PDA

Zobacz pełną wersję : Kamienie


Amci@
21.10.2009, 14:43
Mam Problem !! Nie mogę znależć jednego kamienia mam już
- Niebieski Topaz
- Żółty szafir
- Diament
- Różowy diament
- Kamień tęczowy
- Szmaragd
- Rubin (czy jakoś tam)
- Kwarc Dymny
- Tanzanit
- Klejnot Przewspaniały
- ?
Nie wiem czy jest taki czy niema
Pomóżcie
Pozdr :*

Phuture.
21.10.2009, 18:09
Masz już wszystkie. :)

A gdzie znalazłaś różowy diament?

JBronkar
21.10.2009, 20:00
Różowy diament na pewno w katakumbach. ;P

Amci@
22.10.2009, 13:49
W Katakumbach i na plaży :)

A jest jeszcze inny ?? :P

Noemi
23.10.2009, 08:03
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51125&page=5

Poszperaj troche w tym temacie ;)

EDIT :

Nie pisz post pod postem. Jest taka opcja jak edytuj :)

Orzechowo
23.10.2009, 13:54
u mie rozowy diament tylko w smietniku. a w katakumbach tylko nedzwiedz, ZAWSZE

Łezka
23.10.2009, 14:48
Ja znalazłem różowy diament przypadkiem. Gdy wydałem polecenie, by simka wprowadziła się na daną parcelę to wyskoczył komunikat, że to miejsce jest dawnym cmentarzyskiem i znajdują się tu duchy i czy chcesz je wygonić czy nie. Zdecydowałem się na ujarzmienie ich po całej robocie klikania na opcję wypędź zostały mi nagrobki, a obok nich kamienie: klejnot przewspaniały, Tanzanit i Różowy Diament. Niestety po zmienieniu aktywnej rodziny moja simka utraciła te drogocenne kamienie z ekwipunku, ale wpis w dzienniku kolekcjonera został. :)

KarinaO
08.11.2009, 21:36
A CO ZROBIĆ Z TYMI KAMIENIAMI PO OSZLIFOWANIU. w SENSIE, GDZIE I JAK SPRZEDAĆ...

Phuture.
08.11.2009, 22:42
Dziurawcu, a na jaką parcelę się wprowadziła? :)

KarinaO - po wysłaniu ich do jubilera dostajesz je do skrzynki pocztowej. Kliknij na niej "Weź pocztę" a będziesz je miała w plecaku, a tam możesz je sprzedać albo wyeksponować.

Łezka
09.11.2009, 15:07
Phuture. Poniżej zaznaczyłem ten domek - to taki wąziutki niedaleko siłowni. O ile ci to pomoże ponieważ później wprowadziłem tam sima i już nie było tego komunikatu. Uważam, iż to jest przypadek na którą parcelę padnie. :)
http://images43.fotosik.pl/224/004ff71386d7a076med.jpg (http://www.fotosik.pl)
Edit: Parę dni temu znalazłem Kamień Tęczowy na przeciwko Zagajnika Jarzębinowego przy alei Jarzębinowej obok takich skałek.

ddo bwayo
09.11.2009, 15:45
Jest to przypadek, ale ja też akurat do TEGO wprowadziłam simkę jak miałam to z duchami :>

Łezka
09.11.2009, 16:58
No widzisz ten dom jest jakiś nawiedzony. :) Ale na serio to czyste przypadki, po za tym więcej taki komunikat mi nie wyskoczył.

Phuture.
09.11.2009, 18:17
A, ta klitka. Wprowadziłam tam swoją dawną simkę Vivian (nie żyje :D), ale nie było tam duchów. Jakoś nie mam szczęścia.
Dzięki Dziurawcu za podpowiedź. :)

Łezka
09.11.2009, 18:33
Nie ma za co, ale tak jak mówię to jest przypadek. Jak się natrafi na daną parcelę, znowu innym przypadkiem jest meteoryt, który podobno po kupnie domu w niego uderza i niszczy wszystkie elektroniczne sprzęty, np. mikrofala, ale nie spotkałem się z tym.

Nallina
25.11.2009, 20:37
Ja miałam meteoryt. Przydatne gdy szukamy skał kosmicznych, ponieważ jest ich tam trochę. Jednak trzeba mieć kasę na wymianę sprzętu. U mnie zawsze jak sprzątam po tym meteorycie, przybiega strażak i mówi coś w tym stylu: "Widzę, że miałeś mały wypadek, może pomogę ci sprzątać?" xD A ja go zawsze wyrzucam (Jeszcze mi zabierze skały!! :D)

A i jeszcze jedno... Gdzie oprócz w takich właśnie domach, można znaleźć skały kosmiczne?

FakeYourDeath
07.12.2009, 16:15
A i jeszcze jedno... Gdzie oprócz w takich właśnie domach, można znaleźć skały kosmiczne?

Na plaży , w parku jarzębinowym (czy jakoś tak ;)) , koło jezior
u mnie prawie wszędzie są .

zelkam
07.12.2009, 16:20
idź wzdłuż ulicy (jeśli jesteś w Sunset Valley) w kierunku granicy miasta. Idź na górkę ( w kierunku kryształowych źródeł) i po drodze znajdziesz dużo kamyków :)