PDA

Zobacz pełną wersję : *** Pink Addition przy Słonecznym Bulwarze*** [BRAK ZDJĘĆ]


Polamananoga
04.08.2009, 02:14
Witam.

Przedstawiam drugi mój projekt. W odróżnieniu od "Skalnego domku" utrzymanego w sielskich klimatach górskich, ten jest nastawiony na przebojową, nowoczesną właścicielkę gustującą w ascetycznych wnętrzach.

Dom jest utrzymany w chłodnej bieli (wszystkie ściany są białe, gdzieniegdzie zdaje się, że są w tonacjach błękitnych, ale to kwestia oświetlenia), podłogi są wykonane z dębowego drewna barwionego na ciemno. Kolorem użytym do przełamania bieli jest odważny róż.

Znajdziemy tutaj dużo otwartych przestrzeni, sporą ilość okien,panuje dosyć oszczędny wystrój.

Dom składa się z trzech poziomów:
Poziom I: kuchnia, jadalnia, część wejściowa, dolna część dwupoziomowgo salonu.
Poziom II: górny poziom salonu, korytarzyk, gościnna toaleta, sypialnia główna, łazienka.
Poziom III: przedpokój, łazienka gościnna, sypialnia gościnna

koszt umeblowanej parceli: 276981 simleonów
Rozmiar parceli: 40x40


Zapraszam do oglądania!

marandile
04.08.2009, 08:13
o jaaa O.O Podoba mi sie :) (a mi sie rzadko cos podoba^^). Dużo bieli, którą uwielbiam, niezłe wyczucie stylu, fajna bryła... 10/10. Czekam na dalsze prace ;)

elkryga
04.08.2009, 08:31
zupełnie fantastyczny. podoba mi się pomysłowo zrobiony hm podest, z mniejszymi schodkami i wiekszymi, które prowadzą do pokoju z tv. wszystko fajnie dopasowane :) 10/10

lay
04.08.2009, 08:50
Domek ładny, lecz moim zdaniem skrajna nowoczesność gryzie się z klasycznymi meblami, zwłaszcza w sypialni. Poza tym, nie odpowiada mi kominek w ogrodzie, rozmieszczenie okien, brak barierek przy schodach, żywopłot na tarasie, kwiatki na blacie w kuchni oraz podłogi. No i brak żaluzji/rolet w niektórych miejscach. Bryła ciekawa, lecz osobiście nie przepadam za tym stylem ;].

blakistoni
04.08.2009, 08:57
Ojaaa.
Super dom,o. Bryla wspaniala,wnetrza po prostu cudowne .Jest duzo gustownej bieli,za co duzy plus. Co to duzo pisac,zaskoczyl mnie ten dom.
10/10

Gio
04.08.2009, 09:13
Och! Wspaniałe. Po za tym świetna prezentacja :)

pozdrawiam

Charionette
04.08.2009, 09:13
Zgadzam się z Felis. Uwielbiam takie moderny :D Bardzo fajnie połączyłaś kolory.
Brawo!

10/10

Avonlea
04.08.2009, 09:44
Łał..... :O
Ogólnie dom w całkiem superowym stylu.
Bardzo podoba mi się połączrnie kolorów i dopasowane dodatki.
Bardzo, bardzo duży plus za orginalne przedstawienie całego domu.
Jeśli mam być szczera to mocno mnie zatkało.

100/10

Upadła Dusza
04.08.2009, 11:03
Bryła mi się nie podoba, nie lubie takich. Ogród nie jest zły.
W środku za ciemne podłogi. Bardzo nie podoba mi się brak barierek przy schodach - zbyt niebezpieczne. Różowe flamingi w domu mi się nie podobają, w łazienkach kwiaty. Miejscami jest troche za pusto. Ale dom jest nawet ładny.

_LiLu*_
04.08.2009, 13:03
Według mnie styl klasyczny bardzo ciekawie komponuje się z nowoczesnością. Różowe akcenty na tle bieli także a dom jest umieszczony w malowniczym miejscu. Odnoszę wrażenie że miejscami jest pustawo i lampka niezbyt pasuje do łazienki ale to moje zdanie :) Domek mi się podoba 8/10

popcia88
04.08.2009, 16:11
Domek cudny...mam pare pytan,jak zrobic takie polpietro i jak ci wyszedl ten dach bo kombinuje i nic...

popcia88
04.08.2009, 16:14
Wytlumacz jak go robilas pokolei...

Chantelle
05.08.2009, 19:44
Nawet fajny.Chociaż niezbyt lubię dużo różu w domkach,ale ten jest wyjątkiem.Przyćmiła go architektura wewnątrz.

Elros
05.08.2009, 22:52
Bryła jest słaba,chaotyczna,co tu dużo mówić jest średnia, gdyby nie te pare elementów dom wyglądał by jak wielki kloc.No i ten paskudny basen...
Ogród troszkę sztuczny.W środku natomiast pomieszałaś style modern łączysz z róznymi stylami które w ogóle do siebie nie pasują.Wnętrza są chaotyczne monotonne, a kuchnia to istna porażka.Stół w ogóle nie pasuje do krzeseł i szafek.Salon jest dobry.Łazienka pusta,szara nieprzyjemna,no i to w ogóle nie pasujące lustro.Sypialnia jest niezła całkiem dobrze dobrane meble,które pomimo mieszanego stylu wyglądają nieźle.Sypialnia gościnna również jest ładna.
Dom był by świetny gdyby nie : pomieszane style,sztuczność,no i ta pustka którą można zauważyć na rzutach.

Fatamorgana
05.08.2009, 23:57
10/10.
*****iaszczy !!!

dżin.
06.08.2009, 15:28
<szuka oczu na podłodze> :O
To jest istny majstersztyk !
Ta bryła, ogród, i to wnętrze - och i ach !
10

Paka
06.08.2009, 15:37
No łaaał
Co za modern :P
A to auto jak pasuje ... <<<<3
9/10 ;]

kucha
07.08.2009, 22:40
dom jest super!!! mimo, że mało kolorów i zimno w nim trochę, to mi jak najbardziej się podoba :)

kubuss
17.08.2009, 15:45
Wszystko ładnie, tylko nie przeżyję różu.

kubuss

Hoop cola ^.^
20.08.2009, 20:18
O.o To jest... CUDO Przez wielkie "C" . Bryła super dom ogólnie ładny tylko że ja za różem nie przepadam ^^ ... 9,5\10 ( nie dalm calej dziesiatki ze względu na róż :P ) Dodaj do niego Download ...

Ayumii
22.08.2009, 20:09
O.o czemu ja tak nie umiem, schody super ja takich zrobic nie potrafie, wyglad cud miod ogrod takze, jedyna rzecz ktora mi sie nie spodobala to tylko ta 1 lazienka^.- da sie ominac kolory bieli idealnie dobrane, sliczny po prostu nic dodaj nic ujac:) 10/10