PDA

Zobacz pełną wersję : Egipt !


sephora
22.11.2009, 18:15
Mysle, ze osobny temat na problemy sie przyda, bo tamten sie kiepsko przeglada.

Wiec moj problem wyglada tak:

Napadla mnie mumia i mam klatwe faraona czy cos, wybralam sie do Sfinksa, ktory mial mnie uleczyc, nie moge jednak znalezc posagu spokoju, do ktorego mam medytowac. Przyznam, ze na poczatku to olalam, ale jak wrocilam do domu to moja simka ciagle dziwnie 'widzi' i denerwuje mnie to..

czyli.. gdzie jest ten posag?! :)

e: juz wiem, byl na samej gorze sfinksa, ominelam po prostu komnaty jakies :( :)

anie_1981
23.11.2009, 08:15
Ja za to nie mogę się dostać do Biblioteki pod jednym z domów. Dochodzę do pomieszczenia z dwiema płytkami w podłodze, na których trzeba coś postawić, ale jest tylko jedna przesuwalna kolumna.

Chloé
23.11.2009, 11:56
Annie pzesuwasz kolumnę na pierwszą płytę, odblokowują się drzwi to tam idziesz, przeszukujesz i robisz co się tam da, wracasz, przesuwasz posąg na drugą płytę, otwiera się nowe przejście, idziesz tam. Gotowe :)

anie_1981
23.11.2009, 13:14
Acha... A bo ja myślałam, że muszą być obie obciążone. Wcześniej to tak właśnie było, że były dwie płyty i obu trzeba było przycisnąć. Teraz jestem w Chinach, ale potem wrócę do Egiptu i tak zrobię jak piszesz. Dzięki!

Yafumi
04.02.2012, 10:53
A ja mam inny problem. Bo jestem w Egipcie i mam znaleźć jakieś mumiatorium. Co to jest i gdzie to znaleźć?? Bo chodzę wokół tego miasta i wszędzie dokoła i gapie się na tą ziemię i nic. :(

Chloé
04.02.2012, 11:04
Mumiatorium to metal. Można je znaleźć np. w skrzyniach w grobowcach, sarkofagu ale na piachu chyba również. W czasie wykonywania misji powinien pojawić się znacznik na niebieskim tle, czasem trzeba trochę poczekać aż się pojawi. Albo możesz mieć bug i nie wyświetlają ci się te znaczniki, już tak miałam w jednej okolicy.
Ewentualnie możesz wykupić pomocnik kolekcjonera lub posłużyć się kodem.

jaja
05.02.2012, 13:50
mumiatorium można często kupic na targu, tam gdzie starocie. ale jak odczekasz torchę to powinny się pojawić w podglądzie otoczenia