PDA

Zobacz pełną wersję : Po ilu dniach zwierzak wraca do domu?


Meona
08.11.2009, 10:31
Zwierzak mi uciekł. ;(

Do ilu dniach może wrócić? Miał bardzo więź emocjonalną z simem. :( Ale uciekł, bo się pokłócił z kotką ;)

1. Zadzwoniłam na policję
2. Miał obrożę
3. Powód: Drugi kot

Vanitas
08.11.2009, 10:44
Nie ma określonego czasu. Może wrócić po kilku godzinach albo wcale. Jeżeli miał obroże to może przyprowadzić go sąsiad lub policja :)

Meona
08.11.2009, 10:44
Dziękuję :) Czytałam gdzieś, że obroża pomaga :)

nikodem
08.11.2009, 12:10
mój kot nie miał obroży a i tak się znalazł. przyprowadził go student ^^ później znów uciekł i znów się znalazł. powód ucieczki: drugi kot.

Meona
08.11.2009, 12:22
No u mnie kotka wkurzyła kotka. Kotek się rozgniewał. I poszedł w siną dal :P

xD

Kremciak
27.11.2009, 10:56
mi jeszcze nigdy nie uciekł i się cieszę :D

Czop92
19.12.2009, 12:24
U mnie pies z psem sie pozarli o suczke i jeden se poszedLa nie mial obrozy i nie wrOciL a teraz ta suczka jest w ciAzy i bEdA szczeniaczki

Elajza
19.12.2009, 19:35
kiniusia1 wiesz różnie bywa, czasem ktoś przyprowadza zwierzaka po paru dniach, a czasem po 10 dniach to zależy od szczęścia. Życzę, by zwierzak się odnalazlb ;).

Łezka
20.12.2009, 09:54
Kiedy grałem Cyprianem Różyczką on miał psa Brutusa, ale gdy Cyprian się ożenił Katarzyną ...... to akurat była zima, więc postanowiłem urządzić im święta, oczywiście mieli choinkę. Zapomniałem zgasić lampki na noc na choince i zapaliła się w nocy. Nie mieli alarmu, a pożar rozprzestrzeniał się w szybkim tempie i Cyprian rzucił się do gaszenia ognia. Katarzyna była zamknięta w pokoju, bo była w ciąży i nie chciałem by coś jej się stało. Cyprian spłonął, nie udało mu się ugasić pożaru, mimo iż straż przyjechała to nie miała jak wejść, bo w dzień usunąłem drzwiczki od ogrodzenia, by włamywacz się nie dostał na wypadek. Po całej akcji Kasia urodziła bliźnięta. Brutus i Kasia nie lubili się, więc pies uciekł miał obrożę, ale policja go mimo wszystko nie znalazła.

Nattalciaa
28.12.2009, 17:13
Niedawno też mi uciekł pies, ale tylko dlatego, że musiałam się zająć Simem, a nie tym psem :D Zgłosiłam zaginięcie, pies nie miał obroży a jakoś wrócił po 2 Simowych dniach :D