PDA

Zobacz pełną wersję : Jak skutecznie wyczyścic komputer z sims3


sek
11.09.2009, 13:04
Witam!
Gram w sims3 od początku. Do tej pory wszystko bylo dobrze. Po wgraniu dodatków z netu gra się bardzo zacina. Praktycznie nie da sie w nią grać. Odinstalowałam sims3 i wgrałam od nowa, ale o dziwo dodatki powróciły do nowej gry i problem pozostał. Chciałabym mieć znów czysta grę jak to zrobić. Może znajdzie się ktoś mądry i mi pomoże. Pozdrawiam.

Hoop cola ^.^
11.09.2009, 13:16
Jeżeli Pliki instalowałaś/eś launcherem znajdź jakis dodatek na kompie naciśnij PPM i wybierz "otwóż za pomocą .." tam będziesz miała dwie opcje do wyboru wybierz tą : "Program startu ts3 " kliknij otworz sie program startu . Naciśnij obiekty zmodyfikowane . Potem usuń dodatki z kompa ale nie musisz tego robić . Jak piki maja format packages niewiem co zrobic bo sama ma problem . Pozdroffka . Mam nadzieję że pomogłam ;)

'Mu
11.09.2009, 13:26
Po odinstalowaniu gry mogą pozostać pliki w katalogu instalacyjnym oraz katalogu w Moich Dokumentach. Usuń oba.

Jeśli chcesz pozbyć się pozostałości po patchu:
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1069511&postcount=2

Simka18
23.06.2010, 18:16
mam pytanie czy ktoś wie jak, odinstalować the sims 3 ręcznie ? Ponieważ jak, je instaluje to mi w pasku statu wyskakuje żebym je odinstalowała. I jak, je już odinstaluje w taki sposób to mi nic nie daje i nie wiem czy jest, może jakiś inny sposób by je odinstalować ?

lithium
23.06.2010, 21:55
start->panel sterowania->dodaj lub usun programy->usuwasz ts3 ?