PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy dodatek do gry!


Flossy15
03.08.2009, 14:38
Pierwszy oficjalny dodatek do najpopularniejszej gry na świecie – The Sims 3 – już niedługo w sprzedaży!

Simy w poszukiwaniu przygód wyruszają do najciekawszych zakątków świata. Dodatek The Sims 3: Wymarzone podróże jest w zaawansowanej fazie produkcji i trafi do sklepów w listopadzie bieżącego roku.

– Sukces, jaki osiągnęła gra The Sims 3 przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak bardzo uatrakcyjnimy grę nowym dodatkiem, najbardziej rewolucyjnym ze wszystkich, które dotychczas wyprodukowaliśmy na potrzeby serii The Sims. – mówi Scott Evans, EA General Manager ds. The Sims. – Gracze będą mogli wyprawić swoich podopiecznych w podróż życia, podczas której Simy dotrą daleko poza granice Sunset Valley i Riverview. Czekają na nich miejsca takie jak Chiny, Francja i Egipt, gdzie podążą za swoim nowym przeznaczeniem zagłębiając się w rozgrywce, którą zakończyć będzie można na wiele sposobów.

Simy po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać nowe, niesamowite przygody. Lista niespodzianek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa. Simy będą mogły nauczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, odkryć bogate dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać tajemnicze grobowce Al Simhara w Egipcie. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innej kultury, spotykanie ciekawych Simów,
a nawet sprowadzenie ich ze sobą do domu – to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów.
Gracze będą mogli dzielić się swoimi wrażeniami z podróży, umieszczając w Internecie zrobione przez siebie filmy, zdjęcia i historie. Dodatkowo każdy gracz posiadający wersję na PC/MAC otrzyma 1,000 punktów SimPoints, które będzie mógł wydać w sklepie internetowym The Sims 3. To nie koniec niespodzianek! Wkrótce przedstawimy wyjątkowe obiekty do dodatku, które będą dostępne na naszych stronach internetowych w dniu premiery. Aby zagrać w The Sims 3: Wymarzone podróże, należy posiadać grę The Sims 3.

Dodatek The Sims 3: Wymarzone podróże wyjdzie również w wersji na iPhone™ oraz iPod touch® na początku 2010 roku. Będzie go można pobrać z platformy EA Mobile™. Gra wyposażona zostanie w unikatowe rozwiązania dla użytkowników tych urządzeń, których szczegóły zostaną przedstawione w nadchodzących miesiącach. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.eamobile.com.

Więcej informacji na temat The Sims 3 i pierwszego dodatku do gry znajduje się na stronie www

psychickid
03.08.2009, 15:18
http://www.simowie.info/images/games/sims3ep1/logo.jpg

Pierwsze zdjęcia z nowego dodatku:
http://www.simowie.info/images/games/sims3ep1/01.jpg
http://www.simowie.info/images/games/sims3ep1/02.jpg
http://www.simowie.info/images/games/sims3ep1/03.jpg



W ogóle zauważyłam, że thesims.pl znowu sobie przerwę robi. Może na forum ciągle się coś dzieje, ale strona główna 'umiera' - nic ciekawego tam nie ma, żadnych nowości.

EDIT: Kolejne wieści z dodatku

Serwis JeuxVideo zamieścił wywiad z Lyndsay Pearson, jedną z producentek najnowszego, ogłoszonego dziś, dodatku The Sims 3 Wymarzone podróże (ang. World adventures).

Możemy dowiedzieć się stamtąd nowych szczegółów dotyczących rozszerzenia. Judhudson z Simprograms.com zamieścił angielskie tłumaczenie artykułu.

Oto najwazniejsze szczegóły:
- Simowie mogą pojechac na wakacje używajac telefonu lub komputera i wybrac pomiędzy Egiptem, Francją i Chinami
- Wakacyjne lokacje można edytować tak samo jak Sunset Valley, wybierając opcję "Edytuj teren" w menu gry.
- Simowie moga posiadać więcej nieruchomości i mają wybór w której lokacjio chca mieszkac.
- W poszczególnych miastach gracze będą mogli zobaczyć charakteystyczne dla nich budownictwo i miejsca.
- O kolejnych otoczeniach dowiemy się w następnych miesiącach.
- W grze ujrzymy wiele wspaniałcyh budynków, do których bedziemy mogli wjechac kamerą i zobaczyć co skrywa np. piramida.
- Każde miejsce posiada charakteystyczne dla siebie znajdźki i artefakty, które Simowie moga zbierac i kolekcjonowac (lub też oczywiscie sprzedać).
- Znajdźki możemy odblokować poprzez ekspolrowanie grobowców, odkopywaniu gruzu, odkrywaniu sekretnych drzwi, itp.
- nowe umiejętnosci beda przydatne dla podróżników i kolekcjonerów. Dzięki nim możemy odblokowac wiele nowych elementów, które urozmaica zabawę.
- Będą nowe cechy, ale o tym już wkrótce.

Przeczytaj: Wywiad z Lyndsay Pearson (http://www.simprograms.com/jeuxvideo-interview-with-lyndsay-pearson-the-sims-3-world-adventures-producer-with-new-details)

źródło: www.simowie.info

αγάπη
03.08.2009, 16:34
Jak myślicie jaki koszt ?
Mi się zdaje że ok. 60-70.
Ps: Dodatek został zaplanowany na listopad.

kamil11
03.08.2009, 16:57
Jak myślicie jaki koszt ?
Mi się zdaje że ok. 60-70.
Ps: Dodatek został zaplanowany na listopad.

No nie wiem do tej pory dodatki do TS2 kosztują 79zł...

Wampirencja
03.08.2009, 17:07
zależy gdzie ;)
wiadomo że na poczaku sobie nawet do 80 dobiją, ale po miesiącu zejdzie spokojnie do 60 jak już pierwsza fala minie :D tak się cieszę że to ten dodatek będzie!

FakeYourDeath
03.08.2009, 17:29
jak dla mnie ten dodatek zapowiada sie swietnie =d

Wielebny
03.08.2009, 17:46
Ciekawe dlaczego jeszcze chyba 2 tyg temu zaprzeczyli że trwają pracy nad tym dodatkiem ?
Szkoda że nie dodadzą możliwości odwiedzenia np. Szwajcarii chodzi mi tu o wyjazd w góry :)
mam nadzieje że ilość mebli a w szczególności dekoracji się powiększy a nie że dadzą dwa nowe krzesła , jedno łóżko i trzy fotele :) choć w sumie to by było w ich stylu
no i szkoda że nie dadzą możliwości tworzenia własnego otoczenia :(
i oby możliwe wreszcie było zmiana koloru . schodów , ogrodzeń i sufitów :)_

agnieszka130187
03.08.2009, 20:02
Zapowiada się ciekawie. :) Może wraz z tym dodatkiem dorzucą deszcz i śnieg. :) Ciekawe czy będzie jakieś morze i możliwość kąpania się w nim, tak jak to było w TS2. :)
Zdjęcia na ten widok piramidy o zachodzie słońca naprawdę fajne. :)

Levkoni
03.08.2009, 21:00
Zdjęcia wyglądają fajnie, szczególnie ta piramida :D podejrzewam, że będzie do niej można wejść, ale będzie to wyglądało tak jak wchodzenie do katakumb czy sklepów w podstawce, czyli będziemy mogli wykonać określone działania, ale nie zobaczymy wnętrz. Zobaczymy, zobaczymy... A tak w ogóle, to szkoda, że tylko trzy tereny o_O brakuje mi tu ośnieżonych gór...

Chryzantem Złocisty
03.08.2009, 21:33
musieliby zrobić pogodę,a po co się przemęczać?
Chiny,Egipt i Francja to na tyle neutralne rejony,że można do nich zostawić to samo "wieczne lato".

Sceptycznie przekonana jestem.

dżin.
03.08.2009, 21:38
Hm... w sumie Chryzantema ma racje, po co Ea ma się przemęczać, lepiej stworzyć kolejne badziewie :D Chociaż piramidy wyglądają zachęcająco, to i tak nie polecam się aż tak ekscytować tym dodatkiem, bo może się okazać, że to kolejny niewypał :)

gangheroni
03.08.2009, 21:49
Ale to już było ...

Mamełe
03.08.2009, 22:49
Francja i Egipt. Faktycznie podróże marzeń, nie ma co... Chyba tylko dla Amerykanów :P

Aguncja
04.08.2009, 09:02
Raczej z tym dodatkiem nie będzie pogody. Czytałam gdzieś odnośnie dodatków, że pierwszy to podróże a kolejny zwierzęta. Jedno się sprawdziło...

elkryga
04.08.2009, 09:23
etam, najważniejsze, że wjedziemy do piramidy ^^ w końcu! ale w sumie to i tak raczej nie kupię, za mały wybór tych rejonów ;p

Milou
04.08.2009, 09:26
Wg mnie zapowada się super, kurcze chętnie bym pograła, ale sama 3 mi nawet nie wchodzi :/. Dodatek spodobał mi się po fotkach, a zwłaszcza, że będzie można jechać do Egiptu, czy Francji.. :rolleyes: Opis też wygląda zachęcająco. Fajnie, ale brakuje mi strasznie gór. Nawet w 2 niespecjalnie to wyszło, a chciałabym chociaż simem pochodzic po wysokich, ośnieżonych górach.. Ahh. No nic, pozostało tylko czekać na kolejne info.

Merve
04.08.2009, 10:21
Ja bym się tak nie cieszyła zbytnio, gdyż po ujrzeniu trójki w świetle dziennym bardzo się zawiodłam. Tak jest zawsze, że najpierw twórcy wiele obiecują, a na końcu nic z tego nie ma. Takie jest moje zdanie.

Gio
04.08.2009, 10:39
Ja bym się tak nie cieszyła zbytnio, gdyż po ujrzeniu trójki w świetle dziennym bardzo się zawiodłam. Tak jest zawsze, że najpierw twórcy wiele obiecują, a na końcu nic z tego nie ma. Takie jest moje zdanie.

albo po prostu te wszystkie bajery które pokazują na fotach w rzeczywistości wcale się nie sprawdzają, tak jak to było w dwójce z podróżami.

Beep
04.08.2009, 10:58
Pamiętajcie, że te zdjęcia są pięknie podrasowane przez EA. Oczywiste jest, że tak dobrze to wszystko nie będzie wyglądało.

Też nie wierzę w dodanie pór roku.

psychickid
04.08.2009, 14:39
Dodatkowo każdy gracz posiadający wersję na PC/MAC otrzyma 1,000 punktów SimPoints, które będzie mógł wydać w sklepie internetowym The Sims 3. To nie koniec niespodzianek! Wkrótce przedstawimy wyjątkowe obiekty do dodatku, które będą dostępne na naszych stronach internetowych w dniu premiery. Aby zagrać w The Sims 3: Wymarzone Podróże, należy posiadać grę The Sims 3.

Co oni kombinują z tym Store? Coś mi się zdaje, że już nie będą wyprowadzać na rynek dodatków typu akcesorii do The sims 2. A szkoda.

ŹRÓDŁO (http://gry.trendz.pl/dodatek-do-the-sims-3)

Kurczaczek
04.08.2009, 14:51
a w tej bajce byly smoki......... oczywiscie ze nie zrobia porzadnego dodatku..............tylko zrobia bubla za 80 zeta.... potem kolejnego... za 90 i kolejnego za 91 zeta...... potem kolejnego za 92....... i tak dalej i tak dalej

ultraviolence
04.08.2009, 15:14
Ja bym się tak nie cieszyła zbytnio, gdyż po ujrzeniu trójki w świetle dziennym bardzo się zawiodłam. Tak jest zawsze, że najpierw twórcy wiele obiecują, a na końcu nic z tego nie ma. Takie jest moje zdanie.
Z ust mi to wyjęłaś. Ale w końcu bez dobrej reklamy, taki bubel by się nie sprzedał, więc musieli trochę naściemniać :P.

Kurczaczek
04.08.2009, 15:17
w koncu oni zrobili komerche ...... cos co sie super reklamuje ale jest slabe ;]

Mamełe
04.08.2009, 16:11
Tak swoją drogą, to czytam ciągle w gazecie, ze wyspa Twikki została okrzyknieta najlepszym miejscem wakacyjnym a teraz jej nie bedzie ;(

mario
04.08.2009, 16:18
Co oni kombinują z tym Store? Coś mi się zdaje, że już nie będą wyprowadzać na rynek dodatków typu akcesorii do The sims 2. A szkoda.
Im mniej pierdół w stylu Akcesoria i minipacki, tym lepiej.

A ten dodatek będzie fajny.

Paka
04.08.2009, 20:19
Poprzednicy mają rację - co do bubli
I co do gór - skoro dodali Francję, to mogliby też zrobić te Alpy, bo Francja to nie tylko Paryż.

psychickid
05.08.2009, 14:34
Im mniej pierdół w stylu Akcesoria i minipacki, tym lepiej.


Oj raczej nie - dzięki akcesoriom przynajmniej jest jakieś urozmaicenie obiektów w grze. A nie tylko ciągle te nudne podstawowe rzeczy.

Nieidealna
05.08.2009, 15:21
Wydaje mi się,że ten dodatek będzie fajny:)Zapowiada się ciekawie,fajnie by było gdzieś wyjechać na wakacje w Simsach:P (tym bardziej że nie mam dodatku Podróże do TS2...) Szkoda,że tylko trzy rejony,ale trzeba się zadowolić i tym:)Ciekawe,jaka będzie cena...<myśli>

seattle
05.08.2009, 15:48
Będzie jak zwykle, czyli do kitu. EA jak zwykle obiecuje cuda na kiju, a jak przychodzi co do czego, to jest jedno wielkie gie. Wystarczy zobaczyć zwiastun "Podróży": wielkie, ekskluzywne hotele, bajeczne plaże i niesamowite zabytki. Jestem ciekaw gdzie to wszystko jest.... A te zapowiadane miejsca wakacyjne jakoś mnie nie przekonują.

agnieszka130187
05.08.2009, 16:02
Może się pofatygują i będzie można wybrać w tych państwach jakieś rejony, zrobią plaże itp., co fakt to fakt EA nie bardzo się przykłada do Simsów, niestety.

ultraviolence
05.08.2009, 16:52
Może się pofatygują i będzie można wybrać w tych państwach jakieś rejony, zrobią plaże itp., co fakt to fakt EA nie bardzo się przykłada do Simsów, niestety.
A wiecie, czemu się nie przykładają? Bo wcześniej wyrobili sobie markę, wypuszczając na rynek TS1 - wtedy to był przełom, móc sterować "życiem" wirtualnego ludzika... Zobaczyli, że to ludziom się podoba, że wzrasta sprzedaż i zyski, więc postanowili w to zainwestować. Teraz po prostu korzystają z popularności marki - nie ważne, czy to, co zrobią będzie dobre czy nie, bo ludzie i tak kupią produkt, który jest sygnowany logiem serii... A jeśli tak się dzieje, to dlaczego mają się wysilać, skoro byle "gie" i tak osiągnie rekordową liczbę sprzedanych egzemplarzy? Pfff... Biznes.

Chantelle
05.08.2009, 19:06
Broń Boże,żeby tylko teraz nie schrzanili dodatku jak to zrobili z podstawą.


Chociaż po co ja się łudzę...

Levkoni
06.08.2009, 12:52
A wiecie, czemu się nie przykładają? Bo wcześniej wyrobili sobie markę, wypuszczając na rynek TS1 - wtedy to był przełom, móc sterować "życiem" wirtualnego ludzika... Zobaczyli, że to ludziom się podoba, że wzrasta sprzedaż i zyski, więc postanowili w to zainwestować. Teraz po prostu korzystają z popularności marki - nie ważne, czy to, co zrobią będzie dobre czy nie, bo ludzie i tak kupią produkt, który jest sygnowany logiem serii... A jeśli tak się dzieje, to dlaczego mają się wysilać, skoro byle "gie" i tak osiągnie rekordową liczbę sprzedanych egzemplarzy? Pfff... Biznes.

Tak, a poza tym nie muszą się wysilać bo i tak większość chyba fanów podnieca się wszystkim co dotyczy TS, nie ważne jakiej to jest jakości B) Ehh, zawsze chodzi tylko o kasę a o pasję już nikt nie dba...

Mamełe
06.08.2009, 13:55
Tak, a poza tym nie muszą się wysilać bo i tak większość chyba fanów podnieca się wszystkim co dotyczy TS, nie ważne jakiej to jest jakości B) Ehh, zawsze chodzi tylko o kasę a o pasję już nikt nie dba...

No to przeciez zwykły towar więc o co ma chodzić? ;)

agnieszka130187
07.08.2009, 11:58
Może naprawią parę rzeczy irytujących, np. wchodzenie do budynków czy animacje wsiadania do auta, przecież tak się zarzekają, że zdanie fanów jest dla nich najważniejsze. :P

Stokrotka_666
07.08.2009, 16:38
ma nadzięje że następnym dodatkiem będzie gwiazda smiley

psychickid
07.08.2009, 18:58
Animacje wsiadania do auta? U mnie tego nie ma. I nie było. Może można tę animacje jakoś wyłączyć lub włączyć w opcjach?

agnieszka130187
07.08.2009, 19:23
Chodzi mi o to, że może z następnym dodatkiem właśnie dojdzie ta animacja, bo jej nie ma.

Vanitas
07.08.2009, 21:10
Może naprawią parę rzeczy irytujących, np. wchodzenie do budynków czy animacje wsiadania do auta, przecież tak się zarzekają, że zdanie fanów jest dla nich najważniejsze. :P

Jeśli chodzi Ci o to, że będzie widać sima np. w księgarni to się nie łódź. Nie mogą tego wprowadzić bo jakby było widać simów w tym budynku to było by zrobić, żeby było widać simów podczas pracy a to znaczy, że trzeba stworzyć nowe animacje. A to przecież takie pracochłonne, i jeszcze gra była by bardziej dopracowana! To byłaby już przesada! : O

Tym z EA nie chce się ruszyć tyłka i dodatek na pewno nie będzie lepszy niż podstawa. Takie jest moje zdanie.

Chryzantem Złocisty
07.08.2009, 21:48
Dominic - nie łudź...jak już :P

sorry za offtop ^^

mario
07.08.2009, 23:06
Ja tak naprawdę nie czuję potrzeby widzenia, co sim robi w pracy, bo jakby nie patrzeć, to wszystkie budynki, do których nie możemy wejść kamerą, to miejsca pracy, więc po co to wszystko. Chociaż restauracja i sklep mogłyby być widoczne od środka. To takie miejsca, że no po prostu powinny być widoczne.

agnieszka130187
08.08.2009, 12:00
Tak wczoraj patrzałam na stronkę, gdzie były przedmioty do TS1 i było tam dużo tych, które są w grze i te rzeczy naprawdę były fajne. Wiklinowa sofa i fotele, super lampy, szafki, stoliki, a od TS2 wszystko faktycznie jest takie oklepane i mało tego. Porównując całą serię jedynki i dwójki to jedyneczka zdecydowanie wygrywa.... dlatego wcale się nie zdziwię, jeżeli w tym dodatku dojdzie tyle co nic... dojdą przedmioty, które będą potrzebne do stworzenia dodatku, w sensie piramidy, jakieś ozdoby, ale na większą ilość lepszych mebli się nie łudzę. Ledwo co skończyli podstawę, a już robią dodatek, boję się, że będzie to na odczepnego...

Katka_Psychopatka
09.08.2009, 14:08
Ja bym chciała, żeby w którymś dodatku dodali znowu (tak jak w "jedynce") stół do przyrządzania eliksirów :) Było przy tym kupę zabawy :)