PDA

Zobacz pełną wersję : White-Modern House [BRAK ZDJĘĆ]


kucha
08.08.2009, 13:05
To już mój czwarty dom w TS3 i uważam, że jest najlepszy. Dom jest wybudowany dla 4-osobowej rodziny. Podczas budowania próbowałam opierać się na nowoczesności.

Zapraszam do Komentowania :)

_LiLu*_
08.08.2009, 14:35
Bryła bardzo ładna, pomysłowa i nowoczesna. Ogród-puściutki. A pasowałoby tam barwne ukwiecenie:)
W salonie wiele rzeczy do siebie nie pasuje. Ściany,podłoga i dywan. Jadalnia jest ok, ale pasowałoby tam duże okno. Kuchnia jest bardzo ładna, stylowa i kolory pasują.Razi mnie jednak że szafki nachodzą na okna!
Gabinet-hmm...białe ściany zupełnie tam nie pasują, lepszy były ciepły odcień np. jasny brąz.
Sypialnia jest ładna, tylko w łazience powinno wisieć jakieś mało lustro bo wygląda jakby umywalka była do niego przykręcona. Ten biało-czarny motyw na ścianach i dywanie zupełnie mi się nie podoba, ale to już kwestia gustu:)
Pokój dziecka jest super. Taki kolorowy i wesoły, ale przydałoby sie tam biurko a do drugiej łazienki tez nie mam zastrzeżeń.
Pokój nastolatki średni. Zbyt przeszklony a ona raczej potrzebuje troche prywatności. Pasowałby jakiś rózowy dywanik a ta donica z kwiatami żle się prezentuje.
Naprawdę coraz lepiej ci idzie! :) Powodzenia, a moja ocenka to:
8,5/10

Upadła Dusza
08.08.2009, 14:41
Bryła nawet ciekawie się prezentuje. Ogród się mi nie podoba.
W kuchni nie podobają mi się te naczynka zwisające z sufitu, może gdyby były w innym miejscu nie przeszkadzały by mi. W sypialni na parterze za ciemne kolory. Pokój dziecka jest nawet fajny, ale ten zielony kolor troche razi po oczach. W drugiej łazience jest za dużo okien i to bez zasłonek.
Ogólnie dom jest nawet fajny.

dżin.
09.08.2009, 17:56
Bryła jest świetna, wnętrze wypadło gorzej :(
Chodzi mi o pustość i lekki brak kreatora stylu...
8

Noemi
09.08.2009, 18:53
Nie lubię nowoczesnych domów, ponieważ zazwyczaj są chłodne i takie niemiłe. Jednak nie uznaj to za minus, ponieważ bryła mimo wszystko jest ładna.
minusy :
-ogród jest pusty i ...brzydki. Po prostu się nie przyłożyłaś tak jak do bryła
- większość pokoi jest pusta, źle dobrane meble i kolory.
Jednak za plusy uważam :
-Jak już wcześniej wspomniałam bryłę
- pokój dzieciaka i siłownię ;)
- i te kolumny między salonem, a jadalnią, która jest tak sprytnie "schowana".

Ogólnie: 7/10.

Reminiscencja
09.08.2009, 22:58
Hmm, dom jest w porządku ale nie mogę się powstrzymać żeby opisać wszystko od początku, a więc ...

- Bryła - mi się ona w żadnym wypadku nie podoba, brak estetyczności i taka jakaś "wycudowana"
- Ogród - tak poważnie to Ci nie wyszedł, taki zimny i pusty.
+ Wejście - tu jest już świetnie, dopasowane kolory i tak przytulnie.
+ Salon - nie mam nic do zarzucenia
+ Jadalnia - ta ściana w ogóle nie pasuje do tego stołu oraz krzeseł.
+ Kuchnia - ładna i mała.
+Gabinet - śliczny naprawdę.

Reszta jest w porządku! Więcej plusów niż minusów. 8/10

kubuss
17.08.2009, 15:50
Z leksza za pusto na zewnątrz. Wnętrza ładne. Bryła trochę klockowata, ale przeżyję. Ocena: 9/10

kubuss

szymon6782
17.08.2009, 17:09
mi se podoba ne za mały ne za duży sam ras dam 10

Malfurion
18.08.2009, 04:04
Bryla bardzo ladna :)

Wnetrze rowniez jest ladne niemam wiekszych zastrzezen

Dam ci 8/10, jak chcesz 10 to musi mi szczeka opasc :P

cellence
19.08.2009, 12:13
Można jakoś pobrać ten dom bo nie widzę:(

Ayumii
22.08.2009, 13:22
ladny domek:) bryla mi siepodoba sypialnia rozowa i w szczegolnosci lazienka i polaczenie tych pokoi:) masz pomysla hehe ja to tam talentu nie mam z checia bym go sobie sciagnela:)8/10

Charionette
23.09.2009, 18:15
Hm... Bardzo fajny modern ;)
Nie mam zastrzeżeń 10/10

Rosemarie
24.09.2009, 11:10
Bryła jest cudna ! Ogród rzeczywiście puściutki ; )
Wszysto mi się podoba w tym domku.Barwy jego są fajne i wgl.

Li-juan
24.09.2009, 12:15
Powiem krótko Świetnie ;)