PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieci nie rosną !


Reserved
29.08.2009, 08:46
Mam problem, dzieci w mojej rodzinie nie rosną !

Gdy przed chwilą grałam pojawił mi się komunikat, że "Bella już jutro ma urodziny" bla bla bla. No to na następny dzień przyniosłam ją do toru, ona zdmuchnęła świeczki, a moja simka położyła ją na podłodze i ta mała nie urosła !
Czemu ?!
Proszę o pomoc !

Vanitas
29.08.2009, 09:06
W jakim wieku jest ta Bella? Jeśli małe dziecko to wybierz ją, kliknij na nią i wybierz opcję 'Dorośnij'. Jeśli to niemowlę wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true kliknij na nią z wciśniętym shiftem, wybierz MAKE SELECTABLE (czy jakoś tak), jeszcze raz z wciśniętym i ta sama opcja, będziesz miała jej panel i będziesz mogła na nią kliknąć i wybrać 'Dorośnij' :D (trochę chaotycznie to opisałem :D)

Ja też mam często problemy z tymi dziećmi i urodzinami :(

Reserved
29.08.2009, 10:00
Bella jest tym najmniejszym dzieckiem.

aluminium.
29.08.2009, 10:44
Te najmłodsze dzieci chyba u każdego w porę nie dorastają :D Trzeba czekać dzień lub dwa jeśli nie chcesz używać boolpropa^^

Reserved
29.08.2009, 11:46
Ok, dzięki

Toya
30.08.2009, 02:44
Nie no bez przesady. Dzień lub dwa? Niemowlęta próbują dorastać o każdej pełnej godzinie od momentu, kiedy mają urodziny. Ja to biorę ekipę (rodziców) w pobliże łóżeczka. A ostatnio kładę na podłodze a ekipa siedzi obok na kanapie i grzecznie czeka :] I z reguły w ciągu max 2 godzin po urodzinach mam już małego pełzaka.

Nattalciaa
14.09.2009, 20:46
To będzie trudne, jeśli Bella to niemowlęcie po prostu ma zły stan, najlepiej osiągnąć zły stan kiedy niemowlę jest głodna albo niewyspane, wtedy nakarm połóż a dziecko samo urośnie zaraz po nakarmieniu (lub uspaniu) ;)

Charionette
19.09.2009, 08:33
A nie masz włączonego kodu na nie starzenie się? Jeśli nie, a jest niemowlakiem to pojawi się komunikat "... ma już jutro urodziny. Jak te dzieci szybko rosną" Czy coś takiego ;)
Jeśli jednak jest to takie, które uczy się chodzić ten komunikat pojawi się dwa dni przed urodzinami i wtedy, albo można dzień później opcją dorośnij, albo tego dnia, w którym ma dorosnąć sam to zrobi ;)