PDA

Zobacz pełną wersję : Cechy Kariery


Emallie
12.08.2009, 09:35
Siemx. Gdzieś słyszałam że są ukryte cechy kariery. Jedną widziałam rockman u mojej siostry . Lecz ja próbuje jakąś zdobyć i na razie zdobyłam tylko ceche Włamywacz xDxD Czy są jakieś inne cechy jeśli ta to jakie?? I jak je zdobyć??
Pozdrawiam:: Emilci@

Fatamorgana
12.08.2009, 11:49
Chyba cechy Simów? Na polskiej stronie ModTheSims3 jest kilka cech do ściągnięcia.
A karier jest dużo. ;OO

Orzechowo
12.08.2009, 11:52
chyba ukryte cechy. dzieci wojskowych moga salutowac, strazakow (NPC) podpalic cos, ale to nigdy nie splonie albo nigdy nie zgina w ogniu. dzieci wlamywaczy(chyba NPC) maja opcje podkradnij sie tutaj , dzieci sprzataczek (NPC)nigdy nie zostawia po sobie brudu i wiecej nie pamietam
o jeszcze potomek policjanta moze sie zajac wlamywaczami sam

Emallie
12.08.2009, 20:15
Nie ,nie chodzi o to. Tylko ,że Gdy rodzic/e są np. gwiazdą rocka to ich dziecji mają cechę charakteru Rockman itp. Więc wie ktoś jak je zdobyć ?? Bez modów i rzeczy do ściągnięcia ?? Bo próbuje i nic!!
Pozdrawiam :: Emilci@

Ellie
13.08.2009, 12:08
@up. wydaje mi sie, ze nie mozna
a dzieci komornika dostana jakies opcje? ;p

Orzechowo
13.08.2009, 13:05
czytalam ze prawdopodobienstwo odziedziczenia jest znikome
a jesli sie uda to te cechy moga sie ujawnic dopiero przy nastolatku (dopiero wtedy bd mogl np salutowac)

Noemi
13.08.2009, 13:19
czytalam ze prawdopodobienstwo odziedziczenia jest znikome
a jesli sie uda to te cechy moga sie ujawnic dopiero przy nastolatku (dopiero wtedy bd mogl np salutowac)

Błąd. Moje dziecko mogło salutować w wieku : dziecko.