PDA

Zobacz pełną wersję : Druga aktualizacja?


Kurczaczek
26.07.2009, 12:19
Otóż na oficjalnej stronie pojawił się nowy tekst o aktualizacji the sims 3!

"Nadchodzą kolejne aktualizacje The Sims 3!
Witamy wszystkich fanów! Chcemy Was poinformować, że cały czas pracujemy nad The Sims 3 i dokładamy wszelkich starań, aby gra była jeszcze lepsza i żeby jak najpełniej odpowiadała Waszym oczekiwaniom. Za kilka tygodni wydamy aktualizację rozwiązującą kilka kwestii, o których dyskutowaliście na forum.

Dziękujemy za Wasze oddanie i pasję. Spostrzeżenia i sugestie graczy są dla nas niezwykle cenne, więc piszcie je dalej!"


piszcie co wg. was przyniesie nowa "aktualka" :D


ja mam nadzieje że doda animacje wsiadania do samochodu...... >_<

madej23
26.07.2009, 12:45
Ja mam nadzieje że będzie widać co sim robi w budynkach np: księgarnia,restauracja itd

shan
26.07.2009, 13:59
A ja mam nadzieję że będzie animacja wsiadania do samochodu, na rower

Kurczaczek
26.07.2009, 14:13
A ja mam nadzieję że będzie animacja wsiadania do samochodu, na rower

to marzenie kazdego :P

elkryga
27.07.2009, 08:16
hm, już nawet nie marzę o animacji wsiadania do pojazdów, najbardziej oczekuję naprawy opcji "włącz bieg historii". To bardzo by ułatwiło grę, jeśli chce się na przemian grac różnymi rodzinkami :)

Chantelle
27.07.2009, 09:32
Ja mam nadzieje że będzie widać co sim robi w budynkach np: księgarnia,restauracja itd

Oj chciałoby się tak.Raczej tego nie będzie,ale wsiadanie na rower,do samochodu...

Mamełe
27.07.2009, 10:19
Ja mam nadzieję, że ekwipunek nie będzie znikał

Bravurka
27.07.2009, 13:07
tak, tak wczoraj też o tym czytałam
mam nadzieję, że będzie lepsza niż ta
ale animacji wsiadania raczej nie będzie
jak dla mnie przyspieszenie czasu mogłoby być jeszcze szybsze :))

shan
27.07.2009, 13:09
to marzenie kazdego :P

No chyba pomarzyć to każdy może:D

daria5
27.07.2009, 14:49
Ja mam nadzieje że wyposażenie sima nie będzie znikać i również by lodówka się nie opróżniała po zmianie rodziny..

balloon
27.07.2009, 15:12
Ja bym chciała (chodź pewnie tego nie będzie) żeby w grze nie można było grać tylko 4'rema rodzinkami, tylko tak jak w The sims 2.

ultraviolence
27.07.2009, 15:16
Ja bym chciała (chodź pewnie tego nie będzie) żeby w grze nie można było grać tylko 4'rema rodzinkami, tylko tak jak w The sims 2.
Z tego co pamiętam, w TS3 nie było żadnych ograniczeń co do ilości posiadanych rodzin. Pod tym względem trójka wcale nie różni się od dwójki.

Mamełe
27.07.2009, 15:18
Z tego co pamiętam, w TS3 nie było żadnych ograniczeń co do ilości posiadanych rodzin. Pod tym względem trójka wcale nie różni się od dwójki.

Dla mnie to też jakaś nowość. Mam wiele rodzin w TS3 i nie zauważyłam jakiegokolwiek ograniczenia w tej kwestii

Searle
27.07.2009, 17:02
Poprzednia łatka nie rozwiązała mi problemu, jakim jest brak przyspieszenia na 3 poziomie. Oby ta to naprawiła <prosi>

bouffe
27.07.2009, 17:24
A ja bym chciała, aby ta łatka nie była taka kłopotliwa jak poprzednia i zrobiona porządnie. :)

Kurczaczek
27.07.2009, 19:36
i żeby opiekunka nie zabierała mi bachorów >_< nawet mam tą pierwszą łatkę co niby to "naprawia" i mi każda opiekunka zabrała dziecko! musiałem włączać i wyłączać co chwile gre......

Levkoni
28.07.2009, 18:12
Ja mam nadzieje że będzie widać co sim robi w budynkach np: księgarnia,restauracja itd

Zrozumcie, że tego nie zrobią... to są budynki pracy, nigdy twórcy nie pozwolą widzieć co jest w środku, chyba, że w 4 części...

Ilona
28.07.2009, 19:58
jest już druga aktualizacja do gry

http://www.thesims3.com/game/patches/220638225

Chantelle
28.07.2009, 20:03
nie działa link

Właściwy - http://www.thesims3.com/game/patches/220638225

ultraviolence
28.07.2009, 20:04
nie działa link
Skasuje sobie te cyfry z linka i zadziała :P.

agnieszka130187
28.07.2009, 20:33
Jak zainstalujecie dajcie znać co dała druga aktualizacja, bo ja przez tą pierwszą boję się cokolwiek instalować już. :)

Beep
28.07.2009, 22:00
Niby tyle tego, a zainteresowało mnie tylko:
"Okazja „Omniroślina” pojawia się z większym prawdopodobieństwem. "

Eee, że co? :(
"Jedzenie określonych posiłków nie będzie miało wpływu na płeć nienarodzonego dziecka. "

No i teraz mam dylemat...

agnieszka130187
29.07.2009, 00:59
No i animacji wsiadania do pojazdu nie zrobili....:(

Mamełe
29.07.2009, 08:27
Niby tyle tego, a zainteresowało mnie tylko:
"Okazja „Omniroślina” pojawia się z większym prawdopodobieństwem. "

Eee, że co? :(
"Jedzenie określonych posiłków nie będzie miało wpływu na płeć nienarodzonego dziecka. "

No i teraz mam dylemat...

No z jabłkami i arbuzem lipa, bo mnie akurat to też się podobało :(

Natomiast zainteresowało mnie to
"Poprawki do rozwoju historii. Samotni rodzice nie mogą mieć dzieci. Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."

Czyto oznacza koniec masowej adopcji? Gram tylko jedną rodziną i w mojej grze, to był straszny problem.

Kurczaczek
29.07.2009, 08:48
DLACZEGO DLACZEGO....... :(( :(

nie dodali animacji do samochodu?! DLACZEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :((

szparaag
29.07.2009, 09:21
chciałabym ją zainstalować, ale wyświetla się błąd, że jakiś folder nie jest znaleziony :/ wiecie może jak temu zaradzić ?

kamil11
29.07.2009, 10:10
DLACZEGO DLACZEGO....... :(( :(

nie dodali animacji do samochodu?! DLACZEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :((

Oni myślą że to nam nie przeszkadza
Żeby zainsalować tą łatkę trzeba mieć poprzednią?

Mamełe
29.07.2009, 11:09
Oni myślą że to nam nie przeszkadza
Żeby zainsalować tą łatkę trzeba mieć poprzednią?

No... mnie tam nie przeszkadza. Tak samo jak nie przeszkadza mi to, że nie widzę sima w pracy.

agnieszka130187
29.07.2009, 11:21
Mi się w tej łatce spodobało,że ściany nie będą już blokowały dźwięku, bo mam nadzieje, że chodzi o magnetofon, ale niektóre rzeczy mi się nie widzą... np. to, że samotne Simy nie mogą mieć dzieci i to z płcią dziecka... :/ i mam dylemat :O

Zebra
29.07.2009, 11:54
Ja zaktualizowałam grę i wszystko poszło pomyślnie. Nie mam przykrych wspomnień po pierwszej łatce dlatego drugą też mam :) Jakby coś było nie tak to dam znać! A tym czasem lecę ją przetestować.

HNL
29.07.2009, 14:10
Czy ktoś jeszcze ma problem z łatką usuwającą cenzurę? U mnie po aktualizacji nie działa.

agnieszka130187
29.07.2009, 14:51
Jak mam pobrać tą aktualizację ? Jak klikam na nią wyskakuje mi tylko lista zmian... :O

Chantelle
29.07.2009, 14:54
Jak włączasz grę i pojawia się okno powitalne to automatycznie powinno się pojawić okno z zapytaniem czy chcesz pobrać aktualizację ;)

agnieszka130187
29.07.2009, 14:56
Jak włączasz grę i pojawia się okno powitalne to automatycznie powinno się pojawić okno z zapytaniem czy chcesz pobrać aktualizację ;)

Myślałam, że można ze stronki, wyłączyłam to automatyczne zapytanie. :d Nie chcę pierwszej łatki, nie muszę jej mieć, żeby tą drugą zainstalować ?

Ilona
29.07.2009, 15:07
z ta druga jest jak z pierwsza,czyli po zaktualizowaniu gry nie działają mody i haki np. ten na cenzurę

agnieszka130187
29.07.2009, 15:11
Masakra, czyli nie zaktualizuję gry. :/ Zależało mi tylko na tym, żeby muzykę było słychać przez ściany, jest jakiś inny sposób ?

Ilona
29.07.2009, 15:16
a niby jaki?możesz zaktualizować i poczekać na updates haków i modów na mts

Mamełe
29.07.2009, 15:25
a niby jaki?możesz zaktualizować i poczekać na updates haków i modów na mts

Dokładnie. Zwłaszcza, że nowe mody nie będą już robione do starych wersji.

jekyll
29.07.2009, 16:15
Oto ona:
* Po otrzymaniu awansu w pracy na nocnej zmianie Sim otrzyma dzień wolny tylko wtedy, jeśli następna zmiana zaczyna się w ciągu 8 godzin.
* Eksportowany i opublikowany Sim z 10 poziomem ogrodnictwa prawidłowo zachowa swoje umiejętności specjalne.
* Poprawki do rozwoju historii. Samotni rodzice nie mogą mieć dzieci. Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem.
* Przełączanie między kilkoma zapisanymi ubraniami tego samego rodzaju nie będzie powodowało usuwania zapisanych strojów.
* Podczas przybliżania widoku lilii wodnych poziom szczegółów będzie zmieniał się płynniej.
* Skróty klawiszowe pozycji kamery obecnie prawidłowo zapamiętują piętra.
* Niektóre sytuacje obecnie prawidłowo zatrzymują interakcje towarzyskie i uniemożliwiają zapraszanie do nich innych Simów.
* Poprawiono sposób wyboru przynęt dla wędkarzy.
* Simowie nie będą automatycznie wychodzili z wanny przed otrzymaniem nastrójnika „Kąpiel relaksacyjna”.
* Simowie nie mogą prowadzić wywiadu z niezależnymi duchami.
* Usunięto błąd powodujący, że czasami słyszalny był odległy dźwięk, gdy gra skupiała się na Simie wewnątrz własnego domu.
* Zmiana pracy nie wypełnia pragnienia „Spotkać się ze wszystkimi współpracownikami”.
* Kontrolowane przez gracza nastolatki i dzieci w formie duchów mogą teraz chodzić do szkoły.
* Własne obrazy można umieszczać nad obiektami opartymi o ścianę, o ile jest dość miejsca na ścianie.
* Interakcja „Zawołaj” jest obecnie dostępna dla siedzących Simów.
* Zmniejszono u schludnych Simów chęć wygaszania palenisk.
* Sąsiedzi nie będą się zbierali, aby obserwować włamywacza, który jeszcze niczego nie ukradł.
* Parcela publiczna „Zagajnik Jarzębinowy” jest obecnie poprawnie oznaczona jako park.
* Okazja „Omniroślina” pojawia się z większym prawdopodobieństwem.
* Wypełnianie pragnień o namalowaniu cennego obrazu jest łatwiejsze.
* Suma przeczytanych książek w dzienniku umiejętności pisarskich obecnie wyraża liczbę ukończonych książek, zamiast zaczętych.
* Simowie nie będą próbowali używać laptopów, gdy są niepożądanymi gośćmi.
* Pragnienie „Zaprzyjaźnić się ze wszystkimi współpracownikami” nie będzie wypełniane przez zmianę pracy na pracę bez współpracowników.
* Usunięto błąd powodujący wyświetlanie Sima w niewłaściwym ubraniu, na ikonie programu startu gry.
* Płody rolne na gotowych do zbioru roślinach nie będą przepadały podczas importu/eksportu.
* Okazja poprawienia umiejętności sportowych nie będzie się pojawiała, gdy umiejętności sportowe są maksymalne.
* Interakcja „Graj w piłkarzyki” spełnia pragnienie „Zagraj z Simem”.
* Simowie będą otrzymywali nastrójnik „Być świadkiem rozwodu”, jeśli widzieli rozpad małżeństwa innych Simów.
* Publikowane stawy z wyposażeniem będą prawidłowo zachowywane.
* Simowie nie będą mieli problemów z przejściem trasy z czterema lub więcej ciągami schodów.
* Gracz może obecnie wypełnić pragnienie „Ulepszyć zestaw ‘Audio Mini’ firmy Audio LoFi”.
* Usunięto błąd powodujący zawieszanie się gry, które następowało po umieszczeniu parceli w trybie „kamerzysty”.
* Usunięto rzadki błąd powodujący zacinanie się Simów podczas interakcji towarzyskich.
* Autonomiczne decyzje niekontrolowanych przez gracza Simów będą podejmowane szybciej dla Simów widzianych na ekranie i w pobliżu (sąsiedzi nie będą długo stali przed swoimi domami lub pozostawali bez ruchu na parcelach publicznych).
* Usunięto rzadki błąd, który powodował znikanie portretu postaci niezależnej podczas wesela prywatnego.
* Nie będzie się pojawiało pragnienie „Stań się wrogiem Sima Dziecko”.
* Pragnienie „Porzucić pracę” zostanie spełnione, gdy Sim dostanie nową pracę i jest zmuszony porzucić poprzednią.
* Nie można usuwać schodów, które są właśnie używane.
* Usunięto błąd umożliwiający małym dzieciom uciekanie z parceli i swobodne wędrowanie poza nią.
* Usunięto rzadki błąd uniemożliwiający wyjęcie z wyposażenia dziecka pluszowego misia.
* Pragnienie „Wyczyścić krzesełko dla dzieci” będzie poprawnie wypełniane.
* „Gogle SimLife” nie będą duplikowane po przeprowadzce.
* Interakcja „Najazd na przestępców” może być prawidłowo wznawiana po zapisaniu i wczytaniu, jeśli jest nadal w toku.
* Simki nie będą dostawały pragnienia, by mąż stał się ich chłopakiem.
* Usunięto błąd, który mógł wywołać zawieszenie się gry po odłączeniu słuchawek podczas rozgrywki.
* Stan związków jest prawidłowo zachowywany po połączeniu nowo stworzonej rodziny z istniejącą rodziną.
* Pragnienie „Bawić się zabawką” jest prawidłowo spełniane, gdy dziecko bawi się pluszowym misiem.
* Usunięto błąd, który występował podczas usuwania projektu ubrania, jakie Sim ma na sobie.
* Poprawiono ceny parceli na ekranie edycji miasta. Koszt drzew i krzewów został wzięty pod uwagę. Różne obiekty na parcelach publicznych nie wprowadzają ujemnej wartości do ceny parceli.
* Interakcja „Bara-bara” liczy się jako interakcja romantyczna.
* Pragnienie „Zobaczyć jak dziecko staje się geniuszem” obecnie anuluje się automatycznie, gdy jej spełnienie przestanie być możliwe.
* Nie można wybierać zapisów nutowych z interakcji na regałach. Uniemożliwia to sytuację, w której Simowie nie mogą nauczyć się wybranych piosenek.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował zacinanie się w laboratorium naukowym ożywionego ducha po podzieleniu parceli.
* Pragnienie „Zjeść coś w parku” obecnie jest prawidłowo spełniane.
* Rodzice nie będą dostawali pragnienia „Ktoś bierze ślub” w odniesieniu do ich dzieci już będących w związku małżeńskim.
* Kleptomani nie będą zwracali obiektów aktualnie używanych przez innych Simów.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pojawianie się pustego portretu w wyposażeniu rodziny, po wyrzuceniu z niej Sima.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pojawianie się pustego portretu w wyposażeniu rodziny, gdy kleptoman coś zwędził.
* Opcja kart graficznych ATI „Adaptive Antialiasing” wywołuje konflikt z opcją gry „Wygładzanie krawędzi”. Ta kombinacja powoduje nieprawidłowe wyświetlanie obrazu. Dodano uwagę w pliku Przeczytaj, przestrzegającą graczy przed jednoczesnym stosowaniem obu tych funkcji.
* Wysokiej jakości filmy średnich rozmiarów mogą być już wysyłane przez program startu gry.
* Usunięto błąd powodujący, że pragnienie „Zerwij z Simem” nie spełniało się w prawidłowy sposób.
* Usunięto błąd powodujący, że szybkie klikanie na cechach Sima mogło doprowadzić do zawieszenia gry.
* Ciało małego dziecka nie będzie ulegało deformacji podczas „Oglądania telewizji” po interakcji „Ucz się mówić”.
* Simowie mogą stosować „Czarujące spotkanie” na Simach zapraszanych na parcelę mieszkalną.
* Zyskiwanie umiejętności ogrodniczych nie będzie kontynuowane po przerwaniu oglądania kanału o ogrodnictwie.
* Dzieci Simów nie będą ulegały deformacji po interakcji „Obejrzyj koncert”.
* Jedzenie określonych posiłków nie będzie miało wpływu na płeć nienarodzonego dziecka.
* Usunięto błąd mogący powodować zawieszenie się gry po oddaleniu widoku od parceli domowej, na której rosną rośliny uprawne.
* Wymóg dotyczący łóżka i lodówki podczas łączenia rodzin nie obowiązuje na porzucanej parceli.
* Usunięto błąd, który mógł w niektórych momentach powodować niestabilność obiektów, gdy gra była zapisywana, a obiekty umieszczane w wyposażeniu Sima.
* The Sims 3 obecnie prawidłowo jest skategoryzowane jako gra w Eksploratorze gier Windows Vista.
* Wybrany obiekt w trybie kupowania lub budowy pozostaje doczepiony do kursora, gdy gracz przesuwa widok za pomocą klawiszy kierunkowych.
* Ogrodzenia nie blokują dźwięku.
* Teren otoczony ścianami z dachem jest obecnie prawidłowo oświetlony.
* Kałuże będą prawidłowo dostosowały się do nierówności terenu.
* Poprawiono problem z wyborem trasy przez Simów po wymienieniu obiektu w połowie trasy.
* Różne poprawki gramatyczne i pisowni.
* Usunięte zdjęcia ekranu nie będą wymieniane na liście w programie startu.
* „Tańcz razem” oraz „Nauczaj Sima umiejętności...” nie będą pojawiały się w nieodpowiednich momentach.
* Simowie nie bojący się wody nie będą wpadali w panikę podczas pływania.
* Do opisu Magicznego Gnoma dodano prawidłową ikonę.
* Zmiana koloru odkrytych krawędzi płytek podłogi.
* Usunięto problem powodujący wyświetlanie lad na czarno po wybraniu niektórych obiektów w trybie budowy.
* Usunięto rzadki błąd, który umożliwiał narzędziu wyburzania pozostawienie niebieskiej dziury na ziemi.
* Opcja „Dostosuj szczegóły drzew” obecnie prawidłowo wyświetla komunikat „Wymagane ponowne uruchomienie”.
* Okazja „Szpiegostwo kulinarne” może być wypełniona przez wybranie interakcji „Jedz na mieście” w restauracji.
* Odświeżanie drzwi nie powoduje utraty ich statusu drzwi frontowych.
* Dziecko, które osiąga wiek nastolatka nie będzie otrzymywało pragnienia „Rozmawiaj o nowej pracy”.
* Interakcja „Obejrzyj” nie będzie duplikowana podczas umieszczania obiektów na postumencie „Prawie doskonałym”.
* Można używać strzałki w górę podczas umieszczania domu z biblioteki.
* Usunięto linię widoczną na głowach niemowląt.
* Ryby nie będą duplikowane w lodówce podczas przeprowadzki.
* Wszystkie wiadomości dotyczące aktualizacji programu startu są obecnie prawidłowo przetłumaczone.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował teleportowanie się Sima do nieprawidłowej lokacji, gdy gra została wczytana, a Sim się przebierał.
* Usunięto błąd uniemożliwiający prawidłowe oświetlenie wyburzonych lokacji na poziomie mapy.
* Simowie, którzy wbiegają na przeszkody umieszczone bezpośrednio przed nimi, nie będą się zacinali.
* Niemowlęta i małe dzieci nie będą pozostawiane same po podzieleniu lub połączeniu parcel na ekranie edycji miasta. Zostanie wezwany ktoś do opieki.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pozostanie Sima na niewłaściwej parceli po przeprowadzce.
* Opis 10 poziomu umiejętności gry na gitarze nie wspomina o zakupie nowych piosenek w księgarni.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pozostawanie na parceli pojazdu pracownika opieki społecznej.
* W ustawieniach kontroli rodzicielskiej Windows są dostępne oceny koreańskiej Rady Gier.
* The Sims 3 obecnie obsługuje ponad 2000 zapisów gier.
* Muzyka własna nie będzie przydzielana losowo jako ulubiona.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował, że opcja „Przyjmij” była niedostępna na ekranie tworzenia Sima po cofnięciu akcji, gdy przyjęto Sima na ekranie „Baw się genami”.
* Dzieci nie będą próbowały jednocześnie przewracać klocków.
* Poprawiono animację dziecka odkładającego tort urodzinowy.
* Ryby nie będą pojawiały się na suchym lądzie na parcelach, które zostały zmienione na parcele mieszkalne.
* Wyburzenie parceli z generatorami obiektów kolekcjonerskich nie spowoduje zniszczenia tych generatorów.
* Rodzina składająca się tylko z jednego małego dziecka nie może być zapisana w bibliotece.
* Umieszczanie małych obiektów przed komodą nie będzie blokowało dostępu do niej.
* Usunięto problem uniemożliwiający Simom oglądanie obiektów ozdobnych umieszczonych na kominku.
* Simowie mogą rozwijać związki za pomocą interakcji „Nauczaj”.
* Usunięto drobny błąd, który występował podczas wczytywania gry, gdy używana była komoda.
* Poprawiono wygląd wody w jednej z umywalek.
* Nastrójnik „Lubi pracę” jest obecnie prawidłowo usuwany po zmianie lub usunięciu cechy „Pracoholik”.
* Zakup „Gogli SimLife” spełnia pragnienie „Kupić grę wideo”.
* Anulowanie instalacji kolejki pobranych obiektów obecnie działa prawidłowo.
* „Pomocnik kolekcjonera” jest prawidłowo wyświetlany po wybraniu go w trybie kupowania.
* Usunięto kilka przypadków nieprawidłowego przypisania typów obiektów w programie startu.
* Gracz nie może usuwać nagrobków używanych przez ducha.
* Usunięto rzadki problem z wyborem trasy, który mógł występować przy próbie przejścia do zabudowanego obiektu na nieaktywnym piętrze.
* Na zepsutych lub spalonych telewizorach nie będzie odtwarzany obraz.
* W niektórych okolicznościach Simowie będą mądrzej wybierali drogę wejścia na parcelę.
* Opis okazji „Amatorskie Zawody Olimpijskie” podaje czas imprezy.
* Simowie nie mogą „starać się o dziecko” z Mrocznym Kosiarzem.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował, że Sim mógł zacząć malowanie, gdy nie było widoczne płótno.
* Usunięto rzadki błąd, powodujący pozostawanie radiowozu przed posterunkiem policji.
* Interakcja „Sabotaż” jest teraz związana z większą liczbą warunków.
* Akty własności będą grupowane w wyposażeniu i może być na nich używana interakcja „Zbierz wszystko”.
* Podczas pobierania miasta Riverview będzie pokazywany prawidłowy rozmiar pliku.
* Poprawiono animację dzieci próbujących gotować.
* Usunięto błąd pojawiający się podczas usuwania menedżera nastrójnika z wyposażenia Sima, który używał menedżera nastrójnika.
* Pragnienie „Ulepszyć obiekt” prawidłowo ignoruje bramy.
* Różni gotowi do pobrania Simowie z Giełdy Wymiany są obecnie uporządkowani według prawidłowej kategorii wiekowej.
* Budynki będą zachowywały prawidłowe oświetlenie podczas oddalania i przybliżania widoku w nocy.
* Usunięto niewielki wyciek pamięci wywoływany przez interakcję „Nawoź”.
* Dodano obsługę NVIDIA Ion.
* Pokrycie dachami jest widoczne na niskiej klasy kartach grafiki Intel.
* Usunięto zduplikowaną fryzurę z kapeluszem dla starszych pań.
* Tempo gry nie wpływa na odtwarzanie ścieżek dźwiękowych.
* Pojazdy postaci niezależnych nie będą usuwane z wyposażenia.
* Dodano obsługę karty grafiki NVIDIA GeForce GTS 250.
* Tylko Mac: Zawartość modyfikowana, zdjęcia ekranu lub filmy dodane do Documents/User/Electronic Arts/The Sims 3/... gdy gra działa, będą pojawiały się w programie startu.
* Tylko Mac: Wersja na komputery Mac gry The Sims 3 obecnie obsługuje funkcję graficzną Shader Model 3.0. (Z wyłączeniem kart NVIDIA GeForce 7300GT oraz 7600GT)
* Tylko Mac: Na ekranie tworzenia Sima włączono funkcję cieni wysokiej jakości.
* Tylko Mac: Dodano komunikat pojawiający się podczas próby usunięcia pobranego świata (Riverview), ostrzegający przed utratą powiązanych plików zapisu.
* Tylko Mac: Włączono obsługę głębi tekstur (cienie) na wszystkich obsługiwanych kartach grafiki.
* Tylko Mac: Usunięto błąd powodujący nieprawidłowe wyświetlanie interfejsu użytkownika w związku z odbiciami w grze.

Zebra
29.07.2009, 16:26
Mi mody działają normalnie po zaktualizowaniu gry.

agnieszka130187
29.07.2009, 17:01
Chciałam zaktualizować grę i o to co mi wyskoczyło, spróbowałam drugi raz i znowu to samo...


http://img233.imageshack.us/img233/1108/beztytuu3mqi.png

http://img43.yfrog.com/i/beztytuu2pvr.png/

Ilona
29.07.2009, 17:39
a przeniosłaś katalog mods na pulpit i jaki jaki masz hak na cenzurę,ten z mts czy ten co zamienia oryginalny plik?

agnieszka130187
29.07.2009, 17:49
Hack mam ten co zamienia oryginalny plik, w sumie coś z aktualizacji zadziałało, bo muzykę z magnetofonu słychać w całym domu....

Ilona
29.07.2009, 18:08
przecież trzeba podmienić plik na oryginał,żeby wgrać łatkę,tak samo było z pierwsza

agnieszka130187
29.07.2009, 18:36
Dziwne, bo jak wgrywałam pierwszą to bez problemu się wgrała.... W każdym razie jak muzyka działa, to chyba inne rzeczy też....

szparaag
29.07.2009, 19:02
Chciałam zaktualizować grę i o to co mi wyskoczyło, spróbowałam drugi raz i znowu to samo...


http://img233.imageshack.us/img233/1108/beztytuu3mqi.png

http://img43.yfrog.com/i/beztytuu2pvr.png/

miałam taki sam błąd, ale go naprawiłam

mój błąd związany był z folderem custom music czy jakoś tak, bo wykasowałam muzykę z tamtego folderu i wstawiłam swoją ( co i tak nie działało i nie leciała moja muzyka)
zatrzymanie aktualizacji polegało na tym, że nie mogło wczytać muzyki z tego pliku, tej simowskiej, no to wykasowałam swoją i wstawiłam tą co była na początku i pomogło wszystko się ładnie zainstalowało

więc może też, tak jak ja szperałaś w tym folderze ;)

balloon
29.07.2009, 19:44
Z tego co pamiętam, w TS3 nie było żadnych ograniczeń co do ilości posiadanych rodzin. Pod tym względem trójka wcale nie różni się od dwójki.

Jestem jakaś ciemna.
Mam tylko cztery okienka do gry nowymi simami i opcje nowa gra :p

Kurczaczek
29.07.2009, 20:01
Jestem jakaś ciemna.
Mam tylko cztery okienka do gry nowymi simami i opcje nowa gra :p

Opcja zmień aktualną rodzine jest cudowna http://forum.thesims.pl/images/smilies/biggrin.gif

agnieszka130187
29.07.2009, 20:15
A bawiłam się folderem custom music, też wywaliłam stamtąd muzykę, faktycznie to może być ten problem. :)

balloon
29.07.2009, 20:39
właśnie to przed chwilą zauważyłam ale i tak dzięki <powiadama wszystkich swoich znajomych>

agnieszka130187
30.07.2009, 10:12
To jednak nie przez folder custom music, być może faktycznie przez ten plik na cenzurę... jednak prawie do końca się zainstalowało i póki co mam to co chce i działa wszystko bez zakłóceń, hacki też. :)

Ilona
30.07.2009, 12:27
wyczytałam w necie,ze Ci którzy nie maja poprzedniej latki muszą ja zainstalować i wtedy dopiero można wgrać nowa aktualizacje,a co do haków,to jednym chodzą innym nie

agnieszka130187
30.07.2009, 13:30
Może faktycznie trzeba mieć pierwszą łatkę, ale jej już w programie startu nie ma, pokazuje się tylko ostatnia aktualizacja...

Ilona
30.07.2009, 13:53
można ja pobrać stad http://www.gamestar.de/downloads/patch/strategie/lebenssimulation/1957134/die_sims_3.html

oraz nowa łatkę,dla tych którzy nie zarejestrowali gry,nie chodzi o piractwo,są osoby,które nie chciały i może nadal nie chcą zarejestrować gry i na punktach tez im nie zależy

http://www.gamestar.de/downloads/patch/strategie/lebenssimulation/1957848/die_sims_3.html

Parys505
30.07.2009, 18:31
LoL
_____

A ta 1 łatka z linków ilony też jest dla tych, którzy nie mogą zarejestrować gry? :P

Ilona
30.07.2009, 21:44
zaktualizowałam grę i wszystko działa bez zarzutu,łącznie z hakiem na cenzurę

Master of Disaster
30.07.2009, 23:09
ilona - dzięki za linki; mam legalną wersję i konto na EA, ale ponieważ mam to na innym kompie, niż jest internet (na moim z kliku powodów nie mogę mieć), nic nie mogłam stamtąd ściągnąć. Przegięli już z tym swoją drogą; fani Simsów potrafiliby zrobić nie gorsze, a kto wie, czy nie lepsze dodatki, ale oni oczywiście chcą mieć monopol. Na dodatek nie mogę po prostu ściągnąć oficjalnego dodatku, muszę go ściągnąć przez komputer, na którym mam TS3.

BTW: Co znaczy "samotni rodzice nie mogą mieć dzieci" - chodzi tylko o adopcję, mam nadzieję? Bo jakoś mętnie to sformułowali...

Kurczaczek
31.07.2009, 08:25
no bo naprawili postep historii a jak byl jakis ludek sam jeden to on juz nie moze ze swojej simsowej woli adoptowac bachora

Levkoni
31.07.2009, 10:35
Poprawili parę dobrych rzeczy, jak to ze znikaniem rodzin czy z adopcją bachorów, ale i tak liczyłem na coś więcej. Większość poprawek to drobne błędy, o których nie miałem nawet pojęcia. Osobiście liczyłem jeszcze na poprawę sprawy z nagrobkami i ze znikającym wyposażeniem sima po zmianie rodziny. Ale dobrze, że choć tą adopcję naprawili :D

agnieszka130187
31.07.2009, 11:48
Gra się zaktualizowała, ale mam ogromny problem, bo się wyłącza... Wchodzi do ekranu ładującego z napisem The Sims 3 i po chwili się wyłącza i kicha.... co mam teraz zrobić ?
Nie chcę reinstalki, bo nie mam spakowanej rodziny...


albo napiszcie chociaż w jakim folderze są moje stworzone rodziny, żebym mogła je jakoś w grze umieścić, z tymi aktualizacjami to mnie w końcu szlak trafi. :((

magda1984
31.07.2009, 12:38
mi po aktualizacji pochrzanilo sie zupelnie, nie moge na nic kliknąć, używam skrótów klawiszowych zeby cokolwiek zrobic, ale i tak musialam gre wyłączyć awaryjnie bo inaczej się nie dalo.
Weszłam do rodziny, koles basenie byl zawieszony i sie nie ruszał a laska wyglądała zupełnie inaczej niż ją zostawiłam. W dodatku nie mogłam jej kontrolować bo nie było tych kwadracików z twarzami członków rodziny, nawet jednej a rodzina jest 3 osobowa.
Generalnie jestem wkurzona..bo ciągle sa jakieś problemy z tymi aktualizacjami

agnieszka130187
31.07.2009, 13:25
Ja odinstalowałam grę i zainstalowałam na nowo. Weszłam do gry i wszystko działało. Zainstalowałam aktualizację i znowu nie działa, więc już wiem, że to właśnie w tym tkwi problem. Odinstaluj grę i zainstaluj na nowo, jeżeli nie chcesz stracić rodzin a ni przedmiotów możesz tak zrobić. Przy odinstalowaniu kreator zapyta cię czy chcesz usunąć zapisane gry i przedmioty kliknij NIE. :) Ja muszę z tej aktualizacji zrezygnować, szczerze mówiąć mam już dość tych błędów, bo gra do tanich nie należy. :((

Wikki
31.07.2009, 13:54
Niestety u mnie, po wgraniu łatki pojawiły się problemy podobne do tych, które opisała magda1984. Przyznam szczerze, że mnie to mocno irytuje. Jak ktoś chce zerknąć, jak wygląda u mnie panel sima, po dokonanej aktualizacji, to wklejam tutaj (http://i28.************/35243sw.jpg) link do fotki.
Zastanawiające jest pojawienie się portretu simki, której nigdy nie posiadałam,
a wizualność jej jest rodem z TS2 :O.
Powtórna instalacja nic nie pomogła i ostatecznie zrezygnowałam z aktualizacji gry.

agnieszka130187
31.07.2009, 13:59
Ja również po ponownej instalacji nie wgrywałam już aktualizacji, ona wywołuje błędy, twórcy dają plamę na całego. :O

magda1984
31.07.2009, 14:22
Wikki mój panel wyglądał identycznie, nawet simka tak na nim wyglądała :)

Ja odinstalowałam gre, zapisane rodziny mam, i zdecydowanie zostaje przy tym wczesniejszym patchu, bo tamtem był w porządku, naprawiał czas. A ten nowy? same problemy i korzyści jakie wnosi mnie tak naprawde nie interesują.

EA oby tak dalej...niedługo będą aktualizacje poprawiające aktualizację..to po prostu śmieszne... jestem ciekawa czy EA zdaje sobie sprawę z tego, że coraz więcej użytkowników ma zastrzeżenia do ich pracy... ich długie pięć minut chyba się kończy

Ilona
31.07.2009, 14:23
no to dołączam do Waszego grona,u mnie problemem były ceny parcel albo milionowe albo 0,po wprowadzeniu sima do domu utkwił w skrzynce na listy i nic nie dało się zrobić,gdyż wejście w tryb kupowania kończyło się wywaleniem z gry,a do tego przybyło mi mieszkańców

a ja naiwna myślałam,ze w końcu EA wyszła graczom na przeciw,zamiast im robić ciągle pod górkę,tak szczerze mówiąc,to się zastanawiam czy nie sprzedać gry,gdyż chce pograć,aby się zrelaksować czy odstresować,a jak narazie to jest odwrotnie

agnieszka130187
31.07.2009, 14:29
W opisie łatki było napisane, że muzykę ze stereo słychać przez ściany. Jak miałam wgraną łatkę, ale nie do końca to zaczęłam słyszeć muzykę w domu Sima, ale na dworze nie. Wcześniej słyszałam tylko w jednym pomieszczeniu. Jak wy słyszycie muzykę po aktualizacji ?

Ja myślałam, że to faktycznie ja mam jakiś problem z grą i coś narobiłam, ale jednak widzę, że EA robi wszystko na odchrzan, żeby tylko uspokoić na chwilę graczy, a robi się odwrotnie.

Levkoni
31.07.2009, 20:31
To ja nawet nie będę się do niej zabierał... ale kicha. A ta łątka tak w ogóle, kto czytał wszystko ten wie, że likwiduje ona sposób na płeć czyli trik z jabłkami i arbuzami hehe...

agnieszka130187
31.07.2009, 21:03
Mi zależało na tym, żeby słyszeć muzykę w całym domu, a nie tylko w jednym pomieszczeniu (chodzi o magnetofon), postanowiłam wgrać łatkę mając wgrany plik na cenzurę... znowu pokazał się na końcu błąd, że nie może dokończyć aktualizacji, ale wgrało się napewno z tą muzyką, bo słyszę ją wszędzie, a bez łatki tego nie miałam. To jest mój sposób, żeby w ogóle wejść do gry i mieć z tej trefnej aktualizacji jakiś pożytek. :D

Paka
31.07.2009, 21:51
(A bo jak ja parzyłem na pierwszej stronie, to widziałem jak shan napisał żeby oby była animacja wsiadania do auta i tp.)
Więc jak się z tym zgadzam ;D
O , i Kurczaczek nawet napisał ,że to marzenie każdego ;D

EDIT: Czyli jak ?
Lepiej zainstalować pierwszą aktualizacje??

Ilona
31.07.2009, 22:08
jeżeli gra nie sprawia Ci żadnych kłopotów,to nie instaluj żadnej latki,a tej animacji nie zmienia,no bo niby jak,musieliby grę od nowa składać

magda1984
31.07.2009, 22:40
mi przydała się tylko 1 łatka, bo nieco szybciej czas idzie, ale i tak dla mnie jakoś za wolno :) wiecej mi nic nie potrzeba :)

tzn owszem...potrzeba mi więcej, ale to już nie kwestia łatki ale nowych dodatków

agnieszka130187
01.08.2009, 15:38
Tak ładnie napisali, że zdanie graczy się liczy, że chcą wszystko ponaprawiać i bla, bla, bla, a dali źle działającą aktualizację..... widać jak zależy.. :((

Kurczaczek
01.08.2009, 15:46
nie wiem co wy macie za felerne simsy :P mi kazda latka dziala ^^ albo macie za slabe kompiki :P

agnieszka130187
01.08.2009, 16:47
Komputer mam bardzo dobry, a łatka musi być trefna, bo nie działa tylko mi, a jeszcze innym użytkownikom forum. :) EA znowu czegoś nie dopracowało, niestety.

Kurczaczek
01.08.2009, 17:34
mi działa :/ każda... może daltego ze macie te haki,mody,fody,tody i czort wie co jeszcze xd

agnieszka130187
01.08.2009, 21:02
Ta aktualizacja nie działa jak modów nie ma w grze, więc to napewno nie wina tego. Swoją drogą rzeczy ze store powinny być kompatybilne z łatką nie uważasz ?

Kurczaczek
02.08.2009, 08:18
ja dostałem na pw zestaw ultra :> i mi dziala i mam w d*** nowych przedmiotow XD

Master of Disaster
02.08.2009, 09:38
Ciekawe... u mnie po instalacji obu łatek wszystko działa bez zarzutu (tfu tfu, odpukać!). Powiem więcej, wreszcie szybkie tempo jest naprawdę szybkie i mogę zobaczyć dach domu (przed instalacją łat nie dało się). Inna sprawa, że nie mam prawie żadnych dodatków (tylko ze dwa hacki, m. in. na kupowanie owoców życia w sklepie).

A ty, Kurczaczek,przystopuj trochę... Działają ci łatki, to się ciesz, ale nie wkurzaj tych, którym nie działają.

Altaria
02.08.2009, 12:21
Ja też jestem zdecydowanie zadowolona, pierwsza łatka przyspieszyła grę (co było jedyna irytująca mnie rzeczą, bo w przeciwieństwie do większości mam w głębokim poważaniu czy jest animacja wsiadania do samochodu czy nie), dzięki drugiej, przynajmniej póki co, opanowała się plaga adopcji. Wszystko bez zarzutu działa.

Ilona
02.08.2009, 13:07
a nie zauważyliście,ze aktualizacje działają przeważnie tym,którzy nie maja dodatków niezależnych kreatorów?

Master of Disaster
02.08.2009, 15:11
ilona - ja nie mam niemal żadnych dodatków, ale... zaintrygowałaś mnie. EA nie podobają się dodatki od niezależnych twórców? No tak, w końcu nic na nich nie zarabia. Nie wiem, na ile to jest prawda (różnie to może być w końcu), ale mam wrażenie, że producenci Simsów robią się okropnie pazerni.

agnieszka130187
02.08.2009, 15:28
Ja powiem tak, nie mając żadnych dodatków, nawet tych ze store i tak gra mi się po aktualizacji wyłączała, więc nie sądzę, żeby była to w moim przypadku wina dodatków. :)

Gio
02.08.2009, 15:36
A ja mam dodatki niezależnych od ea twórców i aktualizacje jak na razie działają wyśmienicie. Więc to chyba nie to :)

Mamełe
02.08.2009, 16:24
A ja mam dodatki niezależnych od ea twórców i aktualizacje jak na razie działają wyśmienicie. Więc to chyba nie to :)

U mnie to samo. Nie mam żadnych problemów a mój komputer stacjonarny spełnia zaledwie minimalne wymagania i ma pojedynczy rdzen procka...
Mody też mam i hacki. Ten na cenzurę mam w package, ktorego z niczym się nie podmienia.

jekyll
07.08.2009, 15:22
Znów aktualizacja Oo

* Dotyczy tylko komputerów PC: naprawiono błąd, który uniemożliwiał odinstalowanie gry The Sims 3, jeśli została przerwana instalacja aktualizacji do wersji 1.3.
* Dotyczy tylko komputerów Mac: naprawiono błąd, który po zainstalowaniu aktualizacji 1.3 uniemożliwiał graczom instalowanie obiektów stworzonych przez innych użytkowników.
* Po otrzymaniu awansu w pracy na nocnej zmianie Sim otrzyma dzień wolny tylko wtedy, jeśli następna zmiana zaczyna się w ciągu 8 godzin.
* Eksportowany i opublikowany Sim z 10 poziomem ogrodnictwa prawidłowo zachowa swoje umiejętności specjalne.
* Poprawki do rozwoju historii. Samotni rodzice nie mogą mieć dzieci. Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem.
* Przełączanie między kilkoma zapisanymi ubraniami tego samego rodzaju nie będzie powodowało usuwania zapisanych strojów.
* Podczas przybliżania widoku lilii wodnych poziom szczegółów będzie zmieniał się płynniej.
* Skróty klawiszowe pozycji kamery obecnie prawidłowo zapamiętują piętra.
* Niektóre sytuacje obecnie prawidłowo zatrzymują interakcje towarzyskie i uniemożliwiają zapraszanie do nich innych Simów.
* Poprawiono sposób wyboru przynęt dla wędkarzy.
* Simowie nie będą automatycznie wychodzili z wanny przed otrzymaniem nastrójnika „Kąpiel relaksacyjna”.
* Simowie nie mogą prowadzić wywiadu z niezależnymi duchami.
* Usunięto błąd powodujący, że czasami słyszalny był odległy dźwięk, gdy gra skupiała się na Simie wewnątrz własnego domu.
* Zmiana pracy nie wypełnia pragnienia „Spotkać się ze wszystkimi współpracownikami”.
* Kontrolowane przez gracza nastolatki i dzieci w formie duchów mogą teraz chodzić do szkoły.
* Własne obrazy można umieszczać nad obiektami opartymi o ścianę, o ile jest dość miejsca na ścianie.
* Interakcja „Zawołaj” jest obecnie dostępna dla siedzących Simów.
* Zmniejszono u schludnych Simów chęć wygaszania palenisk.
* Sąsiedzi nie będą się zbierali, aby obserwować włamywacza, który jeszcze niczego nie ukradł.
* Parcela publiczna „Zagajnik Jarzębinowy” jest obecnie poprawnie oznaczona jako park.
* Okazja „Omniroślina” pojawia się z większym prawdopodobieństwem.
* Wypełnianie pragnień o namalowaniu cennego obrazu jest łatwiejsze.
* Suma przeczytanych książek w dzienniku umiejętności pisarskich obecnie wyraża liczbę ukończonych książek, zamiast zaczętych.
* Simowie nie będą próbowali używać laptopów, gdy są niepożądanymi gośćmi.
* Pragnienie „Zaprzyjaźnić się ze wszystkimi współpracownikami” nie będzie wypełniane przez zmianę pracy na pracę bez współpracowników.
* Usunięto błąd powodujący wyświetlanie Sima w niewłaściwym ubraniu, na ikonie programu startu gry.
* Płody rolne na gotowych do zbioru roślinach nie będą przepadały podczas importu/eksportu.
* Okazja poprawienia umiejętności sportowych nie będzie się pojawiała, gdy umiejętności sportowe są maksymalne.
* Interakcja „Graj w piłkarzyki” spełnia pragnienie „Zagraj z Simem”.
* Simowie będą otrzymywali nastrójnik „Być świadkiem rozwodu”, jeśli widzieli rozpad małżeństwa innych Simów.
* Publikowane stawy z wyposażeniem będą prawidłowo zachowywane.
* Simowie nie będą mieli problemów z przejściem trasy z czterema lub więcej ciągami schodów.
* Gracz może obecnie wypełnić pragnienie „Ulepszyć zestaw ‘Audio Mini’ firmy Audio LoFi”.
* Usunięto błąd powodujący zawieszanie się gry, które następowało po umieszczeniu parceli w trybie „kamerzysty”.
* Usunięto rzadki błąd powodujący zacinanie się Simów podczas interakcji towarzyskich.
* Autonomiczne decyzje niekontrolowanych przez gracza Simów będą podejmowane szybciej dla Simów widzianych na ekranie i w pobliżu (sąsiedzi nie będą długo stali przed swoimi domami lub pozostawali bez ruchu na parcelach publicznych).
* Usunięto rzadki błąd, który powodował znikanie portretu postaci niezależnej podczas wesela prywatnego.
* Nie będzie się pojawiało pragnienie „Stań się wrogiem Sima Dziecko”.
* Pragnienie „Porzucić pracę” zostanie spełnione, gdy Sim dostanie nową pracę i jest zmuszony porzucić poprzednią.
* Nie można usuwać schodów, które są właśnie używane.
* Usunięto błąd umożliwiający małym dzieciom uciekanie z parceli i swobodne wędrowanie poza nią.
* Usunięto rzadki błąd uniemożliwiający wyjęcie z wyposażenia dziecka pluszowego misia.
* Pragnienie „Wyczyścić krzesełko dla dzieci” będzie poprawnie wypełniane.
* „Gogle SimLife” nie będą duplikowane po przeprowadzce.
* Interakcja „Najazd na przestępców” może być prawidłowo wznawiana po zapisaniu i wczytaniu, jeśli jest nadal w toku.
* Simki nie będą dostawały pragnienia, by mąż stał się ich chłopakiem.
* Usunięto błąd, który mógł wywołać zawieszenie się gry po odłączeniu słuchawek podczas rozgrywki.
* Stan związków jest prawidłowo zachowywany po połączeniu nowo stworzonej rodziny z istniejącą rodziną.
* Pragnienie „Bawić się zabawką” jest prawidłowo spełniane, gdy dziecko bawi się pluszowym misiem.
* Usunięto błąd, który występował podczas usuwania projektu ubrania, jakie Sim ma na sobie.
* Poprawiono ceny parceli na ekranie edycji miasta. Koszt drzew i krzewów został wzięty pod uwagę. Różne obiekty na parcelach publicznych nie wprowadzają ujemnej wartości do ceny parceli.
* Interakcja „Bara-bara” liczy się jako interakcja romantyczna.
* Pragnienie „Zobaczyć jak dziecko staje się geniuszem” obecnie anuluje się automatycznie, gdy jej spełnienie przestanie być możliwe.
* Nie można wybierać zapisów nutowych z interakcji na regałach. Uniemożliwia to sytuację, w której Simowie nie mogą nauczyć się wybranych piosenek.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował zacinanie się w laboratorium naukowym ożywionego ducha po podzieleniu parceli.
* Pragnienie „Zjeść coś w parku” obecnie jest prawidłowo spełniane.
* Rodzice nie będą dostawali pragnienia „Ktoś bierze ślub” w odniesieniu do ich dzieci już będących w związku małżeńskim.
* Kleptomani nie będą zwracali obiektów aktualnie używanych przez innych Simów.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pojawianie się pustego portretu w wyposażeniu rodziny, po wyrzuceniu z niej Sima.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pojawianie się pustego portretu w wyposażeniu rodziny, gdy kleptoman coś zwędził.
* Opcja kart graficznych ATI „Adaptive Antialiasing” wywołuje konflikt z opcją gry „Wygładzanie krawędzi”. Ta kombinacja powoduje nieprawidłowe wyświetlanie obrazu. Dodano uwagę w pliku Przeczytaj, przestrzegającą graczy przed jednoczesnym stosowaniem obu tych funkcji.
* Wysokiej jakości filmy średnich rozmiarów mogą być już wysyłane przez program startu gry.
* Usunięto błąd powodujący, że pragnienie „Zerwij z Simem” nie spełniało się w prawidłowy sposób.
* Usunięto błąd powodujący, że szybkie klikanie na cechach Sima mogło doprowadzić do zawieszenia gry.
* Ciało małego dziecka nie będzie ulegało deformacji podczas „Oglądania telewizji” po interakcji „Ucz się mówić”.
* Simowie mogą stosować „Czarujące spotkanie” na Simach zapraszanych na parcelę mieszkalną.
* Zyskiwanie umiejętności ogrodniczych nie będzie kontynuowane po przerwaniu oglądania kanału o ogrodnictwie.
* Dzieci Simów nie będą ulegały deformacji po interakcji „Obejrzyj koncert”.
* Jedzenie określonych posiłków nie będzie miało wpływu na płeć nienarodzonego dziecka.
* Usunięto błąd mogący powodować zawieszenie się gry po oddaleniu widoku od parceli domowej, na której rosną rośliny uprawne.
* Wymóg dotyczący łóżka i lodówki podczas łączenia rodzin nie obowiązuje na porzucanej parceli.
* Usunięto błąd, który mógł w niektórych momentach powodować niestabilność obiektów, gdy gra była zapisywana, a obiekty umieszczane w wyposażeniu Sima.
* The Sims 3 obecnie prawidłowo jest skategoryzowane jako gra w Eksploratorze gier Windows Vista.
* Wybrany obiekt w trybie kupowania lub budowy pozostaje doczepiony do kursora, gdy gracz przesuwa widok za pomocą klawiszy kierunkowych.
* Ogrodzenia nie blokują dźwięku.
* Teren otoczony ścianami z dachem jest obecnie prawidłowo oświetlony.
* Kałuże będą prawidłowo dostosowały się do nierówności terenu.
* Poprawiono problem z wyborem trasy przez Simów po wymienieniu obiektu w połowie trasy.
* Różne poprawki gramatyczne i pisowni.
* Usunięte zdjęcia ekranu nie będą wymieniane na liście w programie startu.
* „Tańcz razem” oraz „Nauczaj Sima umiejętności...” nie będą pojawiały się w nieodpowiednich momentach.
* Simowie nie bojący się wody nie będą wpadali w panikę podczas pływania.
* Do opisu Magicznego Gnoma dodano prawidłową ikonę.
* Zmiana koloru odkrytych krawędzi płytek podłogi.
* Usunięto problem powodujący wyświetlanie lad na czarno po wybraniu niektórych obiektów w trybie budowy.
* Usunięto rzadki błąd, który umożliwiał narzędziu wyburzania pozostawienie niebieskiej dziury na ziemi.
* Opcja „Dostosuj szczegóły drzew” obecnie prawidłowo wyświetla komunikat „Wymagane ponowne uruchomienie”.
* Okazja „Szpiegostwo kulinarne” może być wypełniona przez wybranie interakcji „Jedz na mieście” w restauracji.
* Odświeżanie drzwi nie powoduje utraty ich statusu drzwi frontowych.
* Dziecko, które osiąga wiek nastolatka nie będzie otrzymywało pragnienia „Rozmawiaj o nowej pracy”.
* Interakcja „Obejrzyj” nie będzie duplikowana podczas umieszczania obiektów na postumencie „Prawie doskonałym”.
* Można używać strzałki w górę podczas umieszczania domu z biblioteki.
* Usunięto linię widoczną na głowach niemowląt.
* Ryby nie będą duplikowane w lodówce podczas przeprowadzki.
* Wszystkie wiadomości dotyczące aktualizacji programu startu są obecnie prawidłowo przetłumaczone.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował teleportowanie się Sima do nieprawidłowej lokacji, gdy gra została wczytana, a Sim się przebierał.
* Usunięto błąd uniemożliwiający prawidłowe oświetlenie wyburzonych lokacji na poziomie mapy.
* Simowie, którzy wbiegają na przeszkody umieszczone bezpośrednio przed nimi, nie będą się zacinali.
* Niemowlęta i małe dzieci nie będą pozostawiane same po podzieleniu lub połączeniu parcel na ekranie edycji miasta. Zostanie wezwany ktoś do opieki.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pozostanie Sima na niewłaściwej parceli po przeprowadzce.
* Opis 10 poziomu umiejętności gry na gitarze nie wspomina o zakupie nowych piosenek w księgarni.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował pozostawanie na parceli pojazdu pracownika opieki społecznej.
* W ustawieniach kontroli rodzicielskiej Windows są dostępne oceny koreańskiej Rady Gier.
* The Sims 3 obecnie obsługuje ponad 2000 zapisów gier.
* Muzyka własna nie będzie przydzielana losowo jako ulubiona.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował, że opcja „Przyjmij” była niedostępna na ekranie tworzenia Sima po cofnięciu akcji, gdy przyjęto Sima na ekranie „Baw się genami”.
* Dzieci nie będą próbowały jednocześnie przewracać klocków.
* Poprawiono animację dziecka odkładającego tort urodzinowy.
* Ryby nie będą pojawiały się na suchym lądzie na parcelach, które zostały zmienione na parcele mieszkalne.
* Wyburzenie parceli z generatorami obiektów kolekcjonerskich nie spowoduje zniszczenia tych generatorów.
* Rodzina składająca się tylko z jednego małego dziecka nie może być zapisana w bibliotece.
* Umieszczanie małych obiektów przed komodą nie będzie blokowało dostępu do niej.
* Usunięto problem uniemożliwiający Simom oglądanie obiektów ozdobnych umieszczonych na kominku.
* Simowie mogą rozwijać związki za pomocą interakcji „Nauczaj”.
* Usunięto drobny błąd, który występował podczas wczytywania gry, gdy używana była komoda.
* Poprawiono wygląd wody w jednej z umywalek.
* Nastrójnik „Lubi pracę” jest obecnie prawidłowo usuwany po zmianie lub usunięciu cechy „Pracoholik”.
* Zakup „Gogli SimLife” spełnia pragnienie „Kupić grę wideo”.
* Anulowanie instalacji kolejki pobranych obiektów obecnie działa prawidłowo.
* „Pomocnik kolekcjonera” jest prawidłowo wyświetlany po wybraniu go w trybie kupowania.
* Usunięto kilka przypadków nieprawidłowego przypisania typów obiektów w programie startu.
* Gracz nie może usuwać nagrobków używanych przez ducha.
* Usunięto rzadki problem z wyborem trasy, który mógł występować przy próbie przejścia do zabudowanego obiektu na nieaktywnym piętrze.
* Na zepsutych lub spalonych telewizorach nie będzie odtwarzany obraz.
* W niektórych okolicznościach Simowie będą mądrzej wybierali drogę wejścia na parcelę.
* Opis okazji „Amatorskie Zawody Olimpijskie” podaje czas imprezy.
* Simowie nie mogą „starać się o dziecko” z Mrocznym Kosiarzem.
* Usunięto rzadki błąd, który powodował, że Sim mógł zacząć malowanie, gdy nie było widoczne płótno.
* Usunięto rzadki błąd, powodujący pozostawanie radiowozu przed posterunkiem policji.
* Interakcja „Sabotaż” jest teraz związana z większą liczbą warunków.
* Akty własności będą grupowane w wyposażeniu i może być na nich używana interakcja „Zbierz wszystko”.
* Podczas pobierania miasta Riverview będzie pokazywany prawidłowy rozmiar pliku.
* Poprawiono animację dzieci próbujących gotować.
* Usunięto błąd pojawiający się podczas usuwania menedżera nastrójnika z wyposażenia Sima, który używał menedżera nastrójnika.
* Pragnienie „Ulepszyć obiekt” prawidłowo ignoruje bramy.
* Różni gotowi do pobrania Simowie z Giełdy Wymiany są obecnie uporządkowani według prawidłowej kategorii wiekowej.
* Budynki będą zachowywały prawidłowe oświetlenie podczas oddalania i przybliżania widoku w nocy.
* Usunięto niewielki wyciek pamięci wywoływany przez interakcję „Nawoź”.
* Dodano obsługę NVIDIA Ion.
* Pokrycie dachami jest widoczne na niskiej klasy kartach grafiki Intel.
* Usunięto zduplikowaną fryzurę z kapeluszem dla starszych pań.
* Tempo gry nie wpływa na odtwarzanie ścieżek dźwiękowych.
* Pojazdy postaci niezależnych nie będą usuwane z wyposażenia.
* Dodano obsługę karty grafiki NVIDIA GeForce GTS 250.
* Tylko Mac: Zawartość modyfikowana, zdjęcia ekranu lub filmy dodane do Documents/User/Electronic Arts/The Sims 3/... gdy gra działa, będą pojawiały się w programie startu.
* Tylko Mac: Wersja na komputery Mac gry The Sims 3 obecnie obsługuje funkcję graficzną Shader Model 3.0. (Z wyłączeniem kart NVIDIA GeForce 7300GT oraz 7600GT)
* Tylko Mac: Na ekranie tworzenia Sima włączono funkcję cieni wysokiej jakości.
* Tylko Mac: Dodano komunikat pojawiający się podczas próby usunięcia pobranego świata (Riverview), ostrzegający przed utratą powiązanych plików zapisu.
* Tylko Mac: Włączono obsługę głębi tekstur (cienie) na wszystkich obsługiwanych kartach grafiki.
* Tylko Mac: Usunięto błąd powodujący nieprawidłowe wyświetlanie interfejsu użytkownika w związku z odbiciami w grze.

agnieszka130187
08.08.2009, 13:55
To już masakra, wywaliłam wszystko z gry odinstalowałam całą grę, wszystkie dodatki, rodziny, wszystko a jak zainstaluje aktualizację, to dalej wyłącza mi się podczas włączania gry, do cholery co to ma być ? Zaczyna mnie to już irytować.. :((

Ilona
08.08.2009, 14:31
odinstaluj grę,wyczyść rejestr i zainstaluj ponownie

te latki do gry zaczynają mi przypominać polskie drogi :)

agnieszka130187
08.08.2009, 15:18
Ja nawet mam powyłączane wszystkie programy jakie się da, gadu gadu, anty wira, dobra zainstaluję grę, rejestr już wyczyszczony... ehhh


No niestety dalej to samo, to zaczyna irytować i to naprawdę. :((

anie_1981
11.08.2009, 17:30
Może musisz znaleźć w necie nowsze sterowniki do kompa? Co do łatek, to u mnie i jedna i druga działały bez zarzutu. Ale to raczej nie prawda, że musi być zainstalowana pierwsza łatka, żeby zainstalować drugą. Jak miałam zainstalowaną pierwszą, to nie mogłam tej drugiej w ogóle zainstalować. Ciągle jakieś błędy wyskakiwały, a wszystkie mody/hacki pousuwałam. Dopiero po przeinstalowaniu gry, zainstalowałam od razu drugą łatkę i było OK. Nie działa mi teraz hack awesome, który dodawał kody Maxmotives i LifeTimeHappiness. Ale właściwie to nie do końca nie działa, tylko psuje grę. Nie mogę pokasować własnych stylów, a Simowie nie chcą pływać w basenie "na komendę" bo podobno nie ma dojścia. Na ModTheSims3 jest hack, którym można przywrócić sterowanie płcią nienarodzonych dzieci.

Oto ON (http://www.modthesims.info/download.php?t=360208&c=1)

Mamełe
11.08.2009, 18:15
Może musisz znaleźć w necie nowsze sterowniki do kompa? Co do łatek, to u mnie i jedna i druga działały bez zarzutu. Ale to raczej nie prawda, że musi być zainstalowana pierwsza łatka, żeby zainstalować drugą. Jak miałam zainstalowaną pierwszą, to nie mogłam tej drugiej w ogóle zainstalować. Ciągle jakieś błędy wyskakiwały, a wszystkie mody/hacki pousuwałam. Dopiero po przeinstalowaniu gry, zainstalowałam od razu drugą łatkę i było OK. Nie działa mi teraz hack awesome, który dodawał kody Maxmotives i LifeTimeHappiness. Ale właściwie to nie do końca nie działa, tylko psuje grę. Nie mogę pokasować własnych stylów, a Simowie nie chcą pływać w basenie "na komendę" bo podobno nie ma dojścia. Na ModTheSims3 jest hack, którym można przywrócić sterowanie płcią nienarodzonych dzieci.

Oto ON (http://www.modthesims.info/download.php?t=360208&c=1)

U mnie łatka nie chciala się zainstalowac przez to
http://www.modthesims.info/download.php?t=345987

anie_1981
11.08.2009, 18:44
Ja takiego moda nie mam. Ale mam szereg innych i fajnie jest.. Łatka u mnie ma głupiego buga. Jak jestem w trybie budowy a potem przechodzę w tryb życia, to po nakierowaniu myszy na ściany, mam te strzałki od przestawiania ścian.Nie działają, ale się wyświetlają. Jak na razie jedyny bug łatki u mnie. Przynajmniej z tego co zauważyłam. Ja początkowo nie chciałam tej łaty, ze względu na płeć dzieci, ale skoro mam moda na kontrolę płci noworodków, to sobie łatę zainstalowałam.

agnieszka130187
12.08.2009, 11:33
Ja nie mam żadnych hacków nic, nawet dodatków ze store nie mam. Zainstalowałam na nowo grę, wyczyściłam rejestr jak zaleciła Ilona i nic, dalej wyskakuje z gry. Dodam, że pierwsza łatka działała, a reszta nie.... mi najbardziej zależy na tym, żeby muzykę słyszeć za ścianami...ehhh

Alene
12.08.2009, 13:45
No to tak... są już AŻ 3 aktualizacje! I teraz mam pytania:
1) Którą aktualizacje zainstalować?
2) Czy trzeba zainstalować wszystkie 3?
3) Czy będą poprawnie działać dodatki niezależnych użytkowników razem z daną aktualizacją?
4) Gdzie się ściąga tą trzecią aktualizację?

Z góry dzięki za pomoc:)

Mamełe
12.08.2009, 18:26
No to tak... są już AŻ 3 aktualizacje! I teraz mam pytania:
1) Którą aktualizacje zainstalować?
2) Czy trzeba zainstalować wszystkie 3?
3) Czy będą poprawnie działać dodatki niezależnych użytkowników razem z daną aktualizacją?
4) Gdzie się ściąga tą trzecią aktualizację?

Z góry dzięki za pomoc:)

1) Ostatnią
2) Nie
3) Zależy jakie. Z niektórymi hackami lub modami mogą być problemy
4) Przez program startu gry

rocktechnika
20.08.2009, 09:47
Do niczego są te aktualizacje!!! :[
Przed mody i jakieś inne pliczki nie mogłam zainstalować żadnej aktualki.
Jakoś przypadkowo wyszło, że wczoraj, gdy chciałam włączyć grę, coś zaczęło się buntować. Zrobiłam reinstal całej gry. Zanim skopiowałam z powrotem wszystkie mody itd., to najpierw ściągnęłam aktualizację i zainstalowałam (nareszcie bez problemów...).
Ta... Gra włączyła się normalnie, ale gdy weszłam do mojej 4-osobowej rodziny, to okazało się, że avatar mojej Simki wygląda jak ten z The Sims 2!! Włosy jak z TS2, twarz jak z TS2, widać kawałek ubrania jak z TS2!! Zaraz po tym spostrzeżeniu, okazało się, że nie mogę nikim sterować (widziałam avatar tylko jednej Simki), nic przełączyć, nawet normalnie wyłączyć gry :// Pomogło ponowne przeinstalowanie gry i nie instalowanie aktualizacji :/

neonboss
20.08.2009, 22:07
Witam mam problem z sims 3, a tak dokładniej patch 1.2.7 przy istnalacji wyskakuje mi błąd dfc.gorilla.error
i zatrzymuje sie na game/bin/skuversion.
Prosiłbym o pomoc
[Szukałem w google ale nic nie znalazlem ciekawego]

Prosiłbym o pomoc

Master of Disaster
22.08.2009, 17:27
No, ładnie. Mnie nadal wszystko działa bez zarzutu (całe szczęście), ale Wasze problemy nie mogą się przecież brać się znikąd.

Czytałam o takich praktykach: producent wydaje grę, ta gra oczywiście ma pewne błędy.
Wypuszcza pierwszą łatkę, która usuwa pewne błędy, ale dodaje nowe. Po niedługim czasie wydaje drugą łatkę, która poprawia błędy pierwszej i dodaje jeszcze parę własnych błędów, potem kolejna łatka... i tak w kółko macieju, a dzięki temu mówią, że ta gra jest najczęściej aktualizowaną grą na rynku.

Nie, żebym coś sugerowała...

anie_1981
22.08.2009, 21:54
Ja nie mam problemów z łatkami poza tym, że mi po łatkach nie chce działać mod, który bardzo lubię. Debugger. Dodaje pewną liczbę kodów. Korzystam i tak tylko z jednego, na punkty szczęścia życiowego, ale ten kod jest dla mnie bardzo ważny. Po pierwszej łatce debugger już nie chciał działać. W tej chwili mam drugą i trzecią łatkę. Okazuje się, że żeby zainstalować drugą łatkę niepotrzebna jest pierwsza, ale żeby zainstalować trzecią, trzeba najpierw zainstalować drugą. Przynajmniej u mnie tak jest. Nie wiem czy te łatki cokolwiek naprawiają, ale instaluję je, bo może akurat naprawiają. Jeśli chodzi o błędy najnowszej łatki, to mam taki głupi bug. Jak jestem w trybie budowy, i przechodzę do trybu życia, to po nakierowaniu myszy na ściany i ogrodzenia ma te strzałki od przesuwania ścian. Żeby tego nie było, to przed przejściem do trybu życia muszę wejść w tryb kupowania.

gangheroni
23.08.2009, 22:44
Siemka nie miałem internetu widzę że sporo patchy już jest jakieś większe zmiany?

dżin.
23.08.2009, 23:23
Dla słabszych kart graficznych Intela, naprawia się błąd dachów. W końcu są ! ^^

kazalagupagu
16.02.2010, 17:30
gdzie znajde taka aktualizacje? ??? POMOCYYY

kazalagupagu
16.02.2010, 17:37
no ok..... o.O

Vanitas
16.02.2010, 17:39
Przeczytaj regulamin:

1. Nie pisz dwóch postów pod rząd, używaj opcji 'edytuj'
2. Na forum nie rozmawiamy o pirackich wersjach gry

2 punkt powinien rozwiać Twoje wątpliwości :)