PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie - nie działa - pomocy!


Shawnee
01.11.2009, 21:36
Hej, mam oryginalną grę The Sims 3 przysłaną od rodzinki z USA, znalazłam w Internecie spolszczenie, jednak nie działa. Czy znacie jakieś sposoby aby w grze był język polski? Troszkę trudno mi się gra, bo nie jestem zbyt dobra w angielskim.
Jeśli ktoś miał podobny problem, lub wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc i z góry dziękuję.

P.S. To nie jest żaden pirat, oryginał, świeżo ze sklepu.

Wielebny
01.11.2009, 21:48
Dziwne że masz wersje angielską gry . Gdyż została tylko wydana w wersji mutli-language . Czyli zawiera chyba z 10 języków w tym polski. Na pewno przy wyborze instalacji nie miałeś/aś do wybory j.polskiego ? a po za tym w internecie nie ma do the sims 3 spolszczenia tylko mały programik do zmieniania języka gry bez potrzeby ponownej jej instalacji .

Shawnee
02.11.2009, 08:41
Niestety nie miałam, był tylko angielski, hiszpański i jeśli się nie mylę to francuski.
Miałam ten programik jednak nie działa, chociaż inni piszą, że u nich wszystko ok.
Wiem że the sims 2 można było język zmienić jakoś w rejestrze, bo sama tak robiłam (chyba nawet z pomocą tego forum, hehe :D ) nie wiem czy w trójce też jest to możliwe w ten sposób...
A grę dostałam zaraz po premierze w USA, gdy w Polsce dopiero przymierzali się do premiery, więc możliwe, że jest tylko po angielsku :(

Searle
02.11.2009, 08:47
Co prawda to jest do The Sims 2, ale może jakoś Ci to pomoże:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35949

Wielebny
02.11.2009, 17:43
Tak ale to nie zmienia faktu że jeśli nie masz plików odpowiedzialnych za polski język w grze to zmiana w rejestrze z np. eng na pl nic nie pomoże .
Btw. Miedzy premierą w USA a w Polsce różnica wynosiła 3 dn .
Spolszczenie do gry gotowe już była dużo wcześniej .

Shawnee
03.11.2009, 07:06
Próbowałam sprawdzać w rejestrze, tak jak w TS2 ale niestety, tam jest wszystko całkowicie inaczej, myślę, że jakiś sposób musi być...

edit: wynalazłam w rejestrze plik i z en_US podmieniłam na polish... Nic z tego :( Dalej po angielsku...

Wielebny
03.11.2009, 14:42
Czytaj mój post !! . wyżej jeśli GRA NIE POSIADA PLIKÓW ODPOWIEDZIALNYCH ZA POLSKĄ WERSJE GRY TO ZMIANA W REJESTRZE Z np. ENG NA PL nic nie da.
Postaram się znaleźć u siebie pliki z wersji PL to ci wyślę . Ale nic nie obiecuję .
edit. dobra spolszczenia raczej nie pójdzie wyciągnąć.
Przynajmniej ja nie znalazłem żadnego pliku odpowiedzialnego za języki.. Możliwe że jest one zawarte razem z jakimiś plikami packages . a one ważą po 1 gb.

Shawnee
04.11.2009, 12:10
A czy jest tutaj na forum, lub ogólnie gdzieś w internecie taki mały samouczek, poradnik po polsku, jak grać? Nie rozumiem wszystkich zwrotów i do czego służą niektóre funkcje.
Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc :)

Wielebny
04.11.2009, 12:16
Tutaj jest ale płatny 6zł chyba
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=895
Ogólnie dziwi mnie że w twojej wersji gry nie ma języka polskiego .
Jak sprawdzałem w sieci to każda wersja gry jest mutli-language czyli zawiera chyba z 20 języków w tym polski .

Shawnee
04.11.2009, 21:15
Ja sie na plikach nie znam, ale znalazłam coś tego typu:

E:\The Sims 3\Game\Bin\bin\es-MX

To jest bodajże plik z angielską wersją jezykową, jesli znalazłbys u siebie taki folder z polskim językiem (polish) proszę Cię prześlij mi plik rar na e-maila [email protected]

Dzięki z góry :)

Wielebny
04.11.2009, 21:26
Nie sądzę aby te pliki były odpowiedzialne za spolszczenie ale jeśli chcesz to mogę ci wysłać cały folder bin. Potem zmień tym programem co wcześniej mówiłeś na j. polski i może pójdzie .

Wstawiłem na rs
http://rapidshare.com/files/302490248/bin.rar.html

Samantha
07.11.2009, 18:20
A może spróbuj w rejestrze utworzyć wartość ciągu i wpisać dane:pl_PL :)
Ewentualnie mogę ci wysłać plik:Sims3Luncher.resources.dll i utworzyłabyś folder o nazwie pl_PL i do niego wkleiła ten plik :)