PDA

Zobacz pełną wersję : Menedżer nastrójnika.


Fatamorgana
06.08.2009, 00:00
Tu znowu Stworek. ^,^

Jak wygląda Menedżer Nastrójnika? Można go przenosić, tak jak Pomocnika Kolekcjonera czy jest cechą, tak jak np. Spostrzegawczy?

Mamełe
06.08.2009, 00:41
Jest urządzeniem przenoszonym w wyposażeniu jak pomocnik kolekcjonera.

Searle
28.08.2009, 08:51
Skoro piszemy tu o nagrodach, to mam pytanie: Do czego właściwie służy Replikator żywności?

Madelaine
28.08.2009, 08:58
Nigdy go nie miałam ale wydaje mi się że simy nie muszą umieć gotować, a dzięki temu Replikatorowi umieją przygotowywać potrawy, do których nieraz potrzeba umiejętności gotowania. Kurde, nie umiem wytłumaczyć ;p

olusiak
28.08.2009, 09:00
Ja raczej wywnioskowałam bo użytkowaniu replikatora, że po zrobieniu potrawy możesz ją w nim zapisać i potem bodajże 10 razy replikować tzn. masz od razu potrawę którą zapisałaś bez gotowania :) nie wiem czy napisałam zrozumiale:P

Simons
29.08.2009, 09:44
Replikatora żywności już miałem, dzięki niemu tak jak napisał olusiak możesz zapisać potrawę i masz ich dziesięć (musisz replikować) ale pamiętajcie nie zapisujcie jedzenia którego stan jest zły lub przerażający bo te klony w replikatorze też będą takie same. Naprzykład ktoś (jakiś gość) przyrządzi Homara z wody (wspaniały posiłek) i możecie go zapisać w replikatorze bez umiejętności gotowania go.

A Wracając do tematu menadżer nastrójnika jest znakomity! Możesz nim uleczać lub porażać siebie lub innych simów (ale niemowląt, małych dzieci i dzieci nie możesz ani uleczać ani porażać). Gdy bierzemy ulecznie to uleczamy siebie lub innego sima ze złych nastrójników (naprzykład chcęć pójścia spać), a gdy porażamy dajemy dla sima jakis zły nastrójnik naprzykład swędzienie, wyczerpany, wygłodzony. Są z tego korzyśći (naprzykład jakiś sim mi zmarł i wszyscy mieli żałobę (a wiadomo że to dużo odbiera) użyłem tylko menadżera i już po sprawie, ale są też niekorzyśći bo np. bozbawiając sima snu nie będzie miał nastójnika dobrze wypoczęty, a pozbawiajac go higieny nie będzie miał nastrójnika czystość czy jak mu tam. Ale i tak jest bardzo fajny :)))