjadła pół hot doga? Może :)

Vila
11.08.2010, 10:04
Ja przetestowałam to z telewizją dla dzieci. Moja simka oglądała w wolnym czasie (czyli po zapełnieniu pragnień) i urodziły jej się bliźniaczki.

Jeszcze jest takie coś u mnie.
Sim miał zakupioną wzmożoną płodność. Najpierw zaszła w ciążę jego żona to urodziła 1 dziecko, w drugiej ciąży bliźniaki, a w trzeciej - trojaczki.
Potem żona mu zmarła i znalazł kochankę. I znów było tak samo.
1 ciąża - jedynak
2 ciąża - bliźniaki
3 ciąża - trojaczki

Owl Finch
11.08.2010, 10:38
A ja jak kupię wzmożoną płodność, to zawsze już przy pierwszej ciąży są bliźnięta. Ostatnio nawet nie kupuję tej nagrody, a i tak od trzech pokoleń są TYLKO bliźniaki i TYLKO dziewczynki, już mam tego serdecznie dosyć :<

Wednesday
11.08.2010, 16:48
Carolyn, może spróbuj gdy simka będzie w ciąży (i będzie już o tym wiedzieć) to niech zje jedno jabłko. Mi zawsze rodzi się w ten sposób jeden chłopiec. A jak chcesz jedną dziewczynkę, to jednego arbuza. Ale to nie jest jeszcze dokładnie przetestowany sposób, więc mogą się urodzić bliźniaczki.
Swoją drogą szkoda, że nie ma kodów na takie rzeczy. Jeszcze nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki razem. Czy miałam? <drapie się po głowie> Nie, nie miałam. A chciałabym. A może ktoś zna taki kod? Lub dobrze wypróbowany sposób?

Owl Finch
12.08.2010, 10:52
Jak się zaprzyjaźnisz z lekarzem to możesz na niego kliknąć i chyba w przyjaznych jest "ustal płeć dziecka". Ale niestety ilości ustalić się nie da :P

Wednesday
12.08.2010, 11:41
No, niestety :(. Jeszcze spróbuje z tym lekarzem ;)

Owl Finch
16.08.2010, 23:15
Kurczę, strasznie chcę mieć dziecko - ducha, ale wszystkie simki po mimo ciąży z duchami rodzą zwykłe dzieci :( czy to jakiś błąd? A może trzeba zrobić coś specjalnego, żeby się udało? Proszę o pomoc...

patryk916
11.12.2010, 08:33
Żeby nie jechała do szpitala trzeba wpisać testing...... i za pomocą SHIFTU usunąć szpital.

shan
11.12.2010, 15:59
Wystarczy że usunie się komendę że jedzie do szpitala :)

brzos
19.12.2010, 19:08
a moja nie posiadla umiejetnosci rodzenia bez szpitala, moze tak stac i stekac i przec, ale nie rodzi, tylko czeka, az laskawie odwioze ja do szpitala......

Natix
27.12.2010, 14:51
Ja jak moja simka miała ostatni dzień ciąży i czułam że to już nie długo wysłałam jej mężusia z drugim dzieckiem na drugi koniec miasta w odwiedziny, tak, żeby za szybko nie wyszli.
I simka zaczęła rodzić. Raz po raz kasowałam, bo chciała jechać na rowerze do szpitala i w końcu urodziła w domu. Normalnie takie gwiazdki dookoła, obróciła się, jakby chciała się przebrać i już trzymała niemowlaczka na ręku.

Kurczę, strasznie chcę mieć dziecko - ducha, ale wszystkie simki po mimo ciąży z duchami rodzą zwykłe dzieci :( czy to jakiś błąd? A może trzeba zrobić coś specjalnego, żeby się udało? Proszę o pomoc...

O to dziwne, bo moja miała męża- ducha i miała z nim 4 dzieci i każde to duch...
Nie wiem, chyba to jakiś błąd...

Owl Finch
04.01.2011, 18:29
Już się udało :D właśnie parę dni temu urodziła się duszka :D

fαикα ѕιмóω
04.01.2011, 18:48
Och,to ja kiedyś stworzyłam jedną kobietę,dwóch mężczyzn.Wszyscy byli przyjaciółmi do czasu kiedy...jeden z chłopaków zakochał się w urodziwej Claudii.Zostali parą,ale po kryjomu spotykała się też z tym drugim,a oni o tym nie wiedzieli :P Taki był ubaw,ale Claudia z tym swoim pierwszym spodziewała się dziecka.Chris się o tym dowiedział,nie był zadowolony.Obojga dostali od Chrisa w twarz :D Potem o dziwo się przeprowadził i już nie było tak zabawnie.Spełniłam po raz pierwszy cel "Mieć 5 dzieci i wychować je aż do wieku nastolatka" - to była wspaniała rodzina.Na 5-ciu dzieciakach oczywiście się nie skończyło ;) A kiedyś śledziłam tego Chrisa i dowiedziałam się gdzie mieszkał.A mieszkał on z samymi dziewczynami,a mianowicie... "Przyjaciółki z pracy" Nie wiem jak on się tam dostał,w każdym bądź razie...ja go tam nie przeprowadzałam :D No i oczywiście któregoś dnia i u nich zaobserwowałam jedno dziecko :D
Ogółem to teraz rzadziej daję opcję żeby moja simka była w ciąży.Na ogół od razu przy tworzeniu tworzę małe dziecko,albo normalne dziecko.

*Imiona przypadkowe,nie pamiętałam imion także wymyśliłam te. :)

Owl Finch
04.01.2011, 19:52
Ja nigdy nie tworzę dzieci razem z rodziną. Zawsze przychodzą na świat w trakcie gry, ponieważ lubię okres ciąży, a później to hardkorowe zmęczenie i bieganie do kojca :P

żelekyo
05.01.2011, 14:28
musi duch mieć dziecko z duchem.

Owl Finch
05.01.2011, 15:53
Wystarczy, że jeden rodzic jest duchem i wtedy rodzi się duch lub zwyczajne dziecko. Jeśli oboje są duchami, to i dziecko na 100% będzie duchem :)

dirty_job
03.02.2011, 12:40
Znacie już jakieś sposoby by nastolaki były w ciąży?
Edit: Już znalazłam: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=54548

Juna
05.02.2011, 09:11
Ja mysle ze najwiecej mzoe urodzic 2 o trojaczkach jeszcze nigdy nie slyszlam..

Ja miałam trojaczki ;-) Ale wyglądało dość dziwnie: simka wychodziła ze szpitala z jednym dzieckiem, odkładała noworodka na ulicę, znów pojawiał się filmik, znów odkładała i trzeci filmik.

shan
05.02.2011, 09:55
Jaki filmik, podczas rodzenia nie ma chyba żadnego filmiku, chyba że się myle albo dochodzi to w jakimś dodatku :|

Owl Finch
05.02.2011, 10:59
Ale wyglądało dość dziwnie: simka wychodziła ze szpitala z jednym dzieckiem, odkładała noworodka na ulicę, znów pojawiał się filmik, znów odkładała i trzeci filmik.

Filmik? Filmik to był w dwójce, w trójce chyba nic nie ma... Simka po prostu wychodzi ze szpitala z dzieckiem i pojawia się komunikat, żeby wybrać imię dla dziecka...

muffindance
05.02.2011, 11:23
kiedy simka rodzi trojaczki wychodzi z nosidelkiem w reku (wyglada jak koszyk). a jak przyjdzie juz do domu to odklada ten koszyk na podloge, trzeba wtedy na niego kiknac i wyciaga kazdego dzieciaka osobno.

Juna
06.02.2011, 14:00
Filmik... Znaczy się te "narodziny".

alicja271998
07.02.2011, 13:59
Zdarzyło mi się że urodziła czworaczki, wyskoczyło okienko z wpisaniem 4 imion dla 3 dziewczynek i chłopca, ale gdy skończyłam wpisywać gra mi się wyłączyła i straciłam czworaczki. To było piękne!

eklera123
07.02.2011, 15:22
Czworaczki? Ale w The Sims 3? Bez urazy, ale jakoś nie wierzę w to, że czworaczki mogą się urodzić, no - jeśli już trojaczki :)

Juna
09.02.2011, 14:28
No nie wiem... A w dwójce mogą być czworaczki? Bo pamiętam że pieski się po 4 rodziły...

Aperlaxive
26.02.2011, 11:51
Urodziło mi się dzisiaj pierwsze dziecko. dziewczynka. ma na imie Wiktoria. Tak się młodą mamą opiekowałam że mogłam wybrac dwie cechy: dobra i przyjacielska. Teraz oczekuję bliźniaków

Połówka
26.02.2011, 12:08
co do narodzin trojaczków (i bliźniaków też, jeżeli nikt nie przyjedzie do szpitala i matka jest sama) - matka wychodzi z nosidełkiem (takie jak przy adopcji dziecka) jedzie do domu, nosidełko postawia na podłodze, wyciaga jedno dziecko i zanosi do kojca, wraca po drugie i je zanosi a przy wyciąganiu 3 dziecka nosidełko znika. i koniec ;) Mi się lubią rodzić bliźniaki i trojaczki, przez co mam zawsze max osób w rodzinie ;d nigdy nie miałam w rodzince tylko matki i ojca z jednym lub dwoma dziećmi. Zawsze mam ich pełno

hellraiser
26.02.2011, 13:24
No nie wiem... A w dwójce mogą być czworaczki? Bo pamiętam że pieski się po 4 rodziły...

W Dwójce maksymalnie można urodzić bliźnięta. W TS3 - trojaczki. Więcej nie można.

anie_1981
26.02.2011, 17:22
Trojaczki, to tak, na mój gust o dwoje dzieci za dużo. Nigdy mnie nie kręciły mnogie ciąże. W dwójce były moją zmorą normalnie i bardzo się cieszę, że w trójce mi się zdarzają sporadycznie. Trojaczków nie miałam nigdy i bardzo się cieszę. Ale mam pytanie, co się dzieje w sytuacji, gdy trojaczki rodzą się w szpitalu? Matka i ojciec wezmą po jednym na ręce, ale jak "to trzecie" trafia do domu?

shan
26.02.2011, 19:48
kiedy simka rodzi trojaczki wychodzi z nosidelkiem w reku (wyglada jak koszyk). a jak przyjdzie juz do domu to odklada ten koszyk na podloge, trzeba wtedy na niego kiknac i wyciaga kazdego dzieciaka osobno.

:P :) <znaki>

anie_1981
28.02.2011, 14:57
Dzięki za info!

eklera123
28.02.2011, 15:55
Też nie lubię mnogich ciąż. Jakoś wolę, jak jakaś simka czy sim ma młodszego brata czy siostryczkę. Wtedy jest.. po prostu fajniej. Od rana bawisz się z małym dzieckiem, potem przychodzi drugie dziecko (starsze) i odrabiasz z nim lekcję ;)

Czyniąca_Hałas
28.02.2011, 17:44
Ja miałam raz trojaczki... (znaczy nie ja! Lily!). I to była masakra... Dobrze, że mieli nastoletnią córkę Opal, inaczej by sobie nie poradzili. I brzuch jakoś nie wydaje mi się większy od brzucha Simki, która urodziła jedno dziecko.

anie_1981
01.03.2011, 09:34
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że Simkom "nie odchodzą wody". Nie pojawia się w ogóle kałuża wody na podłodze, gdy Simka zaczyna rodzić. Też tak macie?

hellraiser
01.03.2011, 10:08
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że Simkom "nie odchodzą wody". Nie pojawia się w ogóle kałuża wody na podłodze, gdy Simka zaczyna rodzić. Też tak macie?

U mnie nigdy czegoś takiego nie było :|

Chryzantem Złocisty
01.03.2011, 10:09
no,u mnie też nigdy czegoś takiego nie widziałam,odkąd gram w trójkę :P

anie_1981
01.03.2011, 12:19
A u mnie na początku było... Po powrocie ze szpitala trzeba było jeszcze sprzątać kałużę wody z miejsca, gdzie Simka stała gdy zaczęła rodzić. Ale od jakiegoś czasu tego nie ma. Dlatego byłam ciekawa co jest grane.

Cynthia
04.03.2011, 16:51
Z tym, że u mnie sama sobie wyczarowała :P Tak samo dziecko jeździ do szkoły- rowerem, którego nie ma.
No, mi też. Zamiast taksówki jest zielony rowerek ;)

Aperlaxive
05.03.2011, 19:32
U mnie ilekroć wezme opcje postaraj się o dziecko zawsze simka zachodzi w ciąże mam chyba już 5 ciąż. Wracając urodziłam już 6 dzieci i ani bliźniaków ani trojaczków a mam wzmożoną płodność. A no i jeszcze arbuzy na dziewczynki a jabłka na chłopców tak?

muffindance
05.03.2011, 19:50
tak. jablka - chlopcy, arbuzy - dziewczynki. ;)
sprobuj jeszcze ogladac telewizji dla dzieci i sluchac stacji z muzyka dziecieca

Połówka
05.03.2011, 19:54
Anie - w grze nie ma wód czy jak to się odmienia. Ale jest mod na nie. może miałaś, ale teraz Ci się jakoś usunął?

anie_1981
06.03.2011, 11:29
Nie, właśnie nigdy nie miałam na to moda. Po prostu było, ale od jakieś czasu nie ma.

Połówka
06.03.2011, 12:23
No to nie wiem. Ja od początku gry w simsy nie miałam czegoś takiego, ani nie słyszałam żeby ktoś miał - no chyba, że z użyciem moda :P

Shannon
06.03.2011, 13:45
Pierwszy raz słyszę o wodach ciążowych bez moda ; o
Na sto procent nic nie ściągałaś? Bo ja nigdy czegoś takiego nie miałam.

Chiyano
06.03.2011, 13:55
Ja nigdy nie miałam wód. Słyszałam o modzie tylko.

muffindance
06.03.2011, 14:39
ja mialam tak raz po zainstalowaniu gry, dokladnie to u Justine Keaton (?) z SV.. po sciagnieciu pierwszej aktualki juz sie to nigdy nie stalo :|

Shannon
06.03.2011, 15:28
to może jakaś łatka anulowała wody???

anie_1981
07.03.2011, 12:11
Najwyraźniej. Ja nigdy nie słyszałam o modzie na wody płodowe, więc też i nigdy go nie miałam. A tych wód płodowych to już od bardzo dawna nie mam, więc najwyraźniej któraś z łatek to wyłączyła. Jak byście mieli namiary na takiego moda, to dajcie linka... ;)

EDIT:

Pamiętacie, że kiedyś był taki mod, który pozwalał na sterowanie płcią dzieci, za pomocą owoców? Gra miała to wbudowane, a potem podobno twórcy gry to wyłączyli i dlatego ktoś napisał tego moda. Ja długi czas go miałam, bo mi się podobało to sterowanie płcią dzieci. Ale potem się go pozbyłam, bo NRaas też potrafi sterować płcią, więc uznałam, że bez sensu jest mieć dwa mody na to samo. Może tamten mod dawał te wody płodowe. Ale w opisie chyba nic takiego nie było. Mówię "chyba", bo już tego moda nie mam. I raczej nie będzie możliwości tego sprawdzić, bo ten mod zniknął z modTheSims. Widać redakcja forum, lub sam jego autor, uznali, że obecnie nie jest już nikomu taki mod potrzebny. Jeśli jednak ktoś z Was nadal by go miał gdzieś na dysku, to mogłabym liczyć na podesłanie go? On chyba nie powodował żadnych błędów, więc mógłby sobie leżeć w Mods\Packages. No chyba, że nie miał jednak opcji wód płodowych.

Ten mod nazywał się GenderBender.

EDIT2:

Już mam tego moda. Pozostaje zapłodnić jakąś Simkę i sprawdzić, czy będzie kałuża podczas porodu, czy nie.

Aperlaxive
19.03.2011, 12:13
ZWARIUJE! Tylko chłopcy:
pierwszy chłopiec okej potem bliźniaki chłopcy potem znowu chłopiec a potem trojaczki - chłopcy dostaje migreny

anie_1981
20.03.2011, 13:09
Dawaj ciężarnej Simce do jedzenia arbuzy. Dużo arbuzów.

Chiyano
20.03.2011, 15:01
Spotkałam się raz z modem na wody płodowe na mts.
A na dzieci, całkiem niedawno miałam tak, że gdy simką wybrałam opcję 'postaraj się o dziecko', rodziła się dziewczynka, a gdy mężczyzną rodził się chłopiec. ;)

Aperlaxive
25.03.2011, 20:03
@up U mnie to nie działa bo próbowałam
PS. Doczekałam się bliźniaczek - dziewczynek

Vensis
22.04.2011, 07:12
Ja na razie steruję rodziną, w której są bliźniaczki. Mają identyczną twarz, różnią je jedynie oczy i włosy. Jedna ma blond włosy i niebieskie oczy, a druga czarne włosy i czarne oczy.

Ja zawsze stosuję metodę na arbuzy i jabłka. Zazwyczaj się sprawdza :D

miłośniczka zwierząt
26.04.2011, 11:59
u mnie ostatnio moje dwie simki współlokatorki obie łamaczki serc zaszły z dwoma różnymi simami w ciążę i obie urodziły chłopców.

anie_1981
30.04.2011, 11:18
Jedyną sprawdzoną metodą na płeć dzieci (bez modów), są te owoce. 3-5 jabłek = chłopiec, 3-5 arbuzów = dziewczynka. Mogą zjeść więcej niż 5 owoców, nawet lepiej, podałam "dawki minimalne".

Co do mnie, to już wiem dlaczego miałam te wody płodowe. Miałam moda z mts, gender bender. On dawał 100% pewność, że metoda z owocami zadziała. Nie miał w opisie wód płodowych, więc nie skojarzyłam. Został już usunięty z mts, nie znam powodu. Jednak u mnie to on powodował znikanie Simów i blokowanie się ich przy różnych obiektach. Taki drobny skutek uboczny. On trwale psuł zapis, więc nawet po jego usunięciu miałam błędy. Już od dawna go nie mam, więc Simy przestały mi znikać.

shan
31.07.2011, 14:11
A czy jest możliwość żeby naraz urodziły się dzieci przeciwnej płci?

suomii
31.07.2011, 14:28
jest. mi się raz tak urodziło, a ostatnio zrobiłam to nraasem

shan
31.07.2011, 15:00
Ciągle mi się rodzą bliźniaki tej samej płci. Jakby nie mogły być po przeciwnej stronie :D

Lubie
31.07.2011, 16:06
@anie,a może twoja simka nie miała wód, tylko przed porodem robiła w majtki ze strachu przed porodem w szpitalu. :d

A teraz poważnie, ja miałem tylko komunikaty "Wody odeszły..."

Carolayn
31.07.2011, 16:18
Ja też miałam tylko nastrojnik "Wody odeszły" :D

Meggie
01.08.2011, 08:26
A ja jak gram już tyle czasu tak jeszcze bliźniaków nie miałam -.- Jak daje jednemu simowi wzmożoną płodność to i tak jest jedno, a jak obojgu to trojaczki ;/ Poradzicie coś?

Carolayn
01.08.2011, 08:29
A ja jak mam wzmożnioną płodność to mi się rodzą trojaczki! Oglądam też telewizję dla dzieci! To poprawia

nmin
01.08.2011, 08:36
Jeszcze wczoraj przeglądałam ten temat i dziwiłam się, że Simce mogą odejść wody. Miałam już wtedy Simkę w ciąży, wcześniej wybrałam sobie Nraasem, że będą bliźnięta, parka. I co się okazało? Simka siedziała w domu przy komputerze, a ja w tym czasie patrzyłam na faceta znajdującego się w innej części miasta, więc początku porodu nie widziałam, ale gdy po pojawieniu się komunikatu spojrzałam na nią, to stała już obok krzesła, a pod nią była kałuża. Mam nawet zdjęcie, ale gram na innym komputerze, niż korzystam z Internetu, i nie chce mi się go przenosić :P
Może wody pojawiają się wtedy, gdy przy ciąży majstruje się Nraasem? Zwykle tego nie robię, wolę losową płeć, ale teraz odtwarzam ulubioną rodzinę z dwójki i musiałam mieć właśnie takie dzieci.

EDIT: Ooo, teraz mnie olśniło - to była pierwsza moja gra z modem wydłużającym ciążę. Chciałam, żeby Simka trochę pochodziła z brzuchem, więc wrzuciłam do gry pięciodniową ciążę. Przyznaję, że opis z MTS przeczytałam pobieżnie, jeśli było coś o wodach, to mi umknęło. Może tu jest rozwiązanie zagadki :)

EDIT 2: Sprawdziłam, to właśnie ten mod dał wody płodowe.

Cynthia
02.08.2011, 11:13
@Meggie - Najlepiej niech twoja simka przez dłuższy czas ogląda telewizję i słucha muzyki dla dzieci. Wtedy prawdopodobieństwo bliźniaków to prawie 100%!
Sprawdzone u mnie, nie wiem jak będzie u Ciebie.

Meggie
02.08.2011, 21:07
a wiecie coś może o kodzie forcetwins? gdzieś na ten temat czytałam ...

carineesz
02.08.2011, 21:54
Ale ten kod chyba działa w dwójce, w trójce raczej go nie ma.

Meggie
03.08.2011, 08:09
To w takim razie ostatnie pytanie, do Cynthi- mam tak robić simką ze wzmożoną płodnością czy bez?

Searle
03.08.2011, 08:19
Meggie nie dawaj wzmożonej płodności, tylko słuchaj muzyki dla dzieci.

Owl Finch
03.08.2011, 12:06
Albo czytaj książki o macieżyństwie... U mnie działało niezawodnie

nmin
03.08.2011, 13:05
Czytanie książek na pewno nie działa na ilość dzieci, moje Simki prawie zawsze czytają i ojcowie też, a nie ma to wpływu na płodność. U mnie prawie zawsze działa oglądanie telewizji dziecięcej i słuchanie muzyki dla dzieci, ale tak naprawdę dużo - Simki zawsze miały muzykę w tym samym pomieszczeniu, nawet gdy brały prysznic, przestawiałam sprzęt grający, wyłączałam tylko na czas snu.

Owl Finch
03.08.2011, 13:34
A u mnie akurat działa na pewno, bo moje simy nie mają ani "wzmożonej płodności", ani nie oglądają tv dla dzieci, ani nie jedzą żadnych owoców, a jak przeczytają książkę to są bliźniaki, jak nie - to jest jedynak...

Meggie
03.08.2011, 18:12
Dziękuję wam bardzo za rady ;) Może wreszcie się uda...

shan
05.08.2011, 14:46
A jak ingerować w ciążę nRaasem?

nmin
05.08.2011, 19:38
Gdy Simka jest już w ciąży, gdzieś w Master Controllerze pojawi się nowa opcja, "Niemowlę". Tam można wybrać płeć dziecka, szansę na bliźnięta i na płeć drugiego z bliźniąt.

shan
05.08.2011, 20:16
Dzięki zaraz sprawdzę^^

Meggie
06.08.2011, 10:19
Udało się! Mam bliźniaki! ;D

Martynaa
06.08.2011, 16:45
Jejjj!!!
Mi tez się wczoraj udało :D
Ogladalam TV dla dzieci i słuchałam tej muzyki :D
Alee... moja simka się rozwiodła O.O I zostala sama z blizniaczkami ( i jej nowym chlopakiem xd)

Savigge
06.08.2011, 16:51
Na chłopczyka trzeba iść po jabłka i 3 zjeść a reszty to nie wiem. Wyszło gdy chciałem mieć nastrójnik Dobre Jedzenie. A na dziewczynkę chyba 3 banany ale nie wiem.
Ja jak chcę bliźniaki to czytam książki dla mam i zawsze mi się udaje.

Martynaa
06.08.2011, 16:55
Ja zawsze czytam książki o ciazy i po książkach nigdy nie mam bliźniaków.. tylko po dziecięcym TV

Meggie
06.08.2011, 17:40
Ja teraz kazałam jej przeczytać książkę, ciągle oglądała telewizję dla dzieciaków i w każdym pomieszczeniu stało radyjko i non stop leciały dziecięce piosenki (tak, byłam zdesperowana ;D)

Martynaa
06.08.2011, 17:50
A przypomnialo mi się!
To nieprawda ze moga sie rodzic dzieci tylko : chlopiec i chlopiec, dziewczyna i dziewczyna..
Mi sie kiedys urodzila dziewczynka i chlopiec (blizniaki)

Justyna0307
22.08.2011, 16:22
Właśnie gram i mam pytanie, to możliwe żeby simka zaszła w ciążę po bara bara? nie po interakcji postaraj się o dziecko. Zrobili to w windzie a teraz mi wymiotuje ciągle... Czy to możliwe żeby naprawdę wpadła?? Pierwszy raz mam taką sytuację :/

hellraiser
22.08.2011, 16:27
Właśnie gram i mam pytanie, to możliwe żeby simka zaszła w ciążę po bara bara? nie po interakcji postaraj się o dziecko. Zrobili to w windzie a teraz mi wymiotuje ciągle... Czy to możliwe żeby naprawdę wpadła?? Pierwszy raz mam taką sytuację :/

Wydaje mi się, że to zwyczajny błąd gry. Też zdarzyło mi się raz, że Simka zaszła w ciążę po "zwykłym" bara-bara. Widocznie trzeba znaleźć inne rozrywki Simom XD

Justyna0307
22.08.2011, 16:36
Wydaje mi się, że to zwyczajny błąd gry. Też zdarzyło mi się raz, że Simka zaszła w ciążę po "zwykłym" bara-bara. Widocznie trzeba znaleźć inne rozrywki Simom XD

co prawda robili bara bara po drinku :D ale wątpię by ea wymyśliło wpadki po alkoholu :D

trudno :) ale szkoda bo miałam inne plany co do tej simki :P najwyżej wcześniej weźmie ślub :D

dzięki :) więc to błąd :)

edit: to jednak coś z lodówką :D jej mąż już też wymiotuje :D uff ulżyło mi :D choć w dwójce miałam taki błąd :(

Fisia
03.09.2011, 17:46
W dwójce można ''wyłączyć'' ochronę, czyli nie używać antykoncepcji i możliwe że po zwykłym bara bara Simka zajdzie :D Potrzeba InTeenimatora. A tak do trójki to raz kiedy nie miałam najnowszej aktualizacji grałam se i Simka już rodziła, to do szpitala. No i był chłopiec, wybrałam imię i cechy... A tu następny chłopiec. Trochę dziwne bo nie miałam tej nagrody. No ale dobra. Wybrałam. I następny chłopiec! Myślę sobie: fajnie, trojaczki, nigdy tak jeszcze nie miałam. Ale jak się okazało to był błąd gry :/ Przy czwartym chłopcu już się przekonałam że to błąd i nazywałam dzieci jakoś ''sfgserserdth''. Przy 7 razie wyszłam z gry, bo się wkurzyłam :/ Na innej grze było tak samo, tylko dziewczynka. Czyli trzeba robić aktualizacje...

miłośniczka zwierząt
03.09.2011, 19:08
Ja miałam raz tak, że wampirzyca nie miała nagrody wzmożonej płodności a urodziła bliźniaczki ;).

ShiinaLP
07.09.2011, 11:22
Ja mam inne pytanie odnośnie rodzenia dzieci- wiem, że istnieją pewne cechy specjalne, które dziecko może odziedziczyć np. po rodzicu, które osiągnie szczyt określonej kariery, niestety zawsze po spełnieniu tego wymogu żadne z noworodków nie ma możliwości wybrania tej cechy...
Czy jedynym sposobem aby dziecko otrzymało taką cechę jest źle przebiegająca ciąża i brak możliwości samodzielnego wybrania cechy z listy?
Nie chciałabym używać żadnych modów a bardzo mi zależy na sprawdzeniu jak np. działa cecha powstrzymywanie złodzieja.

Estella Sanchez
09.09.2011, 08:09
Czy ktoś już odkrył jakie są zasady dziedziczenia cech?
Zrobiłam Sima z najgorszymi cechami ( zły, arogancki itd) i ożeniłam go z równie nieciekawą kobita - niechlujną, leniwą , gderliwą...

Dziecko, które im się urodziło ( w dowolnym przebiegu historii, bez mojego udziału) ma cechy artysta i perfekcjonista... skąd mu się to wzięło? Żadne z rodziców nie ma takiej cechy :|


Druga ciekawostka jaką zauważyłam - moja Simka była w ciąży, oboje z mężem mieli zwiększoną płodność, ale to była ich druga ciąża. Oboje czytali książki o ciąży i urodziły im się trojaczki ( po-arbuzowe dziewczynki :D). Myślałam, że będą najwyżej bliźnięta.

Fantila
28.12.2011, 13:00
Ja mysle ze najwiecej mzoe urodzic 2 o trojaczkach jeszcze nigdy nie slyszlam..

Mnie się ostatnio w simsach urodziły trojaczki : 2 chłopczyki i jedna dziewczynka. Mogą więc trojaczki być :P

Czy ktoś już odkrył jakie są zasady dziedziczenia cech?
Zrobiłam Sima z najgorszymi cechami ( zły, arogancki itd) i ożeniłam go z równie nieciekawą kobita - niechlujną, leniwą , gderliwą...

Dziecko, które im się urodziło ( w dowolnym przebiegu historii, bez mojego udziału) ma cechy artysta i perfekcjonista... skąd mu się to wzięło? Żadne z rodziców nie ma takiej cechy :|


Druga ciekawostka jaką zauważyłam - moja Simka była w ciąży, oboje z mężem mieli zwiększoną płodność, ale to była ich druga ciąża. Oboje czytali książki o ciąży i urodziły im się trojaczki ( po-arbuzowe dziewczynki :D). Myślałam, że będą najwyżej bliźnięta.


No ja chciałam bliżniaki a się trojaki urodziły mi :P Bo oboje rodziców miałozwiększoną płodnoś., słuchali muzyki dla dzieci, telewizje oglądali też dla dzieci, książkiczytali itp :P

BlackBerry
28.12.2011, 13:06
@Fantila Nie można pisać posta pod postem ;x
Jeśli chodzi o temat mi urodziły się trojaczki 3 dziewczynki nie miałam żadnych zakupionych za pkt tych pierdół ;p

ginsei
29.12.2011, 08:50
Estella Sanchez - raczej chodzi o dziedziczenie wyglądu, a nie cech charakteru...

Czworaczki się komuś zdarzyły? :D

Rosemarie
29.12.2011, 09:58
ja tylko raz miałam trojaczki, a czworaczki można mieć? :D

hellraiser
29.12.2011, 14:44
Rosemarie, czworaczków mieć nie można :D To już by chyba było za dużo 'dobrego' :P
Może w TS4 będzie można mieć, skoro TS2 = maks. bliźnięta, TS3 = maks. trojaczki, to TS4 = maks. czworaczki xD

MiniMous
29.12.2011, 15:08
A czy w 1 można było mieć bliźniaki?:|

ginsei
29.12.2011, 15:16
Z tego co kojarzę, to było to możliwe... ale głowy nie dam ;)

ultraviolence
29.12.2011, 19:00
Nie miałam jeszcze trojaczków, za to raz trafiły mi się bliźnięta: chłopiec i dziewczynka. Szczerze mówiąc, nie lubię mnogich ciąż (przynajmniej w trójce). Jeśli chce mieć dużo dzieci, wolę, żeby odbyło się to pojedynczo (wątpię, żebym podołała z zaspokajaniem potrzeb dwójki/trójki niemowląt, które spadają nadzwyczaj szybko). Poza tym, jeśli simka jako młoda dorosła doczeka się, powiedzmy, piątki dzieci (trojaczki + bliźnięta), to co będzie robiła, kiedy będzie dorosła? Przejdzie na emeryturę? :) Stopniowe pojawianie się dzieci gwarantuje dobre rozplanowanie czasu, no i zawsze, kiedy starsze dzieci wyprowadzą się, w domu mamy jeszcze uczniaka albo raczkujące maleństwo, co może zapewnia dodatkową robotę, ale przynajmniej dom tętni życiem :)

Rosemarie
29.12.2011, 19:24
Pamiętam jak kupiłam nagrodę "wzmożona płodność" i oczekiwałam bliźniaków. Urodziły się trojaczki... a ja miałam urwanie głowy, bo nie byłam wstanie zaspokoić potrzeb trzech dzieciakow na raz :D

ultraviolence
29.12.2011, 19:27
Pamiętam jak kupiłam nagrodę "wzmożona płodność" i oczekiwałam bliźniaków. Urodziły się trojaczki... a ja miałam urwanie głowy, bo nie byłam wstanie zaspokoić potrzeb trzech dzieciakow na raz :D

No widzisz :D Dlatego ja staram się tego unikać. Nigdy nie kupiłam nagrody "wzmożona płodność" i nie zamierzam... Nie jestem gotowa na takie "niespodzianki" i wątpię, abym kiedykolwiek była :D

Rosemarie
29.12.2011, 19:39
Poza tym zawsze jak rodziły mi się bliźniaki/trojaczki to zawsze były to tylko chłopcy albo tylko dziewczynki. Nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki, jest może jakiś "przepis" na to?

ultraviolence
29.12.2011, 20:32
Poza tym zawsze jak rodziły mi się bliźniaki/trojaczki to zawsze były to tylko chłopcy albo tylko dziewczynki. Nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki, jest może jakiś "przepis" na to?
Szczerze, to nie przypominam sobie, żebym robiła coś wyjątkowego w tym kierunku. Zresztą, to było tak daaaawno... Te bliźnięta były dziećmi mojej pierwszej simki w TS3 :) Później już mnogiej ciąży nie miałam. Myślę, że płeć bliźniaczych niemowląt to kwestia szczęścia. Nie sądzę, aby istniał na to jakiś sprawdzony przepis. W samej podstawce bez aktualizacji działało jedzenie jabłek i arbuzów (jabłka = chłopiec, arbuzy = dziewczynka), ale dotyczyło to pojedynczego dziecka. Po pierwszej łatce nie było już możliwości sterowania płcią za pomocą jedzenia... I bardzo dobrze.

Spróbuj może, przed każdą akcja porodową, zapisywać grę i wczytywać na nowo, aż w końcu urodzi Ci się upragniony chłopczyk z dziewczynką. Nie wiem, czy ta metoda w TS3 działa, bo nie próbowałam, ale w dwójce to był jedyny dobry sposób na kontrolowanie płci (i nie tylko).

Lubie
29.12.2011, 20:47
Co do "mnogiej" płodności, mogę mieć nawet czworaczki (co jest niemożliwe xd), ale żeby były z tego samego znaku zodiaku... Urodziły mi się bliźnięta (chłopczyki), jeden miał wagę a drugi strzelca... :|
Bez sensu, jak są bliźniakami, powinni tak samo wyglądać i ten sam znak zodiaku.
Dobrze że się nie rodzą jeden "biały", a drugi "czarny"... :|

Aperlaxive
30.12.2011, 10:11
@Lubie, a ja mi się urodziła dwójka chłopców. Rodzice: Matka - czarna, ojciec - biały. I co? Jedno dziecko białe, drugie czarne. Ech... Ja to mam szczęście:((

Vanitas
30.12.2011, 10:32
Szczerze, to nie przypominam sobie, żebym robiła coś wyjątkowego w tym kierunku. Zresztą, to było tak daaaawno... Te bliźnięta były dziećmi mojej pierwszej simki w TS3 :) Później już mnogiej ciąży nie miałam. Myślę, że płeć bliźniaczych niemowląt to kwestia szczęścia. Nie sądzę, aby istniał na to jakiś sprawdzony przepis. W samej podstawce bez aktualizacji działało jedzenie jabłek i arbuzów (jabłka = chłopiec, arbuzy = dziewczynka), ale dotyczyło to pojedynczego dziecka. Po pierwszej łatce nie było już możliwości sterowania płcią za pomocą jedzenia... I bardzo dobrze.

Spróbuj może, przed każdą akcja porodową, zapisywać grę i wczytywać na nowo, aż w końcu urodzi Ci się upragniony chłopczyk z dziewczynką. Nie wiem, czy ta metoda w TS3 działa, bo nie próbowałam, ale w dwójce to był jedyny dobry sposób na kontrolowanie płci (i nie tylko).

Jeśli chodzi o kontrolowanie płci to polecam nraasa master controller bo można w nim wybrać płeć pierwszego i drugiego dziecka.

Lubie
30.12.2011, 11:52
@Ashelly, to na prawde mialas szczescie.... ;D

I to EA zrobilo bardzo realnych blizniakow... : /

ultraviolence
30.12.2011, 12:00
Jeśli chodzi o kontrolowanie płci to polecam nraasa master controller bo można w nim wybrać płeć pierwszego i drugiego dziecka.

Niby tak, ale co to za frajda wybierać płeć za pomocą moda? :) Podejrzewam, że Rosemarie oczekiwała jakiejś naturalnej metody na ustalanie płci bliźniąt... A takiej, na chwilę obecną, po prostu nie ma.

ginsei
30.12.2011, 12:40
Akurat to, że jedno białe, a drugie czarne nie powinno nikogo dziwić, w naturalnym świecie też tak jest ;) Ale mulaty też powinny się rodzić.

Bliźniaki niekoniecznie powinny być identyczne - zawsze można założyć, że są to bliźnięta dwujajowe ;)

Ale z tymi znakami zodiaku to i mnie boli :/

Electric Shabet
30.12.2011, 13:57
Szczerze, to nie przypominam sobie, żebym robiła coś wyjątkowego w tym kierunku. Zresztą, to było tak daaaawno... Te bliźnięta były dziećmi mojej pierwszej simki w TS3 :) Później już mnogiej ciąży nie miałam. Myślę, że płeć bliźniaczych niemowląt to kwestia szczęścia. Nie sądzę, aby istniał na to jakiś sprawdzony przepis. W samej podstawce bez aktualizacji działało jedzenie jabłek i arbuzów (jabłka = chłopiec, arbuzy = dziewczynka), ale dotyczyło to pojedynczego dziecka. Po pierwszej łatce nie było już możliwości sterowania płcią za pomocą jedzenia... I bardzo dobrze.

Sposób z jedzeniem z dodatkami działa.
A Żeby mieć bliźniaki trzeba zjeść sernik, wypróbowałem, działa :D
Chociaż moja simka urodziła bliźniaczki, kiedy zjadła z 6 arbuzów, więc skoro przy arbuzie rodzi się dziewczynka, to przy kilku arbuzach urodzą się bliźniaczki. Tak samo z chłopcami.

ginsei
30.12.2011, 16:19
Sernik? Nie kojarzę takiej potrawy w Simsach...

Electric Shabet
30.12.2011, 18:08
jest, tylko nie można jej przyrządzać. Jest od razu do zakupienia w sklepie. Ale tak na wszelki wypadek idę do simsów sprawdzić xd

ultraviolence
30.12.2011, 18:13
jest, tylko nie można jej przyrządzać. Jest od razu do zakupienia w sklepie. Ale tak na wszelki wypadek idę do simsów sprawdzić xd

Ja nie mam w trójce żadnego sernika, albo źle patrzę :P Tylko tort weselny...

@down:
Tak też myślałam, ale skoro kolega twierdzi inaczej, to niech sprawdza :P Ja za to mam ostatnio boom na dziewczynki... W jednej rodzinie, gdzie mam już trójkę dzieciaków płci żeńskiej, znów urodziła mi się dziewczynka. Na szczęście, od czego mam NRaasa. Po porodzie zamieniłam bobasa w chłopca i gra :D

tallje
30.12.2011, 18:21
sernika w trójce nie ma, w dwójce był ;p

co do ciazy, to ja ostatnio mam jakies szczescie na chlopcow, a blizniaki ani trojaczki w ogole mi sie w trojce nie urodzil, mimo "wzmozonej plodnosci" :|
moze nie mam szczescia : D

Rosemarie
08.01.2012, 15:55
U mnie zawsze jeśli moi simowie mają nagrodę "wzmożona płodność" rodzą się bliźniaki, jeśli jedno z rodziców ma nagrodę, a jeśli oboje to trojaczki, ale nie ciągle.

Valerie
10.01.2012, 17:24
Grałam rodziną Jolina, i Jamie podczas ciąży oglądała w tv kanał dla dzieci, oraz słuchała muzyki dla dzieci. Efekt? Bliźniaki: Igor i Iza :) Bez nagrody za punkty szczęścia!

Rosemarie
10.01.2012, 17:36
@up muszę wypróbować ten sposób, może zadziala ;)

Valerie
10.01.2012, 17:48
Jedyną sprawdzoną metodą na płeć dzieci (bez modów), są te owoce. 3-5 jabłek = chłopiec, 3-5 arbuzów = dziewczynka. Mogą zjeść więcej niż 5 owoców, nawet lepiej, podałam "dawki minimalne".


Ja kiedyś żeby mieć chłopca, dałam simce do zjedzenia 10 jabłek:P
A arbuzów nigdy nie dawałam...

Kamis
10.01.2012, 18:12
Grałam rodziną Jolina, i Jamie podczas ciąży oglądała w tv kanał dla dzieci, oraz słuchała muzyki dla dzieci. Efekt? Bliźniaki: Igor i Iza :) Bez nagrody za punkty szczęścia!

Ta, u mnie też to działało, i urodziły się trojaczki. Dziewczyny.

Valerie
12.01.2012, 17:33
Ja mam inne pytanie odnośnie rodzenia dzieci- wiem, że istnieją pewne cechy specjalne, które dziecko może odziedziczyć np. po rodzicu, które osiągnie szczyt określonej kariery, niestety zawsze po spełnieniu tego wymogu żadne z noworodków nie ma możliwości wybrania tej cechy...
Czy jedynym sposobem aby dziecko otrzymało taką cechę jest źle przebiegająca ciąża i brak możliwości samodzielnego wybrania cechy z listy?
Nie chciałabym używać żadnych modów a bardzo mi zależy na sprawdzeniu jak np. działa cecha powstrzymywanie złodzieja.

Chyba, te cechy można wybrać dopiero nastolatkowi.
Nigdy nie miałam żadnej z tych cech...
Wydaje mi się że w sims 3 nie można mieć pary bliźniąt odmiennej płci...Czy może jednak ktoś miał?
Ja miałam.

tallje
12.01.2012, 18:47
ja rowniez, w dodatku odmiennego koloru skory.
ShiinaLP- mi sie wydaje ze jest to cexha ukryta, tzn dodatkowa.

EDIT: mhm, piąty punkt
http://zapodaj.net/4d66afb657d1.png.html

ginsei
12.01.2012, 19:05
Musiałabym sprawdzić, czy wszystkie dzieci to mają, ale akurat Simka, którą gram, ma ojca złodzieja i potrafi się skradać :)

tallje
13.01.2012, 13:15
no przeciez pokazuje XD
EDIT: mhm, piąty punkt
http://zapodaj.net/4d66afb657d1.png.html

ginsei
14.01.2012, 19:28
Ale chodziło mi o to, czy WSZYSTKIE dzieci zyskują 'ukryte cechy', czy jest to losowe - jedne mają, inne nie :)

tallje
14.01.2012, 21:59
tylko jesli rodzic osiagnal dany szczebel ( bodajze cos około 5) kariery, np. strazak czy wlamywacz. no i tylko dzieci tego sima : P

inseparable
16.01.2012, 21:15
c.d bliźniaków różnej płci , to ostatnio zrobiłam coś takiego :

po urodzeniu arbuzowych dziewczynek (jakoś nawet jak do zmiany wolę dziewczynki xd) od razu zmieniłam im wiek na małe dziecko, jako że nie jestem w stanie znieść niemowlaków przez zbyt długo xd i za pomocą kodu (testing...) zmieniłam po prostu w CAS'ie płeć jednej dziewczynki na chłopka xd

bo już mnie zaczęły wkurzać wieloraczki 1 płci : (

hellraiser
16.01.2012, 21:24
bo już mnie zaczęły wkurzać wieloraczki 1 płci : (

Jeśli nie masz awersji do modów, to możesz wgrać sobie Nraas'a Master Controllera, on ma w sobie mnóstwo opcji, w tym tą, że wybierasz płeć dziecka jeszcze w brzuchu matki (i masz 100% pewności, że taka a nie inna płeć się urodzi, z arbuzami i jabłkami (?) to dosyć niepewny sposób). Jest też możliwość ustawienia szansy na bliźniaki i wybrania 'parki', z tego co pamiętam.

inseparable
17.01.2012, 15:22
ano właśnie mam niechęć do modów i do wszelkich plików .package :D

Rosemarie
18.01.2012, 17:22
Nie mialam pojęcia, że Nraasem można wybrać sobie płeć dziecka, ale może to dlatego, że odkąd go mam moja simka nie była w ciąży i nie mogłam tego wypróbować. W każdym razie sprawdzę, bo jeszcze ani razu nie urodziły mi się bliźniaki różnej płci w simsach, a gram w nie bardzo długo. :)

Valerie
10.05.2012, 11:05
Hej, a znacie taką ciekawostkę: gdy mamy simkę w ciąży,mozemy spytać jakiegoś lekarza( nie może być w naszej aktywnej rodzinie) "zapytaj o płeć dziecka"? to będzie chyba w "przyjaznych" Wtedy nad simem/lekarzem pojawia się chmurka,po której widać, czy bedzie chłopiec cz dziewczynka. Jeśli to już było w tym temacie, to przepraszam wszystkich bardzo:redface:
A co do tematu,to na prawdę ciekawy:)

tallje
22.06.2012, 20:28
O, ciekawe, sim fun, ale jestem bardzo ciekawa czy to prawda... Musze znaleźć jakiegoś lekarza w AP, pomysły? :D

Searle
25.06.2012, 10:32
Mój sim jest lekarzem i zrobił dziecko swojej sąsiadce. W interakcjach z nią miał by określić płeć tego dziecka, więc działa to też w drugą stronę.

Valerie
25.06.2012, 16:07
O, ciekawe, sim fun, ale jestem bardzo ciekawa czy to prawda... Musze znaleźć jakiegoś lekarza w AP, pomysły? :D
To mi zawsze działało. Lekarze w AP.... no nie wiem.

Filleable
25.06.2012, 19:23
Ew. jak nie możesz znaleźć lekarza, to zatrudnij jakiegoś sima i zobacz jego szefa/współpracowników. :D Ja tak robiłam, jak szukałam też kogoś tam.

Hallgerd
25.06.2012, 20:29
W AP lekarzami są Hailey Shepherd i Gavin Pinkerton.

tallje
25.06.2012, 20:36
o, dzięki! przyda się, jak odpalę grę to sprawdzę =DD

miłośniczka zwierząt
07.08.2012, 12:00
Ja raz w Sv moja simka zakochała się, w swoim szefie i ten zerwał ze swoją zoną a wziął ślub z moja simką i ta jak zaszła w ciąże to się swojego męża spytała o płeć dziecka ;).

Wiqqa
29.07.2013, 14:58
A ktoś wie ile czasu simka musi słuchać tej muzyki dla dzieci i oglądac tv? Próbowałam ok. 3 godz. simowe i nie działało XD

anizali
29.07.2013, 16:05
Ja najwięcej :>
Ile się da :>

Zielona Herbata
30.07.2013, 04:38
Anizali, moja simka jak była w ciąży to oglądała normalnie kanały, gotowała, malowała sobie itd. i ciąża przebiegła dobrze :D

Czy tylko jest u mnie teraz tak, że kiedyś simka jak zjadła 48573 jabłek, to urodził się chłopiec, a teraz, jak zjem 3 to mi się trojaczki rodzą? ;-;

Poskacper
30.07.2013, 08:43
A co jeśli w czasie ciąży usunie się kodem nastrójnik "ciąża" ? :D Boję się sprawdzać :D

Edit: Ogl. telewizji dziecięcej i słuchanie takiej muzyki działa , urodziły się bliżniaczki :rolleyes: Z lekarzem też działa, był dymek nad jego głową z różowym znakiem i niemowlęciem :)

Valerie
10.08.2013, 14:29
Anizali, moja simka jak była w ciąży to oglądała normalnie kanały, gotowała, malowała sobie itd. i ciąża przebiegła dobrze :D

Czy tylko jest u mnie teraz tak, że kiedyś simka jak zjadła 48573 jabłek, to urodził się chłopiec, a teraz, jak zjem 3 to mi się trojaczki rodzą? ;-;
Nie, nigdy nie słyszałam o czymś takim. A jak będą 3 jabłka to po prostu się urodzi chłopiec, a nie trójka dzieci.

Poskacper
10.08.2013, 16:08
Ja zawsze czytałem książki i ciąża przebiegała dobrze, a kiedy przestałem je czytać też przebiegała dobrze :|

WhiteSugar
18.08.2013, 23:13
Mnie się raz urodziły czworaczki, ale to zasługa moda ;> Nie polecam jednak czwórki bachorków, to jest PIEKŁO. No, a trojaczki normalka, wzmożona płodność u obydwu rodziców :)

Isabell
04.03.2014, 16:14
Nie wiem czy było,ale co będzie jak kodem się usunie nastrójnik ciąży? :D Mam zamiar to sprawdzić i bym to opisała w tym temacie :p

Pink Panther
04.03.2014, 16:20
Nic, ciąża nie zostanie przerwana.

Coppette
19.08.2014, 23:13
Coś mnie natchnęło i postanowiłam opisać najdziwniejszy poród jaki wydarzył się w cią gu mojej całej zabawy z Simsami.
Simka nie miała brzuszka ani nastrojnika że jest w ciąży, ale chodziła i ubierała się jak ciężarna, ale i tak kazałam jej i Simowi by jeszcze się postarali - może się naprawi. Potem Clary poszła jeść, wsadziła gofry do piekarnika... I zaczęła rodzić. A do szpitala coś nie chciała iść.
Piekarnik się zapalił, ona podpaliła - mężulek wszystko zgasił. A ona stała i rodziła obok. :p Chwile później wchodzi strażak i dostaję karę za to że niepotrzebnie wezwałam. No cóż, myślę - spokój, aż komunikat "Noella, odłóż ten nóż!". Autentycznie serce mi stanęło, a dopiero po chwili zrozumiałam że mała jest na wycieczce. ^^
Urodziły się bliźnięta - Wojtek i dziewczynka, które imię wyleciało mi z głowy.

U mnie Simka miała cały czas dobry humor, ale i tak mogłam wybrać tylko jedną cechę.

xviraszka
04.09.2014, 10:39
Moja simka jadla w ciazy tylko arbuzy, nawet zamiast obiadu itp i mam wlasnie trojaczki :lol2: