PDA

Zobacz pełną wersję : Dom by Gromis [BRAK ZDJĘĆ]


Gromis
13.11.2009, 13:14
To mój pierwszy domek:]
JUZ PRACUJE NAD NOWYM DOMEM JEST OWIELE MNIJESZY(niebędzie taki pusty)


Popracuje na d ta pustością i edytuje te zdjęcia:d
Tylko muszę trochę zarobić bo mało kasy;D
Musze namalować trochę obrazów:D bo mam malowanie na 9 to nawet ładne wychodzą;d

amite
13.11.2009, 13:22
Musisz dać (img) link do zdjęcia (/img) tylko nawiasy kwadratowe ;]
Domek wydaje się być niedokończony ... nie ma tam żadnych obrazów i bardzo pusto jest. Kolory nawet ładne. Popracuj nad urządzaniem wnętrz. ;)

dżin.
13.11.2009, 14:13
Jak na pierwszy domek ładnie ;)
Popracuj jedynie nad pustością, zrób tak by jej nie było widać ;)
Doradziłbym Ci też dopracowywać ogrody, gdyż to one tak naprawdę upiększają zewnętrzną część domu ;) 8

aluminium.
13.11.2009, 15:24
W sumie to ładny, ale w pokojach jest troszkę pusto. Bardzo podoba mi się bryła i ogród.
10 :]

Upadła Dusza
16.11.2009, 08:47
Bryła nie jest zła. Ogród troche za pusty, zwłaszcza przed domem coś by się przydało. Grill przy stawiku? już lepiej by wyglądał gdyby stał gdzieś obok ławki i stolika. Stawik i mostek nad nim to jedyne co mi się podoba. Łódka troche dziwnie wygląda bo stawik nie jest duży.
W środku jest brzydka prezentacja zdjęć.
Pokój - bardzo pusty, kolory mi się nie podobają. Jeden obraz w pokoju to troche za mało, przydało by sie więcej ozdób. Sypialnia to samo.
Łazienka jest za ciemna, duża i pusta, nie podoba mi się fontanna.
Jadalnia i kuchnia - mogłaby być inna tapeta/panele z jakimś wzorkiem czy coś, dzięki czemu pomieszczenie nie wydawało by sie takie puste.
Kolejne pomieszczenia to samo co w poprzednich.
Ogólnie nie bardzo mi się podoba.

Esterkaa
19.11.2009, 15:01
Bryła bardzo ładna,ciekawa... jak na pierwszy domek super!;)
W ogrodzie puuuusto...wiecej drzew kwiatów, krzaków..wtedy bedzie ciekawiej i nie bedzie tak widac pustego placu. środku tez ok... ale tez widac pustki... wiecej kwiatów, obrazów dupereli..a bedzie fajnie;)
Ogólnie fajnie.
7/10
Pozdrawiam:)

Charionette
06.12.2009, 12:33
Och, ale duże te zdjęcia :D <czeka, aż się załadują>
<...>
Fajniutki domek, a jak na pierwszy to cudoo
Ale trochę w nim pusto. Potrzeba więcej pierdół :)
Pozdrawiam

Gio
13.12.2009, 14:22
Bryła jest fajna, widac że umiesz budować.
Jak na pierwszy raz to powiem, że przyzwoicie.

pozdrawiam

Czila23
13.12.2009, 15:40
Z zrzutów domek nie za ładny. Podoba mi się kuchnia. Ogród przedobrzony. Ocena 6.5/10

blakistoni
13.12.2009, 17:05
Duze zdjecia ^^"
Ale dom fajny,bryla i ogrod oraz wnetrza nawet mi przypadly do gustu,mogly by byc jakies fajne tapety,a nie tylko kolory XD
7/10

anka130694
13.12.2009, 17:58
Jak na pierwszy dom to bardzo fajnie, tylko trochę pusto ;)
8

ddo bwayo
13.12.2009, 22:19
Bryła kiepska, pomieszczenia w większości za duże, łazienka za zimna. Kuchnia z jadalnią najlepsze. 6,5/10

Sherlock
18.02.2010, 15:47
Moim zdaniem za duże są te zdjęcia :P
Ale dom nawet fajny: 8/10

epletre
18.02.2010, 21:53
Jak na pierwszy domek, to mogło być gorzej.
Ale dach jest za wysoki, wygląda jakby była za ciężki i przytłaczał domek.
Ogród jest nieładny. Taki płaski, w naturze taka trawa nie występuje :-). A co to jest to białe w koło? Miał być płotek? Czemu skrzynka pocztowa jest odwrócona? Przecież musi stać prosto do ulicy, żeby listonosz włożył listy. Ładne kolory ścian, ale nudne. Wszystko na jedno kopyto. Kafelki w łazience też ładne, ale za ciemne. Nie może być wszystko na czarno! to nie grobowiec! Do tego zła jakość zdjęć. Cały dom jest nudny. Ale nie załamuj się, widziałam dużo gorsze projekty.

Oramo
19.02.2010, 08:55
Zdjęcia bardzo ładne, chociaż tutaj o nie nie chodzi. :) Co do bryły.. bryła jak bryła. Można powiedzieć, że zwykły prostokąt. :) Liczyłam na coś więcej. ;P Pokój bardzo ładny.. podoba mi się zestawienie kolorów i ta taka przejrzystość. :) Dużo światła pięękne. Chociaż przyznam, że dużo miejsca jest tam wolnego jednak ja bym tam jeszcze coś upchała. Sypialnia dość ładna ale mało tam rzeczy jest.. nie wystarczy tylko łóżko, komoda i teleskop. ;) Trzeba trochę dopracować ;P Łazienka mega mroczna. Nie pasuje! Koszmarnie to wygląda patrząc na te inne kolorowe pokoje. :) Jadalnio/kuchnia dość ładna ale nie pasują mi blaty i ta podłoga jest koszmarna. ;P Biuro/pokój gier fajny! łade kolory podoba mi się ta pomarańcza. :) I ogólnie jest boski. :P Do niego się nie przyczepię. :P Pokój dziecka ładne kolory ale też pusto! :) Moja ocena: dobry (4)

AlicjaJulia
19.02.2010, 10:49
A mi się bryła właśnie podoba. Zupełnie nie w moim stylu - wolę jeszcze prostsze :D , ale mi się podoba. Dodałabym jakieś krzaczki, kwiatki czy drzewko przed domem, bo tak pusto. Ogród z tyłu za to mi się nie podoba w ogóle. Tak po prostu. Pomieszczenia fajne, dobrze oświetlone, chociaż łazienka trochę za czarna. Jest owszem trochę pusto i brakuje mi czegos, co nada domowi wyjątkowego charakteru, jego wnętrzom. Jest dużo kolorów, co mi też nie podchodzi, ale to już jest zbyt subiektywne.

Jeszcze co do prezentacji. Zdjęcia średnio zrobione. Nie robią efektu powalającego na odbiorcy. Nie rób zdjęć tak bardzo z góry i nie przy wysokich, tylko spróbuj na tych takich ruchomych (chodzi mi o te, co są tylko zewnętrzne ściany, a reszta znika) ścianach. Owszem, czasem się nie da jak chcemy sfotografować inną ścianę, ale warto pokombinować żeby wrażenie było trochę jakbyśmy patrzyli oczami sima.
I staraj się, żeby nie było widać trawy za ścianą, albo innego pokoju, bo źle to wygląda.