PDA

Zobacz pełną wersję : ''Ostatnia Nadzieja dla ludzkości''


Color
03.10.2009, 22:24
Serial The Sims 2 ''Ostatnia nadzieja dla ludzkości'' opowiada o przygodach zwykłych ludzi, trójki przyjaciół Alexa,Weroniki i Sylwii. Którzy pewnej pięknej nocy widzą zombie którzy rozpalili ognisko i zombie tańczą rytuał zła. Wyrocznia mówi im o ważnej misji pokonania wielkiego mistrza zła i jego zombie. Wyrocznia mianuje Alexa liderem drużyny. Czy uda im się zniszczyć zombie i wielkiego mistrza? ZOBACZCIE.
W 2 odcinku dowiemy się jaka będzie reakcja Weroniki i Sylwi na misję Wyrocznii.
Odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=Lh-Z9vXKjeg

Merve
03.10.2009, 22:29
Podobno miałeś skończyć z reżyserowaniem simowych filmików, ale mniejsza oto. Tytuł z pewnością najlepszy z dotychczasowych, które wymyśliłeś, ale fabuła to kolejna klapa.

Color
03.10.2009, 22:33
Ale spróbowałem nakręcić jeszcze jeden to coś złego?

Szkoda że mówicie że fabuła do bani ale co tam serial będzie krótki bo tylko 6 odcinków.

mario
03.10.2009, 22:40
O matko.

Nie kręć filmów, proszę cię. Zrób to dla ludzkości.

Color
03.10.2009, 22:45
Lubię kręcić filmy bo to lubię a wam nic do tego!
Gdy zamieściłem na YT Hej tu Sylwia to wszyscy: brak fabuły, zła grafika!
A teraz poprawiłem grafikę i jest fabuła może marna ale jednak jakaś!

pensivelane
03.10.2009, 22:54
"Elektryczna moc!" zwaliło mnie z nóg
Na początek minusy:
-Zła muzyka
-Dialogi bez sensu (z tą elektryczną mocą to prawie jak w pokemonach)
-"Nakarmmy naszego Krowo-Kwiata!" ...... a potem napadnijmy na ziemię?
Z L I T U J S I E
-Do kręcenia filmów mógłbyś się pofatygować i włączyć dach
-Kryształki
- Cały odcinek jest o dupie maryny

UWAGA PLUSY
-nieco lepiej od poprzedniego


DAJ SOBIE SPOKÓJ, ALBO SKORO JUŻ TAK BARDZO LUBISZ KRĘCIĆ FILMY, TO SOBIE KRĘĆ I POKAZUJ MAMIE, KTÓRA ZAWSZE POWIE, ŻE FILM JEST WSPANIAŁY, A TUTAJ WRÓĆ JAK FILM BĘDZIE JUŻ W MIARE DOBRY. I nie mówię tutaj o jakości filmu tylko fabule.

EDIT:
"Hejka jestem Marcin :) Lubię The Sims, Transformers, Pokemony."
Chyba mam szósty zmysł...

Becia
03.10.2009, 23:29
Hahahaha - Zaraz ómrę i padnę pod biurko!. XDDD Co to ma być w ogóle?. Chory jesteś czy jak?. XDDD

Milou
04.10.2009, 08:36
Heem, czyli tamte filmy zaniechałeś i teraz nadszedł nowy? Niedługo wszystkie Twoje "filmy" na VS będą Twojej produkcji.
Tytuł.. cóż, na pewno lepszy od pozostałych.
Fabuła, "ZombieZłoMisja", no wiesz sam opis jest taki.. dziwny, oczywiście nierealny, a i tak wiadomo, że nie dotrwasz do końca.
Grafika, jest już dobra, przynajmniej nie taka, co w tym filmie... hmm, co kosmici porwali kilku ludków. (Hej, tu Sylwia [?] )
Znowu nie ma żadnego wstępu, nakręcasz- wstawiasz, kończysz nie wiadomo na czym, brak wstępu, brak zakończenia.
Muzyka, hmm, każdy ma swój gust, ale taka muza raczej nie pasuje do tej fabuły, jest taka dziecinna, a przecież oni mają pokonać zuuooo!
A teraz cytaty, one mnie najbardziej rozwaliły: (xD)
"Niech moc zła stanie się potężniejsza!"
Zrobiła mu psikusa, a tu "Elektryczna moc!" <lool>
"Wynoście się zombiaki!", "Odwrót!" xD
"Słuchaj ty spalenizno!" Hehe.
Co tu jeszcze.. A, znowu chmurki, chmurki, chmurki. Usuń je, jest kod? Jest.
Kamera- wjeżdżasz w ściany, jedziesz jednym ciągiem, nie ma żadnych ciekawych przejść.
Ehh, do poprawy jest jeszcze b. dużo. Dobra, rozumiemy, że lubisz kręcić, ale może poćwicz i rób je dla siebie, co? A później wstawiaj. Z resztą, co to za film składający się z jednego dwuminutowego odcinka, który i tak nie będzie ukończony? Przemyśl to.
To tyle.
P.S Na następny odcinek mamy być gotowi w kolejnym filmie, tym razem o wampirach, albo wilkołakach? Albo nie, o simroślach; roślinna mocy, wzywam cię!
Pozdro.

Color
04.10.2009, 10:09
Milou racja drugi o Wampirach.
Ale po tym odcinku będą tylko zombie, a wampiry tylko w 2 odcinku.
Możliwe że z któryś odcinków będzie w The Sims 3.

Raczej nie o wampirach.
O Krowokwiatach które zaatakowały dom głównym bohaterom.

pensivelane
04.10.2009, 10:32
Możliwe że z któryś odcinków będzie w The Sims 3.


To bez sensu. Albo kręcisz wszystkie odcinki tego swojego serialu w dwójce, albo w trójce. Zastanów się w końcu. Moja rada jest taka, żebyś pomyślał trochę nad scenariuszem, bo nie ukrywam, że tego Ci stanowczo brakuje, i zrobił coś naprawdę fajnego. Mam nadzieję, że Ci się uda, bo patrząc na przeskok graficzny między "Hej tu Sylwia" i tym obecnym jest ogromny - wniosek: potrafisz wziąść się za siebie tylko Ci sie nie chce. Nie oszukujmy się. Naprawdę dobry film nie zajmuje piętnastu minut w MM. Jeśli już poprawisz powyższe rzeczy, to poszperaj w google na temat programów do kręcenia filmów dużo lepszych od MM np. Adobe Effects. Ale to potem, narazie postaw sobie niższy cel.

blakistoni
04.10.2009, 12:16
"Elektryczna moc!" zwaliło mnie z nóg
Na początek minusy:
-Zła muzyka
-Dialogi bez sensu (z tą elektryczną mocą to prawie jak w pokemonach)
-"Nakarmmy naszego Krowo-Kwiata!" ...... a potem napadnijmy na ziemię?
Z L I T U J S I E
-Do kręcenia filmów mógłbyś się pofatygować i włączyć dach
-Kryształki
- Cały odcinek jest o dupie maryny

UWAGA PLUSY
-nieco lepiej od poprzedniego


DAJ SOBIE SPOKÓJ, ALBO SKORO JUŻ TAK BARDZO LUBISZ KRĘCIĆ FILMY, TO SOBIE KRĘĆ I POKAZUJ MAMIE, KTÓRA ZAWSZE POWIE, ŻE FILM JEST WSPANIAŁY, A TUTAJ WRÓĆ JAK FILM BĘDZIE JUŻ W MIARE DOBRY. I nie mówię tutaj o jakości filmu tylko fabule.

EDIT:
"Hejka jestem Marcin :) Lubię The Sims, Transformers, Pokemony."
Chyba mam szósty zmysł...

podpisze sie pod tym postem rekami o nogami i bogwieczym jeszcze :3
zadziwia mnie to,ze sie nie poddajesz i tworzysz coraz wiecej tych seriali,serio ;p

Volturia
04.10.2009, 13:10
DAJ SOBIE SPOKÓJ, ALBO SKORO JUŻ TAK BARDZO LUBISZ KRĘCIĆ FILMY, TO SOBIE KRĘĆ I POKAZUJ MAMIE, KTÓRA ZAWSZE POWIE, ŻE FILM JEST WSPANIAŁY, A TUTAJ WRÓĆ JAK FILM BĘDZIE JUŻ W MIARE DOBRY. I nie mówię tutaj o jakości filmu tylko fabule.


I sprawa jasna.

Color
04.10.2009, 13:12
podpisze sie pod tym postem rekami o nogami i bogwieczym jeszcze :3
zadziwia mnie to,ze sie nie poddajesz i tworzysz coraz wiecej tych seriali,serio ;p
To się nie zdziw bo nie przestane kręcić bo ja się tak łatwo nie poddaje.

pensivelane
04.10.2009, 13:17
To się nie zdziw bo nie przestane kręcić bo ja się tak łatwo nie poddaje.

Hm, tego się chyba obawialiśmy : D Miłego kręcenia filmów w przekonaniu "Jestem w tym dobry, a wy mnie nie lubicie i dlatego mówicie, że filmy są do niczego. Ale ja sie nie poddam i w końcu zrozumiecie mój geniusz"

Color
04.10.2009, 16:43
Macie odcinek 3 robiony w Movie Marker jest on 100% w MM w napisach końcowych pomyliłem się ale nic :) Wiem o tym że fabuła dalej do kitu ale: są napisy, oraz napisy końcowe i muzyka oraz ładna grafika. Od teraz filmy będą takie bo nauczyłem się obsługiwać Movie Marker. Drugi odcinek jest bardzo krótki ale 3 jest dłuuuggiiii.
3 odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=BljMRoNtkRU

Gio
04.10.2009, 16:49
ahahahaha :D
Cały odcinek to jedno ujęcie- to chyba mistrzostwo na tym forum :)- oczywiście to nie był komplement.

pozdrawiam

pensivelane
04.10.2009, 16:55
Do drugiego chyba nie łaska było podać linka ...
Ale i tak jestem mile zaskoczona, jeśli chodzi o ruchy kamerą, grafike i napisy. Fajnie, że jest w końcu czytelnie, a nie tak jak wtedy - ruchomy komiks z dymkami. Tylko ta doda.... ; d
Dodatkowo:
#Kryształki
#Głupie teksty (ale myślę, że kiedyś się wyrobisz):
- już po tobie, bo my tego chcemy
- me zaklęcie proste jest znikaj zobie (czy jakoś tak)
- teraz muszę umrzeć (a nie lepiej np. "odejść"? przynajmniej nie brzmi głupio i niedorzecznie)
*zjadają ją muchy a potem przychodzi jakiś matrix*
Potem ni z gruchy, ni z pietruchy "była taka dobra.... Kocham cie!"
... chyba sobie jaja robisz.

EDIT: Nie wiedziałam, że drugi "odcinek" trwa 31 sekund .... Faktycznie, twoj serial to mistrzostwo.

Color
04.10.2009, 16:58
Do drugiego poco podawać skoro on trwa 31 sec.

pensivelane
04.10.2009, 16:59
Bo po pierwszym jest drugi, a nie trzeci.

Color
04.10.2009, 16:59
Ta doda dlatego bo nie miałem nic innego.
Rany zrymowało się xD

Color
04.10.2009, 17:21
Doda w następnym nie będzie zamiast tego utwór: Avril lavigne-My Happy Ending

caalam
04.10.2009, 17:42
Słuchaj, serial powalił mnie na kolana. Tarzałam się ze śmiechu. Mam prośbę: skończ kręcić filmy ! -,-''. To mi źle odbiło mi się na psychice. Nie mam zamiaru tego oglądać dalej. Wystarczyły te trzy odcinki abym głupiała.

pensivelane
04.10.2009, 19:44
Doda w następnym nie będzie zamiast tego utwór: Avril lavigne-My Happy Ending

Powątpiewam w twoją męskosć.

Color
04.10.2009, 20:01
Dlaczego???

Gio
04.10.2009, 20:06
Nie no ^^ Każdy słucha tego czego chce, ale nie wiem dlaczego cały czas mam wrażenie że jesteś kobietą :|

Color
04.10.2009, 20:08
Może po nicku?

pensivelane
04.10.2009, 20:19
Nie no ^^ Każdy słucha tego czego chce, ale nie wiem dlaczego cały czas mam wrażenie że jesteś kobietą :|

Bo na końcu czasowników stawiam 'am' a nie 'em'. Poza tym wydawało mi się, że płeć męska słucha innej muzyki.

blakistoni
05.10.2009, 15:10
Huuuh,lepsza grafika! ^^
A tak to po prostu miszczostwo,zaklecia na poczatku odcinka mnie rozwalily =d
Nie widzialam w napisach przecinkow :d
I ogolnie,Twoje filmy to sa po prostu dla mnie komedie,jakies parodie,ktore sie oglada gdy chce sie posmiac :3

Color
05.10.2009, 16:20
Tak może i piosenki dla dziewczyn ale wierzcie jestem chłopakiem!
Ta doda jest po to bo znam mało piosenek.

P.S blakistoni wszystko co robię na każdego tak działa :)

Dlatego takie bo nie lubię za bardzo muzyki >.< takie jak Rock, Jazz, Country, uważam za nudne i bez sęsowne jak coś to lubię tylko pop.
Ludzie teraz będziemy się kłócić że jestem chłopcem ale wy uważacie że jestem dziewczyną ?
Jestem chłopakiem i tyle każdy ma inny gust.

pensivelane
05.10.2009, 16:52
Tak może i piosenki dla dziewczyn ale wierzcie jestem chłopakiem!
Ta doda jest po to bo znam mało piosenek.

Więc się wyjasniło.

Edit: Nie możesz strescić wszystkiego w jednym poscie? ; /

Color
05.10.2009, 17:00
No... ci któży lubią oglądać żeby się pośmiać muszę was zmartwić dziś nie będzie nowego odcinka :P

P.S Ponieważ mam dziś dużo żeczy na głowie jak dobrze pujdzie to jutro.

pensivelane
05.10.2009, 17:21
P.S Ponieważ mam dziś dużo rzeczy na głowie jak dobrze pójdzie to jutro.



Nie rozumiem w czym to przeszkadza...

Color
06.10.2009, 16:59
Macie czwarty odcinek http://www.youtube.com/watch?v=hBMPdde56RA

Milou
06.10.2009, 17:09
Nie, nie, nie.
WCIĄŻ te same błędy, czy nie przeczytałeś tego, co tu piszemy?
Nie będę znowu wszystkiego powtarzać, ale dla dobra filmu przeglądnij sobie poprzednie strony.
Najbardziej denerwuje mnie kamera. Żadnych ujęć, jedziesz ciągle na tej samej; wjeżdżasz w ściany; ciągle ci "lata" raz w górę, raz w dół. Poza tym kryształki, chmurki, o scenografii nie wspomnę. Jeszcze dużo, dużo do poprawy.
Pozdr.

blakistoni
06.10.2009, 17:25
Pierwszy zonk - w tytule 'Koszmarne wesele' w serialu - 'tragiczne wesele' no niby nic,ale wiesz ;p
A tak to jak zwykle poprawil mi sie humor,ale widac ze sie starasz,dobrze :d Tylko sie bardziej staraj.

pensivelane
06.10.2009, 19:28
Mam takie pytanie. Skoro główni bohaterowie zmarli, to co będzie w następnym odcinku? Powrócą zza grobu? Tutaj wszystkiego można się spodziewać.... Myślałam, że śmierć głównych postaci równa się koniec serialu, a mimo to napisałeś "CDN".

Edit: + wiesz co mnie jeszcze rozśmieszyło? Że ten 4 odcinek to już druga seria.... : D

Gio
06.10.2009, 20:31
A ja widzę poprawę :)

Wreszcie kręcisz w jakiejś normalnej perspektywie
no i są napisy zamiast tych dymków.

O niebo lepiej w stosunku do poprzednich odcinków, pozdrawiam

Color
06.10.2009, 20:43
A wcale że nie koniec bohaterów :P
Będą żyli :P Ten kto chce opis odcinka 5 to na PW pisać.
Tytuł następnego odcinka to ''Nawet bezduszne zombie ma uczucia''.
Będzie jutro :P
Wkrótce mam zamiar zrobić serial w The Sims 3 pt ''Inna niż wszystkie'' czyli znowu styl SF, moce, wrogowie tylko że w wersji TS3 :)

pensivelane
06.10.2009, 21:26
Wkrótce mam zamiar zrobić serial w The Sims 3 pt ''Inna niż wszystkie'' czyli znowu styl SF, moce, wrogowie tylko że w wersji TS3 :)

Jeszcze jednego nie skończyłes...

Color
06.10.2009, 21:29
No i? W TS3 nie będą nowe odcinki codziennie tylko co jakiś czas.
A ''Ostatnia nadzieja dla ludzkości'' codziennie :P Lub co dwa dni spoko wyrobie się a ten w TS3 będzie miał tylko 8 odcinków :p

Gio
06.10.2009, 22:07
jeszcze niedawno temu mówiłaś, że nie potrafisz się wyrobić ;)

Merve
06.10.2009, 22:12
Poświęciłam się i obejrzałam ten "odcinek". Nawet trochę się uśmiałam. A teraz do rzeczy.
Po pierwsze, po drugie i po trzecie DYMKI I KRYSZTAŁKI!
Po czwarte, piąte i szóste RUCHY KAMERĄ!
Po siódme co to niby miało być z tymi gazówkami :|? Jestem też ciekawa skąd je tak od razu wytrzasnęli HEHE.
Po ósme zadziwiło mnie to jak ten zombi wchodził na górę bez schodów :|.
Po dziewiąte ten odcinek zamiast "Koszmarne wesele" nazwałabym jak już to "tragiczne" wiadomo chyba dlaczego.
Wymieniłabym jeszcze wiele więcej, ale już mi się nie chce.

Gold_Chocolate
09.10.2009, 21:49
No cóż.... pierwszy raz w życiu doznałam zatrzymania pracy mózgu...

Wszyscy ci tu już praktycznie wszystko po wytykali a ja mam 2 słowa:

FABUŁA - prawie wcale jej nie ma. Zaczynasz kręcić wstawiasz napisy i już na YT ... zro logiki.
CZOŁÓWKA - nie mam dużo do powiedzenia bo jej nie ma .?!

Kolejne nic nie warte ( twojej roboty jak zwykle) DNO