PDA

Zobacz pełną wersję : Alexsis House [BRAK ZDJĘĆ]


Ayumii
30.08.2009, 19:03
Oto moj pierwszy domek w ts3.Oparty jest na prostocie poniewaz nie lubie zagraconych pomieszczen^.-Mam nadzieje ze przynajmniej czesci z was sie bedzie podobac.Jest on przerobiony z domu, ktory znajduje sie w grze w katalogu.Milego ogladania:)



Wybaczcie jesli zdjecia sa za duze, niestety mialam do wyboru ten format lub "w kwadraciku"ktory trzeba by bylo klikac ponownie do powiekszenia, a to troche niewygodne.

Auroella
30.08.2009, 19:09
Dom robi wrażenie ze wszystkich stron. Sposób, w jaki połączyłaś kolory i style, urzekł mnie. Ile ja bym dała, żeby mieć ten domek w swojej grze! Nie mam zastrzeżeń :P

blakistoni
30.08.2009, 19:43
Lal,jestem zachwycona po prostu ;p
Super laczysz kolory,serio. Masz swietne wyczucie i styl. Takie pytanko - dasz do sciagniecia? :>

Ayumii
30.08.2009, 19:49
z checia bym dala lecz nie wiem jak ^^"jak mi dacie jakies wskazowki to dam do sciagniecia:)

Paka
30.08.2009, 20:45
O matkoo!!:O
10/10:O

marandile
31.08.2009, 10:34
błagam, zmniejsz te zdjecia!!!

Noemi
31.08.2009, 11:01
Domek ładny, ogród też. Jednak z wnętrza podoba mi się tylko przedpokój i łazienka na górze nr.2

Ogólnie to bardziej na minusie niż na plusie. Nie podoba mi się. 4/10

kucha
31.08.2009, 11:03
Bryła domu całkiem fajna, ale ja jak zwykle muszę się do czegoś przyczepić ^^ więc w bryle nie podobaj mi się te okna przy samym kancie ścian, sam kolor ścian - mogłaś zdecydować się na jeden chociaż nie jest aż tak tragicznie i ja bym wstawiła inny daszek, który widnieje na I zdjęciu nad tymi oknami dwoma po prawej. A... i ten balkon I piętro mógłby stać na jakiejś podporze. Ogród jak dla mnie nic specjalnego, nie ma co podziwiać, prawie tak, jakby go nie było.

Kuchnia z jadalnią mi się podoba :) jeśli chodzi o salon, super jest to okno fajny pomysł, ale dociągałbym jeszcze trochę ściany. Pokoik przejściowy do ogrodu? hmm... nic ciekawego. Łazienka na parterze to więc wszystko ok, gdyby nie ten kran wychodzący z lustra. Pokój dla szkolnego dziecka jest super. Łazienka na górze 1i2 też dobre. Przedpokój mi pasuje:) Pokój dla dziecka jest fajny, tylko trochę "zimny". Sypialnia ewidentnie super.


Oceniając cały projekt nawet mi się podobał, biorąc pod uwagę, że stawiałaś na prostotę. Widać w nim kolory co mi się podoba i to duży plus :) ocenka 9/10

Upadła Dusza
31.08.2009, 11:46
Strasznie wielkie zdjęcia, aż źle się na nie patrzy.

Bryła mi się nie podoba. ogród taki sobie, no i po co ta ścieżka prowadząca prosto do oczka wodnego? okropnie to wygląda.
W salonie wszystko tego samego wzoru - zwariować można :P
W łazience są brzydkie kolory, jeszcze to wielkie okno.
Pokój dla szkolnego dziecka - nie podoba mi się.
kolejna łazienka - znowu okno, w następnej to samo i okropne ściany.
Pokój dla malego dziecka - podłoga mogłaby być nieco ciemniejsza.
Sypialnia jest ładna.
Ogólnie dom nie bardzo mi się podoba.

Gio
31.08.2009, 13:44
no no ^^ Ładniusio. Widać przynajmniej, że nie jest robione na odwal xP

pozdrawiam

Ayumii
31.08.2009, 13:44
Dzieki za komentarze:)I tak to byl moj 1 zrobiony dom wiec duzo pozytywow nie oczekiwalam^^ postaram sie polepszyc moje umiejetnosci, ladniejsze kolory dobierac, co do okien w lazienkach mam slabosc do nich,podpory na balkonie zrobic nie potrafilam by laczyla sie z dachemT.T, kolory przez przypadek dobieralam, a ogrodka nie lubie robic ;p Jak znajde czas to pomniejsze te zdjecia, pewnie dlatego sa duze ze mialam tak ustawione w opcjach, sorry za to:)

Charionette
23.09.2009, 18:07
Niby prosty, a zachwyca :D
Bardzo fajny ;)
10/10

dżin.
27.09.2009, 09:24
Ja nie oceniałem tego domku ? :O
Przyznam, że jak na klasyczny styl jest bardzo urokliwy ^^
Ten dom ma charakter :) 10

xXOlkaxX
27.09.2009, 14:31
Bardzo Ładny dom ale kuchnia taka sobie...

alicja271998
28.09.2009, 18:38
no to mnie zatkało. daj człowieku do ściągnięcia bo umre z wrażenia.
100/100