PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające rodziny i domy


monikot
03.08.2009, 20:21
Czy komuś zniknęła rodzina i dom z pola gry???jest możliwość odzyskania tego wszystkiego?bardzo mi zależy,proszę o poradę

Levkoni
03.08.2009, 21:17
Zapewne nie zapisałeś, albo coś. Przynajmniej mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby dom cały znikną, ale rodziny znikają gdyż jest to błąd gry. Albo popełniłeś idiotyczny błąd, czyli zamiast wczytać zapisaną grę wszedłeś w nową...

simswerka
20.08.2009, 21:48
Nie wiem czy to podobna sytuacja ale mi zniknęła simka. Dosłownie na chwilę zmieniłam aktywną rodzinę i zajrzałam do innej. Wracam do tamtej i nie ma jednej simki! Od razu zajrzałam w znajomych i jest, żyje! Więc ją zaprosiłam ale nie wróciła do panelu (myślałam, ze to jakiś błąd). Potem wyszłam z tej rodzinki i weszłam do innej. Zobaczyłam Monikę (zagubioną simkę) w parku śledziłam ją cały dzień. Nigdzie nie pojechała, do jakiegoś innego domu. Jak była głodna usiadła przy koszu piknikowym, jak pęcherz - kibelek jest, rozrywka - książka. Myślałam, że jak zrbi się śpiąca to wróci do jakiegoś domu a ona stałą 5 simowych godzin w miejscu, chwiejąc się ze zmęczenia od czasu do czasu. Po czym zemdlała na chwilkę i poszła spać na ławkę.
Nadal nie ma jej w panelu tej rodziny. Czy wam też sie coś takiego zdarzyło? Co mam robić?

Gio
20.08.2009, 21:52
jeśli o mnie chodzi to nie sądzę, żeby coś takiego mogło się stać :/
Pewnie grzebałeś w edycji miasta i usunąłeś razem z rodziną.

Dla pewności sprawdź jeszcze w schowku, czy tam jej nie ma.

Edit:Chwila! Jeżeli sam tworzyłeś tą rodzinę, to ona powinna być w schowku w nowej grze! (w sensie innym mieście) <olśnienie>

Ali
10.09.2009, 00:34
Jak się gra kilkoma rodzinami na raz to jest możliwe, bo z tego co zauważyłem to simy,którymi nie gramy sami się przeprowadzają.Znikają a po jakimś czasie pojawiają się na innej parceli.Czasami zniknie cała rodzina a czasami tylko jej część ale powinny po kilku dniach pojawić się z powrotem na innej parceli.
Miałem kiedyś blizniaki i jednego przeniosłem do innej rodziny a on po kilku dniach zniknął i pojawił się w innym domu.
Co do tej simki w parku być może została... bezdomną?

brzos
10.09.2009, 09:36
Jak się gra kilkoma rodzinami na raz to jest możliwe, bo z tego co zauważyłem to simy,którymi nie gramy sami się przeprowadzają.Znikają a po jakimś czasie pojawiają się na innej parceli.Czasami zniknie cała rodzina a czasami tylko jej część ale powinny po kilku dniach pojawić się z powrotem na innej parceli.
Miałem kiedyś blizniaki i jednego przeniosłem do innej rodziny a on po kilku dniach zniknął i pojawił się w innym domu.
Co do tej simki w parku być może została... bezdomną?
co do wszystkiego, oprocz ostatniego pytania: ?!?!
i pytanie: wiesz, co mowisz?

'Mu
10.09.2009, 10:17
Ali > Będzie się tak dziać do czasu jak nie zainstalujesz drugiego patcha (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1083726&postcount=39):

"Poprawki do rozwoju historii. (..) Rodziny stworzone lub kontrolowane przez gracza są teraz „chronione” i nie będą usuwane wskutek rozwoju historii. Uwaga: rozwój historii nie będzie usuwał Simów poprzednio kontrolowanych przez gracza. Użytkownicy, którzy przejmą kontrolę nad zbyt wielką liczbą Simów w jednej grze mogą doświadczać problemów z wydajnością, spowodowanych przeludnieniem."

Jednakże:
jeśli o mnie chodzi to nie sądzę, żeby coś takiego mogło się stać :/
Domy nie znikają razem z simami, więc problem monikot'a był/jest inny.

kazalagupagu
13.02.2010, 13:54
ale skad mam wytrzasnac tego patcha??????????????????

asiak155
13.02.2010, 14:51
Gra sama się aktualizuje jeżeli oczywiście zaznaczyłeś tą opcje podczas instalacji.

kazalagupagu
15.02.2010, 10:07
a jesli nie zaznaczylam? to gdzie mozna takiego pacha skabinowac? :P