PDA

Zobacz pełną wersję : odmowa pracy przy robieniu zabawek.


caalam
07.11.2009, 21:00
ostatnio ponownie zainstalowałam WB. kupiłam wieże zabawkową i zatrudniłam pracowników. wszystko było dobrze, ale jak kazałam simowi robić zabawki to odmawiał. na drugi dzień się zwolnił z pracy. drugi, trzeci, czwarty, piąty też. cholera, wkurzona pomyślałam, że usunę to coś do robienia i kupię ponownie. zrobiłam tak i wciąż mi odmawiają -.-. ręce mi opadają.

Starlight
07.11.2009, 21:10
Może za mało im płacisz lub są z złym nastroju

caalam
07.11.2009, 21:18
nie, są w dobrym nastroju o.o. a płacę, płacę, płacę... płacę im dobrze xD.

Starlight
07.11.2009, 21:21
mhmm... Awansuj ich! :D
Albo daj im 2(tygodnie <żart:D) Wolnego
Myślę ,że jakieś 3 dni wolnego wystarczą oraz podwyżka najwyższa ^ :D

caalam
07.11.2009, 21:36
no dobra, jeszcze zobaczę. ale jak to się nie uda, to twoja wina :D. ty mnie podkusiłaś, hahaha. nie no, żartuje.

Meona
08.11.2009, 09:13
Najlepiej nie zatrudniać pracowników :D Tylko zrobić 3 osobową rodzinkę :D Dla każdego obowiązek :D Jeden jest szefem czyli zakłada biznes namawia do kupna itp. 2 Magazynier :P 3 Kasjer :D i wszystko idzie jak z płatka :D Mam taką własnie rodzinkę ze sklepem z zabawkami :P Ale mogli też nie lubić tego. Albo mieli za mało techniki, albo innych punktów umiejętności :)

nmin
08.11.2009, 13:27
A przerwy im robisz? U mnie pracownicy zwalniali się, bo zapominałam o opcji "zrób sobie przerwę". I myślę, że ich zwalnianie się nie ma związku z budową zabawek, to przypadek. A gdy nie budują, to nalegaj ;)


kiniusia1, nie każdy robi rodzinę specjalnie pod dodatek, niektórzy mają już ulubione Simy i chcą im założyć biznes, a wtedy potrzebują pracowników...

Meona
09.11.2009, 08:57
Tak. Tylko, że ja miałam właśnie już taką ulubioną rodzinkę, którą stworzyłam kiedy miałam tylko CPR i była 3 osobowa :) Z tą rodziną mam więź emocjonalną :) :P I dalej sobie żyje z zabaweczek itd ;)