PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana plikow packages na sim3pack


Ilona
22.11.2009, 18:52
jako,ze po nowych aktualizacjach i przy nowym dodatku gra strasznie wolno chodzi z plikami packages,dlatego mam pytanie czy jest możliwość zmiany zapisu z packages na sims3pack?czy jest wogóle jakiś program do tego?

Nieidealna
23.11.2009, 15:35
Raczej nie da się tego zrobić. Poszukałam w Google programów do zmiany plików package na sims3pack i nic nie znalazłam :(

dankastara
23.11.2009, 19:48
Jest taki program już próbowałam czy działa i niestety nie , trzeba czekać aż zrobią :D pobierz sobie z mojej polecanej stronki tam są sims3pack

>>>FiShIp<<<
24.11.2009, 12:34
Mam ten sam problem po zainstalowaniu nowych aktualizacji i nowego dodatku wymarzone podróże do gry gra chodzi tak mozolnie i się przycina że się w ogóle nie da grać;/
Czy jest jakiś sposób żeby temu zaradzić??

dankastara
24.11.2009, 17:00
ja tak miałam na jakieś grze musisz zainstalować najnowsze sterowniki do kompa

>>>FiShIp<<<
24.11.2009, 19:21
Mam wszystkie najnowsze.Sprzęt mam dość dobry tyle że pracuję na Viście a jak wiadomo ten system jest bardzo wadliwy.Przesiadłem się na Vistę jakiś miesiąc temu z XP.Na XP wszystko działało super ale odkąd zaktualizowałem grę najnowszą łatką i zainstalowałem Wymarzone podróże to pasmo błędów.....

Wielebny
24.11.2009, 19:53
Vista nie ma tu nic do rzeczy . Wszystkim ta gra tak chodzi po zaktualizowaniu gry do najnowszej wersji .

dankastara
24.11.2009, 22:36
To po co ci vista zajmuje dużo pamięci a wcale nie jest dobra po za tym gra chodzi płynnie mam najnowszą aktualizacje wp i wszystko śmiga nie prawda ze sie tnie

>>>FiShIp<<<
25.11.2009, 12:55
Vista mi potrzebna bo się za to na niej na niektórych programach lepiej pracuję ale mniejsza o to.To może Ci z EA niech zrobią nową łatkę po której ta gra się przestanie w końcu ciąć bo oszaleć można!Myślałem że to przez dodatki z neta ale usunąłem wszystkie i dalej nic...;/

hypno
13.12.2009, 22:11
Bardzo sie ciesze ze nie jestem sam :/ Sims 3 normalne chodzily pieknie zero przyciec czy czegokolwiek a teraz po instalacji dodatku WP jest tragedia !! Nie wczytuja sie textury i takie tam... PADAKA jednym slowem.

P.S To na pewno nie wina komputera bo maszyne mam nowa i parametry sa w zupelnosci wystarczajace

adrianah1
24.06.2010, 01:11
Polecam ----------> http://www.modnesimsy.pl/Przerabianie-package-na-sim3pack.html Poradnik jest autorstwa Wrednej Kozicy z modnesimy.pl.

Mi niestety nie pomogl, bo pliki nie chcialy sie eksportowac... ale wiem, ze niektorym pomoglo, wiec sprobujcie :)