PDA

Zobacz pełną wersję : Dożywotnie szczęscie - bug?!


poltard
02.11.2009, 22:42
Gram w gierke ze wszystkimi 'dużymi' addonsami. Gram para osób. Jedną osobą rozwinąłem sobie dożywotnie szczęście, pasek cały platynowy w momencie gdy chce wypić eliksir przedłużający życie to po wypiciu postać starzeje się. Druga postać działa normalnie tzn. po wypiciu eliksir działa poprawnie (również dożywotnie szczęście). Co poradzić?!

Edit. Żadnych dodatków z neta/ ani patchy

Vanitas
03.11.2009, 14:29
Tak dzieje się właśnie kiedy pasek nie jest platynowy. Może przerwałeś niechcący naukę dożywotniego szczęścia gdzieś pod koniec i sim nie do końca się nauczył. Spełnić jakieś pragnienie i spróbuj jeszcze raz. :)

Searle
03.11.2009, 16:39
A ja miałam tak, że sim miał zielony pasek aspiracji. Napił się eliksiru i zamiast zestarzeć się to odmłodniał o kilka dni. Błąd po prostu.

Liv
03.11.2009, 17:28
Mi na resztkach zielonego (ale nie przy skrajnie niskiej ilości) też działają nagrody z aspiracji, więc to błąd raczej nie był :]

Vanitas
04.11.2009, 16:12
Liv - chyba mam jakąś dziwną grę ponieważ mi działa tylko na złotej i platynowej :]

Sandy
04.11.2009, 17:53
Moim zdaniem to tylko kwestia szczęścia. Im niżej złotej aspiracji tym większe prawdopodobieństwo, że sim się zestarzeje :)