PDA

Zobacz pełną wersję : Czy chciałbyś, żeby wyszedł jeszcze jakiś dodatek do tej gry?


Merve
22.10.2009, 11:07
Hejka. Ostatnio tak rozmyślałam i doszłam do wniosku, że fajnie byłoby, aby do TS2 wyszedł jeszcze jakiś dodatek. W tym temacie możecie wypowiedzieć się na ten temat. Jeżeli zgadzacie się ze mną to powiedzcie również z czym ten dodatek miałby być związany.

Searle
22.10.2009, 11:18
Raczej dodatek do 2 nie wyjdzie, bo EA Games skupia się na trójce i dodatków do tej serii. Z reszta wydaje mi się, że wykorzystali wszystkie możliwe pomysły na dodatki do dwójki.

nmin
22.10.2009, 12:21
Ja bym pewnie kupiła, bo mając wszystko nie wytrzymałabym myśli, że jest jeszcze coś, czego nie mam ;) Ale jeśli miałby wyjść (a nie wyjdzie na pewno, teraz będą pewnie same do trójki), to chciałabym, żeby to było coś do wykorzystania w życiu codziennym, jak CPR, CW czy OŻ. Dodatki typu NS czy Podróże są fajne, ale używa się ich przez chwilę i potem znowu wraca do codziennego simowego życia.

Milou
22.10.2009, 13:04
Searle ma rację, raczej nie wyjdzie już żaden dodatek, a szkoda. A jeśliby miał być to chiałabym, aby był związany z farmą/wsią. I co najważniejsze- żeby stworzyli coś, co by po zainstalowaniu nic się nie ładowało, tzn. tak jak w trócje, że mogę sobie swobodnie chodzić po mieście. Hmm, może jeszcze jakiś szpital, choroby, można by chodzić do lekarza; więcej parcel podróżniczych. Ehh itd. Ale- można sobie pomarzyć. ;)

Sherlock
22.10.2009, 14:26
Myślę... że mogłoby być fajnie! Chciałbym (choć to baaaaaaardzo mało prawdopodobne), żeby jakiś jeszcze wyszedł. Na razie mam dwa pomysły:
~ "Farma" (skoro miejsce życie, to czemu nie wiejskie? ^.^);
~ Coś związanego z możliwością odwiedzania sąsiadów (byle nie widzieć całego toczenia jak w ts3! niech zostanie tak, jak jest! chodzi mi o to, że np. da się kliknąć na sima i w interakcji "Idź na parcelę", oprócz "Parcela publiczna" jest również "Odwiedź sima");

Pewnie kiedyś coś dopiszę ;)

Gio
22.10.2009, 14:34
ja wróciłem do dwójki i myślę, że fajnie byłoby, gdyby wychodziły kolejne dodatki. Jednak nie oszukujmy się- szanse są zerowe ;)

Liv
22.10.2009, 14:44
Sims 3 górą! xp

A szkoda. Jest co prawda i tak dużo tych dodatków, ale jakby jeszcze jakieś wyszły nikt by się nie pogniewał ;)

Sherlock
22.10.2009, 15:16
@Gio:
A ja lubię się oszukiwać :P Szanse są jednoprocentowe :P

Sandy
22.10.2009, 16:46
Mogliby zrobić taki mini-dodatek do podróży. Skoro mamy daleki wschód, góry i wyspę tropikalną to czas na dolinę śnieżną ;)
Ale wątpię, że coś takiego wyjdzie - chociaż zawsze można pomarzyć

Vanitas
22.10.2009, 17:05
Nowy dodatek do TS2 - marzenie ;)
Ja chciałbym wieś czy coś w tym stylu :)

EDIT: I gwiazdę :)

aluminium.
22.10.2009, 17:40
Już pewnie nie zrobią dodatków do 2 :( ale jakby wyszły to chciałabym:
-gwiazdę
-wiejskie życie

nmin
22.10.2009, 17:45
czas na dolinę śnieżną ;)Można po prostu ustawić porę roku na wieczną zimę i gotowe, odpowiednie elementy przysypane śniegiem też stworzą fajny klimat ;)

Chloé
22.10.2009, 18:38
Sims 2 fantasy - ze smokami, elfami, trollami, żywymi drzewami i innymi dziwnymi stworzeniami.
To i tak się nie spełni ale pomarzyć dobra rzecz.

caalam
22.10.2009, 18:52
Chciałabym, ale teraz skupiają się na Sims 3. Moje niespełnione marzenia XD:
~Chodzić do pracy simów, ale tak aby WIDZIEĆ ich
~Jakiś szpital
~Szkoła - to samo co praca
~Motoryyy *.* Bez ściągania z neta.
~Marzę o salonie tatuażu
~Wiejskie życie

misterio
23.10.2009, 15:51
Osiedlowe zycie to byl ostatni dodatek.
Ale fajnie by bylo, jakby byl taki cos w stylu hollywood. Ze mozna robic kariere jako aktor, piosenkarka, i te sprawy. Wykonywac zadania, grac role.. takie rzeczy xDD
i fajniejsze vs by sie robilo przy tym :D

Noemi
23.10.2009, 17:09
No tak. Kiedy wyszły The sims 3, zamknięto sprawę z dwójką.
Ach, misterio też bym chciałą taki dodatek do dwójki. Pamiętam, że było coś w stylu hollywood w the sims 1. Może będzie w trójce ;)

schogetten
25.12.2009, 22:50
coś w stylu Gwiazdy, tak jak w 1. uwielbiałam ten dodatek :D ale pewnie już nic nie stworzą.. teraz skupią się na 3. a szkoda :| chętnie pobawiłabym się w gwiazdę filmową..

milena182
26.12.2009, 21:43
Sims 2 fantasy - ze smokami, elfami, trollami, żywymi drzewami i innymi dziwnymi stworzeniami.
To i tak się nie spełni ale pomarzyć dobra rzecz.
popieram!smoki jak w ts1 tylko na pasku rodzin jak psy i koty + farma i mozliwosc posiadani koni(wiem ze mozna sciagnac z netu ale sa zalosne)ktore beda na pasku rodzin razem z pieskami i smokami :D

ultraviolence
28.12.2009, 15:39
Mogliby zrobić taki mini-dodatek do podróży. Skoro mamy daleki wschód, góry i wyspę tropikalną to czas na dolinę śnieżną ;)
Jeśli ma się dodatek Podróże, CPR, trochę świątecznych dodatków z internetu + mini-pack o tej samej tematyce i odrobinę wyobraźni, to taką wioskę można bez problemu stworzyć. Wiem, bo sama taką mam, przypisaną pod Miłowo :).

Sandy
28.12.2009, 19:46
Tak, ale miałam bardziej na myśli coś w rodzaju możliwości jazdy na nartach, sankach itp..

matixziomal
29.12.2009, 16:20
fajne się wydaje wiejskie życie tylko że jak masz CPR to możesz mieć farmę chyba, że chodzi o zwierzęta i pola np pszenicy
wiem ze robię błędy

@zelkam edit: poprawiłam, bo nie wiadomo było o co Ci w ogóle chodzi

Marcinkult
30.01.2010, 23:02
Ja mam pomysł

Zycie KULT-em :)

M...:)
31.01.2010, 12:02
tez bym chciała żeby było życiw wiejskie... tylko takie prawdziwe. pola uprawy zwierzęta maszyny żniwa:):):)

Remus Lupin
31.01.2010, 15:33
Gdyby OŻ nie byłbym ostatnim dodatkiem do dwójki, a jest :( moje propozycje na nowe dodatki:

-Wiejskie Życie
- coś związane z policjami i złodziejami także sąd i nasz sim idzie siedzieć może Wiezienie albo Gangii
-Coś takiego jak szpital, tak żeby matki simki rodziłyby w szpitalach (Wiem,że ta opcja dochodzi do The Sims 3)

-Sportowe Życie nie wiem dlaczego,żeby sim mógł rozwijać odpowiednią dyscyplinę sportu jak piłka nożną zbierać puchary, medale i kończyć kariere

- The Sims 2: Showbiznes to coś w zasadzie gwiazdy w jedynce, sim jest aktorem, piosenkarzem, rozdaje autografy, daję koncerty, gra w filmach.

Tyle.

ale szanse są zerowe a szkoda.

Sensoria
01.02.2010, 14:45
Ja chciałabym, żeby wyszedł dodatek typu "Prace domowe" i simy mogłyby np. kosić trawę w ogrodzie, odkurzanie, prasowanie, pranie itp.
To z pewnością sprawiłoby, że gra stałaby się atrakcyjniejsza.

Candle
05.03.2010, 11:01
Moje propozycje, jakie chciałabym jeszcze w dwójce:
- The Sims 2: Miasto - czyli coś podobnego do OŻ, tylko w Mieście by były: super markety np.: SimsTesco, Simdronka, oczywiście szpitale, Zoo,
- The sims 2: Hollywood - czyli otoczenie Hollywood, same gwiazdy, nowe kariery.
- The Sims 2: Domowe życie - czyli prace w domu, np.: odkurzanie, pranie, prasowanie.
- The Sims 2: Nowe Pokolenie - czyli wszystko dla nastolatków. Nowe kariery dla dziewczyn jak np.: Opieka nad dziećmi, dla chłopaków roznoszenie gazet. "Park Młodych" to park dla zakochanych nastolatków.
- The sims 2: Przyjaciele - czyli wszystko o przyjaźni.
- The sims 2: Po za Domem - czyli widzimy wszystko co robią w szkole, pracy.Do tego jakieś jeszcze fajne interakcje, dodatki.
Akcesoria:
The sims 2: Zima - wszystko dla zimy, ubrania i meble
The sims 2: Lato - leżaki, kostiumy kąpielowe
the sims 2: wiosna - meble, ubrania
the sims 2: jesień- meble i ubrania
the sims 2: szkoła - wszystko do szkoły
the sims 2: elektronika - nowe komputery, telewizory, tostery, itp.


dużo tego ... ale

Liv
05.03.2010, 13:29
The sims 2: Zima - wszystko dla zimy, ubrania i meble
The sims 2: Lato - leżaki, kostiumy kąpielowe
the sims 2: wiosna - meble, ubrania
TS2 Cztery pory roku
- The Sims 2: Nowe Pokolenie
TS2 Młodzieżowy styl
- The sims 2: Przyjaciele - czyli wszystko o przyjaźni.
A co z miłością w takim przypadku? ;p Wgl, co miałoby być w takim dodatku?
- The sims 2: Po za Domem - czyli widzimy wszystko co robią w szkole, pracy.Do tego jakieś jeszcze fajne interakcje, dodatki.
Trochę z tego w TS3.
the sims 2: elektronika - nowe komputery, telewizory, tostery, itp.
Internet.

A kto by zarobił na tyle nowych EP i SP?

Mnie osobiście mało czego brakuje do TS2- lubię tą grę taką, jaka jest. Gram już sporo czasu i chyba się zdążyłam przyzwyczaić...
Co najwyżej zamiast wydawać nowe EP/SP dodałabym dużo nowych opcji do podstawy. No ale teraz można sobie tylko gdybać, gdy na fali jest trzecia część simowej serii i to na niej wszyscy się skupiają.