PDA

Zobacz pełną wersję : Hej Tu Sylwia


Color
27.08.2009, 14:03
Zanim zobaczycie film to:
Jest to mój PIERWSZY film The Sims 2. Z czasem seriale będą leprze! Nie oceniać surowo!
''Hej Tu Sylwia'' I seria
Odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=nvLb3f75F2w
Wkrótce odcinek 2 pt. ''Ufo''

blakistoni
27.08.2009, 14:21
Boze.
Krysztalki,to najbardziej mnie wnerwia w simowych filmach,tak trudno wpisac kod? :p
Grafika. łoł,ja prawie nic przez nia nie widzialam.
Zawszt dawaj pelne sciany,blagam.
W napisach brak interpunkcji. Muzyka mi sie nie podoba,a fabula? Dla mnie jej tu brak,ale to tylko moje skromne zdanie.
Coz,ja rozumiem,ze to Twoj pierwszy filmik,ale mogl zostac zrobiony nie 'na odwal sie'. Mam nadzieje ze kolejny odcinek bedzie 'leprzy' :)

_LiLu*_
27.08.2009, 14:23
Trzeba baardzo dużo dopracować, a przedewszystkiem:
- Musisz pozbyć się kryształków
-poprawić grafike i to sporo
- Nie ruszać kamerą podczas kręcenia
-W pomieszczeniu widać niebo zamiast sufitu
-Lepsze byłby napisy niż dymki
-Popracuj nad interpunkcją
-Fabuła tez nic ciekawego, nawet nie wiem o co tam chodzi
-I jeszcze raz nie ruszać kamerą!
-Powinno być widać ściany
Dopracuj to jeszcze, trzymam kciuki :) :)
Powodzenia!

Color
27.08.2009, 14:29
Ok ale z grafiką będzie problem zresztą jak się uda jutro będzie kolejny odcinek!

_LiLu*_
27.08.2009, 14:56
Popatrz na inne seriale i weź z nich przykład :)
Powodzenia!

Color
27.08.2009, 16:18
Ok drugi odcinek bo zauważyłem że jest nakręcony:
http://www.youtube.com/watch?v=9QZPdJcZqJk

Color
27.08.2009, 16:22
P.S Jeszcze wrzucę trzeci odcinek bo dwie części nakręciłem razem :)
W 2 serii zmieni się grafika.

Sherlock
27.08.2009, 16:48
Jest to mój PIERWSZY film The Sims 2.

To akurat żaden pretekst, bo chyba logiczne jest to, że gdyby w prawdziwym filmie były jakieś diamenciki i brak ścian w domu nikt by się nie zainteresował. Wątpię, byś zrobił jakiś nowy film, bo pod tym oklepanym pretekstem nakręciłeś kilka scenek i skleiłeś, ot co.

Ale cóż, mogę się mylić. Jak na razie 4/10 :(

mario
27.08.2009, 17:13
Zanim zobaczycie film to:
Jest to mój PIERWSZY film The Sims 2. Z czasem seriale będą leprze! Nie oceniać surowo!

Chyba sobie kpisz.

BOŻE, to jest okropne! Weź lepiej nie kręć już więcej albo przynajmniej obejrzyj inne seriale, żeby zobaczyć, jak wiele twojemu "serialowi" do nich brakuje.

PS. I sięgnij po słownik ortograficzny.

Mizia
27.08.2009, 17:20
Jednym słowem: Masakra

aluminium.
27.08.2009, 18:02
Dwa odcinki jednego dnia.?! Dopracuj jeden i dopiero daj, a nie robisz na odwal. Grafika, dymki i kryształki- okropieństwo. I o co chodzi w tym "filmie".?

Chryzantem Złocisty
27.08.2009, 18:19
"przeciesz" "uwieżysz"...porażka

1 odcinek - ta stara gada przez ściany!i gdzie oni wszyscy mieszkają?w jednym domu?
2 odcinek - wszystkie porwało UFO.dobre zakończenie serialu.A ten Damian jest skończonym idiotą.
"Rany,gdzie one są!"
na pewno nie w łóżku ani w książce
"na 100% wrócą"
oczywiście,że wrócą!a Ty sobie poleż i poczekaj aż Ci resztki mózgu wypłyną

od tej grafiki mnie oczy zabolały,nie wiem jak ja wytrzymałam te 6 minut
nawet kamery nie potrafisz ustawić,dialogów masakrycznie mało,nie wiem w ogóle o co chodzi

P O R A Ż K A

blakistoni
27.08.2009, 18:56
Boze moj,dwa odcinki jednego dnia? o.o
Drugi odcinek nie lepszy od pierwszego. I ogolnie,jest w tym jakas fabula? Watpie,wszystko jest robione po prostu na odwal sie. Watek z tym UFO jakos kiepski.

Color
27.08.2009, 19:39
Ok prace nad serialem skończone nigdy nie zobaczycie lepszej 2 serii z lepszą grafiką którą przygotowałem ale jak chcecie to macie. Widzę że seriale TS2 to nie dla mnie...

Chryzantem Złocisty
27.08.2009, 19:41
mamy płakać,czy jak?

@down - mam rozumieć,że wystawiłeś na forum serial bez fabuły,wiedząc o tym?
weź...

Color
27.08.2009, 19:41
Szkoda bo 2 seria ma przynajmniej jakąś fabułę :(

Sherlock
27.08.2009, 19:52
Daj chociaż pierwszy odcinek drugiej serii. Chciałbym zobaczyć tę wielką poprawę :P

Color
27.08.2009, 20:28
Okey ale dopiero jutro.
Bo teraz gram w simy 1 :)
Jutro rano pogadamy.

aluminium.
27.08.2009, 21:33
Kurcze Color, śmiać mi sie chce z tego co piszesz.

Szanowna Władzo, sorry za offtop ;)

Volturia
27.08.2009, 21:34
Jednym słowem: Masakra

Dla mnie to jak mieszanina kolorowych rozpikselowanych plam i dymków xd

Przykra prawda - ale nawet ustawień grafiki ci się zmienić nie chciało. i Cały obrażony kończy swoją 'przygodę' z serialem. To upokarzające xpp

Sherlock
27.08.2009, 21:38
Jak chcesz gadać to przez Konwersację. Ja tu tylko komentuję Twoją produkcję.

aluminium.
27.08.2009, 21:52
Przykra prawda - ale nawet ustawień grafiki ci się zmienić nie chciało. i Cały obrażony kończy swoją 'przygodę' z serialem. To upokarzające xpp

I myśli, że płakać będziemy ;]
Znów offtop :P

Color
29.08.2009, 13:53
Nie wrzcam I odcinka II sezonu bo pożyczyłem simsy koledze jutro dam.

pensivelane
29.08.2009, 14:01
Powiem Ci tylko tyle, że nie rozumiem o co w tym filmie chodzi. Być może dlatego, że oglądam urywkami, bo ta grafika męczy moje oczy, a nie mam zamiaru siedzieć z nosem w monitorze żeby cos zobaczyć.

Color
29.08.2009, 14:55
Ok kolega oddał simy 2 i biorę się za nowy serial pt. ''Zaginiona Siostra'' nie dokańczam serialu bo się nie opłaca.
Co nowego w ''Zaginiona Siostra''
1.Zero kryształków i dymków.
2.Być może Lektor
3.Lepsza grafika.
4.No i co najważniejsze jakaś fabuła :)
Co do 2 punktu nic nie obiecuje.

pensivelane
29.08.2009, 18:36
Jesli ktos będzie podkładał głos, to fajnie. Tylko proszę Cię, żebys nie dawał tego strasznego lektora, który czyta kompletnie bez wyrazu :)

Gio
29.08.2009, 18:38
dosyć trudno żeby bot czytał z akcentem ;)

A co do serialu- żałosny tak jak wypowiadali się już wszyscy i miejmy nadzieję, że Twoje zapędy na kolejny, lepszy serial nie zostaną zgaszone :0

pozdr.

Color
29.08.2009, 22:22
Zła wiadomość premiera ''Zaginionej Siostry'' zostaje przełożona na jutro lub pojutrze. Jeden odcinek na tydzień, bo powoli zaczyna się szkoła i trzeba się uczyć nowe odcinki we weekendy w sobotę lub w niedzielę.
Co do lektora to będzie problem, ale grafika i fabuła jest jak w banku.

UWAGA!!!
Przed premierą ''Zaginiona Siostra'' czeka nas jeszcze jeden specjalny odcinek ''Hej Tu Sylwia'' Odc.Historie z młodości wzięte - odcinek opowiada o dzieciństwie Sylwii i jej siostry Marty. Oraz zobaczymy matkę sióstr w wieku dorosłym oraz ich nie pokazanego ojca Max'a.
Odcinek pojawi się dziś wieczorem na youtube. Niestety dalej napisy :( I chyba stara grafika - mam za słaby komputer :(

Gio
03.09.2009, 14:56
nie wiem czy jest sens jeszcze nam o tym przypominać ;) Ale jak tam chcesz

Merve
16.09.2009, 19:03
Żaden z Twoich filmów mi się nie spodobał. Moim zdaniem powinieneś się zabrać za coś innego, a jeżeli już koniecznie chcesz reżyserować filmy w ts2 to może weź się za jeden i zrób go porządnie, a nie robisz od razu trzy z czego każdy z nich jest beznadziejny.

Gold_Chocolate
05.10.2009, 17:48
Żaden z Twoich filmów mi się nie spodobał. Moim zdaniem powinieneś się zabrać za coś innego, a jeżeli już koniecznie chcesz reżyserować filmy w ts2 to może weź się za jeden i zrób go porządnie, a nie robisz od razu trzy z czego każdy z nich jest beznadziejny.

zgadzam się w 100 % procentach. DZIECKO drogie, weź ściągnij sobie Windows Movie Maker , kup słownik ortograficzny , popraw ustawienia grafiki. WTEDY możesz zacząć powoli brać się za filmy.!

Color
18.10.2009, 10:58
Movie Marker - już od 5 lat mam.
Słownik - nawet 3
grafika - poprawiona
WIĘC SIĘ ODCZEP!

mario
18.10.2009, 14:44
[1] Movie Marker - już od 5 lat mam.
[2] Słownik - nawet 3
[3] grafika - poprawiona
WIĘC SIĘ ODCZEP!
1. Ale pewnie nie używasz.
2. j.w.
3. Nie znaczy, że na lepsze.

Ach. :) Dziecko, weź się ogarnij.

TrapMuzik
18.10.2009, 17:15
Odcinki zostały usunięte... a szkoda, bo chciałam sobie obejrzeć.
Myślę, że skończył się sens istnienia tego tematu ; ].