PDA

Zobacz pełną wersję : Gwiazda gitary


Sander
16.08.2009, 16:21
Już mnie nosi przez to.
Wytłumacze o co chodzi.

Gdy mamy umiejętność grania na gitarze, pojawiają się wyzwania. No i są wyzwania typu "Maszynka do robienia pieniędzy" itp. A no i jest coś takiego jak "Gwiazda Gitary". Opis:

Gwiazda gitary : Gwiazdy gitary muszą dać występ na 10 przyjęciach lub w miejskich lokalach, aby zdobyc ten tytuł. Dzięki temu otrzymują większe wynagrodzenie i napiwki za swoje występy !

Więc jeżdżę po teatrach i stadionach i gram koncerty po 10 razy na dzień, a mimo to, wyzwanie nie zostało zaliczone. Na imprezach też próbowałem i nie pomagało. Co to ma być? Jak ukończyć te wyzwanie?

Mamełe
16.08.2009, 21:45
Nie wiem, podobno poprzez okazje, ale mi się nie trafiła ani razu więc nie mam pewnosci. Też mi tylko to zostało...

Madelaine
21.08.2009, 09:50
Może spróbuj zagrać na gitarze w czasie np. przyjęcia urodzinowego?

Orzechowo
21.08.2009, 11:33
występ, nie koncert. robisz przyjecie klikasz na gitare i bierzesz "daj występ" (musisz się nauczyć paru melodii, książki kupujesz w księgarni.)

Björk
09.01.2010, 08:18
Odświeżam temat, bo mam ten sam problem...
I dodam, że dawanie występów na przyjęciach nic nie daje :(
Łatki też nie naprawiają tego problemu...
Znalazł ktoś na to sposób?

Starlight
09.01.2010, 19:00
Mój Sim grał cały czas np. na ślubach itp. i po tym dawał autografy i wtedy pokazywało się,że wykonane :)

Mamełe
09.01.2010, 20:34
Z tego co tu przeczytalam, to latwo nie jest...
http://sims.wikia.com/wiki/Guitar_Star


Kusi mnie, zeby uzyc do tego kodu ;(

Björk
10.01.2010, 00:45
A mi się znudziło i skorzystałam z cheatu - kariera kulinarna i wywoływanie okazji grania ;)

Tofik
10.01.2010, 09:12
A teraz zadam głupie pytanie bo jak w dzienniku gitarzysty jest to drugie wyzwanie to jak mam zrobic koncert w miejskich lokajach bo jak stoje i daje daj występ to nie działa