PDA

Zobacz pełną wersję : Puste otoczenie - co robić?


Horsez
19.08.2009, 16:17
Zainstalowałam sobie grę na dwóch komputerach u mnie i u mamy.
U mnie wszytsko jest okey. ale u mamy nie. w otoczeniu nie ma żadnych simów. otoczenie jest jakies dziwnie puste. czy jest jakis sposób bym miała sasiadów .
może po stworzeniu rodziny przybedzie mi sąsiadów.?

Gio
19.08.2009, 16:33
może po prostu błąd przy instalacji-odinastaluj i zainstaluj jeszcze raz

Horsez
19.08.2009, 18:14
zainstalowałam ponownie na innym kompie.( laptop) i to samo.

motyka
19.08.2009, 19:27
Pewnie parametry graficzne w grze są niższe u mamy niż u Ciebie (utwierdził mnie w tym przekonaniu ten laptop), ale nie polecam tego zmieniać, bo to się odbędzie kosztem wydajności :)

Horsez
20.08.2009, 17:59
przypomniałam sobie że podczas instalacji zaznaczylam opcję (( pozwól elektornic .... zabierac dane o mojej rozgrywce)) moze to jest przyczyną.?

motyka
20.08.2009, 20:44
Podaj parametry obu komputerów, zobaczymy, czy moja teoria jest słuszna ;) albo możesz zerknąć do ustawień grafiki w grze u Twojej mamy :)
PS. grałem u znajomej na laptopie - bez porównania do mnie - w otoczeniu brak wielu elementów, a podczas gry w konkretną rodzinę nie widać bardziej oddalonych obiektów (mgła) - wszystko przez wymuszone parametrami komputera niskie ustawienia grafiki.

Horsez
22.08.2009, 11:54
ech..zbytnio się na tym nie znam. :)

motyka
22.08.2009, 12:47
Panel sterowania -> System - tam powinna być informacja o procesorze i pamięci RAM
W tym samym oknie klikasz na zakładkę Sprzęt, potem Menedżer urządzeń. Szukasz tam "Karty graficzne", klikasz dwa razy - pojawia się informacja o karcie graficznej :)
Poza tym na laptopach zawsze osiągniesz mniejszą wydajność niż na komputerze stacjonarnym o podobnych parametrach (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ;)