PDA

Zobacz pełną wersję : Baltemon Hill [BRAK ZDJĘĆ]


Wielebny
18.11.2009, 12:48
Baltemon Hill


Dom jest przebudową [Superszopa 1 syp. 1 łaz.] na potrzeby konkursu
Pokaż mi swoje wnętrze.

Już jakiś czas temu a dokładnie pod koniec wakacji miałem zamiar wybudować dom utrzymany w podobnym stylu właśnie na tej parceli.
Na potrzeby tego projektu przygotowałem całe otoczenie budując np. małą twierdzę obok oraz małe miasto w centrum. Niestety z powodu braku czasu i chęci projekt porzuciłem . Dzięki udziale w tym konkursie mogłem swoje pomysły zrealizować.
Wspomnę też o tym że nie jestem zadowolony co do wnętrz .
Choć według mnie kuchnia z jadalnią i salonem wyszły całkiem dobrze to już sypialnia znacznie gorzej a o łazience nawet nie wspomnę bo wszyło dosłownie koszmarnie !. Głównym powodem tego jest to , że projekt dokańczałem na ostatnią chwilę przez co sypialnie i łazienkę robiłem w dużym pośpiechu przez co nie miałem czasu na dokończenie szczegółów.
Dodatkowo utrudniała mi sprawę bardzo mała łazienka , której dodatku musiał znajdować się komin . Co prawda można było go usunąć za pomocą kody Moveobjects on ale nie byłem do końca pewien czy jest to regulaminowe , a nie chciałem znowu zelkam zawracać głowę moimi
pytaniami .
Informuje , że nie można było zmieniać kształtu bryły , więc proszę się mnie tego nie czepiać .To już chyba wszystko co chciałem wyjaśnij , więc zapraszam do oglądnięcia zdjęć .

Dane parceli.
Otoczenie-Riverview
Cena
Umeblowany-104 379$
Nieumeblowany- 85 015
Wielkość parceli- 60x60
Budowany z pomocą kodów- Tak
Testowany- Nie

Lawend
18.11.2009, 13:10
domek bardzo mi się podoba, jest taki klimatyczny. ^^

Krzykaczus_Pospolitus
18.11.2009, 14:17
Ładny dom, ale najbardziej podoba mi się otoczenie wokół niego:). Świetne, doprawcowane, wyobrażam sobie, ile musiałeś nad tym siedzieć.

Milou
18.11.2009, 14:47
O taaak, domek jest przepiękny, a ogród.. marzenie. Bardzo podoba mi się to pierwsze zdjęcie, na którym już widać ile musiałeś się napracować.
10

Vanitas
18.11.2009, 16:08
Ten dom jest idealny... <pokłon>

Ocena liczbowa: brak takiej liczby/miejsca by nie wystarczyło ;)

blakistoni
18.11.2009, 16:15
Wspanialy dom o;
Podziwiam Cie,musiales temu projektowi poswiecic mnostwo czasu.ale efekt wspanialy ;D
10/10 ofc.

Wikki
18.11.2009, 18:00
Po pierwsze, Panie Kowalino, proszę mi się tu nie czepiać łazienki,
bo pasuje do charakteru tego domu.
Żaden sim nie szukałby tu wanny z hydromasażem i glazury hiszpańskiej, bo i po co...
Po drugie, to rozpływam się w zachwytach i mam jedyny (jakże wielki dylemat ;))
czy chciałabym posiedzieć w tej altanie w samo południe, czy tuż po zmroku...
Po trzecie, mam nadzieję że mi wybaczysz brak profesjonalizmu w mojej ocenie,
ale ów profesjonalizm zostawię Tobie ;)
Po czwarte, to pytam tak po cichu... mogłabym tam pojechać?
Na koniec, podsumuję jednym słowem: piękne!

ddo bwayo
18.11.2009, 18:29
Świetne. Najlepszy domek z 3.

Paka
18.11.2009, 19:25
Ja ******** , ty zawsze robisz takie zarąbiste ogrody
Zawsze są wielkie i piękne
Tylko doczepie się do tego drewna w łazience, bo mnie gryzie :P
Ale reszta to niebo ^^
10/10 ;]

Vanitas
18.11.2009, 20:23
[...]Po czwarte, to pytam tak po cichu... mogłabym tam pojechać?[...]

Mogę jechać z Tobą? Możemy udać się tam na hulajnogach B)

dżin.
18.11.2009, 21:07
Boska praca ! Co tu dużo mówić ? :D

Dominic, Wikki jadę z wami ;)

cerastes
19.11.2009, 12:47
Najbardziej urzekła mnie harmonijna kompozycja ogrodu. Umiejętnie i z wielką wyobraźnią rozplanowałeś otoczenie. Wspaniale wyeksponowałeś roślinność. Strefy zadrzewień i kobierce kolorowych roślin wydają się być wycięte z rzeczywistego krajobrazu. Do tego wszystkiego : strumyk, romantyczna alejka i tajemniczy bastion w tle - tworzą magiczną scenerię.
Tak piękny i bliski ideałowi ogród potrafi stworzyć tylko osoba obdarzona wielkim talentem. :)
Dom choć skromny doskonale komponuje się z otoczeniem i altaną. Pięknie ! ;)

Esterkaa
19.11.2009, 14:36
Rozpłynęłam się nad ogordem.. cudowny.. az chciałoby się tam pospacerowac i podziwiac. domek idealnie tam pasuje. urzadzony pieknie.
no cudo.
10/10
Pozdrawiam!:)

Upadła Dusza
20.11.2009, 12:25
Wnętrze domu takie sobie, łazienka jest brzydka, zwłaszcza ten kawałek komina. W środku nie bardzo mi sie podoba, ale ogród jest przepiękny, cudowny, wspaniały itp.

Panna Lawenda
20.11.2009, 12:49
jak na the sims 3 to naprawde fajnie ci to wyszlo.
bardzo mi sie podoba wnetrzne, jest takie przytulne.
i ogolnie ogrod tez jest spoko, z jeziorkiem w srodku itd. ladnie.
10/10

Levkoni
23.11.2009, 21:51
Piękna chata, cudny, dziki ogród, brawo za pomysł z zarośniętą altanką ;) Trochę pusto w sypialni i coś mi nie pasuje w łazience, ale ogólnie 10/10.

Merve
24.11.2009, 06:32
Dom jest cudowny zarówno jak i ogród.
Wnętrze też jest bardzo ładne.
Musiałeś się bardzoo napracować :).
Pozdrawiam i czekam na kolejne prace :).
Ocena liczbowa: brak takiej liczby/miejsca by nie wystarczyło ;)
Zgadzam się :)

marandile
24.11.2009, 14:41
ogród jest bajeczny :D
Ale nie podobają mi się wnętrza, wszędzie te same kolory i to samo drewno na ścianach. Wiem, że takie było założenie, ale nudnie to wygląda.

Charionette
30.11.2009, 19:12
Szczerze mówiąc nie dziwię się, że ta praca wygrała (co nie znaczy, że inne prace nie były ładne :)). Jest fantastyczna ;)
10/10
Nadałeś temu miejscu swoisty charakter B)