PDA

Zobacz pełną wersję : Bez przerwy trojaczki!!:/


Nieidealna
13.08.2009, 19:36
Witam,to znowu ja.xD
Mam problem.:(
Moja Simka była w ciąży i pojawił się komunikat że będzie rodzić,i zabrałam ją do szpitala.Po chwili okazało się,że urodziła 3 chłopców.Pomyślałam sobie,że troje dzieci to jak na początek za dużo:D.Przed porodem zapisałam grę,więc wyszłam i weszłam,znowu to samo.Spróbowałam jeszcze kilka razy-ciągle ta sama sytuacja.:/ Co zrobić,żeby urodziło się dwoje dzieci zamiast troje?Czy to,że moja Simka ma wykupioną cechę Wzmożona płodność,oznacza,że zawsze będzie rodziła trojaczki?:/ Chciałabym,żeby urodziło się dwoje dzieci,i żeby były to najlepiej dziewczynki.:(

Orzechowo
13.08.2009, 19:41
MUSZI JEŚĆ ARBUZY TO BĘDĄ DZIEWCZYNKI
wzmozona plodnosc nie gwarantuje ze beda blizniaki...

Nieidealna
13.08.2009, 19:45
Kurde,tylko że ja mam zapisaną grę w momencie,kiedy ona ma jechać do szpitala...:( (Chodzi o te arbuzy xD) Bo wkurzające jest,jak ciągle rodzi się troje dzieci :/.

Orzechowo
13.08.2009, 20:07
to zrob zeby je zabrala opieka czy cuś☺

lay
13.08.2009, 20:19
W dwójce decyzja, co simka urodzi, zapadała najpewniej w chwili rozpoczęcia porodu. Tak więc 'wybieranie' płci dziecka przez 'zapisz i wczytaj' nie miało najmniejszego sensu. Sądzę, że podobnie jest i w 3. Czyli... zaakceptuj trojaczki (sama tego chciałaś, w końcu wybrałaś tą cechę) ;].

Nieidealna
14.08.2009, 10:55
Już wszystko ok,zaakceptowałam trojaczki,nawet nie jest tak źle,jak się spodziewałam:DDzięki za rady:)Temat można zamknąć.:]